mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 01.07.2024 : 11:51:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Silver
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Silver  (Prebrano 182522 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #105 : petek, 27.08.2010 : 21:25:28 »

Lanabela, globoko se pardoniram in vzamem nazaj. Nisem vedela, da je ta beseda pri vas žaljivka.   

Te slike z vodo so pa res prava uživancija. In ja, tisti portret je pa prav za v okvir in na steno.  Afro
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #106 : petek, 27.08.2010 : 21:31:51 »

Kaksne lepe slike.  Kiss Sem vesela za punco da je nasla tak super dom. Smiley

Citat
No, pri mešancih očitno ni kaj dosti drugače...
Pred leti je bil v Horjulu posvojena psička, zelo zelo podobna moji Xeni. Skrbnica je z njo hodila k nam na agility in sta se pesjanki nekajkrat videli - in vsakič znova skoraj "zdrznili" v smislu, ja saj ti si pa taka kot jaz!! . In se tudi takoj zaštekali.

Bagi je prvic v zivljenju videla Leškota od dogloverce in ga je bila tako vesela, da sem se komaj zadrzevala, da nisem planila v jok. sram Leško je skoraj kopija moje Kaje, samo, da je cisto crn. Pa za tiste, ki se ne veste...moja Bagi ne mara nobenega psa, sploh pa ne na prvi pogled in to tudi zelo glasno pove.  Roll Eyes In tako kot se je Leškota, se razveseli samo svoje mamice in bratca.  Kiss


Logiran

Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #107 : petek, 27.08.2010 : 22:10:41 »

Ena Nika - opravičilo sprejeto. Ni ravno žaljivka, ima pa neprijeten zven.
Silver še vedno prepeva, vrešči pa zelo redko. Še dobro, če ne bi sosedje mislili, da vsak dan koljemo pujse.
Pse, ki so tauhali iz golega veselja sem že videla, ampak so bili vsi po vrsti labradorci, pa sem ter tja kakšen zelo zavzet golden. Pa z njimi se Silver (še) ne more primerjati, saj so se nekateri dejansko potapljali in to kar precej globoko. Silver je pa v glavnem samo gledala ribe. Je pa prejšnji dan dejansko šla s celo glavo pod vodo, ko je vlekla iz mlake smrdljive korenine.
Kaja, saj pravijo, da gliha vkup štiha.
Logiran
retriverka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


WWW
« Odgovor #108 : petek, 27.08.2010 : 22:48:09 »

Naš se potaplja in potem v vodi iščeš tisto konico repa, ker ostalega ne vidiš. Ima pa on svoj stil potapljanja. Najprej s tacami poišče kamen, ki se maje in se potem v celoti potopi po njega in ga ven vleče toliko časa, da ga spravi ven (to je govora o dejanskih skalah) in se mi zdi, da včasih v tem svojem početju kar malo pozabi na zrak Huh Najbolj pa uživa v skakanju na glavo v valove. Je pa gladkodlaki prinašalec in je to pri njih kar pogosto, ker so se (bojda) mogli za racami nekoč potapljat.  Prvič pa vidim drugega psa na potapljaških vajah Cheesy
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #109 : petek, 27.08.2010 : 23:57:59 »

Od mojega starši imajo mešanca tam velikosti labradorca, ki najprej s sprednjimi tacami nacentrira podvodno željeno stvar, potem pa potopi celo glavo in se zraven odrine z zadnjimi tacami s sprednjimi pa zaplava, tako, da malo izgleda kot raca, ki ji rep iz vode moli. Zraven pa piha mehurčke skozi nos Smiley
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #110 : sobota, 28.08.2010 : 00:15:35 »

Naš bokser je šel v vodo samo do trebuha, potem pa je tiščal glavo pod vodo in poskušal pobrati kamenčke z dna. Zaplaval je pa samo ene dvakrat, pa še to tako, da sem ga dobesedno "na finto" zvabila v globljo vodo.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #111 : sobota, 28.08.2010 : 22:05:48 »

Takole pa zgleda prijateljski turnir med Silver in Laki:

Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #112 : sreda, 01.09.2010 : 17:31:39 »

Silver je na bolniški in žre antibiotike. Ima grdo reakcijo na šive in ker je sum, da tudi z notranjimi ni vse v redu, bo morala še par dni zdržati brez norenja.
Logiran
Froša
rad pišem
****
Sporočil: 374


WWW
« Odgovor #113 : sreda, 01.09.2010 : 17:56:19 »

šive od sterilizacije še?
naj se punca čimprej pozdravi, pošiljamo zdrave Kiss
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #114 : sreda, 01.09.2010 : 19:30:31 »

Ja, menda se to najraje zgodi prav v tem času, ko naj bi se razgrajevali. Pa ene 10 cm tačrnega cverna je ostalo pod kožo, mogoče je bilo krivo samo to.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #115 : nedelja, 05.09.2010 : 18:31:47 »

Silverci gre kar dobro. Tam, kjer so bili šivi je zdaj zaceljeno, no vsaj odzunaj. Je prva moja psica, ki antibiotike je kot bombončke (na embalaži sicer piše, da so okusni, ampak druge moje psice niso tega mnenja). Mirovanje ji ni šlo. Je postala tako tečna, da je bilo treba spet na kolo. Punca je začela dobivati mišice in kondicijo. Kadar hoče, je osupljivo hitra. Res dobra psica za šport, boljšo huskico bi težko našla, tudi če bi jo načrtno iskala. Od vsega pa najbolj uživa v vodi. Zdaj je izumila novo zabavo: tunkanje Laki.
Ko je v hiši, mora stalno nekaj trgat in cefrat. Pa sva se kar lepo zmenili: grize se lahko tisto, kar se najde v zabojčku za igrače in cefra lahko tisto embalažo, ki jo dobi (k sreči samo cefra, si natika vrečke na glavo...in nacefranega ne žre). Obleke in obutev sedaj pusti pri miru (tok, tok). Če bi jo lahko še naučila, da bi igrače pospravila nazaj v zaboj in nacefrano znosila v koš....

http://s1.mojalbum.com/voda-foto_997981_17401712_18106922.jpg
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #116 : nedelja, 05.09.2010 : 18:40:34 »

Citat
Če bi jo lahko še naučila, da bi igrače pospravila nazaj v zaboj in nacefrano znosila v koš....

To bi bilo pa ze kicasto.  Wink Smiley
Logiran

Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #117 : nedelja, 05.09.2010 : 18:45:34 »

Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #118 : ponedeljek, 06.09.2010 : 18:12:08 »

Lanabela v kateri šport jo boš pa usmerila?
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #119 : torek, 07.09.2010 : 11:02:20 »

kaj pa vem. Prav resno verjetno v nobenega. Agility bo delala, ker bom itak tam (nekaj malega sva probali posamezne ovirce in ji je všeč, kako bo potem z vodljivostjo bomo pa šele videli). Kaže da bi bila dobra za vse, kjer je treba vlečt. Ker se meni ne da tečt, kakšni vozički so pa predragi, bomo ostali kar pri kolesu. Drugače pa sta z Laki dober par. Laki je sicer čisto solidno hitra, a raje se ne bi pretegnila, če je sama. Če sta skupaj pa kar malo tekmujeta. Čeprav...tako kot sta v svojih najboljših letih tekli Brina in Beti pa ne vem če bosta. So me enkrat na ravnem delu ceste, kjer se jima je najbolj mudilo dobili na radar.
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Silver
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines