mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:27:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rupsi in Jagoda/Gorenja vas
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Rupsi in Jagoda/Gorenja vas  (Prebrano 33298 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : nedelja, 20.06.2010 : 06:34:21 »

Neoznačena, psica + pes, stara cca 10 mesecev, zavržena v Gorenji vasi, sprejeta včeraj.

Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : nedelja, 20.06.2010 : 06:42:19 »



Logiran

damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #2 : nedelja, 20.06.2010 : 09:22:13 »

Tale dva reveža sta  moja najdba  Undecided

Najdena sta bila nad Gorenjo vasjo v smeri proti Hotavljam... v gozdu.
Sprva sploh nisem vedela, da sta dva ... stiskala in skrivala sta se pa v enem bunkarju(  -Rupnikova linija). Psička totalno prestrašena, pes malo bolj korajžen in vesel božanja. Drugače pa zelo mirna oba...
Sta pa zavračala in vodo in hrano. 

Je pa jasna stvar ,da se jih je nekdo znebil  Angry in to v soboto. V petek jih tam še ni bilo.

Smetka kako sta ?
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #3 : nedelja, 20.06.2010 : 14:16:28 »

.....Je pa jasna stvar ,da se jih je nekdo znebil  Angry in to v soboto. V petek jih tam še ni bilo.
......
ja valda, itak - v soboto je več časa za kej tacga počet.... Sad
Pi*da, sram naj jih bo!  Angry
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : nedelja, 20.06.2010 : 15:31:37 »

Po moji oceni bo iz obeh težko kaj. Možnosti ločit ju nimam, samec sicer ne grize, je pa čisto prestrašen, samica grize. En drugemu sta ves svet. Zagotovo bo sčasoma bolje, ampak kakšnega posebnega upanja na uspešno posvojitev nimam.
Logiran

popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #5 : nedelja, 20.06.2010 : 15:44:49 »

Si morem mislit,kaj sta revčka pretrpela in itak,da eden drugemu pomenita vse!!! Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Smetka jaz verjamem v čudeže in eden izmed njih ste tudi Vi,ki dela še večje čudeže in upam,da se tema revčkoma dogodi čudež,ki se jim v življenju še ni dogodil a to je topel,skrben in ljubeč dom.
Jaz verjamem v to,da jim boste pomagala po svojih močeh drugo nebi niti komentirala,ker vsi verjetno veste,kaj si mislm o takih idiotih-zelo žalostno. Cry Cry Cry Cry Cry Cry.
SRČKA SREČNO ŽELIM VAM VELIKO SREČE!!!!! Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : nedelja, 20.06.2010 : 15:46:41 »

Kakšne čudeže  Smiley?
Logiran

popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #7 : nedelja, 20.06.2010 : 15:52:18 »

Tale dva reveža sta  moja najdba 



Hvala ti v njihovem imenu ona dva ti to ne moreta reči lahko pa ti se jaz zahvalim nemesto njih,ne opravičujem takih dejanj ampak mogoče pa sta končno le rešena vsega hudega,kar sta prestala mogoče je nekako boljše,da niso več pri takih pokvarjenih bolanih tako imenovanih latnikih.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : nedelja, 20.06.2010 : 15:55:57 »

Sta tipična nesocializirana psa, vajena tropa. Razen tega, da ju je nekdo očitno nekje odložil, se jima kaj blazno hudega ni moglo dogajat. Nista suha, nista polna parazitov, sta pa živela skupaj in z njima se ni nihče posebej ukvarjal, kot kažeta. Kar je mnogo bolje kot opisano + maltretiranje. Torej ne vem, kak čudež bi se lahko zgodil. Socializacija je že zdavnaj zamujena.
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #9 : nedelja, 20.06.2010 : 16:11:52 »

A damo kakšno objavo če kdo kaj ve od kje sta prišla? Z namenom kaznovanja in preprečevanja kakšne ponovitve zgodbe, seveda.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : nedelja, 20.06.2010 : 16:13:37 »

Ja, seveda.
Logiran

popriki
odvisnež
*****
Sporočil: 538


WWW
« Odgovor #11 : nedelja, 20.06.2010 : 16:16:49 »

Zame je čudež vaše delo in dobrota,ki bi ga lahko vasj delno vsi opravljali pa ga ne,nisem imela v mislih nič slabega.če pa sem kaj narobe zinila se Vam opravičujem.Hvala za pojasnila,ki vem da jih niste dolžni napisati srečno vsem skupaj.Sem pa vesela,da psa nista doživljala matletiranja,kot je to v zadnjem času  nažalost popularno.
Smetka hvala Smiley
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #12 : nedelja, 20.06.2010 : 16:23:59 »

Pes nas je opazoval že popoldan ko smo se vračali iz sprehoda...od daleč in iz vrha..in nam nekaj časa še celo sledil.
Sprva sem mislila, da  je kaken gonič...pa da ima lastnika vendarle v bližini.
Ko se je pa med nalivom ustavila, soseda..in me vprašala , če vem da sta zgoraj v gozdu dva psa.... se je pa začela akcija...
Po najhujšem nalivu Tongue

Je bil pa pes vesel ,ko sem jih našla... psica se je pa zavlekla globje notri v bunkar.

Mi je bilo pa nekaj zelo zanimivo.  po proceduri zapenjanja ovratnic Roll Eyes Cheesy Cheesy... sem jih enostavno pripela na dvojni povodec...in rekla ajde gremo... malo cuknila in sta veselo maširala z mano Huh
Ko sem odprla prtlažnik in rekla  hop... je pes čisto lepo šel v prtlažnik..( psico je bilo pa treba dvignit in not dat...)
Tudi  čez vožnjo se ni pes nič pritoževal Cool prav flegma je sedel sred prtljažnika in gledal ven...

Moogoče .... mogoče.... bi pa temle stanju vseeno pripisala šok...pa da se bosta s časom le unesla....
Jaz močno upam , da se bo  tudi za njiju našel  lastnik no  ...
Pes je ful prisrčen z unimi svetlimi vižla učkami Smiley



Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #13 : nedelja, 20.06.2010 : 16:29:33 »

No pa psička z unimi svojimi pegicami tudi... samo malo bolj prestrašena je....

Nista pa neka bevskača in renčača... edino kar je psička malo šavsala/ ščipala  ...sile pa tudi ni bilo Smiley
Al je pa mogoče to da sem jaz večjih gobcev navajena Grin Pa bolj živahnih psov... ker s takimi najdbami nimam preveč izkušenj.( pa upam da jih v bodoče ne bom dobila Tongue)
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : nedelja, 20.06.2010 : 16:37:09 »

Hehe, za vpis med nevarne pač res nista. Je pa po izkušnjah sodeč težko dobit dom za takega, pa še majhna nista. Predvsem bi ju bilo treba čimprej ločit.
Logiran

Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Rupsi in Jagoda/Gorenja vas
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines