mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 20:20:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 51   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina  (Prebrano 130921 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #90 : petek, 24.12.2010 : 13:50:34 »

Lubica mala lepa  Kiss
Vse najlepše in vse najboljše tudi vam  Kiss Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #91 : petek, 24.12.2010 : 17:25:59 »

 Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #92 : petek, 24.12.2010 : 18:13:10 »

Življenje v rožicah Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #93 : sobota, 25.12.2010 : 00:44:48 »

Uživačka majhna! Kiss  Se že boljše počutimo, a ne? Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #94 : sreda, 05.01.2011 : 14:52:04 »

V bistvu je bilo boljše in spet slabše Sad, so jo vse te tablete toliko zapacale (plus še en vmesni dogodek, ko je pojedla nekaj prepovedanega in smo še dodatno razdražili črevca z overdozo mleka - vse pod veterinarskim nadzorom), da imamo trenutno diagnosticiran kolitis in papamo Sulfasalazin (ki je baje za res tanajbolj občutljivčke - upam).
Počutje in razigranost sta sicer ok, tako da zaenkrat še ne delamo prevelike panike Smiley

Drugače sem pa hotela z vami deliti tele dve slikice, ki pašeta še v lansko leto - Lexi in njen prijatelj Asti (seveda ga tamala čist po babje terorizira Grin)





in še šefovska poza za časa silvestrovanja Cool


V glavnem...držte tačke, da bomo vsaj te tablete dobro prenesli in da ne bomo videli veterinarjev (akoravno so tile naši zelo prijazni in fajni) do naslednjega obveznega cepljenja Smiley
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #95 : sreda, 05.01.2011 : 15:30:35 »

Držimo pesti in tačke! Cheesy

Upam, da se vsi zdravi spet kmalu srečamo na gradu.  Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #96 : sreda, 05.01.2011 : 16:29:49 »

Tudi mi držimo vse vrste in oblike okončin  Cool, da bo terapija uspela! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #97 : sreda, 12.01.2011 : 19:17:14 »

Tako...zgleda, da smo končno ok...je že 3 dni po zadnji tableti in ni bilo nobenih čudnih reakcij Smiley...in ker ima "mama" preveč časa (itak, ko se ima človk za učit ga je sploh vedno preveč Tongue) bo še malo slikic naložila Wink

Razkomotenje na postelji (na obisku pri mojih domačih) - sej ne da je pojstla "tamala" in da sva še 2 odrasla človeka spala poleg - oziroma natančneje vsak na svojem koncu (eden na robu prepada, drugi pa palačinka ob zidu Angry)...vse za pasje radosti Roll Eyes


hehe, jutranja budnica - "Pa deeej, a si čist zmešana al kaj! A ne vidiš, da še 10 ni ura?! Shocked" (enkrat moram ujet tisti ta prvi, še čisto zalimani pogled Grin)



tako nosimo veselo "smeti" v blok


in še ena za tršico...če bi sedaj odgovarjali na vprašalnik "ali ubija svoje igrače?", odgovor definitivno ne bi bil "včasih" Evil





Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #98 : četrtek, 13.01.2011 : 12:27:12 »

Zaspanka mala. Cheesy Kakšno srečo imate, mene Sen ob 7:00 že čisto od blizu gleda kdaj bom odprla oči in potem me začne ljubčkat po obrazu.  Kiss
Z igračami imamo pa čisto isto situacijo, ste že kdaj imeli čreva od plišaste živalice čisto po celem stanovanju?  Grin
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #99 : četrtek, 13.01.2011 : 13:00:40 »

Smo, smo Roll Eyes Čeprav moram priznat, da je s tem uničevalskim pohodom začela nekje 1 mesec nazaj...edino kar je še "živo" je kaka cufa, pa ena taka fina, iz mehke plastike, mrežasta žogica (votla - je samo ogrodje).
Drugače pa...spet smo aktivni po gradu Smiley. Kdaj se ponavadi nahajate gori? Lahko bi se kaj zmenili Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #100 : četrtek, 13.01.2011 : 13:52:53 »

Riry, pri plastiki in drugih umetnih materialih pazite, da česa ne požre, ker se lahko prav fino zatakne kje v prebavnem traktu. Naj ima samo neuničljive in tisto, kar je prebavljivo, razne žvake, bikovke in podobno.


K
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #101 : četrtek, 13.01.2011 : 15:09:32 »

Nič bat tršica - kadar ima igračko za enkratno Roll Eyes uporabo je zmeraj pod kontrolo...sicer pa tudi (do sedaj- tok tok) nima teženj do papcanja "odpadnih" materialov...mi samo nardi delo, ko moram "končni izdelek" po dnevni pobirat Wink

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #102 : četrtek, 13.01.2011 : 15:15:28 »

Nič bat tršica - kadar ima igračko za enkratno Roll Eyes uporabo je zmeraj pod kontrolo...sicer pa tudi (do sedaj- tok tok) nima teženj do papcanja "odpadnih" materialov...mi samo nardi delo, ko moram "končni izdelek" po dnevni pobirat Wink


Aaaaa, kul. Moja bivša soseda je imela terierja, ki je bil na to temo 5 (pet) x operiran.

K
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #103 : četrtek, 13.01.2011 : 15:30:25 »

Ahjoj, revček Sad. Je treba kar pazit, ja...sej, drugače ima pa veselje do pobiranja raznega odpadnega futra, ki ga folk kar čez okno meče okoli bloka (da se ne bomo samo hvalili kako imamo pridnega psa Tongue) - no, pa tudi tukaj imamo oči na pecljih, sploh po zadnji nezgodi "okušanja" prepovedanih stvari...hehe, reva, jo skozi teroriziramo Cool
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #104 : četrtek, 13.01.2011 : 16:06:41 »

Heeeeeeej, to pa ni fer, da lahko pri vas dolgo spite! Angry Bi lahko bili malo bolj radodarni in to zaspanost še malo med ostale podelili. Evil pevka Cuker mali... Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 51   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines