mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 09.08.2024 : 15:03:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 51   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina  (Prebrano 132304 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #555 : četrtek, 26.09.2013 : 12:03:20 »

Halooo? Nič nisi narobe storila, valjda! Prav si storila, jaz bi tudi tako.

Če bi hotla biti pa res grdagrdagrda baba, bi pa babnci pred nosom redarje poklicala, pa naj njim razlaga, kako "nista kuŠka nič hotla".
Jao! Folk ignorantski!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #556 : četrtek, 26.09.2013 : 16:17:47 »

Jaz bi isto. Pa saj že veš kako postopam ob napadih Daki. Wink
Logiran
eva84
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 123


WWW
« Odgovor #557 : četrtek, 26.09.2013 : 16:48:52 »

Po moje se nima kaj razburjati. Sploh pa ne na tako obljudenem koncu.

Huh. Tole lastništvo vedno bolj spominja na vožnjo z avtom. Tudi če se ti držiš pravil, bodo na cesti še druge budale. Zadnjič sem šla s kolegico in njenim nemcem na sprehod. In njen pes ima težave s psi, ki rinejo vanj. Delata na tem, sta tudi že kar nekaj šolanja dala skozi, ampak ni še čisto tam. Zato ga ima ona vedno, obvezno, povsod na povodcu. Potem pa tam pri bežigradu na sprehajalni poti naletimo na dve starejši gospe, ki pridno klepetata na klopci. Dva mejhna bela psa, seveda neprivezana, pa sta že na daleč lajala in se potem zagnala k nam in šavsala proti nogam psa. Ena od žensk ju je začela klicati v smislu, pridita k mamici srčka. Srčka pa je v svojem histeričnem lajanju po moje sploh nista slišala. K sreči je kolegica bila toliko prisebna, da je svojega psa obvladala. A to je precej težko pri dveh majhnih psih, ki se zelo usklajeno želita prebiti do večjega psa. Mogoče bi ostalo pri ščipanju, ampak kako naj mi to vemo? Če pa bi njen nemec reagiral s šavsanjem, bi bila pa latnica večjega psa tista grda, ki agresivnega psa okrog vozi. Je tudi mene imelo, da bi se malo "spotaknila" ob enega od bevskačev pa sem bila samo priča.
Še čudno, da ni rekla, da "ne bosta nič naredila", ker bi ji z veseljem odgovorila, da jaz za svojo nogo nisem tako zelo prepričana  Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #558 : četrtek, 26.09.2013 : 17:14:40 »

Ma ja, folk je totalno neodgovoren Lips Sealed. Ker je res tako težko imet psa privezanega, sploh tam, kjer se itak že pričakuje, da bo - v centru mesta, kjer če nič drugega, ti ga lahko kak kolesar zbije, dostavni avto, ipd. Ampak ja - njim se to ne more zgodit, njihovi kuŠki pa tudi nobenemu nič nočejo Roll Eyes.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #559 : četrtek, 26.09.2013 : 17:42:46 »

Baba zmesana!  butnglavc (pa ne ti, riry!)
Logiran
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #560 : četrtek, 26.09.2013 : 20:04:18 »

Se strinjam, mene tudi strašno nervirajo vsi tisti spuščeni psi. Via se tudi še vedno uči normalne komunikacije s psi in se vseh na široko izogibam, da lahko nagrajujem lepo vedenje, potem mi pa pribremza spuščen pes,  za njim pa lastnik z tistim fenomenalnim stavkom:saj ne bo nič naredil butnglavc ko bi najraje jaz njega kam ugriznila Angry. Sicer pa že vedno na kilometre daleč vpijem naj privežejo psa, potem me pa vsi čudno gledajo, jaz res ne vem kaj folku ni jasno.
Riry  Afro
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #561 : petek, 27.09.2013 : 07:42:48 »

Jaz pa imam ponavadi obratno situacijo. Boni je, jasno, vedno privezana. In, vsi ki me srečajo s spuščenim psom, hitijo privezat svojega, ker.... Boni je privezana zato, ker je nevarna! Roll Eyes Grin Grin Grin
 
No, toliko, da vem, kaj je v takšnih glavah. Sicer pa se to ponavadi zgodi na samotnih poteh, tako, da ni nadležno, in vsi takšni psi so bili do sedaj normalni. Bi pa bilo nadležno tudi zame kje na bolj obljudenih krajih. Tam pa hodijo tudi tisti lastniki brez občutka...  Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #562 : petek, 27.09.2013 : 08:10:16 »

Lahko bi ji rekla: Oprostite, napacni je dobil eno po njuski, morala bi vas!  Evil

Moj majhen bel pes tega nikoli ne pocne, ker jaz grdagrda 40+ babnica ne pustim. Grin
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #563 : petek, 27.09.2013 : 08:30:46 »

Lahko bi ji rekla: Oprostite, napacni je dobil eno po njuski, morala bi vas!  Evil

 Evil Sej, to bi bilo edino pošteno do psov.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #564 : nedelja, 03.11.2013 : 13:25:28 »

No, pa nam bo celo ratalo naredit en tak hiter povzetek preteklih mesecev Tongue. Obljubim, da bomo bolj redno kaj sproti naložili, ker tile kolaži terjajo še več časa na koncu TongueItak jih je pa Šefe ustvarjal z mojo asistenco, ker je to čist tu mač klikanja za moj okus:P

Torej...se je kar dogajalo. Cuca je bila deležna druženja s pasjimi kolegi




Svojo ritko je utrjevala na različnih delovnih površinah Grin



Šapke je namakala v različnih vodah Wink...in celo ji je uspelo ene 2x zaplut - kar pomeni, da se je uštela v globini vode Roll Eyes, ampak za začetek (po treh letih Tongue) je to že velik napredek....mrbit ji pa drugo leto rata Cool


Ta je taka razglednica stajl Wink - tu je pomembna predvsem čist taprava pikapolonica, ki je nismo videli že zelo dolgo Undecided. Priporočamo en izletek na Polhograjsko grmado, za nazaj se morate nujno skoraj izgubit Lips Sealed in videli jo boste Wink.


Vse gornje slikce so nametane skupaj iz različnih lokacij, kakopak Tongue - Gradiško jezero, Belopeško jezero, Iški vitngar, Blejski vintgar, morje, Šmarna gora, Polhograjska grmada, postaja od trole Tongue, najljubši pasji pub Maček Grin....tko, eno čez drugo, da je bolj kompaktno Tongue.

Za finiš (malo manj natlačeno Wink) pa naš prvonovemberski sprehod - bilo je perfektno - sonček in prazen arboretum Volčji potok se ve zakaj Roll Eyes. Je bilo v duhu buč in duhcev, prav simpatično Cheesy.



Lexi, ne preveč srečna Tongue, pozira zraven enormne buče Evil


Tu nam je pa v kader uletel fantek ki je očitno gledal videokaseto s Samaro iz The ringa Evil


Njegova mati je bila čist zaprepadena, češ da naj pusti kuŠka pri miru, da ga ne bo polizal Roll Eyes. Po natančnejši razlagi, se je pa izkazalo, da se boji, da bi otrok polizal psa, ker je že enkrat šel tako do nemškega ovčarja in ga začel lizat po glavi (otrok psa) . Ubogi kuŠki Grin.

Aja, pa še za konec, razlog zakaj je ati od Lexi šprical pasjo šolo in je morala uboga mala psička na grozno ropotajočo trolo (je preživela, nič bat Wink).

....DO NASLEDNJIČ Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #565 : nedelja, 03.11.2013 : 14:11:01 »

Uauuuu, vse fotke in kolaži so res krasni, ampak tale Atijeb bend  Shocked  plesalec

In jaz dam kar tako  temu Atiju v roke Viktorja, pa Yogija ... huh, da jih v šoli malo šetka, pa za njimi pobira dreke  butnglavc  predaja
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #566 : nedelja, 03.11.2013 : 14:44:15 »

  Evil
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #567 : nedelja, 03.11.2013 : 16:07:41 »

Njegova mati je bila čist zaprepadena, češ da naj pusti kuŠka pri miru, da ga ne bo polizal Roll Eyes. Po natančnejši razlagi, se je pa izkazalo, da se boji, da bi otrok polizal psa, ker je že enkrat šel tako do nemškega ovčarja in ga začel lizat po glavi (otrok psa) . Ubogi kuŠki Grin.

ROTFL 
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #568 : nedelja, 03.11.2013 : 19:01:02 »

Ampak pevec v Atijevem bendu bi bil pa na hitr komot Pegin Ati..... if you know what I mean. Grin Grin
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #569 : nedelja, 03.11.2013 : 19:06:25 »

Ammm, mu je tok podoben, tudi on poje v bendu, ima isto pričesko, etc. Grin? Huh
Logiran
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 51   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines