mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 17:01:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 51   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina  (Prebrano 131080 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #225 : sreda, 21.09.2011 : 12:47:00 »

 Kiss
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #226 : četrtek, 29.09.2011 : 14:02:51 »

Moram prav ekstra tole sem zapisat, da ne gre v pozabo...očitno se bomo do zime že fajn tiščali Cheesy. Namreč, Lexi se je danes že 2x zmotila Roll Eyes in se ulegla poleg Švejka na kavč (ok, res, da se je fant razkomotil na njenem povštru Tongue Lips Sealed). Sicer sta kolega, ga ima rada na svoj pasji način, ampak kadar se je on sumljivo nameščal za spat v njeni neposredni bližini, se je raje godrnjajoč umaknla, češ "maček, bejž stran"...a je kaka polna luna danes? Grin
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #227 : četrtek, 29.09.2011 : 14:08:06 »

Bil je mlaj glihkar Smiley Fajn so taki napredki v odnosih.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #228 : petek, 07.10.2011 : 09:26:15 »

Očitno je današnje jutro še posebno zabavno. Res, neverjetno kako se pes ne razlikuje kaj dosti od majhnega otroka Tongue. Slišim neko šuškanje v kuhinji, Lexi itak spet globoko pod klopjo skrita, samo ritka je molela ven....jo zvlečem ven kar skupaj s pojstlco in me najprej skoraj kap, ko vidim, da mljaska čokolado Shocked! No, v isti sekundi se spomnim, da je to pasja čkolada, ki smo jo včeraj dobili v enem zooshopu...ampak prizor je bil pa neprecenljiv Pa kako užitkarsko jo je počasi glodala s sprednjimi zobki, crkneš Grin. Aja, postregla si jo je valda z mize...še dobro, da tapravih čokolad nikoli ne puščamo tako nezavarovanih in jih prej pojemo Evil
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #229 : petek, 07.10.2011 : 09:31:45 »

Zamujala si z zajtrkom, ane, kar priznaj  pevka
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #230 : petek, 07.10.2011 : 10:41:10 »

Priznam sram Wink Kot opravičilo pa naj navedem, da je frajla še malo pred tem, pretegovala svoje kračice v spalnici Cheesy.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #231 : četrtek, 13.10.2011 : 19:29:54 »

Ammm, to je preveč smešno. Naša psica se je odločila, da bo postala specializiran tat Angry. Vrečke iz trgovine odložene na tla. Do tu vse v redu. Minuto za tem psica liže razbit jajc pod mizo? Shocked Meni nič jasno od kod njej jajc...dragi pogleda v vrečko in ugotovi, da manjka celotna pakunga jajc - kakopak se je čudežno znašla pod klopjo v kuhinji. Frajla je lepo natančno pregrizla samo en razdelek, za točno en jajček, tisti s katerim se je mastila. Sploh mi ni jasno kako je sploh vedla, da je jajc užitna stvar, ker takega v lupini še ni videla Huh. V glavnem, upam, da bodo naslednja javljanja malo manj tatinsko obarvana...če ne bom res začela tabasco nastavljat, po Fifijinem receptu Evil

Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #232 : četrtek, 13.10.2011 : 21:50:00 »

Am, draga Riry, pri profesionalnih požeruhih tabasco ne pomaga, mal zobe stisnejo pa si mislijo 'več sreče prihodnjič'. In jo tudi poizkusijo, ne enkrat, ampak dvakrat, petkrat, desetkrat, dokler ne nabašejo na kaj užitnega. Drugače so pa surova jajčka dobra za dlako - da vi ubogi revici ne kupujete kakšnih podn briketov, da mora pol z lastno iznajdljivostjo nadomeščat une prazne sestavine, pepel pa balastne snovi pa take??

Moram prav probat enkrat dat naši celo jajce, da vidim, če se ji bo posvetilo, kaj za ena reč bi bla to. Pozdrav ubogi prestradani punčki od naše ravno tako razpoložene in vedno lačne frajle Kiss.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #233 : četrtek, 13.10.2011 : 22:05:08 »

Grin Grin Grin kake zvite tatine imate to!
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #234 : četrtek, 13.10.2011 : 22:49:21 »

Poznam psico, ki je šla v klet in si v gobec naložila 3 jajca. In ko jo je na poti iz kleti srečal gospodar, ni mogla drugega kot cviliti Cool. Brž ko bi gobček odprla, bi jajca popadala ven. Jih je naložila "za šobe". Potem jih je v miru pojedla na vrtu.
Znajdejo se pa prav dobro. Faca je! Kiss Kiss
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #235 : četrtek, 13.10.2011 : 23:04:10 »

Hehe, Fižolova župca, sem se večkrat na tvojo E.T. spomnila, ob naših zadnjih prigodah....sploh tista s klobasami mi je bila domača Roll Eyes Grin. Ma sej ji ne upam kake pikantne reči nastavit, ker ima že tako težave s kislino, samo to, da bi pa iz vrečke kaj ukradla (v tistih par minutkah kar so morale vrečke počakati na tleh, in tako neopazno....svaka ji čast Cool ). Jo prav vidim kako potiho zagrabi škatlo v gobec, pogleduje levo in desno, če jo kdo vidi in "tik-tik-tik" potiho pod klop Cheesy. Pa sploh ne bi mogla rečt, da je požeruhinja (ali si pa pač narobe razlagam pomen tega naziva Roll Eyes)- ker če je kaj fuj, je fuj (npr. v Kopru pusti, na dosegu gobca, nastavljeno mačjo hrano pri miru), je očitno problem kadar ne pridemo do "fuja" sploh Grin. Pa sej, nam vsaj ni dolgčas, ane? Wink
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #236 : petek, 14.10.2011 : 21:07:42 »

hihihi Smiley .... no samo tebi vsaj "užitne" stvari krade .... mi smo zdele imeli 3 tedne vojno s posmrkanimi robči. Če sm se še tako trudila bit pridna, pa jih sproti pospravljat, je vedno nekje kakega našel in potem predelal v prafaktorje. Potem je pa "zadel jackpot", ko je ugotovil, kam jih "spravljam" in je ob prihodu domov šefe našel cel smetnjak robčkov razcefranih po celi dnevni. Tudi ene druge stvari se ni pritaknil, pa je bila odprta škatla piškotov na mizici ... (istega dne ob približno istem cajtu sta pa mačka u spalnici vse štumfe njegove iz predala s štumfi spravila Tongue
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #237 : sobota, 15.10.2011 : 10:36:32 »

  Ahahahaha, take stvari je lepo prebrat - vidiš, da nisi sam s tako "neprilagojeno" hordo  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #238 : sobota, 15.10.2011 : 12:12:12 »

Ja kaj, posmrkani robci so tanartabul - pokojni Odi je najraje jedel posmrkane robce in surov krompir Wink Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #239 : sobota, 15.10.2011 : 12:38:43 »

Vi tega sploh ne razumete - oni se trudijo pospravljat za vami vi pa takole!  Angry In to kljub temu, da se nekateri, poleg pospravljanja, lotijo še preverjanja, če vaša hrana slučajno ni pokvarjena!  Čistilci in dvorni preizkuševalci v enem!  Evil
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 51   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Lexi (ex Nexa;)) in Kina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines