mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 21.10.2024 : 20:32:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: napad psa  (Prebrano 264000 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
sallys
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 422


« Odgovor #420 : petek, 28.05.2004 : 22:08:04 »

Forum je ravno zato fletna stvar:
lahko bereš ali ne...
lahko pišeš ali ne...
predlagaš "pametne"- pzorko teme...
snuješ mačistične ankete...
ali s kakšnim nasvetom rešiš psa ali lastnika... Cheesy

Lahko se tudi iz srca nasmeješ ali rečeš Jani: "Hvala za prijatelje, ki sem jih dobil na forumu..." Smiley

Ko imaš dovolj... greš na X in padeš iz tega sveta nazaj v svojega!

Veš pzorko...v vrtcu so otroci naj, naj... Wink
Logiran
amo
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 53


« Odgovor #421 : petek, 28.05.2004 : 22:53:17 »

Danes sem šel na sprehod z mojima dvema staffordshire bull terrier-joma in ko sem prišel na 2 m od vogala ene od hiš v vasi je izza vogala priletel nek kokeršpanjel in skočil starejšemu SBT-ju(1 leto star) proti glavi in ga z zobom opraskal po vrhu glave.Po tem dogodku mi je še bolj jasno da niso samo bull pasme povzročitelji napadov brez vsakršnjega razloga.Vem pa tudi to da tega ni nihče videl in o tem nihče nebo govoril ko bo pa moj SBT udaril nazaj bo pa spet bull pasma problematična.Najbolj me je pa strah tega da ga nebo ubilo v psiho in da bo zasovražil vse pse kar jih do danes absolutno ni in sem se s tem celo na veliko hvalil.To sem pa napisal ravno iz tega razloga da izvejo to tudi tisti ki so do sedaj slišali samo za napade bull-ov. Lips Sealed
Logiran
pzorko
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #422 : petek, 28.05.2004 : 23:23:34 »

@Sally's nugget

Jah če je pa res! Ma pišejo kot 7 letni otroci. Ko sem pred 2 letoma bral forum, je imela še nanook nekaj možganov in vse je bilo bolj "odraslo". Zdaj se mi pa zdi, kot da je to vijavaja.com  Cheesy Mislim ... poglej, kaj piše samo amo. Jaz tiste hebrejščine nisem znal dešifrirat.
Logiran
amo
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 53


« Odgovor #423 : petek, 28.05.2004 : 23:28:56 »

Nevem kaj nezastopiš meni se zdi da je dovolj jasno
Logiran
pzorko
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #424 : sobota, 29.05.2004 : 10:04:31 »

Ločil ne poznaš? Ti dela členjenje besed težave? Čisto možno! Slovenska slovnica bi znala pomagati.
Logiran
MyMy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 233


« Odgovor #425 : sobota, 29.05.2004 : 10:24:19 »

Pa daj no pzorko...umiri se malo...Malo strpen bi pa lahko bil..Vsi smo na forumu, da si izmenjamo izkušnje, da si pomagamo z nasveti...ne pa da poslušamo  nesramne pritožbe..
Mejte se radi Grin Grin Grin
LP MYMY
Logiran
pzorko
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #426 : sobota, 29.05.2004 : 23:17:03 »

MyMy:

Očitno si prebrala premalo hudih debat med vsevednimi "pasjeljubci" in mano, da bi lahko govorila o kakršnikoli strpnosti.
Logiran
MyMy
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 233


« Odgovor #427 : nedelja, 30.05.2004 : 10:51:53 »

Treba je bit strpen ker drugače se nič ne doseže;)
Mejte se radi Grin Grin Grin Kiss Kiss Kiss


Lp Mymy
Logiran
amo
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 53


« Odgovor #428 : nedelja, 30.05.2004 : 22:38:37 »

pzorko.Se opravičujem za slovnične napake,vem pa da do sedaj midva prek foma nisva imela debate(sej res debata ni pravilna slovnična beseda) pogovora,ali kako se ža ta zadeva napiše(ti boš že vedel) .Če je pa že beseda o "pasje ljubcih" si se pa zmotil,ker jest sem "pasje preljubec",to pa vedo vsi tisti ki me poznajo. Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Lp,amo
Logiran
amo
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 53


« Odgovor #429 : nedelja, 30.05.2004 : 22:54:05 »

Ko tole berem mi zgleda, kot da berem izpade otrok v vrtcu. Na mojpes.net enostavno ni več resnega folka. Žal.                                                                                                                                                                                Je pa res,da če nisi zadovoljen ne beri.Ta dan sem bil zelo razburjen in nisem bil sposoben razmišljati o slovnici ampak se bom potrudil da pzorko-ta ne bom več užalil z nepravilno slovnico.LP,amo                    
Logiran
amo
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 53


« Odgovor #430 : nedelja, 30.05.2004 : 22:59:50 »

Pozabil sem označiti citat,SE OPRAVIČUJEM
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #431 : nedelja, 30.05.2004 : 23:15:32 »

Folk, pa ne se zdaj kregat... vsak ma pac svoje mnenje!
Glede napadalnosti pa sem 100% prepricana, da le ta izvira iz lastnika in ne pasme!!!
Danes sem peljala psicki ven (manjse rasti) pa pritece mimo dobermanka-odvezana. Moji dve nista napadalni, pa tudi nikoli se jima ne da kregati. Ko je prsla dobermanka ze cisto blizu so se le povohale, nato pa je lastnik iz previdnosti takoj odpoklical psicko pa je blo use ql. Mogoce ce bi moji dve zaceli "tezit" in lajat bi blo malo drugace... Potem pa srecamo se eno mesanko, ki je bla se manjsa od mojih dveh, tko da ko sem jo od dalec videla nisem postala ne vem kako pozorna na njo, pa se lastnik je bil zraven. Ko nas dohitijo pa se tamala zaleti v mojo in jo zacne ravsati, tako, da sem ju komaj locila (moja pa se se posteno branit ne zna  sram). Lastnik pa nic. Pa rece: saj se sam mal igrajo.. tak mali pes ne more nardit nic hudega... Huh  Shocked Pa mi je prekipelo! Prvic, moja mala je bla cisto zmedena in splasena, tko da je blo v trenutku konc sprehoda, pa se lahko bi ji kaj naredila ce nebi sama takoj posredovala!?!?! Taki ljudje ne bi smeli imet psov, pa ne le velikih, NOBENIH!
Logiran
pzorko
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 267


« Odgovor #432 : ponedeljek, 31.05.2004 : 07:30:29 »

amo:

Opravičilo sprejeto!  Wink
Logiran
Pia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 156



« Odgovor #433 : torek, 08.06.2004 : 14:12:18 »

Spet se oglašam jaz. Pošto, ki sem jo poslala ženski, katere pes mi je napadel mojega psa in v kateri sem jo pozvala, da se mi javi in da se dogovoriva o stroških, sem dobila nazaj, ker je ni dvignila. Kaj mi svetujete, da naredim zdaj?
Za kakršenkoli nasvet bom hvaležna
Pia
Logiran
amo
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 53


« Odgovor #434 : torek, 08.06.2004 : 14:33:57 »

Če imaš naslov,pojdi do nje osebno,če se neda zment drugače,pa pokliči policijo jo toži in iztrži vse stroške z obrestmi vred.Druga varijanta pa da jo razbiješ ko pr.....,sam s tem dosežeš samo svoje zadoščenje stroškov pa ne povrneš nažalost.Tko da je še zmeraj boljša prva varijanta.
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines