mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 19.08.2024 : 00:22:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: napad psa  (Prebrano 257060 krat)
0 članov in 22 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.370


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #315 : četrtek, 20.05.2004 : 07:34:19 »

turbos474 in Bik,

sem sta prisla prostovoljno. Le kaj pocneta tukaj? Poglejta okrog sebe in si poiscita drugje svoj prostor. Naredita sama svoj moski forum. Zelim vama mnogo uzitkov ob pametnem pisanju in branju na njem!

Kakrsnekoli replike v zvezi z zensko ali mosko populacijo na forumu, o samem forumu, pisanju, brisanju ali cemerkoli, kar se tice foruma, spadajo v teme pod mnenji. Tukaj nadaljujemo o napadih psov.
Logiran

misha
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 112


« Odgovor #316 : četrtek, 20.05.2004 : 07:52:17 »

Jana se strinjam s teboj.
Jaz sem samo ščitila svoj ženski del.
Sicer pa sem videla da znaštudi ti biti ostra.

Lep pozdrav
Logiran
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #317 : četrtek, 20.05.2004 : 08:10:27 »

Vidim, da kljub hudo visokem intelektu, prisotnemu v zadnjih objavah, nekaterim še zdaj ni jasno o čem debatiramo.  Grin Aja, ne smem se smejat, to je žalostno  Sad

Govorim o vas, pasjeljubcih, ki vam psi pomenijo več kot vaše življenje (Nanook spet  Grin Grin Grin Grin Grin), mnogi z njimi spite v isti postelji in ne upam si niti pomisliti na tiste, ki s svojimi psi delite tudi "ljubezen"  Grin Grin Grin Ja, tudi taki obstajate.  Wink

Vi, presvetli zagovorniki učenja brez prisile, potem izjavljate take bolane izjave.

Jana, Nanook in vsi, ki se strinjate:
Ne govorim o brcanju, ne govorim o solzivcu, ne govorim o palici: GOVORIM O BULERJIH. Da bi mojega psa nekdo zbrcal z bulerji, ga osebno utopim v najbližji luži! Verjetno se pasjeljubka Nanook ne zaveda, da brc brc z bulerji lahko posledično lomi kosti, ob nepravilni uporabi lahko ubija. In vsi "pasjeljubci" zagovarjate prav dotično obrambo.

Da se razumemo, odslej naprej bom na sprehode hodil z mesarskim nožem, ročno bombo, bulerji in pištolo. Če se bo kakšen kužek (ali pa kuž) približal mojemu, mu bom dal en šus v glavo, pa bo problem rešen. Kaj pa hodi ovohavat, kajne Nanook?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.370


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #318 : četrtek, 20.05.2004 : 08:27:35 »

andariell,

tudi ti beres samo tisto, kar zelis. Ne nosim bulerjev in se nikoli nisem brcnila, pospricala ali s palico udarila nobenega psa. Preberi predhodna sporocila. Tezko, da mi bo uspelo kdaj brcniti ali kako drugace poskodovati tvojega psa. Lahko si pa gotov, da bom brcnila tistega, ki me bo napadel, pa po vseh drugih mojih ukrepih z napadom ne bo odnehal. Ce bo to tvoj pes Undecided (dvomim, saj trdis, da imas lepo vzgojenega), bos za tisto brco kriv izkljucno ti, saj si mu napad omogocil. Naj bo z bulerji ali brez, s palico po grbi ali s solzilcem v gobec.

Dajte ze enkrat razcistiti, kaj pomeni pasjeljubec. Saj menda ne mislite, da k pasjeljubstvu spada tudi zavestna dopustitev, da lahko tuj pes hudo poskoduje tebe ali tvojega psa. Govorimo o napadu psa in ne o tem, da na sprehodih brcamo in pretepamo tuje miroljubne pse in stare mame.

Zdaj mi je pa ze vse skupaj smesno.
Logiran

IgiS
gost
« Odgovor #319 : četrtek, 20.05.2004 : 08:30:47 »

Joj kam smo prišli. Od napada do sex-a  Grin Grin.

Andariell tebi:
- če imaš normalnega psa ti ga ne bo noben brcal razen kakšne motene osebe, ki jo lahko zaradi mene utopiš v luži vode!
- če imaš psa, ki se pretepa in če si tak človek, da ti je vseeno kaj dela tvoj pes ne rabim luže vode ampak samo žlico da utopim tebe in tvojega psa  Grin.
Zakaj?
Zato, ker sem vložil 1 leto dela v psa in ne bom trpel, da mi kakšno ščene pokvati leto dni dela s psom !


LP
Igor
Logiran
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #320 : četrtek, 20.05.2004 : 08:36:34 »

Poanta mojega pisanja je v bulerjih in v ničemer drugem. Smešno pa je to, da nekaterim omemba fizičnega kaznovanja pomeni konec sveta (Nanook), po drugi strani pa je sposobna psa ubit, ker bo malo zarenčal. Bljak!
Logiran
IgiS
gost
« Odgovor #321 : četrtek, 20.05.2004 : 08:53:13 »

Poanta mojega pisanja je v bulerjih in v ničemer drugem. Smešno pa je to, da nekaterim omemba fizičnega kaznovanja pomeni konec sveta (Nanook), po drugi strani pa je sposobna psa ubit, ker bo malo zarenčal. Bljak!
Jebi ga, če smo pa moški "močnejši" spol. Pri psih gobezdanje ne pali, tako da pridejo do izraza bulerji  Grin Grin.
Ej Nanook a si imela kdaj v mislih, da bi se pre-izobrazila v markerko ??
Izkušne imaš, le bulerje zamenjaš z rokavi  Lips Sealed Grin Grin

LP
Igor
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #322 : četrtek, 20.05.2004 : 08:56:22 »

Citat
Je pa res da psi čutijo strah in se še bollj zažene vate če mu to dopustiš.

To je pa res, sem pozabila napisat v prejsnjem sporocilu. Ne kar apriori bezat in histerirat, nujno je potrebno bit miren. Ce pa napade, potem pa "kamor pade, pade" varianta-takrat se meni strga.

Samozavest? Verjamem, da marsikomu pade srce v hlace, ce proti njemu tece renceca mrcina. S tem ni nic narobe, tudi kaki lastniki psov imajo strah pred psi, sploh pa kaksne starejse gospe, ki se zavedajo, da se sebe ne bodo mogle ubranit, kaj sele kuzka. Undecided Ce sem jaz v blizini, ni panike. Grin

Citat
Da se razumemo, odslej naprej bom na sprehode hodil z mesarskim nožem, ročno bombo, bulerji in pištolo. Če se bo kakšen kužek (ali pa kuž) približal mojemu, mu bom dal en šus v glavo, pa bo problem rešen. Kaj pa hodi ovohavat, kajne Nanook?

Ne vem, ne brcam psov, ki hodijo ovohavat. Ovohava pa verjetno zato, ker pac preverja situacijo.
Za rocno bombo in pistolo potrebujes dovoljenje, namesto mesarskega noza pa priporocam zepni noz (Swiss). Bulerje poleti odsvetujem, v postev pridejo izkljucno pozimi in pozno jeseni, pa se takrat v ekstremnih primerih.

Citat
Poanta mojega pisanja je v bulerjih in v ničemer drugem. Smešno pa je to, da nekaterim omemba fizičnega kaznovanja pomeni konec sveta (Nanook), po drugi strani pa je sposobna psa ubit, ker bo malo zarenčal. Bljak!

Upam, da ne enacis vzgoje in samoobrambe.  Shocked Grin Grin Grin
Opazam, da spet komentiras nenapisano in polagas besede pod prste, oh kako me to ne preseneca. V bodoce citiraj moja sporocila, da bom lahko razlozila kako je misljeno, tako kot sem zgoraj razlozila za desetletnike. Ocitno je pac izmisljevanje "agumentov" katerim lahko nasprotujes edini nacin debatiranja?

Citat
Dajte ze enkrat razcistiti, kaj pomeni pasjeljubec. Saj menda ne mislite, da k pasjeljubstvu spada tudi zavestna dopustitev, da lahko tuj pes hudo poskoduje tebe ali tvojega psa. Govorimo o napadu psa in ne o tem, da na sprehodih brcamo in pretepamo tuje miroljubne pse in stare mame.

Zdaj mi je pa ze vse skupaj smesno.

Tudi mene zanima kaj pomeni biti pasjeljubec.  Huh Naj napadajocega psa se pohvalim, ker je prisel pogrizljat mene in mojega psa? Je to pasjeljubstvo?

Citat
- če imaš psa, ki se pretepa in če si tak človek, da ti je vseeno kaj dela tvoj pes ne rabim luže vode ampak samo žlico da utopim tebe in tvojega psa  

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Citat
Ej Nanook a si imela kdaj v mislih, da bi se pre-izobrazila v markerko ??

 Grin Grin Grin Koliksna pa mora biti razlika v kilazi med markerjem in psom?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #323 : četrtek, 20.05.2004 : 09:15:46 »

Citat
Upam, da ne enacis vzgoje in samoobrambe.    
Opazam, da spet komentiras nenapisano in polagas besede pod prste, oh kako me to ne preseneca. V bodoce citiraj moja sporocila, da bom lahko razlozila kako je misljeno, tako kot sem zgoraj razlozila za desetletnike. Ocitno je pac izmisljevanje "agumentov" katerim lahko nasprotujes edini nacin debatiranja?

Ti si za javnost nevarna oseba - v samoobrambi si sposobna ubijat!  Grin Grin
Logiran
flufi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 292


« Odgovor #324 : četrtek, 20.05.2004 : 09:25:47 »

Ti si za javnost nevarna oseba - v samoobrambi si sposobna ubijat!  Grin Grin

ja, a si lahko mislis, da sem z njo v miru jedla hot-dog ??
Resda sem morala prej vzpostaviti hierarhicno lestvico in jo zdominirat, da ne bi slucajno zacela rencat name... ker ji v tem primeru v javnosti ne bi mogla dati zasluzenih batin, pa Alpha Rolla tudi ne bi mogla izvest...  Wink

andariell,

opazila sem, da imas v profilu vse podatke skrite. Hmm.
Kaksnega psa pa imas?


Logiran
Bik
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #325 : četrtek, 20.05.2004 : 09:29:27 »

turbos474 in Bik,

Zelim vama mnogo uzitkov ob pametnem pisanju in branju na njem!


Hvala, to je bilo pa res lepo Grin Grin

P.S. Vsak lahko bere tisto kar želi!
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #326 : četrtek, 20.05.2004 : 09:39:28 »

Citat
Ti si za javnost nevarna oseba - v samoobrambi si sposobna ubijat!  

A me lahko citiras? Da razlozim situacijo.

Sicer pa...Hello Clarice.  Grin Grin Grin Grin

Citat
ja, a si lahko mislis, da sem z njo v miru jedla hot-dog ??
Resda sem morala prej vzpostaviti hierarhicno lestvico in jo zdominirat, da ne bi slucajno zacela rencat name... ker ji v tem primeru v javnosti ne bi mogla dati zasluzenih batin, pa Alpha Rolla tudi ne bi mogla izvest...  

Le kaj bi bilo, ce hot doga ne bi bilo!!!  Cool Wink Grin

Citat
andariell,

opazila sem, da imas v profilu vse podatke skrite. Hmm.
Kaksnega psa pa imas?

AST-ja, ce se ne motim.  Cool
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #327 : četrtek, 20.05.2004 : 09:40:31 »

Poanta mojega pisanja je v bulerjih in v ničemer drugem. Smešno pa je to, da nekaterim omemba fizičnega kaznovanja pomeni konec sveta (Nanook), po drugi strani pa je sposobna psa ubit, ker bo malo zarenčal. Bljak!

  Grin  Grin  Grin No, takšno je tudi moje razmišljanje
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #328 : četrtek, 20.05.2004 : 09:51:56 »

Citat
A me lahko citiras? Da razlozim situacijo.

Citat
Jaz pa mojega akumulatorcka branim lepo z bulerji in solzivcem.

Verjetno se ne zavedaš, da z bulerji lahko nekoga ubiješ? Se pravi, si sposobna ubijat - jaz namreč z bulerji ne bi nikoli brcal, če ne bi imel namena nekoga resno poškodovat, s tem mislim lomljenje kosti.


Flufi, jaz ničesar ne skrivam. Imam AST-ja. Kaj te še zanima? Kolk je velik - pa ne pes...
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #329 : četrtek, 20.05.2004 : 10:48:28 »

Citat
Verjetno se ne zavedaš, da z bulerji lahko nekoga ubiješ? Se pravi, si sposobna ubijat - jaz namreč z bulerji ne bi nikoli brcal, če ne bi imel namena nekoga resno poškodovat, s tem mislim lomljenje kosti.
Aha...argumentov je zmanjkalo, pa smo se "obesili" na bulerje??
Kolikor sem razumela so bili bulerji le prispodoba...še nekaj postov nazaj je Nanook govorila, da je bulerje zamenjala s supergami in sandali?? A je sedaj tudi "okolici nevarna" ??
Lepo vas prosim!!!!! Sicer nisem škodoželjna in privoščljiva...ampak si pa kar malce želim, da bi danes okoli vogala prisopihala besneča in renčeča pošast in se obesila vašemu psu na goltanec.... No pa poročajte...s čim ste jo zamotili...briketki, pasjimi piškoti ali ostrim FUJ Huh In koliko šivov je pri tem vašem poskusu "zaslužil" vaš pes??

Ps. Nanook...malo se te že bojim...ko si toooolk grozna in nevarna...  Shocked Shocked Grin
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines