mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.07.2024 : 20:26:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: napad psa  (Prebrano 254744 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
marička
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 148


« Odgovor #1545 : torek, 30.08.2005 : 14:34:20 »

Pa saj to je to, ker je pes bil srednje velikosti. In se mi pač ni zdel nič hud. Po navadi te lastnik opozori, ali pa vpraša je samec, ali kja takega in vem, da morava naredit krog okoli. Tukaj pa nič. Sploh se še nista dobro povohala in je hlastnil. Brez kakšnega renčanja. Samo ker imajo pekinezi potlačen gobček, nisem vedla iz kje teče kri. Saj ni bilo nič hudo, zgledalo je pa res grozno. In zdaj mi je čudno, ker nikoli ne veš, kateri pes je prijazen, kateri pa ne.
lp in hvala za vzpodbudne besede
Logiran
Igor-
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #1546 : sreda, 07.09.2005 : 13:42:25 »

http://www.leerburg.com/ubbthreads/showflat.php?Cat=0&Board=147&Number=4152062&Searchpage=1&Main=4152057&Words=&topic=&Search=true#Post4152062

No pri nas bi lastnik psa fasal sigurno 20let - doživljensko  Grin Grin
Joj v kakšni državi živimo  Angry

LP
Igor
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1547 : sreda, 07.09.2005 : 18:01:40 »

Hehe, a to se je res zgodilo ali gre za kako foro?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Igor-
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #1548 : četrtek, 08.09.2005 : 07:44:53 »

Hehe, a to se je res zgodilo ali gre za kako foro?

Jap, američani imajo malo drugačen odnos do privatne lastnine  Cool
Našim sodnikom bi bilo treba plačati ekskurzijo v ameriko da se kaj naučijo  Grin Grin

LP
Igor
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1549 : četrtek, 08.09.2005 : 11:10:41 »

Res je. Pa bujno domisljijo tudi. Wink
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Franka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 187


« Odgovor #1550 : četrtek, 10.11.2005 : 12:54:27 »

In zdaj mi je čudno, ker nikoli ne veš, kateri pes je prijazen, kateri pa ne.
lp in hvala za vzpodbudne besede
zaradi tega pa imej s seboj palico (tako kot jaz) s katero boa lahko odganjala pse. Slisi se malo cudno ampak jaz sem se kar navadila da jo zmeraj vzamem s seboj in tako odganjam pse. Tudi malo cudno zgleda ampak bolje to kot pa da se mi stepe kje. Je pa zalostno to do kam smo prisli da moramo nekateri palce s seboj nositi ker so povsod psi brez lastnikov ali pa odvezani in niso pod nobeno kontrolo. To se dogaja ze vrsto let in nihce nic ne ukrene.
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1551 : ponedeljek, 14.11.2005 : 14:01:15 »

Zjutraj so nas na sprehodu napadli trije vecji beli psi. Kaksna psiholoska vojna! Prisli so izza vogala in se sreca, da so lajali, sicer jih ne bi pravi cas opazila. Vodil je najmanjsi (ki je izgledal kot en kilav dalmatinec), najvecji (mesanec v velikosti argentinske doge) pa je bil k sreci bolj zadrzan. Vsi brez ovratnic. Moja dva sta bila na povodcu. Hipoma sem se odlocila, da bo bolje, ce ju spustim. Ni bilo casa za odpenjanje, sem jima kar snela ovratnice. To, da sta bila moja dva zdaj prosta, je napadalce kar zmedlo. Skocila sta namrec en levo, en desno, trojica pa je obstala pred mano. Jim recem »Pober'te se, zalega!«, »kao dalmatinec« pa kar plane name.  Shocked Ker nisem vedela, ce mu ne bosta tudi druga dva sledila, ga nisem upala brcnit. Sem se samo na mestu zavrtela za 180 stopinj, zacela mirno korakati in cakala kaj bo. Ni bilo nic, pa sem se s kotickom ocesa ozrla, da vidim, kaj se dogaja. Najvecji napadalec je zapeljeval mojo psico (ki je v velikem loku tekala okoli mene), srednji ni vedel, kaj bi in je zmedeno obstal, »kao dalmatinca« pa je z rencanjem zadrzeval moj samec. Priblizno 30 metrov stran je izza zive meje molela glava moskega, srednjih let, ki je mirno opazoval dogajanje. In potem je psom pozvizgal.  Angry Kako me je to razbesnelo! Je izpadlo, kot da jih je prav nascuval na nas. Psi ga niso nic ubogali. Vse skupaj sem zacela posiljati k vragu, zmerljivke so kar dezevale. Je zaleglo in so nas pustili pri miru, da smo odsli.

Ce ne bi prebirala tega foruma, gotovo ne bi tako odreagirala in vprasanje je, ce bi odnesli celo kozo.  Huh
Logiran
Igor-
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #1552 : ponedeljek, 14.11.2005 : 14:15:30 »

Res je. Pa bujno domisljijo tudi. Wink
Sam bulerjev ne rabijo, a ne  Grin Grin, domišljavka  Wink

LP
Igor
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #1553 : petek, 25.11.2005 : 15:18:32 »

Zjutraj so nas na sprehodu napadli trije vecji beli psi. Kaksna psiholoska vojna! Prisli so izza vogala in se sreca, da so lajali, sicer jih ne bi pravi cas opazila. Vodil je najmanjsi (ki je izgledal kot en kilav dalmatinec), najvecji (mesanec v velikosti argentinske doge) pa je bil k sreci bolj zadrzan. Vsi brez ovratnic. Moja dva sta bila na povodcu. Hipoma sem se odlocila, da bo bolje, ce ju spustim. Ni bilo casa za odpenjanje, sem jima kar snela ovratnice. To, da sta bila moja dva zdaj prosta, je napadalce kar zmedlo. Skocila sta namrec en levo, en desno, trojica pa je obstala pred mano. Jim recem »Pober'te se, zalega!«, »kao dalmatinec« pa kar plane name. Shocked Ker nisem vedela, ce mu ne bosta tudi druga dva sledila, ga nisem upala brcnit. Sem se samo na mestu zavrtela za 180 stopinj, zacela mirno korakati in cakala kaj bo. Ni bilo nic, pa sem se s kotickom ocesa ozrla, da vidim, kaj se dogaja. Najvecji napadalec je zapeljeval mojo psico (ki je v velikem loku tekala okoli mene), srednji ni vedel, kaj bi in je zmedeno obstal, »kao dalmatinca« pa je z rencanjem zadrzeval moj samec. Priblizno 30 metrov stran je izza zive meje molela glava moskega, srednjih let, ki je mirno opazoval dogajanje. In potem je psom pozvizgal. Angry Kako me je to razbesnelo! Je izpadlo, kot da jih je prav nascuval na nas. Psi ga niso nic ubogali. Vse skupaj sem zacela posiljati k vragu, zmerljivke so kar dezevale. Je zaleglo in so nas pustili pri miru, da smo odsli.

Ce ne bi prebirala tega foruma, gotovo ne bi tako odreagirala in vprasanje je, ce bi odnesli celo kozo. Huh


sem komaj sedaj to prebrala..  Shocked Shocked Shocked  jaz bi bila v soku.. pa bi pomoje kar bezat zacela Undecided
samo ja kako je najboljse odreagirati v takem primeru Huh .. tako kot marjetka?.. ce je le mozno(da ni nevarnosti ceste npr.) psa spustiti, sam pa ostati miren ali kaj je najbolje narediti?
mas sreco, da je odi samo rencal, moj johny bi se ziher spustil v psa, ce bi se mi priblizal Undecided
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #1554 : petek, 25.11.2005 : 18:00:06 »

Marjetka pa ti je ratalo v tem šoku napasti tistega moškega, ki je le hinavsko opazoval ali si vse skupaj pustila in šla naprej, ko je bila prilika?
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #1555 : sobota, 26.11.2005 : 12:30:17 »

samo ja kako je najboljse odreagirati v takem primeru Huh .. tako kot marjetka?.. ce je le mozno(da ni nevarnosti ceste npr.) psa spustiti, sam pa ostati miren ali kaj je najbolje narediti?

Po mojem je zelo pametno svojega psa spustiti. Jaz ga najbrz ne bi, ce ne bi brala, da se privezani psi zdijo lazja tarca napadalnim psom. V tej situaciji je bila to gotovo pametna poteza.

Drugace pa so bili tisti psi najbrz od ene bliznje hise in ne od gospoda, ki nas je opazoval (Jih je tudi Matka ze srecala). Sem bila v soku in je cisto mozno, da se je zvizg slisal od tiste hise in ne od omenjenega gospoda, ki je bil ocitno le nakljucna prica dogodka.

Flatka: Hehe, moj napad je bil samo verbalen - psi so jih malo slisali, gospod pa je bil k sreci predalec.  Lips Sealed
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #1556 : sobota, 26.11.2005 : 13:58:23 »

Hja, mi z malo manjšimi psmi jih lahko samo v naročje dvignemo, čeprav nekateri ne odobravate tega...Vendar kaj drugega nam niti ne preostane. Jaz sem tako mojemu malemu že rešila kožo!

LP,
Diana
Logiran
simonca
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1


« Odgovor #1557 : nedelja, 27.11.2005 : 10:59:11 »

Pomoje če lastnik psa zanemarja pes seveda ni dosti kaj prijeten. V naši vasi imamo enega lastnika 3 psov pa še zase komaj skrbi pravijo da te 3 psičke zelo pretepa in jim ne daje hrano in ne vode prikljenjeni so na pol metrski verigi brez strehe.  Ti psi so zelo napadalni zato se jim nihče ne more približati da bi jih osvobodil
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1558 : nedelja, 27.11.2005 : 11:53:59 »

Hehe, se dobro da so privezane, takih osvoboditeljev se je za bat.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Igor-
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #1559 : ponedeljek, 28.11.2005 : 16:00:14 »

76-letno Američanko Lillian Loraine Stiles je napadlo šest mešancev. Krvoločni psi se niso ustavili, dokler ni Lillian umrla.

"Psi so bili najverjetneje mešanci med pitbulom in rotvajlerjem" je rekel okrožni šerif Charlie West
http://24ur.com/naslovnica/novice/svet/20051128_3065186.php

LP
Igor
Logiran
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines