mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 28.09.2024 : 19:54:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: napad psa  (Prebrano 261545 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #585 : sreda, 27.10.2004 : 11:58:00 »

bogi snavcer... sram
Logiran
astra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 188


WWW
« Odgovor #586 : sreda, 27.10.2004 : 20:50:35 »

Zanima me ali bi si pes zapomnil osebo ki ga je poškropila z solzivce (koker vem ima pes zelo dober spomin glede takih reči)

Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #587 : četrtek, 04.11.2004 : 13:09:44 »

Grdo, grdo.

http://www.filmi.izklop.com/pitbull.wmv
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #588 : četrtek, 04.11.2004 : 15:13:22 »

Svashta! Shocked

Nimam komentarja, razen da se zgrozim, da si lastnika praktično nista upala v bližino pitbula, kaj šele da bi ga kateri od njiju prijel za ovratnico. Od daleč sta mahala s stolom.... mislim tooooo much.


In ta pitek še vedno obstaja na istem naslovu.... Roll Eyes


Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #589 : četrtek, 04.11.2004 : 16:33:03 »

Pa ja ne boste zdaj rekli, da ste preseneceni, da nihce ni ukrepal?  Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #590 : četrtek, 04.11.2004 : 19:05:55 »

Nimam komentarja, razen da se zgrozim, da si lastnika praktično nista upala v bližino pitbula, kaj šele da bi ga kateri od njiju prijel za ovratnico. Od daleč sta mahala s stolom.... mislim tooooo much.
OK, meni se zdi to vse skupaj malo butasto. 2 psa sta se sklofala in to je to. Jap, tudi me zdi full čudno, da se lastnika nista upala približati psu  Roll Eyes Roll Eyes Če napade moj pes, se trudim čimprej prekiniti pretep. Če je pri tem potrebno uporabiti brco v pasjo glavo-tudi prav Angry
Če je moj pes napaden-ista reakcija. Svojega psa branim in čeprav pri tem brcam napadalca (kar se mi je zadnjič zgodilo na sprehodu; pa je bil Bero privezan).

Že star nasvet pri pasjem pretepu je: lastnika morata hkrati prijeti svojega psa za rep ali noge in ga povleči stran. Ponavadi en pes drži drugega, zato je potrebno tega (ki drži) brcnit-v trup, glavo.... Ampak seveda ne s tako brco, da bo videl vse zvezde, ampak še vedno z občutkom.  

Ko je zadnjič bil Bero napaden (on na povodcu), ga je pes grizel v zadnji del trupa. Jaz sem berota komaj zadrževala na ovratnici, med tem pa drugega psa brcala v trup (vedno, ko je ugriznil Berota), z roko pa ga po hrbtu tolkla s povodcem (pa sploh ne vem, če je kaj čutil Undecided) Lastnik psa je bil zraven, pa svojega sploh ni prijel Angry Angry

No, ko sem se jaz začela dret nad njim, da naj že enkrat za vraga prime svoje psa, ga je le prijel Undecided  Na srečo Bero ni imel posledic.

Lp jana
Logiran
Matic K.
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 342


« Odgovor #591 : četrtek, 04.11.2004 : 19:19:10 »

Še ena metoda kako spraviti pse narazen pa je, da ga primeš za jaca in "rahlo" stisneš Smiley. Jaz hvalabogu še nimam nikakršnih izkušenj z pasjimi pretepi vendar je to baje zelo učinkovito. Kako ga pa ujeti za ... je pa poglavje zase Smiley.

Lp
Matic, Era in Dona
Logiran
astra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 188


WWW
« Odgovor #592 : četrtek, 04.11.2004 : 19:38:38 »

Ko je bila moja psica napadena se drugo psico udarila z paščkom, na srečo je pomagalo in se je odmaknila za 1 meter v tistem trenutku pa jo je prijela že lastnica.
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #593 : četrtek, 04.11.2004 : 19:40:43 »

Pa ja ne boste zdaj rekli, da ste preseneceni, da nihce ni ukrepal?  Roll Eyes

Nanook, jaz sem. Zelo.

Tako kot Bina, bi tudi jaz uporabila vse svoje moči, da spravim psa narazen. Pa naj bo napadalec kdorkoli.

P.S.: Aja, preden me napadete - nisem še bila v takšni situaciji, sem pa vsak dan blizu tega, ker je sosedov pes totalno podivjan in vsak moment pričakujem, da naju bo napadel. Ne hodim več v coklah ven, ampak v nečem bolj "stabilnem". Grin
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #594 : četrtek, 04.11.2004 : 19:59:22 »

Ha ha. Me prav zanima kako bi bile pogumne ob podivjanem pitbulu za katerega sploh ne veste kako je bil vzgajan? Poleg tega vam takrat brce ne bodo kaj prida pomagala saj pes med pretetpom ne čuti vaših brc če ga ne šopate z bulerjiv kakšne občutljive predele.
Nedavno nazaj je bil sredi Domžal podoben pretep, s tem da je napadal šarplaninec. Pa ne mi govort, da bi šarplanica brcale Roll Eyes
Logiran
sirtaki
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.576


« Odgovor #595 : četrtek, 04.11.2004 : 20:18:32 »

No ja pes na posnetku ni pitbull ampak amstaff (ameriski stafford). Naceloma prav mirljubna pasma, dokler ni v napacnih rokah.
In "se dobro", da je napadel labija, ki ga je resila njegova mastna vratna guba in dvojna dlaka. Kaksen drug pes bi verjetno takole cefranje placal z zivljenjem.




Logiran
Yorki
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 468


WWW
« Odgovor #596 : četrtek, 04.11.2004 : 20:26:55 »

Jaz na sprehodih Torija (kadar sploh greva) vedno vzamem v naročje takoj ko je v bližini kakšen sumljiv večji pes. Sicer pa mu sploh ni všeč,da ga večje mrcine ovohavajo, zato renči in včasih celo grize.  Roll Eyes Je pa že prestrašil nekaj mesecev starega bernija, ki je bil že kar velik in dobro rejen. Yorkshirski terrierji so pač takšni kot so. Ne bojijo se večjih psov ali tujcev. Wink
Logiran
Dunja
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #597 : četrtek, 04.11.2004 : 20:32:51 »

Jaz se še zdele tresem.. Tole je pa blo grozljivo.

bina, kako lahko rečeš, da sta se 2 psa pač sklofala... Shocked Tisti labradorec se je že zdavnj predal, pa zbežat hotu, tisti gromozanski pitt ali staffoord, karkoli že, pa kar za njim, pa tako hladnokrvno, mirno, do konca bi šel - zadušit, pa strgat!  Shocked. Res, grozno, sem čist v šoku.
Folk pa kar stal okoli, nobeden nič - ne razumem tega.. Huh
Sama imam s pretepi samcev kar nekaj izkušenj, ampak takega hladnokrvnega klanja pa še nisem videla..

Res, človek je presenečen nad tem koliko lastnikov psov dobesedno zmrzne, ko se njihovi psi stepejo. Sama sem bila že večkrat v situaciji narazen dajati 2 samca (v povprečji po 3okg težka; sama jih imam 53), medtem, ko je (so) lastnik(i) stal(i)zraven!  Lips Sealed Lips Sealed mislim, folk - butli počasni.
Na štriku psa met, pa konc.

Ampak tale peso na posnetku.. A ste vidl vrat od unga reveža, ta drugi pa po celi glavi krvav.
ne vem no.. pa kakšni bedaki majo take pse, da jih niti pod kontrolo nimajo. Sej ni čudno, da so potem ti psi na takem glasu... Lips Sealed Čist sem šokirana.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #598 : četrtek, 04.11.2004 : 20:42:34 »


bina, kako lahko rečeš, da sta se 2 psa pač sklofala... Shocked Tisti labradorec se je že zdavnj predal, pa zbežat hotu, tisti gromozanski pitt ali staffoord, karkoli že, pa kar za njim, pa tako hladnokrvno, mirno, do konca bi šel - zadušit, pa strgat!  Shocked.
To samo pomeni, da stafford ne pozna pasje govorice. Ker ponavadi se pretep konča, ko se en pes podredi in preda. Ampak temu staffu pa to ni ravno jasno.

Če bi bil moj pes tako napaden, bi ga branila. Pa naj stane kar hoče. Tudi ugrizi na meni. Ampak svojega psa pa res ne bi rada izgubila v pretepu (pa nič kriv).

Ja, Dunja, ponavadi ljudje kar zamrznejo, ko se 2 psa stepeta Lips Sealed Lips Sealed Stojijo in gledajo, kako se psa tepeta in čakajo na konec. Pa hudiča, njihov pes se tepe in mogoče bori za življenje, oni pa stojijo Shocked Roll Eyes Lips Sealed

Citat
Še ena metoda kako spraviti pse narazen pa je, da ga primeš za jaca in "rahlo" stisneš
Maticc, kaj pa če se stepeta 2 psički Grin Grin Grin Grin

LP Jana
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #599 : četrtek, 04.11.2004 : 20:50:23 »

Ja, Dunja, kaksna pa si...pes na povodcu...mislim halo! A ne ves, da mora biti pessvoboden!  Shocked Wink Grin

Fortuna, moram reci, da me ni presenetilo, da nihce ni ukrepal. Poznam kar nekaj takih brezjajcnezev. Saj ves, njegov ne bo nic naredil, ko se pa zacneta klofat, pa nemo obstoji. Edino luzica in mokre kavbojke manjkajo, pa je prizor popoln. Roll Eyes

Andi, saj bulerji in brcanje niso edina opcija.

PS: Pisuka je brcanje popularno ratalo. A mi tudi ve imidz kradete? Shocked Same morilke?  Huh Wink  Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: napad psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines