mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 02:09:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: American Staffordshire Terrier - čvek
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 46   Dol
Natisni
Avtor Tema: American Staffordshire Terrier - čvek  (Prebrano 112994 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
baby
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #210 : ponedeljek, 03.12.2007 : 18:44:05 »

Ker sm ugotovila da je res brez veze tako zame kot za tistega ki bi pisal informacije o psih sem se odlocila obiskati 2 psarni kjer bom  najverjetneje nasla najvec informacij.
Sm tut mal po stricku googlu pobrskala in nasla marsikatero informacijo in tudi na mojpes.net sm nasla nekaj malega o pasjih bojih proti katerim sem zelo proti in si zelim da bi jih popolnoma preprecili ceprav jih se vedno na zalost organizirajo saj poznam nekaj ljudi ki se ukvarjajo s tem...Sad Sad
Useeno hvala za vse zdajsne in nadaljne informacije.
Logiran
LINA@
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #211 : sreda, 26.12.2007 : 15:47:09 »

DRAGI MOJI!

Malo sem si vzela čas,da na hitro pregledam forum,pa sm opazila,da sta se 2 gospodiča prav prikupno kregala zaradi svojega znanja o APBT in AST. Doma imam 4 mesece staro psičko po imenu Lina,pasne AST in naj povem,da z njo nimam prav nobenih težav,je ubogljiva,vendar zelo zaščitniška.Seveda po starosti psičke vsega še ne vem in še marsičesa nisem spoznala,vendar verjamem,da z meseci in njenim odraščanjem bom.Marsikdo od znancev,prijateljev me je vprašal,ko je videl katero pasmo sem izbrala,da če sem normalna,če vem kakšen pes je,če sem se sploh o čem pozanimala.Pa naj povem,da knjig o AST nisem prebirala,nekaj posebnega o pasmi se nisem zanimala,rekla sem si le,kar bo,pa bo.In se imava prav lepo..
Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #212 : sreda, 26.12.2007 : 18:06:52 »

Vseeno se je pametno pozanimati kakšne so značilnosti pasme, da veš pri čem je treba paziti. Tudi jaz bom imela nekoč to pasmo samo nikoli je pa ne bi kar na blef vzela, ker je precej zahtevna pasma. Zdaj kot si že napisala ne moreš govorit, da je vse super, ker je itak še mladiček. Ampak, ko bo prišla v puberteto te sploh ne bo več ubogala in upoštevala zato moraš imeti veliko avtoriteto takrat, pa šola je obvezna upam da veš. Drugače vama pa želim veliko lepih trenutkov, sploh zdaj ko je še tamala. Wink
Logiran
Badu_Lady
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #213 : petek, 04.01.2008 : 16:04:31 »

Maja,to kar si napisala,se mi je zdelo,kot da sem brala svoje besedilo,želje itd:)Čist identično bi napisala jaz:)Jz berem in odkrivam stvari o tej pasmi že pou leta,malo manj,in me je zelo fascinirala,čeprav sem imela pred tem strah pred to pasmo....to je bil tudi razlog zakaj sm šla "raziskovat".Morem rečt,da je to najbolj perspektivna pasma ever,vsaj tako mislim:)V naslednjih letih,rečmo čez tri si ga bom kupila,do takrat pa hočem čimveč podatkov in nasvetov.
Pogledala sem si zelo veliko strani o vzrediteljiv pri nas in v tujini,in morem rečt da so mi najlepši iz Amerike.Če primerjam Evropo z Ameriko,kar se tiče te pasme,se mi zdi da vmes manjka en gen haha:)ker so res zlo lepi,a v Evropi se mi ni niti eden dopadu.
Logiran
Toia.
novinec
*
Sporočil: 48


« Odgovor #214 : sobota, 16.02.2008 : 21:21:01 »

tudi jaz imam doma staffordko, stara je 5 mescov ime pa ji je Pupa.
konec septembra to leto jo bova s fantom dala parit s stričevim Šarkom.

Pupa stara 3 mesece:
[url]http://img218.imageshack.us/img218/8175/fotke07005hy9.th.jpg[/url]
To je njen lubi Šark:
[url]http://img215.imageshack.us/img215/1553/221207001vl4.th.jpg[/url]
To pa je njen bratec Pago, ko je bil star 3 mesece (ima ga moj fotr):
[url]http://img89.imageshack.us/img89/8695/pago07039qt5.th.jpg[/url]

lp, Toia.*
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #215 : sobota, 16.02.2008 : 21:57:38 »

Parit boš dala psico, ko bo le ta stara 1 leto? Se ti zdi to prav?   Angry
Je namreč to eno zelo nemoralno in sploh neumno dejanje!
Če jo imaš rada si raje še malo preberi kdaj se da psico parit in sploh preberi si še kaj o štepanju mladičev.  Angry

Na forumu oz. portalu imaš ogromno napisanega o sami vzreji in če imaš psico in zraven pasmo res rada si preberi in se pametno odloči.
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #216 : sobota, 16.02.2008 : 22:01:07 »

Človeška neumnost ne pozna meja...  Roll Eyes
Logiran
Toia.
novinec
*
Sporočil: 48


« Odgovor #217 : sobota, 16.02.2008 : 22:06:11 »

tega pa nisem vedela. stričeva žena mi je rekla da se parijo pri 1. letu oziroma pri drugem gonjenju, kakor sem tudi mislila. če se pa res ne sme mi pa povejte kdaj, da bom seveda vedela. in zdaj ko vem je definitivno ne bom dala pri 1 letu starosti.

hvala za opozorilo!!!
Logiran
sanci_cat
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 947


« Odgovor #218 : sobota, 16.02.2008 : 22:12:02 »

Raje ne poslušaj priporočil nepoznavalcev; vprašaj vzreditelje, preberi si kako literaturo in vprašaj tudi veterinarje.

Sploh pa še ne veš na koliko časa se psica goni; nekatere se res na 6 mesecev, nekatere pa tudi na 11! Moje osebno mnenje; počakaj, da bo psica stara vsaj 2 leti.

Če pa nima rodovnika in misliš ustvariti nerodovniško leglo; raje psico steriliziraj. V dobro same pasme.
Logiran
Toia.
novinec
*
Sporočil: 48


« Odgovor #219 : nedelja, 17.02.2008 : 09:40:30 »

aha se bom še pozanimala. hvala! Smiley

kaj se pa lahko zgodi če pariš nerodovniška psa?? Shocked
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #220 : nedelja, 17.02.2008 : 12:38:55 »

O parjenju nerodovniških psov že veliko veliko piše na forumu.
Vzemite si čas in preberite.
Zgodi se pa to, da na svet pridejo mešančki...
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #221 : nedelja, 17.02.2008 : 12:40:10 »

Hm Shocked
Zdaj vidim, da so ti to že pisali o temi o pekinezih.
 Angry Angry Angry Shocked
Logiran
Toia.
novinec
*
Sporočil: 48


« Odgovor #222 : nedelja, 17.02.2008 : 13:00:23 »

ja res je.

in zakaj ' Angry'  ??

je to kaj naroe?? Shocked
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #223 : nedelja, 17.02.2008 : 13:03:50 »

Ja, zelo je narobe, ker eno in isto sprasujes v razlicnih temah.
Tukaj ni nobenih slogaric, da bi ti vsaka povedala malo drugace in tako, da bi tebi odgovarjalo.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #224 : nedelja, 17.02.2008 : 13:06:00 »

Toia, zaradi mene lahko sprašuješ isto pri različnih pasmah, dobila boš iste odgovore. Pa kar izvoli, danes imam čas  Angry Angry.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 46   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: American Staffordshire Terrier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines