mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 02:07:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: American Staffordshire Terrier - čvek
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 46   Dol
Natisni
Avtor Tema: American Staffordshire Terrier - čvek  (Prebrano 112931 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #150 : sobota, 03.09.2005 : 21:07:42 »

moj sosed ma staffordko ki je stara 6 mesecev in zgleda ful napadalno saj laja kot nora in odpira gobec go zagleda drugo psico ali mladiča ... ko pa zagleda psa običajno zarenči enkrat in utihne ... ful je čudna v glavnem ... ma tut psa ki je totalno drug karakter , je star 6-7 let nisem ziher sam vem da mu lahko vtaknem roko do prebavnega črevesja ker je ful prijazen in ni napadalen do drugih psov čeprav je bil velikrat napadan se le malo odmake in zarenči nazaj in je vedno zaleglo... meni se nasploh zdi da so psice staffordke bolj zahtevne kot staffordi samci , vsaj po mojih izkušnjah...
Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #151 : sobota, 03.09.2005 : 21:13:24 »

Aja samo naj bi bile psice prijaznejše od samcev in manj napadalne... ???ker jaz če bi imela to pasmo bi imela sigurno psičko.  Roll Eyes
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #152 : sobota, 03.09.2005 : 21:27:09 »

jah to pravilo so si babe zmislile  Roll Eyes hehe , vsak pes je drugačen po karakterju in mislim da psi niso nič man vodljivi kot psice mogoče le v obdobju gojitve .... sam ta sosedova je od hudiča vam rečem ... stalno grize pse s katerimi se igra za uho in to nič nežno .... 
Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #153 : sobota, 03.09.2005 : 21:36:37 »

Aja hehe mogoče :)Samo useeno bi imela psičko...mi je bol všeč njihov izgled Grin
Logiran
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #154 : nedelja, 04.09.2005 : 00:30:37 »

Kaj ko bi si vidva prebrala kako literaturo, oz. ovrgla te babje čenče...TSA - koliklo psov te pasme si videl?
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #155 : nedelja, 04.09.2005 : 07:55:11 »

andariell preveč  Grin Grin Grin
Logiran
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #156 : nedelja, 04.09.2005 : 09:49:28 »

V kolikor bi to držalo, ne bi kvasil takih neumnosti.
Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #157 : nedelja, 04.09.2005 : 12:31:48 »

Jaz sem si prebrala že dosti literature!Pač bi rada psičko a je to kaj takega!? lp
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #158 : nedelja, 04.09.2005 : 12:49:34 »

moj sosed ma staffordko ki je stara 6 mesecev in zgleda ful napadalno saj laja kot nora in odpira gobec go zagleda drugo psico ali mladiča ...
Ej, tole se pa sliši tako naivno Smiley
Logiran
andariell
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 381


« Odgovor #159 : nedelja, 04.09.2005 : 12:51:29 »

Jaz sem si prebrala že dosti literature!Pač bi rada psičko a je to kaj takega!? lp

Kdo je rekel, da je kaj narobe? Sploh nisem omenjal tebe, ampak TSA...
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #160 : nedelja, 04.09.2005 : 12:52:33 »

Aja samo naj bi bile psice prijaznejše od samcev in manj napadalne... ???ker jaz če bi imela to pasmo bi imela sigurno psičko. Roll Eyes
Tole si pobrala iz "veliko literature"? Veš, to ni isto kot gledanje slik..
Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #161 : nedelja, 04.09.2005 : 13:17:17 »

Kaj ko bi si vidva prebrala kako literaturo, oz. ovrgla te babje čenče...TSA - koliklo psov te pasme si videl?

ker je tole najbrš letelo na oba?
Logiran
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #162 : nedelja, 04.09.2005 : 13:18:57 »

Tole si pobrala iz "veliko literature"? Veš, to ni isto kot gledanje slik..
Veš tole sem slišala pa sam tko ne gledam samo slike ampak sem prebrala že veliko knjig!Kaj pa misliš da sem a?!Mislim prosim ne me žalt...!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.332


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #163 : nedelja, 04.09.2005 : 16:45:00 »

TSA in tadeja_n,

glede na vajino "izkusenost" predlagam, da se v nadaljevanju sodelovanja na tem forumu vzdrzita komentiranja vsega tistega, cesar nista sama izkusila, oz. dozivela in vsega tistega, cesar ne razumeta povsem, ne glede na prebrano. Prebrati se ne pomeni razumeti.

Tale forum ni "obicajen" forum, na katerem bi stresali vse mogoce nasvete, pa ceprav smo pasmo, o kateri pametujemo, videli le cez 2-metrsko ograjo.

Se vajini predstavitvi, ce ju je kdo od sodelujocih v debatah z vama spregledal:

TSA

Imam nemskega ovcarja. Rad imam pse, zato bi rad videl in prebrskal forum!

Starost 17 let.

tadeja_n

Tudi jaz imam zelo rada vse živali in bi rada kdaj peljala na sprehod pse iz zavetišča.

Starost 17 let.

Vprasanje, na katerega je treba v predstavitvi odgovoriti, je postavljeno v smislu: Kaksne so tvoje izkusnje s psmi?
Jaz v teh dveh predstavitvah ne vidim nobenih izkusenj s psmi, torej tudi pametovanja tukaj z vajine strani ne pricakujemo.
Logiran

TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #164 : nedelja, 04.09.2005 : 17:02:15 »

Draga prijateljica Jana izražam samo svoje mnenje , ne žalim , ne govorim dejstva temveč svoje izkušnje in mnenje . Jaz nisem oseba ki bi hvalila vsakega psa in govoril izmišljene pravljice kok so dobri in prijazni pa pametni... jaz govorim iz lastnih izkušenj in mislim da negativni komentarji dosti bolj pomagajo kot pozitivni , ker se večina ljudi prehitro odloči za pasmo na podlagi pozitivnih in zanemari negativne . Opravičujem se v kolikor sem pisal žaljiva sporočila toda če mi ne verjamete vam pošljem moj naslov pa pridite pa poglejte sami ok Huh
Glede predstavitve se pa skorej vsi zlažejo ker se nam hitro mudi prijavt na forum...

Rajši sem BANAN kot pa , da lažem sebi in vam ...
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 46   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: American Staffordshire Terrier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines