mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 10:27:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Labrador retriever
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 120   Dol
Natisni
Avtor Tema: Labrador retriever  (Prebrano 204870 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #150 : četrtek, 19.02.2004 : 22:59:11 »

Jah moj se pri 18 mesecih mal umirja, ampak še zmer se mu na momente dobesedno strga..Pa tudi nobena metla pred njim ni varna, ravno danes sem se z njim borila za eno Grin    Je pa precej destruktiven (ko je sam)..
Ko je bil star približno pol leta pa je moral na operacijo, ker je imel zasuk spodnje leve veke..Zdaj je v redu.   Občasno pa tut on dobi prhljaj..Veterinarka pravi, da mu lahko hrana ne ustreza, lahko pa tudi od stresa..Svašta Smiley
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #151 : torek, 24.02.2004 : 13:39:14 »

Zanima me, kako je najbolje kurit energijo (razen agilitija) ..
Kaj pa če grem z rolerji on pa teče poleg?
Logiran
tyna
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 4


« Odgovor #152 : torek, 24.02.2004 : 15:17:30 »

Živjo!

Rada bi kupila čistokrvnega labradorca, vendar brez papirjev! Želim si samčka svetle barve! A ga nikjer ne dobim. A pozna mogoče kdo koga, ki jih prodaja sram
Logiran
mata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #153 : torek, 24.02.2004 : 17:03:17 »

poglej po oglasih v salomonovem oglasniku, kjer je precej ponudb za labradorce-čistokrvne. najbolje je da se pozanimaš ali še imajo kakšnega samčka na voljo. če bo že brez papirjev poskrbi vsaj da bo prišel od zelo skrbnega lastnika.
kar se pa porabe energije tiče so rolerji primerni vendar boš kar nekaj časa rabila da se bosta oba navadla, tako psiček kot ti. druga možnost je pa kolo, sama ga včasih razgibam kar s kolesom, moram pa reči, da sem pomislila tudi na rolerje, vendar se mi ne zdijo ravno varni....

Lp
Logiran
laika
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 36


« Odgovor #154 : torek, 24.02.2004 : 19:23:32 »

Tyna,

če želiš ti lahko jaz kot zasebno sporočilo pošljem tel.št. družine, kjer smo mi kupili Laiko.

Sicer ne vem, če imajo trenutno kakšno leglo oz. če ga nameravajo imeti, vseeno pa lahko poskusiš in vsaj vprašaš. Če želiš, lahko tudi jaz pokličem in vprašam.

LP
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #155 : torek, 24.02.2004 : 20:27:33 »

Z rolerji se obnese..Gre lepo na fleksi vrvico pa je..Na kolo si pa ne upam z njim Smiley
Logiran
mata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #156 : sreda, 25.02.2004 : 13:11:54 »

Pri meni je pa glih obratno...js pa ne upam na rolerje z njim sram, ne obvladam glih vožnje z njimi... Tongue no sicer je pa vsaka malo bolj utrujajoča rekreacija dobrodošla za labije, samo le glej, da ne boš preveč pretiravala... sicer pa veliko užitkov na rolerjih. Wink

Lp
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #157 : četrtek, 26.02.2004 : 22:14:18 »

Jah čim sneg pobere Angry
Logiran
mata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #158 : petek, 27.02.2004 : 19:00:26 »

Jah čim sneg pobere Angry

zakaj pa jeza nad snegom? midva s pesjanom se imava prav super, pa še počitnice imam... Cheesy , ki se na žalost počasi iztekajo. Cry
prav fino ga je gledat kako nori za snegom, išče žogice, se puza po celem travniku in kar žari od sreče. Grin Grin kaj pa ostali lastniki labekov, a niso nič navdušeni nad snegom, ni nobenih vragolij? no poročajte kaj.

lep zasnežen pozdrav Wink
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #159 : sobota, 28.02.2004 : 16:01:02 »

Saj s samim snegom ni nič narobe, pravim samo, da se ne morem rolati po njem Smiley
Logiran
Bluefish
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 15


« Odgovor #160 : ponedeljek, 01.03.2004 : 11:15:12 »

Pri nas smo že vsi hude mišice dobili od kidanja snega. Včeraj smo hoteli malo z Belo na sprehod (čez travnik, ne po cesti) pa se je na začetku udiralo do kolen potem smo pa "nagazili" za zamet in smo bili dobesedno do riti v snegu.
Sprehod je bil dolg celih 200m v eno smer, mi pa do konca izmučeni. Da ne govorim kako je Bela potem cel dan dremuckala, ker je reva porabila vse napore, da je skakala iz ene stopinje v drugo (luknjo) v snegu. No vsaj narežali smo se dovolj za cel teden  Grin
Drugače pa tamala obožuje sneg, edino zjutraj ko je treba iz toplega it ven lulat, gre bolj na hitro. Drugace jo pa zdej dosti bolj mirno ven spustimo, ker vemo da ne more it daleč, ker s terase ne more nikamor zaradi toooooooliko snega Cheesy

Logiran
Tejči
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 30


« Odgovor #161 : petek, 05.03.2004 : 20:34:30 »

 Hja, naša Kira ni izjema in obožuje sneg! Posebej odkar se je malo stopil in spet zmrznil, tako da je na vrhu skorjica, ki njo drži, nas pa ne. Sprehod izgleda tako, da ti čisto izmučen gaziš po snegu, ona pa polna energije teče okoli tebe po vrhu - moj brat ji pravi Legolas.   Grin Tudi kidanje je (zanjo) čisti užitek. Ni večjega veslja kot lajat na lopato, ki pluži sneg in v pravem momentu nanjo skočit ali ugriznit, da se ves sneg spet dol strese. Res, ni lepšega. Zdej je pri nas tako, da en samo zanjo skrbi, ostali pa kidajo. Skratka, uživamo v zimskih radostih in komaj čakamo pomlad! Konec koncev bo to njena prva pomlad in to je nekaj posebnega!

  LP Mateja
Logiran
laika
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 36


« Odgovor #162 : ponedeljek, 08.03.2004 : 11:27:01 »

Tudi naša Laika je nora na sneg. Ko kidam, me gleda s tistimi očmi, kot da bi hotela rečt: " Daj prosim, vrzi sneg na mene!" in točno to v resnici hoče. Prav nastavi se mi, da vržem celo lopato snega na njo.

Na sprehodih ji moram pa non stop kepe metat in potem skače za njimi, jih lovi in skoraj salte dela. Sploh jo ne morem ustavit.

Sem pa to izkoristila za šolanje poslušnosti. Med puberteto sva se precej izgubili, odpoklic je deloval samo še v najboljših trenutkih. Zdaj pa kepe delajo čudeže. Če imam kepo v roki, me uboga vse! Tako, da ful vadiva odpoklic in pa prostor na daljavo.

Lp
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #163 : sreda, 10.03.2004 : 19:33:23 »

Zanima me  od kod izvirajo labradorci?

Ali obstaja tudi bela barva, ker sem ga videla na eni sliki?

Lp, Space-Ulka
Logiran
mata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #164 : sreda, 10.03.2004 : 20:25:38 »

Labradorci izvirajo z novo fundlanije od koder so se razširili najprej v anglijo in potem naprej. sicer pa mislim, da ti bo smrček znal kaj več povedati o tem. Labradorci imajo 3barve. lahko so čokoladni, črni ali rumeni. beli so le zlati prinašalci.

lp
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 120   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Labrador retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines