mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 02:17:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Labrador retriever
Strani: 1 ... 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 ... 120   Dol
Natisni
Avtor Tema: Labrador retriever  (Prebrano 200771 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #1275 : nedelja, 20.04.2008 : 19:32:00 »

Če želi sodelavka labradorca, naj si kupi zadnjega Kinologa, tam so kontakti vzrediteljev in kluba, kjer ji bojo svetovali pri nakupu lepega in zdravega labija.

Če ji rodovnik ni pomemben, so zavetišča polna labradorolikih mešančkov. Lahko posvoji kakega od tam.

Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Tulka
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #1276 : nedelja, 20.04.2008 : 20:28:00 »

Spostovana Yo,

saj se mi niti ne zdi vredno odgovarjati na taksne in podobne izpade... Ne bom se spuscala v prazne prepire o tem, kaj VI mislite, da je prav ali narobe. Prosim, da se enkrat dobro preberete moje prvo sporocilo. Nisem sprasevala po nerodovniskem psu. Kaj pocnem in kje iscem DOBRE nasvete, je popolnoma moja stvar. K sreci so organizatorji tega in podobnih forumov sposobni dati spostljiva pojasnila nekomu, ki se pac zmoti, za kar sem se tudi opravicila.

Zelim vam vec strpnosti in spostovanja. Pravzaprav tudi do nerodovniskih kuzkov, ki si prav tako zasluzijo zivljenje in ljubecih gospodarjev. Se vam ne zdi?

S tem s svoje strani zakljucujem najino debato.

Lep pozdrav, Tulka
Logiran
Tulka
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #1277 : nedelja, 20.04.2008 : 20:30:23 »

Gospa Neza,

Sodelavka se je odlocila, da bo pocakala na prihodnjo pomlad in izbrala zanesljivega vzreditelja. Vseeno hvala!

Tulka
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1278 : nedelja, 20.04.2008 : 20:33:54 »

... Pravzaprav tudi do nerodovniskih kuzkov, ki si prav tako zasluzijo zivljenje in ljubecih gospodarjev. Se vam ne zdi?

Mislim, da se s tem prav vsi tukaj strinjamo Wink
Žal pa tudi, da jih ne bi smelo biti (toliko) Undecided Še najmanj tistih čistokrvnih brez rodovnikov, torej načrtno parjenih mešančkov. Žal pa jih je in še bo, vse dokler bodo kupci povpraševali po njih.
Logiran

ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1279 : nedelja, 20.04.2008 : 20:38:14 »

Citat
zanesljivega vzreditelja.


Super Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.347


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1280 : nedelja, 20.04.2008 : 20:48:25 »

Tulka, vesela sem, da se je sodelavka odlocila za odgovoren nakup psa.

Tukaj ne poznamo Tulke, pa tudi njene sodelavke ne, srecujemo pa se vsak dan s podobnimi vprasanji in v vsaki temi na skoraj vsaki strani pisejo pojasnila, zakaj ne kupujemo psov brez rodovnikov (najmanj, kar storimo s tem je, da resimo kaksno psico pred novim izkoriscanjem in ce vam ta podatek ne pove nicesar, potem pac ne morem lepse napisati odgovora, kot sem jih napisala ze nekaj sto, precej tudi v tej temi).

Vesela sem tudi, da prepoznavas ta portal kot zaupanja vreden, ko zacnete stopati na pot nakupa. Ob tem me samo preseneca, da si sprejela moj odgovor kot negativen. Misljen je kot napotek na tisto, kar bi ze moralo biti prebrano pred pisanjem vprasanja in prosnje. Jaz bi v takem primeru pricakovala, da bo nekdo na takem forumu, ki mu zaupa, napisal - "kako naj sodelavko prepricam v varen nakup psa pri odgovornem vzreditelju, saj ji je zaenkrat vseeno, kaksnega psa kupi?" V tem primeru bi bil odgovor povsem drugacen.

Pa se vprasanje: Se zavedas, da s stavkom "Pravzaprav tudi do nerodovniskih kuzkov, ki si prav tako zasluzijo zivljenje in ljubecih gospodarjev." spodbujas zasluzkarstvo nevestnih lastnikov psic, ki le te izkoriscajo izkljucno za polnjenje svojih zepov?

Seveda si zasluzijo vse najboljse vsi psi, ki so zdaj in tukaj, ne glede na poreklo, barvo, velikost ali dolzino dlake, vsekakor pa ne rabimo vedno vec in vec takih, ki so plod pohlepa njihovih "rejcev", mnogokrat bolni in nepravilno oskrbljeni ze v leglu, prenasalci dednih napak, s "pasemsko faljenim" karakterjem, v najboljsem primeru pa "samo na vsako stoto kocino" podobni pasmi, za katero jo ponujajo prodajalci.
Samo v razmislek pred ponovno uzaljeno repliko. Zapisov o vsem tem in se vec kar mrgoli po celotnem portalu in forumu.
Logiran

Tulka
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #1281 : ponedeljek, 21.04.2008 : 14:26:55 »

Gospa Jana,

zal mi je, ce sem se slabo izrazila... vas odgovor se mi ni zdel negativen, niti kakrsnakoli kritika ni bila namenjena vam. Ce se ne motim, sem se vam zahvalila za jasen odgovor - to sem resno mislila, ni slo za cinizem.

'Uzaljena replika' je bila namenjena Yo, ki je moje sporocilo zgolj obsodila in se zgrazala nad z moje strani slabo postavljenim vprasanjem - saj to priznam! S portalom in moderatorji ni nic narobe. Obzalujem, da sem se spustila na osebno raven.

Vesela sem, da taki portali sploh obstajajo in so v pomoc tistim, ki jo potrebujejo. Vasa pojasnila so bila strokovna in spostljiva. In to kljub temu, da ste na podobna vprasanja ocitno odgovarjali ze nestetokrat. Hvala!

T
Logiran
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #1282 : četrtek, 24.04.2008 : 15:23:25 »

Popo kako so kaj malčki???
Logiran
lally
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #1283 : četrtek, 24.04.2008 : 19:40:06 »

Popo,mene zanima isto kot Kimi Smiley Kako so kaj mali,kdaj bo kak nova slikca Cheesy Saj vemo,da imaš veliko dela,ampak privošči prosim še nam malo veselja Grin

Lp, Laura
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #1284 : četrtek, 24.04.2008 : 22:03:37 »

Hej!

Mali so super. Pridno rastejo. Kar ne mores verjet kako napredujejo iz dneva v dan Smiley
Fotke bodo kmalu. Cakam kdaj bodo odprli oci Cheesy Zgleda jim je fajn v temi. Ceprav nekateri ze malo skilijo. hehe

Lp, Marko
Logiran
lally
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #1285 : sobota, 26.04.2008 : 14:15:26 »

Oj!
Ha,ha...vrjamemo,da so malčki iz dneva v dan večji in upam,da se vsi lepo razvijajo! Zato pa slikce,da vidimo še mi!   Cheesy Trixy je pa verjetno tudi odlično sprejela vlogo mame Smiley Kako gre hitro čas...je že 15 dni mimo in je res čas, da odprejo očke Shocked  Roll Eyes  ,s katerimi nam bodo povedali marsikaj čez celo življenje Wink
Pozdravček, Laura
Logiran
smrcek
rad pišem
****
Sporočil: 263


« Odgovor #1286 : ponedeljek, 28.04.2008 : 12:48:06 »

Čao Popo
Malo pozno ker sem šele sedaj uspel priti v to temo pa vendarle.
Čestitke za dobro merco  Grin Grin
Držmo pesti, da bo vse zdravo in ok.
Upam, da v prihodnje sledi kakšna foto zgodbica početja malih čokoladic.
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #1287 : ponedeljek, 28.04.2008 : 20:26:19 »

Zdravo!

scrcek: hvala za cestitke. Se pripravljata kaj na delovno sezono Smiley

Nasi tamali ze veselo razgrajojo. Ponoci me zbujajo brez razloga, ker se je pac takooo fino dret. Vsi ze veselo gledajo in raziskujejo kotisce. Tudi shodili so ze...no, ce bi to lahko imenovali hoja Wink Drugace pa res super napredujejo!

V kratkem bodo se kaksne fotke vsakega posebej, zaenkrat pa par skupinskih...

Lep pozdrav, Marko

http://s286.photobucket.com/albums/ll116/soulpatchers/mladici%20-14dan/?action=view&current=slika223.jpg

http://s286.photobucket.com/albums/ll116/soulpatchers/mladici%20-14dan/?action=view&current=slika144.jpg

http://s286.photobucket.com/albums/ll116/soulpatchers/mladici%20-14dan/?action=view&current=slika206.jpg

http://s286.photobucket.com/albums/ll116/soulpatchers/mladici%20-14dan/?action=view&current=slika206.jpg
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1288 : ponedeljek, 28.04.2008 : 20:34:18 »

joooj kakšni čokoladni cukri soo!!! Kiss

upam da bo z njimi čim manj problemov!! Grin
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #1289 : ponedeljek, 28.04.2008 : 22:12:35 »

So pa že pravi buhteljni Cheesy
Lepotci, kot mama Smiley
lp Teja
Logiran
Strani: 1 ... 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 ... 120   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 8  |  Tema: Labrador retriever
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines