mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 12.08.2024 : 07:32:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Strani: 1 ... 794 795 796 797 798 [799] 800 801 802 803 804 ... 872   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tibetanski terier - čvek  (Prebrano 561296 krat)
0 članov in 19 gostov pregleduje to temo.
Niky555
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 143


WWW
« Odgovor #11970 : ponedeljek, 03.05.2010 : 17:45:39 »


Nas kosmatinček pa je danes praznuje 7. RD.

VSE NAJBOLJŠE KOSMATINČKU!  Kiss Wink
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11971 : ponedeljek, 03.05.2010 : 19:09:48 »

Briki se zahvaljuje za čestitke.

Marko še slikic. Wink
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #11972 : ponedeljek, 03.05.2010 : 19:17:09 »

... čakam na Martinine slike od petka zvečer  Roll Eyes
Logiran
MiniMaxi
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 89


WWW
« Odgovor #11973 : ponedeljek, 03.05.2010 : 19:24:26 »

takole je, priznam, da navadno ne pijem ničesar.. a sem probala tisto vino in posledično petkovih fotk ni, tako smo se kekci režali da smo pozabili fotkat.. niti ene ni..

so iz razstave ostalo pa ništa, jao jao jao

ps. Maxi pozdravlja Brika, na njegovo zdravje bosta še kaj upičila in čaka na povabilo Tarija Tongue sicer pa, vsem hvala Wink smo blazno važni da smo v taki lepi žlahti Wink

fotke sledijo Tongue
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11974 : ponedeljek, 03.05.2010 : 19:31:31 »

Hehe Maxi vidim da si zelo zelo ponosen na sebe.  Tongue Sej je prav. Tako se nosijo naši TT-ji ki itak vejo da so lepi.

Ja slikice.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #11975 : ponedeljek, 03.05.2010 : 21:42:54 »

Amodini, pri samih norih babah kaj drugega kot aktiven ne more bit (na stara leta se je odlocil, da bo tudi on ovire preskakoval-v mejah normale seveda, bova pa probala slalom, samo to se jaz vsako minuto drugac zmislim Roll Eyes).

Sicer se je pa danes z dopusta vrnila mami in tamal ze pospeseno izsiljuje. Tongue Ko je prisla jo je bil najprej FUL vesel, cez 3sekunde se pa ni vec pustil pobozat-to pri njemu pomeni, da nekaj hoce. Roll Eyes In hotel je "trgovino", tiste mini schoko dropse. Roll Eyes Jih je dobil, mislim da tudi pozrl (ker sta bili babi zraven in pac fovsija nardi svoje) in potem odsibal nazaj spat. Tongue

Teli kobilci je bil tamal zgleda strasno vsec, nazajgrede ga je kar naprej neki kukala in se obracala. Un pa mrtvo hladen hlacal po svoji strani ceste, puscal grafite (za medvede... Tari was here), edino pazit sem morala, da ji ni pod nogami hodil (ker njemu se morajo pac vsi umikat Roll Eyes ).

Aja, pa nov nacin fehtanja je pogruntal. Ker je namrec res tezil in izsiljeval (=ce mi ne das koscka bom sel v race/kure buljit in njihove kakce vohat...), sem ga zaprla v boks, da smo lahko v miru pojedli oz. smo mislili, da bomo. No, jaz sem, on je pa lezal v boksu, nam kazal hrbet in takooo miloooo jokal (ob polni skledi svoje hrane), da je ostalim skor tek vzel. Ko pri nas ni uzugal, je hotel probat se pri "tastarih", ampak mu nisem pustila. Mulc, kam pa pridemo, ce ga bodo zdaj kar vsi futral. Angry

Luvi, ja, Tari je cel mladenic. Cheesy Ko bo spet lepo vreme, bova sla na eno mini turo (no, danes je to zanj ze skoraj mini tura, vcasih je bil sprehod za dobro jutro). Tezavo zadnje case predstavljajo kamni in kamencki, najraje hodi po asfaltu ali pa po travi, makadam, sploh tak grob, mu ni vsec. Ok, pa malo tudi izsiljuje. Cheesy Wink

Aha, pa danes je spet zacel dezevnico pit in spet je pustil zelenjavo v skledici. Se vidi, da je mami doma. Sigurno mu zdaj spodaj kruh namaka v omako. Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Silvia*
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #11976 : torek, 04.05.2010 : 18:30:55 »

Zadar - nadaljevanje: 2 del

Ekipa Inida&Missy s spremstvom  Roll Eyes smo iz Ljubljane štartali bolj zgodaj, saj smo imeli kar nekaj opravkov v Zagrebu. Med drugim sta obe kosmatinki poskrbeli za svoji frizurci  Roll Eyes Midva sva skočila na kosilce s prijatelji in slike iz poziranja ste si že lahko ogledali. Sicer pa smo proti Zadru nato potovali dokaj hitro in med potjo smo se ustavili le 1x. Ekipi Maxi in MyMelody/Tisa pa sta imeli več postankov, saj je bilo pričakovanje snidenja preveliko in je Maxi mal pobruhal in Tisa je pač kakala bolj na tekoče  Roll Eyes Ja no ... mal je bilo mogoče res krivo pričakovanje, še več pa to da je šla Maxijeva ekipa čez Črnomelj in ovinkasta cesta je pač naredila svoje. Pri Tisi pa se je šraufanje vleklo tudi že par dni prej, a se je na srečo potem tudi kmalu umirilo. Mogoče so kaj pomagale tudi homeopatske kroglice.

Skratka kljub postankom na poti je bila v Zadru prva Tisa, nato India in Missy, precej kasneje pa je pr'bremzal še Maxi. Kot naročeno pa sta se - kje pa drugje kot pred Mercatorjem  Grin najprej srečala z Machotom in se najprej dodobra nalajala  Roll Eyes jao jao ... bratska ljubezen pa taka. Sledilo je nato snidenje na Boriku in Macho - pomorec jo je mahnil na Ugljan, mi pa v apartmaje. Vzeli smo si nekaj časa za počitek in nato večerja pri Tisi. Dogovorjeno je bilo namreč, da vsak od lastnikov prinese nekaj malega s seboj za večerja/party in skupaj povečerjamo. Zgodilo pa se je tako, da je vsak prinesel za vse  Roll Eyes in tako je bila miza polna dobrot  Grin kot bi bila kakšna poroka. Tudi pijače (vode z in brez, sokovi, pivo, vino, mehurčkaste zadeve... " je bilo toliko, da bi lahko odprli restavracijo. Nauk: naslednje je treba z debelo poudarit in podčrtat "vsak prinese nekaj malega za pojest in za pijačo poskrbi ... ta pa ta ..." Enako velja tudi za sladke dobrote iz mamine pečice, ker mislim da še sedaj vsi jemo sladkarije ki so bile namenjene za Zadar  Tongue Večerja je bila torej imenitna, klepet o naših kosmatincih pa se je zavlekel pozno v noč ponoči ...

Ker je bila naša TT skupina v soboto planirana za ocenjevanje okrog 12:30 ure, smo se dogovorili, da jaz zjutraj okrog 8h postavim mize, stole, ograjico in ostali pridejo na razstavo šele okrog 11h. Jaz pa sem se zbudil že ob 3:33 - točno toliko je kazala ura na mobitelu in nisem mogel več zaspat. Zgleda, da imam pred takšnimi dogodki še vedno nekakšno tremo, pa saj to poznam že iz plesa, ko vedno kadar je naslednji dan kaj velikega  Huh  neko ne morem spat več kot nekaj ur. Ampak, da se razumemo to ni neka trema iz strahu pred nastopom,rezultatom - to smo že prerasli, vendar gre bolj zaradi pričakovanje - kajti imeti skoraj celo četico spet skupaj vsaj meni veliko pomeni. No proti jutri pa sem le še mal zakinkal in mobitel je pač povedal ob uri "halo poba treba je vstat". Odšel sem na prizorišče, jasno nobenega še nikjer, postavil naš tabor, spil kavo in počasi so se primajali še organizatorji in dvignil sem številke.

Naša ekipa se je počasi zbrala in kosmatinci so bili deležni česanja in jasno priboljškov, brez katerih pač ne gre  Wink Razstava je pač minila po pričakovanjih in tokrat se nismo odločili za sodelovanje v kot vzrejna skupina, nismo počakali na best junior in na FCI 9. grupo. Če bi bila tam sodnica ga. XXXX (ne smem ...hm hm ne upam si napisat katera) bi me verjetno spet nadrla - enkrat me je celo poslala nazaj, a imela je prav - India je bila potem BOG3. No BOG ali BIS 3, 2, ali celo 1. ... tokrat je bila razstava v drugem planu in pospravili smo tabor in odšli v Vinjerac.

... njam, njam, ...

 Wink nadaljujemo pa ... takoj ko pridemo nazaj  Roll Eyes
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #11977 : torek, 04.05.2010 : 19:03:32 »

... no tole pisanje zgoraj je moje  Roll Eyes a sem pomotoma ostal prijavljen kot SILVIA, ki je nekaj pisala v temo o Pomerančkih  Wink
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11978 : torek, 04.05.2010 : 19:12:36 »

Ja Marko se nam je kar zdelo da bo tako. Sedaj pa nadaljevanje. Wink
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #11979 : torek, 04.05.2010 : 19:33:14 »

Gre kdo na Barje in v Umag na razstavo ?
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11980 : torek, 04.05.2010 : 19:37:16 »

Mi gremo v Umag. A vi tut?
Logiran
Jasi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 698



WWW
« Odgovor #11981 : torek, 04.05.2010 : 19:52:05 »

Ponovno z zamudo  sram  četitke Briku  Kiss Kiss Kiss
Brik, zdaj si v najboljših letih - dobesedno - izkoristi jih in uživaj Cheesy
Drage Brikove lastnice, tole je napisano po resničnih dogodkih, karkoli boste že počele s fantom, od športa do lepote, sedaj in naslednjih nekaj let bo v top formi   Wink
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11982 : torek, 04.05.2010 : 20:03:57 »

Hvala Jasi. Smiley

Drage Brikove lastnice, tole je napisano po resničnih dogodkih, karkoli boste že počele s fantom, od športa do lepote, sedaj in naslednjih nekaj let bo v top formi   Wink

Ej to pa res čisto drži. Tako super dlako ni imel nikoli, tak karakter enako, cartanje je sedaj vsak dan na sporedu, še vedno ima veliko energije... V glavnem imamo orng deca doma. Smiley Smiley
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #11983 : sreda, 05.05.2010 : 00:23:25 »

Mi gremo v Umag in tudi na Barju bomo  Wink

lp

Marko
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11984 : sreda, 05.05.2010 : 00:36:08 »

Celotna Doegar danda? Al sam en delež? Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 794 795 796 797 798 [799] 800 801 802 803 804 ... 872   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines