mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 12.08.2024 : 15:24:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Strani: 1 ... 784 785 786 787 788 [789] 790 791 792 793 794 ... 872   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tibetanski terier - čvek  (Prebrano 561430 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #11820 : ponedeljek, 22.03.2010 : 21:06:56 »

Prvi crvi, mogoce vas pa vidim, ce bomo mi ob prblizn istem cajtu agiliti delal. Tongue

Marko, a ni? Jst se ne spomnim tocno kaj in kako. sram Mislim spomnim se necesa napisanega, nisem pa ziher kdo in kaj; poleg tega mi je sele zdaj kapnilo od kje je meni ime znano. Grin Zato se rezim, ponavad prej povezem- pa sploh ni nujno, da prav, ampak prej pa. Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #11821 : torek, 23.03.2010 : 21:14:16 »

Če kdo išče kakšno darilo za TT loverja - tole bo pravi nasov www.mccartneysdogs.com (Jana zbriši če se ne sme objavljat - ker je epp)



[attachment deleted by admin]
Logiran
mojca2221
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 43


WWW
« Odgovor #11822 : torek, 23.03.2010 : 23:51:31 »

En lep pomladni pozdravček vsem na TT čveku....Benny Smiley

[attachment deleted by admin]
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11823 : sreda, 24.03.2010 : 00:18:57 »

Mi pa pridno rastemo kolikor vidim! Kiss
Logiran
AMODINI
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 589


« Odgovor #11824 : sreda, 24.03.2010 : 12:02:03 »

ooo.....pa res rastemo Cheesy
Logiran
luvi7777
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 642


« Odgovor #11825 : sobota, 27.03.2010 : 23:17:46 »

Raste raste  Smiley ...i dolazi proljeće  Smiley

Tko sve ide u Zadar?
Mi još razmišljamo  Smiley
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11826 : sobota, 27.03.2010 : 23:20:03 »

Mi smo zasedeni skozi prvi maj tako da nas ne bo.
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #11827 : nedelja, 28.03.2010 : 00:18:11 »

... nekdo mora začet, da klubski dan ne bo minil brez zabeležke.

Jaz bom napisal le o nas, da ne bo spet kakšne vroče debate  Wink

Maxi je prišel prvi in opravil vzrejni pregled. Pravzaprav smo ga zamudili Roll Eyes ko je korakal po vzrejnem ringu in se postavil pred stroge oči vzrejne komisije ... Vendar se je važič  Tongue še dolgo šopirili naokrog  Wink kakor da hoče zalajat in tudi je ... zalajal namreč "halo punce - tukaj sem in jaz sem najlepši ...  Grin BRAVO MAXI

Missy je bolj sramežjive sorte in se ni predprijavila, zato je stala v vrsti zadnja. Seveda je bila to njena  Grin pretkana taktika    jasno zato da so si jo fantje lahko dalj časa ogledovali  Grin V ringu je bila sproščena kot ponavadi in opravila vzrejni pregled. BRAVO MISSY

No jaz nisem imel časa da bi pokukal v ring, a sta Martina in Romi vse dobro opravili sami. Zato BRAVO PUNCE.

Jaz sem se bolj posvetil naši vzrediteljici Pauli, ki je prišla iz Finske tudi z namenom, da se udeleži klubskega dneva. Tokrat je imal spet priliko, da si ogleda vse kar leze in gre v tem našem malem slovenskem svetu tibetanskih pasm. Kaj meni o vsem skupaj bo mogoča poveda sama, zagotovo pa bo skrbno popredalčkala v njeno bogato zakladnico znanja.

Na klubskem dnevu smo dobili tudi klubsko revijo, ki bo prijetno branje za kar nekaj uric in jasno da smo malo važni tudi mi Roll Eyes saj smo prispevali kar nekaj člankov, še bolj pa smo veseli pripevkov naših prijateljev.

 Wink aja, da ne pozabim India je opravila pregled oči in so OK, torej je s tem izpolnjen pogoj za podaljšanje vzrejnega dovoljenja, saj bo menda KTP od sedaj dalje zelo natančen glede tega.

No ker je dež  Undecided vse skupaj precej skrajšal smo izkoristili dan še za obisk Bleda, z obvezno vožnjo okrog jezera, nato pa seveda kremšnite. Popoldan skok še v mojo plesno šolo, pa ena lahka večerja in že smo dobili obisk.....

Prišla je Minna z družino  Cheesy Prav škoda je, da tudi ta lepotička ni delala danes vzrejnega pregleda - takoga bi ga imeli v žepu kar štirje iz naše kompanije. Paula je bila tudi na njo navdušena, torej sedaj še bolj zagotovo ve, da je India dala potomce, ki bodo vnesli veliko pozitivnega v ta naš slovenski TT prostor. Z Indio planiramo novo leglo, za Maxija se tepejo punce pri nas  Wink, Minna že meša glave fantom  Roll Eyes, Missy je sploh afnica 100 na uro Grin, Tiso bodo fantje sicer morali najprej ulovit, ... kar pa se Machota tiče je v Zagrebu že prava zvezda  Afro in glas o njem se hitro širi naokrog ...  Smiley ... mamica in mularija spročajo RAČUNAJTE NA NAS  Wink
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #11828 : nedelja, 28.03.2010 : 00:19:59 »

 Huh slike žal nimamo nobene, računam pa vseeno na kakšno vašo  Roll Eyes
Logiran
AMODINI
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 589


« Odgovor #11829 : nedelja, 28.03.2010 : 10:08:39 »

Mi bi z veseljem spet šli v Zadar, meni je bilo tam zmeraj lepo. Verjetno, ker je pač na morju Cheesy
samo tokrat bodo mladički ta čas v hiši, tako ,da ne gre...
Včeraj v Domžalah je blo pa tudi fajn. Sicer vreme bolj tak-tak, dela precej ampak meni je tako lepo zmeraj, ko vse tibetance in njihove lasntike vidim na
enem kupu  Cheesy
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #11830 : nedelja, 28.03.2010 : 10:35:45 »

Vcerajsnji dan je bil überbingo. Cheesy Itak mi ni ratalo pocvekat z vsemi, ki sem se namenila, ampak ok, bomo nadoknadili. Wink Luustni pesjani, mojidve sta bili nadnavduseni (sploh nad Mirinimi mladicki), Momo bi bila tudi nad Dharmo, ce ne bi bila taka limonca (Momo limonca ne Dharma limonca) in nadpridni, Tari je bil pac tak kot ponavadi. Vazic, hotel delat red, zignoriral sorodno duso, blondincev se vedno ne mara (Dailya in Brika je prav iskal!), da o tem, da me je poscal ne bi...Cim je slo mimo kaj velikega, se je bilo treba ven metat »kako bi jst to pretepel, ce ne bi bil na striku, drz me, da ga ne bom,...« .
V avtu in doma je spal (kot top), edino ko smo sli lulat je divjal.
Mimogrede, se vedno spi in noce it lulat. Bo treba spet z liftom dol (=v narocje in nest na travico). Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11831 : nedelja, 28.03.2010 : 12:22:03 »

Bravo Maxi in Missy.

Tari taprav si. Kako si se šopiril. To samo tebi rata. Cheesy
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #11832 : nedelja, 28.03.2010 : 14:43:29 »

Ej, prvi crvi, kdaj mate danes solo?

A-Tsa-Rja, ja, to je pa naravni talent. Cool Wink Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #11833 : nedelja, 28.03.2010 : 22:41:39 »

S Paulo in njenim možem Timotom smo danes uživali v Čateških toplicah, a tukaj je tena o TT-jih in zato naj povem, da smo obiskali Troya in Windija. Troy je kot smo pričakovali očaral tudi Paulo, ki smo jo uspeli tudi slikat z njim, ko ga je malo pretipala Roll Eyes pa tudi midva sva se mal crkljala.

[attachment deleted by admin]
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #11834 : nedelja, 28.03.2010 : 22:43:37 »

...pa tudi za Windija Paula meni, da je zelo lep samček in bodo njegova legla z pravimi samičkami nadvse zanimiva.
Logiran
Strani: 1 ... 784 785 786 787 788 [789] 790 791 792 793 794 ... 872   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines