mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 14:17:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Strani: 1 ... 742 743 744 745 746 [747] 748 749 750 751 752 ... 872   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tibetanski terier - čvek  (Prebrano 561881 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
Namshi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 418


« Odgovor #11190 : ponedeljek, 12.10.2009 : 08:50:11 »

Hvala za čestitke! Saj sama ne vem, če sem čisto normalna  Roll Eyes ! Že od Amelie je Daily čisto "sfilcan", pa smo samo dva dni ne teden skupaj  Tongue , kaj bo pa z dvema piranjama, pa raje ne razmišljam  Cheesy Cheesy Cheesy .

Sicer pa je mala ljubica hčerka od Dangre (Kanzejevo prvo leglo pri nas, če se ne motim) in Lara (prelepega belo črnega psa). Je edina punčka in si štejem v veliiiko čast, da jo lahko dobim  Cheesy . Ima še štiri bratce. Saj bi dala gor kakšno slikco, pa mislim, da se to ne sme  Undecided . Yiga je obarvana čisto tako kot njena mamica, ki se mi ful dopade.

No, tako - zdaj smo v pričakovanju. O, kako se bo še vleklo - malčki imajo šele dva tedna ...
Logiran
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #11191 : ponedeljek, 12.10.2009 : 08:55:07 »

No, Namshi pa si le dočakala svojo črno belo punčko  Wink Kiss !
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #11192 : ponedeljek, 12.10.2009 : 08:55:31 »

Namshi, čestitke!  Cheesy

Si normalna, si...  dobila si pač TT virus.  Grin
Logiran
metha
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #11193 : ponedeljek, 12.10.2009 : 09:12:44 »

He, he...Namshi, če bo tamala hiperaktivna po očetu si lako vozlje ogledaš pri moji Naji  Grin...vrnili so se tisti časi, ko mi je šlo ob njeni dlaki kar na jok  Grin...pa čopkov tudi več nimamo...ker je Lasya poskrbela za mamino frizuro  Tongue....stara je že 8 mesecev pa je njena največja zabava "obdelava" mame...pa je Naja ena tistih psic, ki ni ravno potrpežljiva  Wink in še živita ne skupaj...AMPAK se vseeno splača...dlaka zraste, mladostniška norost mine, ljubezen in veselje pa ostane  Grin
Logiran
Namshi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 418


« Odgovor #11194 : ponedeljek, 12.10.2009 : 09:41:17 »


O, Metha, hvala za tolažbo  Cheesy Cheesy Cheesy !
Logiran
AMODINI
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 589


« Odgovor #11195 : ponedeljek, 12.10.2009 : 10:00:04 »

Namshi. čestitke za tvojo novo pridobitev...ja, vse je res, ko enkrat začnš s TTji..... Roll Eyes Roll Eyes
Pa še kot Nanda pravi, tvoja želja o barvah je uslišana Cheesy in še v sorodu bomo spet
Lar in naša Elha sta po Harleyevi strani polbratec in polsestrica, ne moreš se nas znebiti ,kaj?  Cheesy Grin Wink
Logiran
AMODINI
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 589


« Odgovor #11196 : ponedeljek, 12.10.2009 : 10:17:54 »

Li, Luvi, Petra, Marko...čestitke za super uspehe v Bratislavi!!!
Logiran
Jasi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 698



WWW
« Odgovor #11197 : ponedeljek, 12.10.2009 : 10:28:35 »

Se pridružujem čestitkam za Bartislavo Wink
Namski zate pa sem res vesela in kar vidim kako bodo vsi uživali v gorskih pohodih  Cheesy
Logiran
Ljiljana Li
rad pišem
****
Sporočil: 396


« Odgovor #11198 : ponedeljek, 12.10.2009 : 11:58:02 »

Eto mene s kratkim izvješćem iz Bratislave...
TDE je bio u subotu, vani....bilo je natkriveno, ali je bilo toliko hladno, padala je kisa......brrrrr....ovim putem jos jednom zahvaljujem Romi na najtoplijoj jakni na svijetu koje me definitivno spasila gadne prehlade!!!!!!
Nemam fotki s TDE-a jer sam bila sama sa Shanti - dragi i Izzy su dan ipak proveli u hotelu na toplome.

Necu komentirati sudenje Martina Baskarana......Simona ce ovih dana vjerojatno staviti slike, pa sami najbolje prosudite. Mnogi lijepi psi su ostali bez plasmana, a mnogi vrijedni ne vise od cetvorke su bili pak predobro plasirani.


Svjetska izlozba je bila drugi dan....i bilo je fino toplo. To je bio jedini plus. Guzva - ogromna!!!!!
Suđenje....hm- necu ni to previse komentirati - dovoljno je reci da sutkinja moje pse vise nece gledati  Cool
Bila je definitivno veeeeliki fan zlatnih pasa u svim varijacijama tako da  su pobjednici gotovo svi redom bili zlatni - jedno su Bhaskar u interu, zenka u veteranima bili crni, te cacib zenka koja je bila bijelo- crna, ali ipak vise svijetla nego tamna.
No, dobro..... ocito vise preferira svijetle pse......sjetila sam se svjetske u dortmundu ....mislim 2003.....tamo je sudac pak preferirao crne pse....gotovo svi pobjednici, te plasirani psi su bili crni.

Zalosno je samo sto su mnogi dobri psi izasli iz  ringa bez plasmana......mozda zbog boje?

Evo nesto slikica - nazalost, ostala sam bez baterije tako da je moje fotkanje pocelo od zenki, a i tada sam morala biti stedljiva s baterijom + slike su dosta lose...nikako nisam mogla nastimati fotoaparat obzirom na tamošnju rasvjetu Sad

Brooke Shields of Darkness - lijepa zenka koja je trebala biti bolje plasirana


Ti La Shu Magic Starlight Arkeden - JWCH, BOB Junior, dan ranije 4. u klasi


Ski-La-Kyi Fara - CAC zenka u otvorenima


Absolutely Sweety Tibet Magic - CAC u interu - CESTITKE PETRI i SUZANI!!!!
Nazalost, jedino ove dvije fotke su ispale koliko-toliko ok.





Ogy



Ukoliko sam dobro zapisala, ovo je best junior mužjak - Falamandus Nordic Vintage


Lost Valley Indukala


Shanti - 3 od 9 u razredu mladih


Man-Dara-Wa E-Na-Ya-Skar-Ma - vrlo lijepa zenka.....mislim da nije ni plasirana


Khados Dance with me Ti La Shu - prelijepi muzjak, moj favorit...također nije prošao najbolje Sad, u razredu mladih




Cornetoo Jonatan - zenka u razredu veterana


Bhaskar Lhun-Po - CAC u intermediate razredu. Nazalost, jos nemam njegovu zasebnu fotku vec samo sa Shanti



Djelić BOB izbora




BOB muzjak - Salishan How Do You Like Me Now


Od ukupno 74 prijavljena tibetska terijera samo 14 lamleha  sram


Marko, slikala sam i tebe i Indiju, no fotke su ispale prestrasno tamne i nisu upotrebljive.




Logiran
Jasi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 698



WWW
« Odgovor #11199 : ponedeljek, 12.10.2009 : 12:30:08 »

Li, hvala za fotke  Wink
Logiran
teri
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 177


« Odgovor #11200 : ponedeljek, 12.10.2009 : 13:01:51 »

Juhu, same krasne novice  Cheesy....

Namshi ....čestitke za novo družinsko članico  Kiss !...to še bo veselo  Wink!

In vsem v Bratislavi ...čestitke za dosežene rezultate  Smiley !
Logiran
luvi7777
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 642


« Odgovor #11201 : ponedeljek, 12.10.2009 : 13:08:54 »

Hvala svima na čestitkama.
Mi smo došli u subotu samo gledati na specijalku...i...smrzli smo se...ne mogu ni zamisliti kako je bilo čekati od ujutro..pa sve do popodne...koma...
BOB je bila Brooke Shields of Darkness, meni osobno prelijepa ženka..prelijepa....odmah nakon show Pat Temptest (Alilah) joj je ponudila godinu dana izlaganju u GB i Americi ili ako želi prodati ženku. Pat je uzgajivač Brooke oca od Shields of Darkness.
Moj favorit je na specijalki je bio nedjeljni pobjednik  Salishan How Do You Like Me Now...no na specijalki je bio drugi u klasi.
Imam ako puno slikica i od subote ali stižu tek navečer.

Nedjelja....jako vruće ( i u dvorani i u natjecanju...)

Bilo je napeto...i to jaako...Puno dobrih pasa, temeljno pregledavanja svakog pojedinog psa...Prije suđenja svi koji su ikad izlagali kod nje jako su je ishvalili sutkinju. Imali smo sreće svi koji smo prijavili svjetsku da nam se nije mijenjao sudac kao što se desilo nekim pasminama.
Kod dolaska kod ringa Pat Temptest me zaustavila i viknula Jacku: " ohh..my english friend" ...bilo je smiješno koliko se Jack na taj akcnet oduševio dok mu je tepala : je li ti fali Engleska...kako si lijep...
Kod nje je naime proveo zadnjih godinu i pol Salishan How Do You Like Me Now te je vlasnik iz Amerike došao po njega te su prije povratka u Ameriku došli u Bratislavu...i vraćaju se u velikom stilu.
Jack se nakon godinu pauziranja vratio u velikom stilu.

Salishan How Do You Like Me Now koji je pobjedio je super pas, jako mi se svidio, i svima ostalima...
Kad smo išli za rez.cacib (ušao je pas koji je bio drugi u raz. šampiona) sutkinja se nije se nećkala sekunde, odmah je dala Jacku...

Araki Incognito „Jack“  -  VICE WORLD CHAMPION   - Open class: Exellent, CAC, rez. Cacib


Sve u svemu jedno divno iskustvo.
Jako mi je drago i da je "moja" Alba u Međurazredu dobila odličan, CAC, a dan prije na specijalki je bila u međurazredu na drugom mjestu. Čestitke Petri i naravno mami/baki!!!
A Jackov polubrat (po tati) mali Falamundus Nordic Vintage "Nike" je dobio Junior Worl Winner.
Ja nisam Jacka izlagala na specijalki. Svjetsku sam prijavila zadnji dan prijave i tad se na specijlaku više nije moglo prijaviti.

Jako mi je žao bilo radi Shanti. Mislim da je nepravdeno svaki dan završila na 3 mjestu...ma na svjetskoj se plasirati unutra klase je zaista super...ali po mom mišljenju Shanti je oba dana bila super i trebala je dobiti klasu mladih.

Marko imam hrpu slika tebe i Indie ... stižu isto navečer.
Imam oko 350 slika pa dok ih ispregledam odmah šaljem...naravno i puno slikica ovdje za forum.
Čestitke Indii, Marku i Romi...India je bila predivna...kao da nije ni imala štence, i prezentirala se odlično.
Ekipa Slovensko (India)/ Hrvatske (Petra i mi) /Njemačke (granice koja je obustavila promet na lijevom krilu ringa gdje je bilo jaaako tijesno..) se odlično zabavila, nasmijala i navijala. U subotu smo jeli slovačke specijalitete, pogledali malo Bratislavu, obišli shoping centar i sve to dokumentirali...
LP svima i stavljam  slikice navečer


Logiran
metha
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #11202 : ponedeljek, 12.10.2009 : 13:54:13 »

Čestitke vsem razstavljalcem  Cheesy!!! še fotke!!!!
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #11203 : ponedeljek, 12.10.2009 : 15:39:47 »

 Smiley SOBOTA

Lansko leto je India v Budimpešti čeprav "mokra in nepočesana" odkorakala iz ringa z BOB, letos 5 mesecev po mladičkih pa smo s 3 mestom v razredu šampionov lahko čisto zadovoljni. Bolj ali manj mi je bil sodnikov izbor najlepših ušeč, le v naši kategoriji je sodnik na prvo mesto postavil  Huh ... no pa saj boste videli slike.

Ata našega legla NIKE je bil v soboto najlepši šampionski samček  Wink in nasploh je psarna TI LA SHU briljirala. So pa ostali brez BOB-a, ki pa je vseeno šel v prave tačke > Brooke Shields of Darkness. Psička je sestra od čudovitega samčka Bacardi of Darkness  Wink ki ga že dobro poznamo in prav zanima me zakaj ga letos ni bilo.

 Smiley NEDELJA

Sodnica izgleda da ne akceptira ničesar razen saibel in zlate z ali brez belega dodatka. Sem pa slišal, da ima posebne standarde tudi pri Papilonih  Wink Ja tako pač je  Wink treba je sprejet, da je sodnikova odločitev pač dejstvo. Torej bil je mega dan za svetle TT-je in vsem čestitam - sedaj se vidi, da je treba biti pravi trenutek na pravem mestu. Kar se naju z Indio tiče pravijo, da sva bila luštna in sem z nastopom zadovoljen - nenazadnje sva dobila exelent in dober opis. Dovolil pa si bom le kratek komentar: bilo je veliko čudovitih TT-jev in med njimi tudi črni in črnobeli. Sodnica pa je le na koncu dobila iskren aplavz celotnega občinstva - takrat ko je podelila BOB >  Salishan How Do You Like Me Now

Sicer pa je šla naša zgodbica takole.

Indio sem prijavil že februarja čeprav niti pod razno nisem resno mislil, da bova nared za tako veliko razstavo. Z nekaj zapleti sem v zadnjem trenutku vseeno plačal za WDS in TDE ter rezerviral hotel. Na pot smo šli v petek in moram reči, da me je nova lady Garmin (hvala Ramona) še kar dobro vodila do hotela. No vmes je bilo tudi nekaj hecnih ukazov in "preračunavam" ....
V soboto je bila TDE specialka, kjer smo se res fuuuuuuuuuuullllllllllllll namrazili  in upam, da se kej takega ne bo dogajalo v Celju. Zato pa smo si zvečer dali duška. Z našo pasjo frizerko Nino in njenim možičkom smo jo mahnili po mestu in v super Slovaški restarvacij smo se napapali do sitega Wink. Sej veste knedelčki, medena omakca, mesek gosk in račk, zelenjavca, ... dober vinček in večer je bil popoln. No ne čist popoln  Wink ampak je to postal čez nekaj minut. Po poti do hotela sva se namreč ustavila še pri velikem platnu, kjer so predvajali tekmo med našimi in njihovimi. Ujela sva zadnjo minuto in še drugi gol naših. Prima filing, le tiho sva bila, da naju nebi opazili kakšni "pregreti domači navijači".
V nedeljo sva bila malo bolj zgodna ampak gneča na razstavi je bila že nepopisna. Romi je našala vseeno luštno mesto in naša razširjena ekipa Nemčija Ti La Shu, Slovenija in Hrvaška Petra in Suzana je imela res lušten party place. Kjer pa smo imeli non stop težave z obiskovalci, ki nekako ne razumejo "da je gneča, počesani psi, ki čakajo za v ring, obilica miz, stolov, boxov, ograjic ...  Roll Eyes. Seveda pa je bil naš ring blizu dvorane kjer so bili štanti in šlo je kakšnih 100, 200, 300, ... eurčkov za naše kosmatince. Vsega skupaj pa je bilo le za eno normalno vrečko.
Po razstavi smo jo mahnili domov in na menji ups ... Angry kontrola VINJET. Midva nisva prišla po avtocesti na Slovaško in ko sva perečkala mejo sva vse naokrog gledala kje je kaj da se da kupit vinjeto .... in prisežem nikjer ni bilo nobenih obvestil - vsaj tako kot je pri nas in v Avstriji ne. Ker pa se nisva prej pozanimala sva mislila da pač vinjete še nimajo - pač kriv sem si sam. No kazen bi bila 365 eur, zglihali smo na 50 eur BREZ POTRDILA. Mislim, da bi bil v drugem življenju rad policaj na Slovaški meji. Recimo 20 dni na mesec po deset takih "prekrškov" za moj žep na dan in verjetno bi se hitro lahko upokojil, če mi pre nebi stopili na prste  Grin No spotoma smo zavili še na kavico in super kekse (hvala mami od Petre). V Ljubljani smo bili okrog 23h in ne moreš verjet kaj je početa tamala, ko nas je videla ...

Evo takole na kratko, sedaj pa na slike ...

Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11204 : ponedeljek, 12.10.2009 : 15:45:59 »

Ja tudi jaz sem se potepala po WDS. Če gledamo samo organizacijo je bila veliko boljša od Madžarske lani.

Čestitke Luvi, Marko in Ljiljana. Vaši kužkoti so bili čudoviti.


Od ukupno 74 prijavljena tibetska terijera samo 14 lamleha  sram


Bo pa drugo leto kakšen več. Wink
Logiran
Strani: 1 ... 742 743 744 745 746 [747] 748 749 750 751 752 ... 872   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines