mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 18.10.2024 : 14:18:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 872   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tibetanski terier - čvek  (Prebrano 575004 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #825 : sreda, 05.04.2006 : 20:25:39 »

Pa kaj je to z vašimi pohcančki  Grin
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #826 : petek, 07.04.2006 : 12:45:27 »

Marko upam da ne zameriš ampak nekaj me zanima....

Kot sem uspela razbrati si boš svojo psičko nabavil tudi z namenov imeti kdaj mladičke in iti na razstavo...

Sem mal pogledala na stran kjer je leglo od koder nameravaš vzeti - pa sem vidla 7 samčkov in 1 samička, in tale samička bo tvoja...

Jaz osebno se nekak nagibam k temu da je bolje vzet ravno v razmerju (kot je tukaj 7 samčkov in dobiti kaj dobrega) - pr eni samički ne vem - a je res tako dobra???...

Tudi sama imam zmenjeno da dobim psičko iz tujine amapak pod pogojem da bodo v leglu vsaj 3 psičke in pod pogojem da bo med temi tremi res potencial - kar moram reč zelo cenim pri vzrediteljici!
Nekak če sem se že odločila da grem po psičko v tujino si želim da je le ta iz kvalitetne psarne, dobre linije in tudi sama dober potencial - nekak se to že da predvidet...

Upam da ne zameriš vprašanju!

PS: sem pač z svojo prvo psičko imela izredno srečo in imela možnost dobiti najboljšo iz legla (bilo je razmerje 6 punc, 1 fant) in bi si želela da imam tudi v drugo takšno srečo.
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #827 : petek, 07.04.2006 : 21:19:50 »

Živjo Lobsang

Prevrtal sem na široko in na počez vso ponudbo legel po Evropi. Imel sem kar nekaj ponudb in treba se je bilo odločit. Izvral sem INDIO, čeprav imaš prav, da bi bilo bolje, če bi imeli v leglu čim več psičk in s tem možnost izbire. Zdi se mi, da gre tudi pri meni za dobro in iskreno rejko, ki me obvešča o vsem. Gre za kvalitetno psarno, dobre linijo, a vem da so papirji niso vse in potencial kot praviš ni v vsakem leglu. Danes je bila IDNIDA tudi pri veterinarju in čakam na sporočilo o tem.

Se slišimo kmalu ... do takrat pa lep pozdrav vsem skupaj  Smiley

MARKO

ps
Tudi jaz sem imel z prvo psičko izjemno srečo - kljub nakupu od preprodajalca, a sem se tokrat odločil da si vzamem čas, se pozanimam, ... in nato odločim. Ali sem se odločil par, ali bo vse uredu, ali ali ali ...kdo ve
  Undecided

Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #828 : petek, 07.04.2006 : 21:22:42 »

popravek : a vem da papirji niso vse

oprostite ampak pisanje sploh pa tipkanje ni ravno moja vrlina

LP

M
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #829 : petek, 07.04.2006 : 21:26:51 »

No upam da boš tudi tokrat imel srečo...
Sama sem kar nekaj prečekirala na FI za svojo tibetančico in tudi med odličnimi psarnami, prav tako so redno poročali to in ono.... pa vseeno nekateri ja bomo poslali psa ko bo ni pene....

Vem samo da se lahko hitro na sankaš in glede potenciala sem hotla povedati samo to da je lepše izbrati pravega (v tem primeru med samčki, ker jih je več)


Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #830 : nedelja, 09.04.2006 : 21:36:05 »

Vrtojba 2006  Wink

http://www.plesnistudio-m.si/phpnews/tt-vec.php?show_n_id=293&archive=

Tukaj je nekaj slik za začetek  Cheesy in kasneje poiščem še kakšno več.

lp

MARKO

[attachment deleted by admin]
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #831 : nedelja, 09.04.2006 : 22:07:00 »

Terierčki so bili res luštni za pogledat, sem si kr dobro napsla oči, nekateri so bili res lepi! me pa zanima tisti, ki ste bili v vrtojbi kako ste bili zadovoljni z sodnico?
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #832 : ponedeljek, 10.04.2006 : 07:44:14 »

Jest pravim nekako v stilu Prešerna:

... le čevlje sodi naj kopitar (zato bi bilo najbolje, da o tem veliko napišejo udeleženci in sodniki)

... ampak ker sem nekaj malega sodnika tudi sam, lahko kot svoje mnenje povem tole, da je bila sodnica na momente površna, ni si vzela enako časa za vse pse, zgodilo se je, da je hitela vsi psi pa niso še bili v krogu, enkrat se mi je zdelo, da je spremenila odločitev po pogovoru z rejcem, en rejec je z njo govoril in s kretnjami "se mi zdi" nekako opisoval-deskriditiral drugega rejca - tega sodnica nebi smela pustiti - pravzaprav se sodnik med sojenjem nebi smela kaj preveč pogovarjat z rejci, ...

Zagotovo pa imajo vsake oči drugega malarja in tudi jaz bi morda izbral drugega zmagovalca v posamezni skupini. Moram pa reči, da sem bil pa z nekaterimi ocenami tudi zadovoljen. Pravzaprav pa idelanih ocen tako ni mogoče podeliti - ljudje imamo različne okuse, eni več drugi manj izkušenj in poznavanje pasme - njenih standardov, odstopanj, enakosti in različnosti, prednosti ni slabosti, ... se veča iz rastave v razstavo. Vsak rastavljalec s svojim kužkom in sodnik iz razstave v razstavo verjetno napreduje in zato sem prepričan, da smo se vsi kaj novega naučili.  Wink

lp

MARKO
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #833 : ponedeljek, 10.04.2006 : 09:46:46 »

! me pa zanima tisti, ki ste bili v vrtojbi kako ste bili zadovoljni z sodnico?

Katastrofa Sad Undecided
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #834 : ponedeljek, 10.04.2006 : 13:48:01 »

Se čisto strinjam s TagTu. Se mi zdi da naše pse psloh ni znala pravilo oceniti.
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #835 : ponedeljek, 10.04.2006 : 14:21:53 »

Živjo

 Smiley Jaz bi bil zelo vesel, če bi nam kdo podrobno opisal bolezni oči, težave s kolki in pogačicam. Torej kaj je kaj. Kako se kaj ugotavlja, prenašalci, ...

Verjetno je to že kje podrobno opisano in bom vesel če dobim kar link na to stran. Če pa je bil izdan članek mi poovejte kje.


 Smiley Na moji strani sem napisal vse kar sem našel glede Baj Baj odganjalca za klope in če napravico ne najdete v svoji trgovini vam jo lahko naročim in pošljem jaz. Cena 3000 sit + poštnina.
hvala

MARKO
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #836 : ponedeljek, 10.04.2006 : 14:26:20 »

Pri šicujih baje tudi pojma ni imela. Je pisala, da so predolgi, da imajo preveč razvit prsni koš... Vertjeno je pričakovala višavce.

Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #837 : ponedeljek, 10.04.2006 : 14:57:20 »

Žal je videla napake na psih, ki jih sploh ni, tiste, ki obstajajo, je pa spregledala. To kaže, da so razstavljalci plačali popolnega nestrokovnjaka za organizatorja je pa to - vsaj v mojih očeh - prava sramota.
Logiran
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #838 : ponedeljek, 10.04.2006 : 15:17:46 »

Moja Shu je sicer imela srečo (obljubila sem ji namreč, da bo to njena zadnja razstava  Cheesy)  in včeraj dobila lepo oceno...,a se kljub temu strinjam z vsemi vami, sojenje je bilo katastrofa.... Sicer pa, ko v istem ringu vidm najprej zlate prinašalce pa potem en del 9 FCI skupine mi je takoj jasno kako bo sojenje potekalo......Pa naj mi oprostijo, če komu delam krivico ampak "pravljica se vedno ponavlja" in stvari so včasih prav absurdne  Sad
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #839 : ponedeljek, 10.04.2006 : 15:27:54 »

Shu je verjetno oddajala en določen signal s pomenom: "Zdej pa....al mi boš dala oceno, ki jo zaslužim, al te bom pa živo pojedla!!!!!" In Ritka se je  Shocked in Shu dodelila, kar ji pripada Wink
Logiran
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 872   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines