mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 03:24:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 872   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tibetanski terier - čvek  (Prebrano 569374 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #690 : sreda, 15.03.2006 : 13:18:52 »

zmenjeno!!! kaj pa annie, kaj jo naj preoblecem in maskiram kot kakega TTja?  Grin sicer glede na to, kake dolge tace ima trenutno, bo to tezko!  Cheesy
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #691 : sreda, 15.03.2006 : 13:22:01 »

Eh, ni treba. Edini pogoj je, da prineseta s seboj veliko dobre volje Roll Eyes Cheesy



Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #692 : sreda, 15.03.2006 : 13:25:30 »

joj, ko bos annie spoznala, bos videla, da bi lahko sluzila z njeno dobro voljo, ce bi jo lahko materializirala  Grin ( sem kako crko prevec napisala Huh)
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #693 : sreda, 15.03.2006 : 13:33:21 »

No, potem se pofočkajta pri blagajni, da jo počoham. Jaz verjetno ne bom imela kaj dosti časa letati naokoli, sploh če bo lepo vreme.
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #694 : sreda, 15.03.2006 : 13:44:43 »

eh, sem pozabila... annie se je zacela gonit v ponedeljek, dvomim, da jo bo do 25tega spustilo!  Cry
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #695 : sreda, 15.03.2006 : 14:04:41 »

Prav, pa jeseni. Fantje bi bili sicer navdušeni nad kakšno dišečo punco, njihovi lastniki pa najbrž malo manj. Tudi naša tamala bo kar lepo doma Wink
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #696 : sreda, 15.03.2006 : 14:10:56 »

zmenjeno.. .saj morda pa sama pridem, ce bo prijatelj gonecko cuval!  Grin
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #697 : sreda, 15.03.2006 : 15:55:04 »

Tudi v redu. Se boš pa načvekala in nagledala drugih zverinic Wink
Logiran
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #698 : sreda, 15.03.2006 : 16:48:10 »

Joj kaj ste se razpisali od včeraj zvečer  Smiley


Torej ja, Varja (in v razlago, vsem da je Varja prav videla in da Matoša res "dela" tudi s Tibetančki)   v šolo hodiš z Tarinim sinom Kimijem in ..poznam tudi gospo (prek GSM) s kužkom od Matoše.

Gospa me je klical v jeseni, ko smo imeli leglo rezervirala mladička in  vendar ni imela časa čakat  Huh in je kupila pri Matoši Tibetanskega terierja (?). Me nato poklicala in se mi opravičevala, vse priznala in prosila za pomoč pri vzgoji... (ona je ena izmed tistih, ki sem jih že omenjala na forumu (pri cenah psov), ki ji pomagam, kljub temu, da ni moj mladiček oz. da je celo od Matoše....Saj kuža ni nič kriv, ne?! In pomagam ji zaradi njega.

Mi je pa že lastnica Kimija omenila, da ni nič podoben TT-ju ...torej bo gospa kmalu ugotovila svojo zmoto. Upam le, srčno upam, da bo imela svojega kužka še naprej rada in zanj skrbela.....Bomo držali vsi pesti!!!!

Super če prideš na Klubski dan! Prav rada bi te spoznala, že zato, ker mi  Mirča (Mirjana) pove o tebi in tvoji kavalirki same lepe !!!

TagTu komaj čakam, da ti povem zadnje novice  Wink

Lep dan !!!



Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #699 : sreda, 15.03.2006 : 16:53:48 »


TagTu komaj čakam, da ti povem zadnje novice Wink


Hej hej - zakaj pa samo njej???
Kaj pa mi Nanda??? Tongue
Logiran
Nanda
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #700 : sreda, 15.03.2006 : 16:57:26 »

Hja, ker mislim, da se tuki ne sme čisto vsega pisat  Wink, ker se potem vidijo samo zvezdice Grin  ...ni skrivnost....lahko na zasebna sporočila  Smiley

Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #701 : četrtek, 16.03.2006 : 10:02:11 »

Še se nismo priključili midi pakute - bom se vzdržala do klubskega dne  Wink da izvem skrivnost  Grin
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #702 : ponedeljek, 20.03.2006 : 23:49:54 »

Ker je forum mal zaspal pa bom jaz objavil eno slikco. Tole je ena mala črna Tibetančica, ki bo morda kmalu pri nas.

Vsem skupaj pa lep pozdrav - pa napišite kaj je kaj novega pri vas - jasno v zvezi z vašimi TT-ji.

MARKO

[attachment deleted by admin]
Logiran
BELA Tisa
rad pišem
****
Sporočil: 358


« Odgovor #703 : torek, 21.03.2006 : 08:28:19 »

Pozdravljeni!
Pri nas je toliko novega, da se nisem utegnila niti javiti semle. Predvidevam, da se Tisa v novem domu dobro počuti. Vsaj videti je srečna. Energije pa ima. Sem pričakovala, da bo počasi koracala za menoj, pa jo komaj dohajam. Povodca ne grize več in tudi s fleksijem kar gre. Pridno si brišemo tačke, se češemo, in pregledujemo zobke. Česanje pa sploh ni preprosto opravilo pri takem živcu. Če ne gre drugače, jo malo sfiniširam še ko zaspi. Vesela sem, da se z NO Alfom lepo razume, seveda pod nadzorom, Tako gremo lahko že vsi trije skupaj na sprehod. Nežen je do nje. Tisa ga lovi, in mu sledi, se mu mota med nogami. Alf je sicer pozoren, jo povoha, preverja, je je se odziva na njen lajež, vendar ni nikoli vsiljiv ali grob. Lulanje in kakanje. Ja tako -tako. Ven hodimo po predpisanem protokolu (po spanju, hrani, in še vmes) pa nam vseeno še včasih uide. Problem, pa je, da je kar pozabila, čemu služi časopisni papir na tleh. Čez dan pove, če jo kakat in lafamo ven, tudi za lulat se nam dostikrat posreči. In takrat ji pokažem, da sem presrečna. Če je sila pa opravi kjer koli. Seveda je takoj kregana (3 sekunde) in pohvaljena, če ji uspe namočiti papir. Bomo še vadili. Raste pa tako zeellooo. Brigita jo na klubskem dnevu sploh ne bo več poznala. Je pa trenutno mala piranha. Samo, da nekaj grize. Če ji v gobček ne porinem pravočasno igrače je dobra tudi hlačnica, prst, ali rokav. Pa tiste njene šivanke. Jajjaj!. Kaže pa že tudi svoj karakter. Kakšni vokali ko kaj ni po njenem. Ampak sem tudi jaz trmasta, če je treba ob tem pa seveda ne kričim, kot mali pujsek. V živo sem že spoznala tibetanske kroge pri teku. Nekaj najlepšega je ko se zapodi proti tebi, kot zajček in ji uheljci plapolajo v vetru.  Oh in sploh. Začetek šole smo zamudile. Bojo pa poskusili oblikovati še eno skupino tečajnikov in tako bomo šli med učenjake. Tisa se razume tudi z domačo muco. Spoznali smo tudi že papagaja in konje.  V glavnem se dogaja!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #704 : torek, 21.03.2006 : 09:22:28 »

Tina, cestitke za malo prebrisanko. Smiley Res sem vesela za vaju, da sta se nasli. Cheesy Mogoce se vidimo v Domzalah, da malo pomeckam kepico Tiso. lp
Logiran

Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 872   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines