mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 16.09.2024 : 21:37:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 872   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tibetanski terier - čvek  (Prebrano 568945 krat)
0 članov in 25 gostov pregleduje to temo.
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #540 : ponedeljek, 06.02.2006 : 14:11:07 »

ŽIVJO

Članarina - ni problem. Pošlji mi vse kar moram izpolnit in račun kam moram plačat članarino na moj e mail [mail izbrisan]

Glede revije sem že seznanjen in sedaj me najbolj zanimajo stare slike TT-jev zato bom skušal dobiti knjigo: Tibetan Terrier Champions 1938 - 1988 Če je kdo pripravljen prodat stare revije ali knjige naj mi prav tako piše.

Nekaj sem že bral o tem, da so bili razni popotniki na Tibetu in menda so nekje na voljo tudi slike. Če kdo kaj ve o tem naj mi sporoči. G. Peer pa naj bi imel v Sloveniji kmalu tudi psa, ki so ga našli na Tibetu in prav veselim se že tega, da bomo imeli priložnost videti "Tibetančka iz originalnega okolja" 

Ali ima kdo zbrane vse e maile in internetne strani slovenskih lastnikov TT-jev? Jaz bi jih rad objavil na moji strani na internetu - če se bodo lastniki seveda strinjali. Še bolje pa bilo, če bi društvo uredilo člansko listo in bi naredil kar bližnico.

Danes smo končno izvedeli, da se lahko preselimo 1.5.2006 v novo stanovanje v Tacnu (100% pa bo potjeno čez 14 dni, ko bo podpisana končna pogodba). Naše novo stanovanje bo imelo preko 100m2 in najpomembnejši bo atrij - kjer bo naša nova Tibetanka imela svoj prostor za igro. Seveda pa ga bo delila s hčerkino Čivavo Kaly. Kot že veste iščem črno Tibetanko (čeprav na koncu barva sploh ne bo imela glavni pomen). Želim si kvalitetno leglo, z njo bomo obiskali tudi kakšno razstavo in morda bomo poskrbeli tudi za podmladek. Seveda pa bo to najprej naš družinski član, ki se ga vsi že v naprej veselimo. Vsak nasvet mi bo prišel prav.

Vsem skupaj želim lep dan še naprej.

MARKO
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #541 : ponedeljek, 06.02.2006 : 15:02:10 »

Marko: danes morajo imeti starši vseh legel v Sloveniji pregledane kolke, pregledane oči, imeti vzrejni pregled, tako da se parijo le tisti ki imajo vse to in da je vse ok. Tako da glede tega naj nebi bilo težav. Se pa strinjam z TagTu, da boš v reviji WOTT (world of tibetan terrier) našel vse najbolj stare in najnovejše slike, in celoten opis pasme.

Bela Pia: Čestitam za Tiso. Mi smo šle tamale pogledat v petek in smo bile tako navdušene, da je kar fino, da ni bilo nobenega samca, ker če ne bi ga vzele. Wink

Lp
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #542 : torek, 07.02.2006 : 13:42:09 »

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,6352.0/topicseen.html

Marko - KTP-SLO združuje člane, ki so lastniki vseh tibetanskih pasem. Podatki seveda so, ne gre pa, da bi jih javno objavljali. Če še malo polistaš po forumu, boš našel tudi link do svetovne baze TT.
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #543 : torek, 07.02.2006 : 13:57:06 »

Glede javne objave podatkov je seveda treba spoštovat zakonska določila - tukaj ni dileme. Vendar se mi zdi, da je v Sloveniji veliko lastnikov psov tibetanskih pasem, ki še niso včlanjeni v KTP-SLO. Če bi želeli imeti čim večjo bazo lastnikov Tibetanskih pasem bi moralo društvo pozvati lastnike in rejce, da se prijavijo v bazo. Prav preko foruma pa jih o tem tudi najlažje obvestimo. Ker pa tudi vsi ne vedo za te forume jih lahko k prijavi v baze podatkov motiviramo tudi vsi, ki to informacijo dobimo - v tem primeru na forumu. Zakaj baza podatkov? Zato ker bi jih lahko nato obveščali o različnih člankih, srečajnih, sestankih, leglih, ... Torej čim večja baza podatkov bi moral biti interes.

Bom poiskal link na svetovno bazo TT-jev, če pa jo najdeš ti pa mi jo pošlji na [izbrisan mail; Drejči]

Če menite, da ta tema ni zanmiva - pa predlagam moderatorju, dab jo izbriše.

Lep dan še naprej vam želim

MARKO

 
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #544 : torek, 07.02.2006 : 14:02:27 »

Marko, tole zbiranje podatkov predlagaj na naslednjem sestanku kluba. Mislim, da bi morali tudi drugi za to vedeti, še posebno vodstvo, se strinjati, pa tudi pomagali bi lahko.
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #545 : torek, 07.02.2006 : 14:15:38 »

Marko, lahko mi verjameš, da so preko vzrediteljev prav vsi lastniki TT seznanjeni s tem, da obstoja klub, da se lahko pridružijo in so celo dobrodošli in so tudi seznanjeni z aktivnostmi kluba. Govorim seveda o vzrediteljih rodovniških psov - tisti, ki kupujejo pse pri preprodajalcih in šteparjih nerodovniških psov, pa verjetno z vsem tem res niso seznanjeni direktno, ampak do informacij pridejo zgolj slučajno.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #546 : torek, 07.02.2006 : 14:19:19 »

Razen tega dosti ljudi članstvo ne zanima, če se ne nameravajo ukvarjati z vzrejo. Roko na srce, klub prav pride predvsem vzrediteljem in njegove dejavnosti so namenjene prav temu...

lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #547 : torek, 07.02.2006 : 15:06:49 »

Bela pia, cestitke za malo pupiko. Cheesy Kdaj jo pripeljes domov? Za omenjeno hrano pa bo treba v Ljubljano, pri nas je namrec nimajo. lp
Logiran

MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #548 : torek, 07.02.2006 : 15:14:50 »

Kalsang

Moj predlog o širitvi baze podatkov sem posredoval g. Peeru in morda se bomo o tem pogovorili na naslednjem sestanku.

TagTu
 
Jaz sem pred 11. leti kupil našo Barby pri preprodajalcu in zraven sem dobil tudi vse papirje. Vse skupaj sem nato tudi uredil na Kinološki zvezi, tako da je bilo k sreči vse OK. Takrat sploh nisem vedel, da obstajajo ti psi v Sloveniji, na kinološki zvezi nisom dobil nobenih informacij in zato mi ni ostalo drugega kot preprodajalec. Tudi sedaj se najdejo ljudje, ki iščejo Tibetančke in na straneh društva je bolj malo podatkov o rejcih in zdi se mi, da jih vendarle ni tako malo. Tudi slovenskih internetnih strani je bolj malo in še sreča, da obstajajo forumi.

Glede šteparjev nerodovniških psov, pa jih lahko seveda odrivamo ali pa se jih skuša pripeljati na pravo pot. O tem je verjetno že bilo veliko govora pa zato nebi še jaz odpiral to temo.

lp

m
Logiran
BELA Tisa
rad pišem
****
Sporočil: 358


« Odgovor #549 : torek, 07.02.2006 : 15:17:34 »

Hvala za čestitke in za informacijo. Si mi prihranila tekanje od trgovine do trgovine.  Angry Pozabljam, da smo doma na "vasi".  Lips Sealed Šele, ko sem podrobno pregledala ponudbo trgovin v Ljubljani sem ugotovila, česa vsega pri nas ni.  Roll Eyes Kaj pa v Litiji in Celju? Pikico pa dobim predvidoma 11. marca. Še prej jo bom pa hodila tam pa tam čohat.
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #550 : torek, 07.02.2006 : 15:24:06 »

V Celju imamo hrano Neutro. Največjo izbiro naj bi imeli v **** (saj pred kratkim so imeli še celotni program).

Lp
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.395


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #551 : torek, 07.02.2006 : 15:27:16 »

- Tovarniško izdelana hrana
Logiran

MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #552 : torek, 07.02.2006 : 15:35:57 »

- Tovarniško izdelana hrana ... ? ali NUTRO ni OK. Prav zanima me kaj pa priporočate ostali lastniki TT-jev. Pri nas je Barby jedla bolj ali manj Technikal in Hills - res pa je da to bolj zadnja leta ko je bila že malo bolj v letih.

m
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #553 : torek, 07.02.2006 : 15:41:35 »

Dragi MARKO HREN. To, kar je napisala Jana je link-to pomeni, da moraš na napis klikniti in odprla se ti bo neka stran. Upam, da ni preveč komplicirano.  Roll Eyes
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.395


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #554 : torek, 07.02.2006 : 15:41:46 »

Marko, povezava je na rubriko, v kateri je ze odprtih kaksnih 70 tem o posameznih vrstah tovarnisko izdelanih hran.
Kaj je v tej rubriki, ki je namenjena pogovorom o posameznih vrstah hrane, najdes na zemljevidu, ker kot clan paketa mini do te rubrike nimas dostopa.
Pasemska tema pa prvenstveno ni namenjena posameznim vrstam hrane in trgovinam, v katerih se tako hrano lahko kupuje.
Logiran

Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 872   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines