mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 16.09.2024 : 17:41:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Strani: 1 ... 730 731 732 733 734 [735] 736 737 738 739 740 ... 872   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tibetanski terier - čvek  (Prebrano 568793 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
teri
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 177


« Odgovor #11010 : nedelja, 20.09.2009 : 06:21:55 »

Tukaj se pa res kar naprej dogaja Roll Eyes....

Namshi... čestitke za novo pridobitev  Cheesy ...mala je krasna.

...in le počakaj, boš videla, kakšna kolega bosta z Dailyem Cool. Pa ne pozabi nam sporočit, kako in kaj bo pri vas veselo Wink , pa na slikce tudi ne....teh ni nikoli dovolj.

Poljubček obema Kiss !!!!
Logiran
luvi7777
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 642


« Odgovor #11011 : nedelja, 20.09.2009 : 20:42:25 »

....Sva sreća pa firuzra ne mora biti postojana dok izložbi nema  Cheesy  pa se Tashenka brzo vratila na stari razbarušeni, njoj omiljeni Meg Rayan look....a još nešto...sjećate li se slika gdje se zavlačila kao maca u ormar među robu. Tashenka si je definitivno umislila da je maca ...ovakvo spavanje u našoj kući još nije viđeno...  Grin





...a jučer smo imali i posjetu....
Naša beba Joyce je postao predivan mladi pas, koji toliko uživa u životu...jako je pažen i mažen....a koja je tek ljubilica (na mamu). I tako smo se on i ja izmazili i izljubili...
Čula sam sve o njegovu suživotu i dogodovštinama sa čak 8 maca. One su mu ujedno i najbolji prijatelji. Čim dođe doma toliko im se razveseli da im se mora svakoj pojedinoj otići javiti....Hvala vlasnicima što ga toliko vole i što su uvijek sprtemni odazvati se druženju




Marko...za tebe spremam posebno iznenađenje...naiđi na čvek malo kasnije..... Wink  Cheesy
Logiran
Jasi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 698



WWW
« Odgovor #11012 : nedelja, 20.09.2009 : 20:54:05 »

Luvi res si lahko ponosna na "svoje potomce"
Deklico iz omare, pa bi ti mirno odtujila  Cheesy
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11013 : nedelja, 20.09.2009 : 21:10:16 »

Lepi kužoti. Wink
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #11014 : nedelja, 20.09.2009 : 21:12:40 »

Shenzi in Momo bosta definitivno dobili enkrat se enega tt cimra oz. cimro. Tibetansko kitajska naveza je super. Tongue Charlie ti si pa ful priden, pa Tisa tudi. Se ti ze na dalec vid, da si vazic, Tisa, ti si pa SKORAJ tok razvajena kot Tari. Wink Tongue Je tudi prav. Cool
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #11015 : nedelja, 20.09.2009 : 21:46:02 »

O, to sem pa ponosna, da sta naš sin in vnukinja pohvaljena in to za pomembne stvari, kot so pridnost, važnost in razvajenost Cheesy Grin

Ampak tlele mi nekaj manjka....povej, Nanook, a se je izkazal tudi kot osvajač?
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #11016 : nedelja, 20.09.2009 : 21:48:11 »

Hja, meni se je zdel cist dzentlmenski no. Ko sem ga gledala paradirat tam po poligonu, sem imela obcutek, da nobena ni dost dobra zanj. Je bolj tak hoch. Tongue
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #11017 : nedelja, 20.09.2009 : 22:04:10 »

Luvi, a tole je od Jacka sine? Jst rajsi ne pripopam Tarijevih spalnih slikc. On zavzame celo posteljo ali kavc in te potem se grdo gleda, ce se hoces zraven "zrinit".
Pa teli TTji strasno radi na visokem spiju, verjetno zato, da jih kaksni zombiji ne napadejo. Tongue
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
luvi7777
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 642


« Odgovor #11018 : nedelja, 20.09.2009 : 22:19:23 »

Nanook, da, to je Jackov sin, i Tashin i Windyev brat  Smiley

Jasi, hvala ti... Kiss ...jesam ponosna sam najviše jer svi žive u divnim obiteljima i što znam da su voljeni...
A što se tiče Tashe..da znaš da smo bliže, bogme bi ti ju dala da trčiš s njom, ona je nenadmašna neodoljiva hahrica i baš radi toga ljubimcia mnogih naših prijateljai zato mi je žao što nemam vremena na agy...voljela bih da me netko potjera  Wink...evo pogledaj između ostalog što slijedi  zašto to govorim...

Naime danas mo imali susret sa malim prijateljem Troyom....
Prvo smo posejtili pseći parkić, no kako je danas bilo jako jako puuuno i to veeelikih pasa (sastanak uniteddgog-a kako smo saznali), nismo ostali predugo jer su se neki peseki i posvađali svako malo, a i gužva je bila prevelika pa smo druženej nastavili u beskrajno gosotoljubivoj obitelji P. vlasnicima maloga Troya. veselje je bilo tim veće jer su naša djeca prijatelji još iz vrtića, a Tasha i Troy pravi par za igru i ludovanje... nauživali su se beskrajno i ovo je počelo jedno veliko prijateljstvo  Smiley
Troy je beskrajno veseli bebać, obožava djecu, i lud je za maženjem.....i trenutno ima naj šiškice u kvartu...neodoljiv je... Obitelj mu je predivna. Samo ga svi stalno ljube, paze i maze.

A Tasha....i ponovo iznova oduševljava sve prisutne svojom hrabrošću, brzinom svjetlosti, umješnosti, okretnosti...što ta mala preskače i kako trči ne možete vjerovati....prava je mala razbojnica....

Da ne bi više pričala/pisala evo malo i slika...












nastavak............
Logiran
luvi7777
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 642


« Odgovor #11019 : nedelja, 20.09.2009 : 22:36:37 »

Kod Troya




odmor


ja te jako voli..moja si najbolja prijateljica


juuuriš...




...ako niste nikad vidjeli kako izgleda leteći pas...pogledajte u nastavku
Logiran
luvi7777
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 642


« Odgovor #11020 : nedelja, 20.09.2009 : 22:40:42 »

Moja princeza Tasha...i bolje rečeno leteći pas
(moram početi istraživati sve opcije svog aparata), od sport/gumbića/programa je prebrza  Tongue




pozdravlja vas sve TT-ekipa iz Zagreba
Logiran
A-Tsa-Rja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.337


« Odgovor #11021 : nedelja, 20.09.2009 : 22:42:02 »

Vi ste imeli pa pravo žurko. Kiss
Logiran
luvi7777
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 642


« Odgovor #11022 : nedelja, 20.09.2009 : 22:44:04 »

da, pravu žurku...

i Marko i Romi...jedna posebna samo za vas....
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #11023 : nedelja, 20.09.2009 : 22:59:14 »

Luvi - ne bom veliko pisal - le hvala za slike, ki povedo vse TROY bo še velika zvezda in punce bodo norele okrog njega  Wink
Logiran
Namshi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 418


« Odgovor #11024 : nedelja, 20.09.2009 : 23:45:06 »

Ja, to so pa res leteči psi  Grin Grin Grin !

Luvi - Meg Ryan - odlična primerjava, hehe Cheesy 

Pridite, no, ta vikend v Domžale, da spoznamo še Tasho, z Dailyjem bi imela leteči show. Tudi on teče s svetlobno hitrostjo, a ne z vsakim psom, mogoče bi pa prav s Tasho.

Troy je pa prekrasen kuža, meni je strl srce še pri Markotu  Kiss , takrat je bil še Macho.
Vprašaj njegovo familijo, kako so se tresli, ko smo ravno takrat, ko so bili oni pri Markotu, prišli na obisk tudi mi. Mislili so, da tudi mi zbiramo psa. Jaz sem takoj pograbila na cartanje Troya, fantje pa taaaaake oči - joj, ta čarovnica nam ga bo vzela  Grin !! Je moral Marko takoj reči, da je lahko njihov - kako so si oddahnili  Roll Eyes . Prav zasmilili so se mi ... Lepo jih pozdravi, prosim, ko se naslednjič srečate!
Logiran
Strani: 1 ... 730 731 732 733 734 [735] 736 737 738 739 740 ... 872   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Tibetanski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines