mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 02.10.2024 : 08:20:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 132   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda  (Prebrano 350485 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #360 : četrtek, 09.02.2012 : 10:01:57 »

Uau, kakšna uživancija!  Cheesy Cheesy Cheesy Kiss
SD, kupila sem oprsnico za Boni! Odlična je! Ravno prav dolga, da je ne žuli pod pajskama, pa še podložena in dovolj ozka na vratu, da se ne more kar tako snet, če se že po kakšnem čudnem principu odpre. Pikica je zdaj opremljena za tek in lažje hribovske turce. Za kakšno bolj zahtevno bova pa vzeli bolj konkretno oprsnico od Ruffweara.
Imajo pa kar veliko izbiro, zato se splača poklicat pa it sprobat.  Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #361 : četrtek, 09.02.2012 : 11:21:03 »

 Afro Hvala! objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #362 : četrtek, 09.02.2012 : 12:52:19 »

O, hribovci Cheesy Super ste ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #363 : ponedeljek, 20.02.2012 : 18:37:58 »

Hočemo fotke, hočemo fotke, hočemo fotke!!!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #364 : ponedeljek, 20.02.2012 : 18:38:27 »

 Tongue  predaja
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #365 : ponedeljek, 20.02.2012 : 20:52:09 »

Evo, usedla sem se pred comp ... Roll Eyes Tongue Sam ne pričakovat preveč sram
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #366 : ponedeljek, 20.02.2012 : 22:58:33 »

Najprej zgodba o tem, kako je G. Pes garal za Tarasove plehe ali kako se pred mamoF dedci mečejo na hrbet ... Grin (s klikom na slikce se odprejo večje)
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #367 : ponedeljek, 20.02.2012 : 23:10:55 »

Žaba moja pasja!  Kiss Ni kaj, plačal je z obrestmi vred in pri tem še neznansko užival!  Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #368 : torek, 21.02.2012 : 00:32:52 »

Torej, Jagi in Bitko sta bila povabljena na lovski tečaj k Rokotu in mamiF Wink. Njeno poročilo je tako izčrpno, da ni kaj dodati - razen kakšne fotke Wink. Medtem ko sta G. Pes in mamaF izvajala svoje seanse, se je dogajalo vse sorte ... pa še prej in dolgo potem Wink.

Roxy je prišel na svoj račun in ful ga je bilo lepo videti zadovoljno razigranega ... Kiss
Najprej bolj na easy z g. Psom ...


Pa en vinogradniški kursink z Rokotom  Wink


Zelo zavzeto je nosil seveda tudi palico ...


Da upravičim naziv lovski, če že tečaj ne ... nekaj fotomateriala Wink


Absolutna zmagovalka za vztrajnost je seveda Boni. Cheesy Tudi ko je padel mrak, je ona še vedno ploskala z nosom Wink.


Se vidi, kdo ima vedno polne roke dela, tudi če se drugi zabavajo ... babe, itak. Ena čuva krdelo, druga opreza za divjadjo, da bo imelo to krdelo kaj jesti. Cool


V pogledih, ki govorijo: "Sestradan sem Sad," je zmagal preostali del črnske rase.

... s flatoma na čelu, ofkors  Roll Eyes
 

Naša blondinka se pa hitro uči in tujci s priboljški so v bistvu kar fajn Smiley


Pa še nekakšni poskusi gasilske fotke Roll Eyes Grin
Prvič se Jagi sramežljivo skrije s svojim make-upom. Undecided

Drugič Boni gleda šefico ...

V tretje gre pa že skoraj rado Wink


Jagi se Rokotu in ostali družbi iskreno zahvaljuje za sprehod, ki ji je bil pisan na kožo - nič (0!) mimoidočih Afro, ki bi jih bilo treba odganjat, prijazne punce s slastnimi priboljški, pa še rok ne stegujejo, ker bi hotle božat in ne buljijo v oči, pretežno črna pasja družba ... skratka, skoraj brez stresa Cheesy!

Še kakšna fotka več je v galeriji, eno z drvečim Roxyjem sem si pa prišparala, če jo morda na natečaj pošljem Wink Wink.
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #369 : torek, 21.02.2012 : 02:08:29 »

Ob vseh opisih in slikcah smo čist fouš sram. Še posebej naša ciganka vegi. Pravi, da bi ona tuuuud Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #370 : torek, 21.02.2012 : 03:03:27 »

AAaaaaaaaaaaaaa, Sunny Day, kakšne fajn fotke Cheesy Ijoj, v družbi flatov pa tudi jaz izgledam skoraj čist profesionalna pesjanarka veselje

Sem prav ponosna (hvaaala, dragi G. Pes in Bit ljubezen ljubezen za vdano sodelovanje) in te lepo lepo prosim, če mi boš katero od fehtarskih in čoharskih flatovskih fotk poslala na mail za spomin in da se bom lahko hvalila pred kakšnim amaterjem Grin

Vsi skupaj ste mi polepšali malo smortan dan (za neudeležence: imam dva najstnnika doma, ki mi delata sive lase) in res, res sem vesela, da sem se lahko sprostila v tako super družbi.

Lovski seminarji so zakon Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #371 : torek, 21.02.2012 : 07:49:02 »

Hmmmm, kam pošljemo PRIJAVNICO za naslednji seminar? Roll Eyes Smiley

Super poročila, d best fotke, krasen babji šopek (ni čudno, da je naslednji dan snežilo Tongue), da o pesjanih in pesjankah ne izgubljam besed. Kiss

K
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #372 : torek, 21.02.2012 : 09:25:34 »

Hmmmm, kam pošljemo PRIJAVNICO za naslednji seminar? Roll Eyes Smiley
Hm, prijavnice? A tud to obstaja? Huh Bo morala mamaF povedat Wink Ker jst se nisem nič prijavila, vodja tečaja sploh ni vedela, da pridemo ... sam sem imela srečo, da sem na t. i. Ajšinem sestanku pravi moment ujela v uho, da se pripravlja ekspedicija na Kras Wink.

Torej, mi smo kuj za, da gremo še Cool!

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #373 : torek, 21.02.2012 : 12:59:45 »

@Xena, bova z Rokom prijavnice objavljala v njegovi temi Smiley Zdaj računava na izdatno pomoč vremenarjev in maškar, da bodo koooooončno pregnali zimo, tam enkrat marca pa naj se Seminarji začnejo s polno paro Cheesy

PS: Posebej zate bo Roko izvedel predavanje o "Teritorjali Abrambi", da se bo Profesorca No Jinx malo odpočila Grin
Bom šparala glas za "fuuuuuuuuj" za primer, če mu bojo tudi tvoje hlače všeč
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #374 : torek, 21.02.2012 : 13:03:58 »

Vaaauuuu, super reportaža, super fotke - nekatere bi lahko komot konkurirale v fotonatečaju! Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 132   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Jagoda, Jagi ... pomurska pankerka in njen črni oproda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines