mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 21.06.2024 : 08:18:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Bela kepica DeeDee (Didi)
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bela kepica DeeDee (Didi)  (Prebrano 35188 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #45 : torek, 19.01.2010 : 20:09:01 »

Bravo, Strelca ! Vidve vidno ( dokaze prilagaš) uživata skupaj, Didi je pravi pasji srček, zdrava in živahna, pa lepa in še kaj.  :)Torej , le tako naprej... še MNOGO srečnih let.  Kiss
 Kar se pa cepljenj in morda kdaj resnejših  stvari ( upam, da ne) tiče, si pa izberi veterinarja/ veterinarko , ki se bo izkazal/a za zanesljivega. Ko ti bo po pregledu rekel/a, da ga pokliči, kako kuža okreva in napreduje, boš vedela, da je pravi .
Logiran
Strelca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #46 : torek, 19.01.2010 : 20:22:00 »

Hvala Notja!

Jst jo vozim v ambulanto v Ljubljano (ne vem če lahko omenim celotno ime) in sem zelo zadovoljna z njimi. Tudi ko me kaj zanima pokličem tja in mi vse lepo razložijo.

Ja je bil pa problem tukaj, da u resnici ni imela glist, ampak trakuljo. Je dobila tablet in smo se tega hudiča že znebili, tako da ji bomo potem čez nekaj časa spet dali tabletko.

Je bila pridna in se je v enem mesecu zredila, tko da je iz 1.45 prišla na 2.40 kg juhuhu.. drugače pa vse "štima" tako da je super.
Logiran
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #47 : torek, 19.01.2010 : 20:27:02 »

Kako ste pa ugotovili, da ima trakuljo? Jaz sem namreč imela smolo, da so "ugotovili" trakuljo samo na podlagi videza kakca, smo odpravljali 2 meseca, nato pa se je izkazalo, da je alergična na riž.  jezen
Logiran
Strelca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #48 : torek, 19.01.2010 : 20:39:32 »

Nekako nam ni uspelo vzorček dobit za veterinarju, tako da sem samo opisala situacijo in koliko časa se to že dogaja in so tako nam povedali da je to trakulja, glede na to da so bile take male pikice v obliki riža in so migale.. pa da ni tista pasta nič pomagala.
Tako da ko je vzela tablet, potem od takrat naprej ni ničesar več v blatu. Tako da mislim, da so imeli kar prav veterinarji in smo presrečni da tega ni več. Seveda se lahko še ponovi, zato pa imamo zdravila, ki jih bomo redno in po nasvetu veterinarja jemali še naprej.
Logiran
Notja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 225


WWW
« Odgovor #49 : torek, 19.01.2010 : 20:47:29 »

Svetujem ti, da kakec pobiraš 3dni zaporedoma, shraniš in nato pošlješ vse skupaj na analizo. Ni zastonj, ampak se splača. Seveda po predhodnjim posvetom s tvojim veterinarjem, če mu v celoti zaupaš.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #50 : sreda, 20.01.2010 : 10:53:18 »

Kakšen SRČEK!  Kiss Kiss Cheesy Res je lušna lepa psička, uživajte skupaj  Smiley
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #51 : sreda, 20.01.2010 : 13:34:43 »

Kako miniaturno bitjece  Kiss.
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #52 : sreda, 20.01.2010 : 14:00:13 »

Prav posrečena srečka je tale Didi.Crka razvajena,neugnana,navihana,moja Zona je podobna vaši Didi,le malo večja je in pa temna.Luštni ste.
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #53 : sreda, 20.01.2010 : 19:33:53 »

Kako je fajn tale vaša Didi. Smiley Kiss Se pa tudi vidi, da je že kar zrasla. Wink
Logiran
Strelca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #54 : nedelja, 24.01.2010 : 22:05:46 »

Ja zelo hitro raste! No tako kot vsi otroci Smiley

Imamo kar nekaj težav s tem da tale naša žverca rada grize. Je imel še kdo s tem probleme? Bom malo pobrskala tukaj po forumu, če bo kakšen pameten nasvet kako to počasi ustavit.
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #55 : nedelja, 24.01.2010 : 23:44:04 »

Lesi je veliko grizla v puberteti (najraje čevlje seveda  Roll Eyes), kasneje je potreba po pretiranem grizenju izginila in nikoli več ni bilo težav s tem. Tako da glede tega jaz nimam nobenega konkretnega in preizkušenega nasveta. Je pa zelo verjetno, da je kje tule že kakšna tema o tem ja...  Wink

Uživajte v raznoraznih vragolijah  Evil še naprej.  Smiley Smiley
Logiran
Strelca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #56 : ponedeljek, 25.01.2010 : 13:58:17 »

Hvala Maja!

Verjetno je tudi pri nas tako, da je to le v času otroštva oziroma pubertete Smiley Saj drugače uboga na besedno fuj, samo včeraj se ji je res malo obrnilo, ker smo prišli domov, nas ni bilo 4 dni in jo je sestra čuvala. Po moje je mogla samo malo notri prinest, ko nas je bila tako vesela.

Drugače pa veselo raste tale naša kepica, zelo je pridna tudi zunaj, mislim da če bi jo dala v pasjo šolo bi bila zelo pridna. Vsaj tako ko sva zunaj, teče zraven men ko se loviva in gre tam kot ji pokažem.
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #57 : torek, 26.01.2010 : 11:08:11 »

Si pomislila na menjavo zob? Običajno se začne okrog 4 meseca sicer, ampak mogoče Didi za par tednov prehiteva. V tem času kužki morajo čim več gristi, zato jim je dobro dajati čim več "griz", nabaviš lahko različe žogice in druge igrače te ki so namenjena "žvečenju" (ne tistih plišastih ipd.), pa kake bikovke in kože so tudi  uredu. Uglavnem čim več naj grize, da z menjavo ne bo problemov, samo pač dajte ji druge opcije kot vaše čevlje, omare ...


Če pa gre za grizenje v igri (rok in prstov) je treba pa odločno dati vedeti, da to ni ok in da tega ne sme. Če preveč ugrizne med igro jo prekini in se nekaj časa ne igraj z njo. Večinoma kaj hitro pogruntajo kaj je narobe. 
Logiran
Strelca
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 87


« Odgovor #58 : torek, 26.01.2010 : 11:19:04 »

Ja Houdini tole drugo opcijo izvajamo, ker igrač in kosti za žvečenje ima malo morje in tudi se spravi grist kost. Samo gre bolj za igro in grizenje nog, copatov na nogah in nogavic.. ne spravi se žvečit pohištva ali česa podobnega, da bi uničevala.
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #59 : torek, 26.01.2010 : 11:31:49 »

No potem pa kar nadaljujte. Pa nič popuščat učkom, ki se hočejo igrat Smiley

Ko bodo pa zobki je pa res dobro, da žveči. Magari vse igračke stran, pa eno novo za zvečenje na razpolago dat samo, pa jih potem "kolobarit". Da niso vse  ves čas na razpolago, pa nehajo bit zanimive.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Bela kepica DeeDee (Didi)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines