mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.07.2024 : 13:33:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: mucek Gandhi
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: mucek Gandhi  (Prebrano 59933 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #195 : sobota, 03.04.2010 : 18:10:15 »

 bravo Super, res dobro predstavljena Gandhi in Žika! Gandhi ima Žiko zelo rad in jo je prav dobro sprejel, glede na to, da je bil bolj samotarski. Če bi sedaj ostal brez nje, bi jo zagotovo pogrešal, hodil naokrog in jo iskal. Ko bo starejši, bo pa še veliko strpnejši. Vse je videti OK.  Kiss
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #196 : sobota, 03.04.2010 : 18:51:11 »

 Cheesy Cheesy Krasna sta skupaj, imata čisto posebno vrsto ljubezni "od pekla do raja". Kiss Kiss
Logiran
Romzy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 89


WWW
« Odgovor #197 : sobota, 03.04.2010 : 19:33:06 »

Res dober filmček - svaka čast!  Cheesy
Kar se pa tamalih dveh tiče - ko se enkrat začne lizanje, si lahko sigurn, da se tepeta samo iz igre, drugače se mata pa ful rada - tko da sem tudi jaz vesela, da ste vztrajali. Kar se pa jutranjih budnic tiče je pa tko - tole je vrtec za starše Smiley ker otroc vaju bojo še precej večkrat zbujali Wink

Uživajte dalje in seveda čim večkrat se pokažite tu gor Smiley
Logiran
avena
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


WWW
« Odgovor #198 : sobota, 03.04.2010 : 20:40:27 »

Super ste! Cheesy
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #199 : sobota, 03.04.2010 : 22:55:19 »

Super filmček-glavna igralca nad dobra-uživajte še naprej....lp Wink Cheesy
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #200 : sobota, 03.04.2010 : 22:56:06 »

Super filmček-glavna igralca nad dobra-uživajte še naprej....lp
Logiran
Swoosh
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 67


WWW
« Odgovor #201 : nedelja, 04.04.2010 : 12:42:57 »

Hmmm ... se mi je kar zdelo, da se bo vsul plaz odobravanja in vsesplošnega navdušenja nad njujinim skupnim življenjem. Wink

Največji problem, ki ga še zaenkrat s punco vidima, je res to nespanje, ki naju oba počasi spravlja v slabo voljo. Gandhi ko se zbudi se več ne zna sam zaigrat, kot je to počel včasih, ampak obvezno pride do Žike, jo žvajzne po glavi tako da ona rata čist divja, in dirke se začnejo. Ko sta enkrat tako divja, jih je pa nemogoče umirit, pa četudi jih zapreva v kopalnico. Pol pa pride na vrsto tisto dolgotrajno mačje zavijanje in tuljenje. Tega si pa zaradi sosedov enostavno ne moreva privoščit. :/

Je pa res, da jih zdaj veliko lažje pustiva same, ker vema da se bosta igrala in zdivjala. Potem je edino prihod domov, vsakič v upanju da ni kaj polomljenega/prevrnjenega.

Pa še nekaj bi vprašal ... če ima kdo podobne izkušnje. S prihodom Pike/Žike sva zamenjala tudi mačji WC iz odprtega v zaprtega. Gandhi se je brez težav privadil na njega, Žika pa tudi. Edini problem, ki se trenutno pojavlja je ta, da se očitno z velikim veseljem oba postavita s sprednjimi tacami v WC in veselo kopljeta po pesku, in to seveda tako, da ga zmečeta ven en cel kupček. Včeraj sem ravno sesal, 15 minut za tem je v kopalnici že bil pesek po tleh. :S
Ima kdo torej predlog kaj storiti?

Hvala vsem za podporo, pohvale, komentarje in nasvete.

Vsem vam in vašim najbližjim pa mi štirje želimo lepe praznike.

Lep pozdrav!
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #202 : nedelja, 04.04.2010 : 13:09:35 »

Tudi jaz sem povsem obupavala zaradi nočnega in zgodnjega jutranjega divjanja po sobi. Ko ni več šlo, sem ju začela ponoči zapirati v prostorno predsobo (nikakor ne v kopalnico, Jakobu bi se  utrgalo, ima klavstofobijo). Mačka sta bila užaljena do amena, vztrajala sem pet mesecev, potem sem popustila. Sprva se je nočno divjanje nekajkrat ponovilo, po neusmiljenem letenju nazaj v predsobo vsakič, ko sta začela noreti, sta se umirila in prilagodila mojemu ritmu. Sedaj divjata le še pred spanjem, zjutraj pa naravnost uživata v valjanju po postelji, če ostanem doma, tudi pozno v dopoldne. Še jesti ne gresta, samo da se stiskata.
Tako da mislim, da se bosta tudi vajina počasi umirila. Moja sta se pri 2 letih, sedaj moram pa še sama skrbeti za mačji fitnes, Roll Eyes da se preveč ne zredita in povzem ne zaležita.  Undecided
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #203 : nedelja, 04.04.2010 : 19:46:21 »

glede wc-ja imamo iste probleme non stop je pesek vsepovsod v kopalnici-sesamo kot norci-pesek leti vsepovsod-ni kaj....
važno mi je da se ne podelata kje drugje drugače pa tko čisto kot prej ko ju ni bilo ni več- je pa eno veselje ob teh naših mačjih lubčkih.
kontra pozdravček tudi vam  Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #204 : nedelja, 04.04.2010 : 22:26:21 »

Swoosh, poskusi z večjo (gosto tkano) preprogo pod WC-jem - lepo zložiš, strepaš pesek stran in to je to.
Moja praksa je drgač taka, da zraven vsakega WCja stoji tudi tamalo omelce in smetišnica in parkrat na dan pometem okrog, pa je. Se mi ne da sesalca vsak dan parkrat zalaufat... sram
Logiran
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #205 : ponedeljek, 05.04.2010 : 01:04:00 »

Tudi pred mojim zaprtim WC-jem je bil lep kupček peska, zato ima zdaj "predprostor" iz velike kartonske škatle, v kateri je na dnu kopalniški tepih. In škatla ima dve odprtini, skozi kateri je potrebno zlesti, tako da ni skakanja čez rob. Priznam pa, da sem prve dni dežurala, če ne bo zaradi toliko vratc kakšnega mačjega upora in opravljanja potreb na lažje dostopnih mestih - pa je bilo vse v redu.

Smetišnica in omelce sta še vedno na dosegu roke - kot pri oazi88 - le da sedaj pometam enkrat na dva dni in ne dvakrat na uro kot prej Smiley

Logiran
Swoosh
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 67


WWW
« Odgovor #206 : ponedeljek, 05.04.2010 : 20:40:34 »

No, nekaj uporabnih idej smo dobili. Wink

Razmišljam pa sam o kartonastem podstavku z manjšim robom, v katerega bom dal celoten WC in četudi kopljeta po WC-ju, bo pesek padel v škatlo iz katere se bo enostavno pesek stresel ven. Pa če punca izrazi še malo svojih "umetniških" prijemov, jo lepo pobarvamo in zadeva ne bo tako napačna. Wink
Logiran
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #207 : ponedeljek, 05.04.2010 : 22:05:05 »

Jaz sem dala pred mačji WC fejst čupasto kopalniško preprogo in se tako večina peska ulovi vanjo, potem jo pa samo stepem.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #208 : sreda, 07.04.2010 : 14:45:23 »

Glede divjanja, ko začneta noret enega vrži ven po hitrem postopku - po možnosti tistega, ki bo bolj miren odzunaj - tadrug pa naj spi z vama v sobi. To pri meni deluje super. Ko zjutraj odprem vrata od spalnice, je gospod cel navdušen, da me zopet vidi Cheesy

Za wc so vama že vse povedali - samo še dodala bi, da se človek tudi na pesek po tleh sčasoma navadi Wink Sploh pa, če ima doma kvalificiranega kosmatega krta  Evil
Logiran
Swoosh
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 67


WWW
« Odgovor #209 : sobota, 17.04.2010 : 21:22:59 »

Oj!

Naš gospod ne more bit od zunaj, saj se zadnje čase skoz dere, in to neprestano. Ko začne, kar ne neha Angry Boga Žika pa se mi smili, da bi morala bit skoz od zunaj, saj je tako prikupna in tako pridna. Z njo čez noč sploh nimava težav, res redko se zgodi, da jo kaj prime, in je ona pobudnik nočnega norenja.

Sem rekla swooshu, da potrebujeva večje stanovanje, tako da bosta onadva na drugem delu, in jih ne bom slišala. Tako me bo lahko zjutraj zbudila budilka in jaz se bom zbudila zadovoljna Smiley Mi ju ne bo potrebno kregat Evil

Drugače pa sta sladka. Malce sta zamenjala vlogi. Gandhi je postal cartljiv, ona pa malce plašna. Drugače mislim, da se razumeta, vsaj kar se tiče divjanja. Včasih se tudi malce polubčkata, spita pa še ne skupaj. Upam, da nam bo uspelo tudi to Roll Eyes

Prilagava še nekaj portretov najinih lepotcev. Smiley

http://i798.photobucket.com/albums/yy269/Swoosh983/DSC_0150.jpg

http://i798.photobucket.com/albums/yy269/Swoosh983/DSC_0154.jpg

http://i798.photobucket.com/albums/yy269/Swoosh983/DSC_0145.jpg

http://i798.photobucket.com/albums/yy269/Swoosh983/DSC_0160.jpg



Tukaj pa je še en kratek posnetek najinih leniuhcev. Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: mucek Gandhi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines