mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.07.2024 : 00:27:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: mucek Gandhi
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: mucek Gandhi  (Prebrano 59791 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Romzy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 89


WWW
« Odgovor #30 : petek, 18.12.2009 : 00:10:05 »

Hvala! Smiley
Se tud men zdi, da smo tule res dober biznis naredl Wink In Swoosh - ja, loh se ti dobr zdi Wink In seveda piši dalje...
Logiran
Swoosh
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 67


WWW
« Odgovor #31 : petek, 18.12.2009 : 10:19:00 »

Včeraj me cel dan ni blo doma, zato je pa z Gandhijem bila malo več punca ... zdaj je baje celo prvič uporabil WC, pojedel vso hrano, spil vodo ... se celo igral na praskalniku ... tako da, zgleda se počasi vklaplja. Komaj čakam, da pridem danes domov, da ga malo požulim. Če se me le ne bo preveč bal. Wink Se mi zdi, da me še vedno gleda kot tistega "grdega črnega moža", ki ga je odpeljal od prejšnjega doma .... Wink
Logiran
Snaky
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #32 : petek, 18.12.2009 : 10:32:03 »

Gandi je verjetno že pozabil prejšnji dom, na slikici zgleda prou spokojno in se mi zdi, da mu je novi domek čist pogodu. Zdej ma čisto svoj praskalnik in wc in nihče mu hrane ne krade Cheesy Pa še tečnih psihopatskih mačkov ni, k bi ga skos neki drezal Smiley

Logiran
Swoosh
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 67


WWW
« Odgovor #33 : petek, 18.12.2009 : 22:21:31 »

Evo spet jaz ... oziroma mi. Smiley

Gandhi trenutno spi ... morem ga še navadit na moj bioritem, ne pa da spi čez dan, ponoči pa bi divjal. Cheesy Evil Grin
Drugače pa je ful priden ... z WCjem se dobro razume, pri hrani je zelo priden ... danes je prišla cela pošiljka konzerv za njega. Wink

Ker smo utrujeni, gremo spat ... prilagam še 2 slikci ... sicer so bolj švoh, ker slikamo kar s telefonom.

Lp, E.

V posteljici... ki mu zgleda kar odgovarja, ker se lahko zavleče v njo, namesto pod posteljo ali pa za pohištvo  Grin Grin




Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #34 : petek, 18.12.2009 : 23:19:39 »

Vi ste se pa hitro navadili drug drugega. Gandhi je videti zelo zadovoljen.  Smiley
Logiran
Romzy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 89


WWW
« Odgovor #35 : petek, 18.12.2009 : 23:58:59 »

Joj, picek moj mali...kok je luškan! Pa kok sm vesela, da se mate fajn...
Drgač pa - ponoč ga zaenkrat vržta vn iz spalnice, pa bo ok. Tko se bo mogu navadit na to, da je ponoč mir... Pri nama se je mogoče mal razvadil, ker sem jaz do nedavnega hodila spat ob 5ih zjutri, pol smo se pa tud ponoč mal zabaval Smiley
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #36 : sobota, 19.12.2009 : 10:24:53 »

to pa izgleda en izredno prilagodljiv in zadovoljen mucek. pa da vam je že prvi dan predel?!  Cheesy

za mirno noč pa včasih pomaga, če se čez dan (oz. zvečer) veliko igrate, da se zmatra.  Evil

čestitke za novega člana!  veselje
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #37 : sobota, 19.12.2009 : 11:11:06 »

Krasen mackon, res  Cheesy

Glede nocnega zivljenja pa...macki "ozivijo" ravno pozno ponoci in zgodaj zjutraj a imajo tudi eno krasno lastnost, da znajo svoj bioritem prilagoditi bioritmu svojih lastnikov. Sploh ce so bili tega vajeno od prej Wink
Tako da ce se boste nekaj casa malo potrudili in ga fino zmatrali, preden greste spat, bo potem tudi ponoci dal mir Smiley



Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #38 : nedelja, 20.12.2009 : 00:01:34 »

Luštni ste ni kaj- moram rečt da pri nas je ponoči mir , ker ko se spravimo mi spat- se spokajo drnjohat tudi naša dva gavnerja PIPI in BELA-se z LOONeeKAR STRINJAM- da se prilagodijo lastnikom
Ampak vseeno ČESTITKE za novega ČLANA- LP Smiley
Logiran
Swoosh
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 67


WWW
« Odgovor #39 : nedelja, 20.12.2009 : 12:34:07 »

Zdaj se trudimo na vse pretege, da ga čez dan res zmatrava ... ampak nama slabo uspeva. Zgleda je poln energije. Saj ... kako pa ne bi bil, če pa non stop jé. Tongue Samo da kdo gre v kuhinjo, se že dere, da je lačen. Groza! Cheesy

Drugače pa je iz dneva v dan bolj živahen ... in navihan. Zaenkrat ga najbolj zanima vrvica, ob kateri ponori če mu jo vržeš pred tačke. Cheesy
Pa žogice so tudi "in". Zdaj je vse bolj popularna tudi zavesa na oknu ... tam ima svoj kotiček ...

Pa da ne bom predolgi, še par slikic ...

http://i798.photobucket.com/albums/yy269/Swoosh983/DSC05363.jpg

http://i798.photobucket.com/albums/yy269/Swoosh983/DSC05353.jpg

http://i798.photobucket.com/albums/yy269/Swoosh983/DSC05352.jpg

http://i798.photobucket.com/albums/yy269/Swoosh983/DSC05351.jpg
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #40 : nedelja, 20.12.2009 : 20:01:55 »

 bravo veselje Kiss
Logiran
Snaky
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #41 : nedelja, 20.12.2009 : 21:25:54 »

Očitno je našel prava lastnika  Wink pri nama je bil maximum to, da je Drakulo vsake tolk mal fljocknu, ko mu je težila  Evil.Morva enkrat na obisk pridt, če naju boste povabil, ker bi blo neprecenljivo vidt Gandija, ko se igra  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #42 : ponedeljek, 21.12.2009 : 00:45:07 »

 Cheesy Ijeeej, kakšna simpatična faca je tale oranžni lepotec  Kiss
Saj nočem nič direktno namigovat  Tongue ampak ... sta že pomislila, da bi mogoče Gandhija čez dan zmatrala dodatna aktivnost v obliki še enega mačjega "bratca" ali "sestrice"  Wink ?
vama iz izkušenj povem, da se zelo obnese  Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #43 : ponedeljek, 21.12.2009 : 07:38:23 »

ane, mamaF - oranžen pa siv tiger sta kombinacija u ibr tanartabolša! Wink Smiley Roll Eyes
Ampak temule mušnisu se pa res vidi, da se je sprostil in je zadovoljen s svojim novim osebjem! Grin
 Kiss
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #44 : ponedeljek, 21.12.2009 : 11:18:51 »

sta že pomislila, da bi mogoče Gandhija čez dan zmatrala dodatna aktivnost v obliki še enega mačjega "bratca" ali "sestrice"  Wink ?

vsi smo mislili, mamaF je pa direkt povedala.   Grin
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: mucek Gandhi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines