mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 20:37:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Horjulski džek Jack
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Horjulski džek Jack  (Prebrano 68618 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #150 : četrtek, 04.03.2010 : 12:28:21 »

Se strinjam, čist preveč cukra WinkKiss Kiss Kiss
Logiran
biarritz
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 153


« Odgovor #151 : četrtek, 04.03.2010 : 13:05:15 »

Joj, Vixen, če dodamo še kobilo, si ti sigurno prva na listi ljudi, ki sem jim fouš Grin No, otroci me še ne mikajo Tongue Krasni ste!
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #152 : petek, 05.03.2010 : 12:30:03 »

Dogaja, dogaja Grin.
Vixen, jaz te prav občudujem - sploh ko pomislim, kako sem se jaz danes zjutraj splazila ven s kužo, da je opravila svoje, pa pol rihtala ta malo v vrtec, poslušala mjavkanje ene jokice, ki je laaačnaaa, ker ji je pes pojedel zajtrk, pa dajala mačku še en zajtrk medtem ko je otrok nujno takoj hotel kaaaakaaavckaaa, pa tik pred zdajci še eni mačji tečki točila obvezen jutranji bazenček v umivalnik, ker se brez tega očitno umre in pol na tihem skliznila iz stanovanja proti vrtcu v upanju, da vsi predmeti ostanejo tačas celi in da bo trening 'kr naprej hodimo ven in not' začel čim prej delovat... Pa nas daleč ni toliko kot vas.
Skratka, face ste, zabavni, močni, potrpežljivi in nasploh fajn Kiss Kiss!
Malček bo pa utrjen. Mi pridejo na misel strahovi pred ne vem kakšnimi boleznimi, s katerimi živijo nekatere mame in se moram prav smejat, ko gledam vas na tehle fotkah, kako dvo- in štirinožci cvetite in žarite v bratstvu in enotnosti  Tongue.
Luštni Kiss.
  Grin
Moji so precej neproblematični, se mi zdi, da imajo nekateri z enim mačkom/psom/otrokom precej več težav kot jaz s celo bando.  Cool Trije mački so definitivno manj problematični od enega, to je dejstvo. Se znajo zabavat med sabo.  Wink Timi je že od nekdaj netežaven, zdaj, na stara leta še toliko bolj. Smiley Še največ težav je s ta novo, seveda.  Roll Eyes Ima 5 let, do zdaj je živela mačje življenje (včasih so jo sicer peljali ven, je pa imela tudi notranji WC; kremplji obupno predolgi (smo že porihtali  veselje), nevzgojena in scrkljana do kraja,...).

Kar se alergij in raznih "mačjih in pasjih bolezni" tiče, imam pa izsledke obširne raziskave, izvedene na dveh (2) osebkih - meni in mojemu sinu.  Grin Oba sva še živa, jaz sem bila kot otrok zelo redko bolna (razen običanjnih otroških bolezni), moj sin je pa pri 7 mesecih tudi zdrav, odporen, nepopraskan in nepogrizen. Edine ranice, ki jih je do zdaj pridelal, so bile od njegovih nohtkov, pa enkrat si je z eno kartonasto knjigico malo ustnico prebil. Štirinožnih prebivalcev takrat ni bilo blizu.  Cool
Mački znajo držat razdaljo (glej prvo sliko), občasnega potega za dlako (če ga res ne uspem preprečit) pa ne zamerijo. Timi se itak ne sekira za kakšno vlečenje za dlako (druga slika). Mel je pa navajena na veliko hujšega otroka, nevzgojenega, ki ga ne moreš prepričat, da neha težit, dokler ne faše, pa še potem najeda.  butnglavc Prve besede našega bodo pa po mojem "Ne vlečt, lepo boža-boža".  Grin

luna7, Jack niti ni toliko zrasel, kot se je "naredil". Ni več mladičkast. Rast v širino zaenkrat ni prehuda.  Cool Grin

mamaF, mački pravijo JAAAAAA!!!!!  bravo Sam da je pero, zlat al pa ne. Wink

biarritz,  Grin Grin Grin


Aja, na ta tretji slikci lahko vidite, da nas je toliko, da jih res v štuke zlagam...  Roll Eyes

Lp, 5ra

[attachment deleted by admin]
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #153 : petek, 05.03.2010 : 12:41:10 »

Prve besede našega bodo pa po mojem "Ne vlečt, lepo boža-boža".  Grin

De-ja-vu Grin. In potem vlečeš tiste dlake, ki se nočejo odlepit iz mejhnih mokrih rokic in hkrati prepričuješ mačka, da mali res ni mislil in da ni pošast Tongue.
Tole so ble moje najpogostejše besede ene par mesecev zapored. Če bi me takrat možganska kap in bi se ostalo vse izbrisalo, bi ta stavek verjetno še vedno znala brez težav izustit. Da ne rečem, da sem ga najbrž še v spanju ponavljala Tongue.
LP od še ene upiljene mame Grin.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #154 : petek, 05.03.2010 : 12:43:13 »

.....Je ratalo celo eno skupinsko narest. Wink

to se reče "gasilsko", a veš!  Grin

Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #155 : petek, 05.03.2010 : 12:44:54 »

FŽ, ja, pa naš se še plazi ne prav dobro. Ko bo shodil...  Roll Eyes Grin Grin

oaza88, se globoko opravičujem za napačno terminologijo.  Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #156 : petek, 05.03.2010 : 12:48:46 »

Vixen, pri vas je že tolk nadstropij, da boste še malo pa v mojo kuhinjo pogledali Grin Grin
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #157 : petek, 05.03.2010 : 12:51:01 »

Vixen, pri vas je že tolk nadstropij, da boste še malo pa v mojo kuhinjo pogledali Grin Grin
Grin Grin Grin
Ti sam povej, katerega naj dam na vrh. Če mene prašaš, Timija, da tvoja dva na pse navadimo... Potem pa...  Roll Eyes
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #158 : petek, 05.03.2010 : 12:55:08 »

Tam pri 13, 14tem mescu si lahko oddahneš. Pri nas je blo iz enega dneva na drugega. Kot bi ji čez noč nekdo vstavil v glavo čip 'pazinaživali'. Smiley
Še zdej je treba pazit, ampak samo ker preveč nadleguje, čustvenih izbruhov z vlečenjem pa kmalu po enem letu ni blo več.

A ti povem, kaj je blo prvo, kar je moja ta mala rekla, ko sem pripeljala domov kužo.
Ta se je prevalila na hrbet - njej so se pa oči zasvetile in pol je sledil vzdih občudovanja:'dude, veliiiik dude Huh' (smešno, ampak nekak ne more pozabit dojenja).
Ima občasno prav napade pretiranega tipanja ubogega psa in pol se vlečemo stran Roll Eyes.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #159 : petek, 05.03.2010 : 12:57:20 »

 Grin Grin Grin Hecno, da poveže pasje seske z dojenjem. Smiley Pameten otrok. Wink
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #160 : petek, 05.03.2010 : 13:04:50 »

A dajo vaši tud lubčka živalim preden gredo spat?

Naš da naši mački vsak večer
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #161 : petek, 05.03.2010 : 13:07:11 »

Dugače pa - otroci in žival skupaj, to se mi zdi nekaj najlepšega.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #162 : petek, 05.03.2010 : 13:10:37 »

Steva, moj je še premajhen za večerno lupčkanje z mački/psi, sem pa ziher, da nam to v bližnji prihodnosti ne uide. Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #163 : petek, 05.03.2010 : 13:18:02 »

Pri nas tud ja, vedno in obvezno .
Pa po novem še komentiramo zraven.

Naš vrstni red:
- pes (komentar: 'Topla ET. Moja je. Saaamo moja.')
- mačka 2 ('Mehka Pici. Moja je. Saaamo moja.')
- oči ('ne z očijem spat', cccc...)
- mačka 1 (poljubček od daleč: 'Boji se Milenca; ni strašna Ronja, ne ne')
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #164 : petek, 05.03.2010 : 13:23:44 »


- mačka 1 (poljubček od daleč: 'Boji se Milenca; ni strašna Ronja, ne ne')
Tongue Pri nas vsaj zaenkrat vsi rinejo k otroku, nihče noče bežat.  Roll Eyes Še Geri, ki sicer večino časa drži razdaljo, mu da vsakič, ko ga nekaj časa ne vidi, buc.  Kiss

[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Horjulski džek Jack
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines