mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 10.09.2024 : 11:19:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: shar-pei - čvek
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: shar-pei - čvek  (Prebrano 88984 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #120 : sreda, 25.05.2005 : 09:46:33 »

Te ze caka kot odgovor na ZS.  Smiley

Lp, Mojca
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #121 : sobota, 25.06.2005 : 22:34:42 »

oj! Smiley

Danes je bilo srecanje shar-peijov Smiley......pa me zanima ce bojo kaksne slikce Huh Huh Huh


lp
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #122 : sobota, 25.06.2005 : 22:48:07 »

Piknik SKSP je ze bil in sicer maja. Slikce si lahko pogledas tule***
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #123 : sobota, 25.06.2005 : 22:49:00 »

Aja, razen ce si mislila kak drug piknik?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #124 : sobota, 25.06.2005 : 22:52:09 »

Ja prijatelicni sosedi imajo sahr-peija in so bili danes na srecanju shar-peijov.
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #125 : sobota, 25.06.2005 : 23:32:22 »

Danes je bil menda Shar pei piknik.. Upam da bojo slikce kmalu..
Logiran
spulki
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #126 : ponedeljek, 27.06.2005 : 22:03:06 »

Pozdravljeni!

V soboto 25.06. je Sekcija za shar peije pri SKVPM organizirala tradicionalni piknik za člane kluba in vse ljubitelje te pasme. Fotografije piknika najdete na naši spletni strani **** v rubriki Dogodki. Moram reči, da smo se imeli zelo lepo, še posebej pa naše gubice, ki so lahko spuščene tekale naokoli. Vročina nam tudi ni prišla do živega, saj smo bili v zavetju gozdička, kjer je bila prav prijetna klima.

Hkrati pa bi rada obvestila tudi še vse tiste, ki še ne veste, da se bo septembra v Lendavi odvijal prav poseben dogodek za našo pasmo: 1. Mednarodni kongres za shar peije, ki ga organiziramo prav mi, Sekcija za shar peije pri SKVPM. Več podatkov najdete na spletni strani, ki smo jo odprli posebej za ta dogodek ***]. Samo za oris naj povem, da bodo na kongresu bodo predavali eminentni govorniki kot so: ga. Linda Reinelt Geubauer iz Nemčije, ki je prva pripeljala shar peija v Evropo, ga. Isabella Pizzamiglio iz Italije, katera je prva pripeljala shar peija v Italijo, ga. Sandy Woodall, slavna vzrediteljica iz Amerike, ter veterinarji, sodniki.

Lep pozdrav!

Spela



Logiran
Viva
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 11


« Odgovor #127 : torek, 28.06.2005 : 08:13:16 »

Zivjo!
Piknik je bil res super. Odlična druzba, hrana, lokacija.... predlagam, da ga cimprej ponovimo  Wink

Tole sta pa popravljena linka na strani, kjer so fotke in vabilo na kongres:
Piknik, pod rubriko dogodki  ***
Lep dan vsem,
Sandra
Logiran
irenchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 411


« Odgovor #128 : torek, 28.06.2005 : 14:58:31 »

Hvala.....zdaj pa hitro gledat te majhne in velike gubice Wink Wink
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #129 : sreda, 13.07.2005 : 00:02:32 »

Hm, tale Lotti, se mi zdi da je bila za prvomajske pocitnice v Portorozu.. Nevem , nisem sigurna.. Je bila pa iz **.. Mladicek se..
Logiran
Mama_pei
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #130 : četrtek, 14.07.2005 : 15:55:15 »

Iz ***ni nobene Loti.


Se manj moznosti je, da bi bil kaksen Golding mladicek v Portorozu za prvomajske praznike, ker so takrat bili se vsi doma , stari komaj stiri tedne..

Pomota Moon:-)


Lp
mama pei


Logiran
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #131 : torek, 19.07.2005 : 16:45:34 »

A lahko malo glasno posanjam ob tem oglasu http://www.mojpes.net/modules/oglasi/index.php?pa=viewannonces&lid=4043 Cheesy?

 Undecided Hja...upam da čez par let, ko bo redna služba, pa majhna hiška in velik vrt, res prideta kakšna takšna dva peikota, imena so že izbrana  Grin ...
Logiran
soncica
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


« Odgovor #132 : sobota, 06.08.2005 : 10:49:16 »

Lep pozdrav vsem.

Jaz bi vas pa prosila za pomoč, če kdorkoli karkoli ve bi mi bilo res v veselje.

Pred tremi leti sem se odpravila študirat v Piran in tam spoznala veliko ljudi. Predvsem pa sem se zaštekala s kolegico, ki je imela Shar - Pei-a!
Iz različnih razlogov ga je ta kolegica dobro leto nazaj prodala. Pes po imenu Bayron naj bi šel nekam v Ljubljano, to je tudi edino kar vem. Ni želela vedeti veliko, da jo ne prime in odleti po njega, prav tako z novimi lastniki nima nobenih stikov. Sta pa bila mlad par, ki si je želel rodovniškega psa in že na prvi pogled sta se zaljubila v Byrona.
Kar nekaj časa so preživeli skupaj, tako da se je kolegica kar dobro prepričala kakšni so njuni nameni in kakšna ta dva človeka sta - želela si je namreč, da bi prišel v prave roke.
Paru je sicer dala svojo telefonsko številko, sama pa ni vzela njune iz že omenjenega razloga. Nikoli se nista javila.

Naj povem, da sem bila jaz grozno navezana na tega psa, ogromnokrat sem prišla do nje po psa in sva šla po svoje. On mi je pomagal reševat moje probleme in mi delat družbo, ko mi je bilo najhuje... in tudi njemu je pasala moja družba. Res je bil naš pes. Povsod je bil z nami, celo ven smo ga kdaj peljali pa na fax tudi Smiley Vsa naša gibanja so mu bila znana. BIL JE ZAKON! In najsrečnejši je bil, ko smo mu dovolili deci piva - a po njegovem mnenju smo mu to dovolili premalokrat.
Velikokrat se spomnim nanj in ga pogrešam.

Naj ga poizkušam še malo bolje opisat. Bil je manjše rasti in zelo svetle barve, svetlo rjav. Na gobčku je imel mislim, da nekje okoli 50 šivov(jap enkrat jih je hudo skupil), ki pa se verjetno sploh ne vidijo več. Po karakterju pa je bil zelo samosvoj in velika boječka. Bog ne daj, da si ga spustil ... ali si ga našel zapletenega v kaki ograji ali pa v gobcu kakega psa. In na povodcu je obvezno vlekel za sabo vse, ki so bili v okolici Smiley Pravi vlečni pes Smiley
Star pa mislim, da bi moral biti 4 leta.

Zanima me ali je kdo od vas njegov novi lastnik, ali morda kdo pozna njegove lastnike???
Morda ve kdo kaj več???
Nočem ne vem kakšnih informacij, rada bi slišala le to, da mu je dobro.

Prosim, če kdo kaj ve naj mi sporoči. Lahko tudi na ZS.
Lp sonček
Logiran
Mama_pei
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #133 : sobota, 06.08.2005 : 21:56:47 »

Zivjo soncica,

imas ZS!

Lp
Mirjana

Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #134 : sobota, 06.08.2005 : 23:16:15 »

Ups... potem pa nevem.. tako mi je rekla punca - lastnica.
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: shar-pei - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines