mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 10.09.2024 : 13:23:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: shar-pei - čvek
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: shar-pei - čvek  (Prebrano 89063 krat)
0 članov in 44 gostov pregleduje to temo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #255 : torek, 24.04.2007 : 22:09:41 »

Oja, zelo. Grin Ce ne krade sveze posajenega timijana iz vrta, se pa maminih rdecih pelargonij loti in jih cufa (moje bele pusti pri miru  Cool).
Je pa dama samo v narekovajih, mi ji pravimo kar kmetica, ker take pocne. Korenince nosi not, igracke ven, po jedi rigne kot pujs... Grin Grin

Kako je pa kaj Tai?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #256 : torek, 24.04.2007 : 22:52:25 »

Večbarvni šarpeji se torej ne smejo razstavljati ali dobiti vzrejnega dovoljenja?
Logiran
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #257 : sreda, 25.04.2007 : 08:44:55 »

Z barvami je tako: za razstave in vzrejo so dovoljene  vse ''enotne'' barve (solid colours), z izjemo bele.
Pejček  vzrejnega ne bo dobil, če je albino (brez pigmentacije), ima vzorce v barvi (pike, packe ipd.), je dvobarven. To tako na hitro. Se pa seveda v leglih take gubice pojavljajo in so v vsem ostalem prav take pojave kot tiste, ki ustrezajo standardu  Wink .

Če te zanima kaj več o standardu klikni:
http://www.sharpei-klub.si/strane/standard.php

Lp!
Logiran
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #258 : sreda, 25.04.2007 : 20:13:06 »

Dan Cheesy

Nanook: Super tole s Shenzi  Cool ... nova vrsta Shar-peia Cheesy... Farm-Shar pei Cheesy

Tai: Tai je super Cheesy ... z njim pa res ni bilo problemov Smiley ...edina ampak res edina stvar, ki mi jo je nakuhal je bila ta...da sem moral po novo žimnico Cheesy ...nevem zakaj, ampak edino tisto ga je očitno motilo... (morda me je pa hotel le opomniti da ni udobna) Cheesy:D

Drugače pa super Wink 

Lp!

 
Logiran
sonia
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #259 : četrtek, 26.04.2007 : 07:50:41 »

Ojla, še mene tukaj. Jaz sem videla modrega pejkota letos na zagrebškem CACIBu. Bil je še mladiček (cca 4 mes.) in se ni razstavljal. Lastnik je nek zagrebčan, dobil ga je pa iz Italije. Pravi cukerček  Kiss, sicer pa, kateri mali pajeko ni cukerček? Mene bi malo skrbelo zdravstveno stanje nerjavih shar peiov. Kajti moj je (trkam) brez vseh zdravstvenih problemov, s super dlako in kožo, s super karakterjem, morda malo preveč dominanten ampak saj je moški in njegova zgodovina je pač takšna kot je.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #260 : petek, 27.04.2007 : 08:32:45 »

Tamala ni pa nic unicila (zgrizla kaj neprimernega v hisi), ma svoje igracke (al si jih pa naredi-timijan Grin) in je to to.

Shenzi in Tari v akciji Tako se pa mi potanovem igramo. Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #261 : petek, 27.04.2007 : 12:48:53 »

Kolk je lepa tamala. Smiley
Logiran
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #262 : petek, 27.04.2007 : 18:06:33 »

Hehe, super je tale Shenzi... Pa Tari je tudi simpatična!

Se zelo ujamejo kaj?
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #263 : petek, 27.04.2007 : 18:59:28 »

Hehe, Tari je res kastriran, ampak je vseeno samcek. Wink Ja, zelo sta se ujela, si nisem mislila, da se bosta celo igrala, On se namrec noce igrat... ponavadi. Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #264 : petek, 27.04.2007 : 19:13:14 »

Hihi Cheesy

A dečko je Cheesy Potem pa sploh ni nič preveč čudno da se ujameta Tongue

Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #265 : sobota, 05.05.2007 : 10:27:53 »

Ma, v bistvu je, ker je on tak, da ne mara:

-psov, ki smrcijo (Shenzi to pocne)
-psov, ki rinejo vanj (Shenzi to pocne)
-psov, ki hrkajo oz. se oglasajo kot prasicki (Shenzi to obvlada)
-psov, ki ne znajo bit niti sekunde pri miru (Shenzi bo kmal doktorirala iz te znanosti)
-pa se marsikaj bi se naslo. Cheesy

Pred par dnevi je nasel na vrtu igraco, svojo prvo igracko pravzaprav, ena taka vrvna cufa je, dobil za dobrodoslico s Floride. Nikoli je ni maral, zdaj, po 11. letih. jo pa vlaci okrog, se igra z njo, jo kaze Shenzi in se potem ruvata in cufata zanjo. Roll Eyes

Sicer smo pa ze vec kot en dan celi nesrecni, ker je zunaj mokro in se bomo ocitno stopili, ce stopimo ven. Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #266 : sobota, 05.05.2007 : 20:52:59 »

Hehe, super  Cheesy

Očitno, mu Shenzi zelo ugaja  Cool

To je pa res ja ... vreme totalno zamori vse skupaj..  Sad

Logiran
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #267 : torek, 08.05.2007 : 10:35:55 »

Sicer smo pa ze vec kot en dan celi nesrecni, ker je zunaj mokro in se bomo ocitno stopili, ce stopimo ven. Roll Eyes
He he, to je pa večini lastnikov šarpejev najbrž kar poznano. Naša madam se ob dežju najprej vkoplje na hišni prag in noče ven, po prigovarjanju pa stopi na špičke krempljev  kot baletka (častna ,kot v risanki... toliko, da si še kože ne zaviha nad kolena, da se ne bi zmočila Wink Cheesy) ) in na hitrco opravit najnujnejše.
Logiran
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #268 : torek, 08.05.2007 : 15:11:59 »

Dež zna biti res problem... pri nas nastane le, če res močno dežuje.. če ne nimava problemov Smiley

Sneg pa - ŽURKA Cheesy

Pa pri vas?  Grin

Lp!
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #269 : torek, 08.05.2007 : 15:15:31 »

Hm, sneg...moker in mrzel, ne maramo ga.
Ja, voda je pa... Dezja ne maramo, ce je zunaj mokro, je grozno, gremo pa prostovoljno pit in tacat po potockih. Roll Eyes
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: shar-pei - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines