mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 10.09.2024 : 11:21:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: shar-pei - čvek
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: shar-pei - čvek  (Prebrano 88994 krat)
0 članov in 22 gostov pregleduje to temo.
sonia
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #195 : četrtek, 21.09.2006 : 09:48:40 »

Ah, a ti si!! Cheesy Se mi je sicer svetlikalo, ampak s tolikimi sem se pogovarjala, da bi lahko bil tudi kdo drug, nov na forumu. Ti kaj veš od koga so gubice v albumu? Meni se sicer dozdeva, ampak nisem čisto sigurna.
Morda z debato zbezava še kakšnega ljubitelja oz. lastnika pejkotov, da se pridruži  Wink!
Logiran
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #196 : četrtek, 21.09.2006 : 10:00:11 »

Haha

Katere gubice?  Undecided prekopiraj link Wink

Lepo bi bilo, da bi se še gdo oglasil ja...
Dolgčas v službi, tako kot pri meni v šoli ne? Cheesy Cheesy

Logiran
sonia
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #197 : četrtek, 21.09.2006 : 10:25:03 »

Ne znam kopirati, ne gre mi preveč od rok  Huh. Sicer pa iz "galerije" na teh straneh, pri FCI II skupini.
Zadnjič sem se pozabila pozanimati s katero hrano hraniš ti svojega? Veš morda še za koga drugega s čim jih hranijo? Namreč razmišljam, da bi zamenjala brikete, ker mu je hrana popolnoma drugorazredna stvar. Ampak ob dlaki kakršno ima sedaj (čudovito  Smiley ), me je malo strah, da mu kaj ne zmešam v telesu. Le malo več mišič potrebuje. Zgleda, da ga bom morala malo na fitnes peljat  Grin!
Logiran
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #198 : četrtek, 21.09.2006 : 15:07:14 »

No bom poiskal! hvala!  Wink

Sonia jaz ga hranim z Nutro lamb & rice...in moram priznati da se res lepo razvija...vsaj tako je 'šefica' rekla Wink driske nima, zelo jo ima rad, njemu je super Smiley
S kakšno ga pa ti hraniš? Od 'naših' pejčkov mislim da kar velik odstotek je Nutro...

Če boš hrano zamenjala jo moraš menjavati postopno... nekje sem zasledil da mešaš najprej 1/3, 2/3, in nato 3/3 ....eno tretjino nove, dve tretjini prejšnje...potem 2 nove, 3 prejšnje...potem pa samo novo.... o tem se raje še pri kom pozanimaj...da ga jaz ne bom kaj polomil Smiley

Fitnes ja Cheesy 
Do zime počakajte...pa bo vse 3 na sankah vlekel Wink Wink
Logiran
belči
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #199 : četrtek, 21.09.2006 : 16:21:30 »

zivjo! jst mam pa eno tezavo z mojo lubico. ze parkrat se je zgodil da se je v spanju (nevede pomoje) polulala. fora je v tem, da drgač sporoči če more na wc, dons ponoč pa se je polulala v svojo košaro, na tepih.....povsod! mogoce kdo ve kaj je vzrok? skrbi me...

lp, a
Logiran
sonia
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #200 : četrtek, 21.09.2006 : 16:38:13 »

Belči, jaz bi obiskala veterinarja, čimprej, morda kaj z ledvicami ne "štima". Šar pej se ne bi polulal v svojo košaro.
Jumbo, jaz svojega hranim s Hilssom, tisto "taroza (saj vem, da sem smotana, ker ne vem imena)", za odrasle pse. Tudi jaz sem nameravala preiti na Nutro in sicer na Performance. Malo sem si prebrala tisto brošurico in je tudi omenjeno, da je ta hrana za neješče pse. Toliko, da ga spravim do zadostne mišične mase, potem pa na lamb@rice. Čeprav sem včeraj dobile testerje in sva probala, pa ni nobenega večjega navdušenja. Moj bi namreč najraje videl, da bi kar jaz "pitala" Cheesy, pametnjakovič. Sem že padla na to njegovo foro in sem se komaj izmotala in rešila doživljenjskega hranjenja z roke  Grin.
Logiran
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #201 : četrtek, 21.09.2006 : 18:12:30 »

Belči se strinjam s Sonio...čimprej do veterinarja.

Nč nisi smotana Cheesy  Grin

A rit fina tut nutrota noče jest  Cool
Naš bi pa 'požru' use kar se da...če mu pa ni znano morm pa js probat pa rečt (mmmm kok je fino), pol se mu pa zmeša Wink

Potem pa kar probaj Performance pa boš povedala če mu ugaja Smiley

Kaj je probal Performance ali lamb&rice?

Če bi iz roke jedel bi bila pa tudi špar hrana vredu ne ? Cheesy Cheesy
Logiran
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #202 : četrtek, 21.09.2006 : 18:15:41 »

Uuu še nekaj!

Belči...napisala si 'parkrat' ... koliko je stara tvoja psička? Kaj se je do danes parkrat polulala odkar jo imaš, ali se je to zgodilo v teh dneh...vsako noč enkrat?

Lp
Logiran
belči
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #203 : četrtek, 21.09.2006 : 19:12:12 »

hej!
to se nekak dogaja ze od novega leta (prbl 2x). potem je bilo nekaj časa vse u redu. najprej sm mislila da je to naredila zanalašč, ker me nekaj časa ni bilo doma,ko pa se je to ponovovilo sm šla do veterinarja, pa so me sam uprašal če je sterilizirana (je), ampak baje naj bi v tem primeru uhajale bolj kapljice. bella pa se kar konkretno polula. moji starši so tut opazili da je med spanjem v travi lulala. zdej je blo spet nekaj časa vse ok, danes ponoči pa se je polulala vsaj 4x....lulat jo vozimo kot običajno, ima dostop do vrta....res mi ni jasno.
Logiran
sonia
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #204 : četrtek, 21.09.2006 : 19:29:44 »

To sigurno ni uredu in normalno  Undecided. Jaz sem imela psico kokeršpanjelko, sterilizirano in so se ji začele takšne težave na starost. Vet. je rekel, da ne more kontrolirati več vode, tako, da je bila kar kriza  Cry. Vsako noč vse mokro. Koliko je tvoja stara?
Logiran
belči
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #205 : četrtek, 21.09.2006 : 19:36:32 »

skor 4 leta. sej drgač sm prebrala zdej na forumu o inkontinenci. verjetno je to to, bom sla do veterinarja. sam mi ni všeč misel jo filat z zdravili...
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.393


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #206 : četrtek, 21.09.2006 : 19:42:24 »

belči, predlagam, da preberes teme:

- Sterilizacija in inkontinenca! - anketa
- Sterilizacija in inkontinenca! - anketa 2. del

Morda bos nasla kaksen podatek, ki bo pomagal naprej pri iskanju resitev za tvojo psicko.

Zagotovo ni normalno ce pes nezavedno lula in vzrok je treba resiti in zadevo zdraviti. Tudi za inkontinentnost so zdravila, ki omilijo tezave.

PS: Prosila bi te, ce se malo potrudis s slovenscino, saj je sicer precej tezko brati tvoja sporocila.
Logiran

Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #207 : četrtek, 21.09.2006 : 20:30:27 »

Belči, upam in držim pesti,  da bo s tvojo kepico vse vredu!
Lp
Logiran
sonia
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #208 : četrtek, 21.09.2006 : 20:42:42 »

Tudi jaz in upam, da rešite zadevo. Smiley
Ravnokar sem s sprehoda in zopet mi je nori labradorec dvignil pritisk do konca. Tega psa srečujem že nekaj časa in ženska, ki ga vodi na sprehod ga komaj še obvladuje  Angry. Srečanje je bilo neizbežno, komaj ga je še držala na povodcu. Renčal je tako grozljivo, da me je spreletaval srh, seveda tudi moj ne ostane miren in mu vrača renčanje. A s to razlika, da jaz mojega lahko držim, lastnica labradorca pa žal vedno težje  Angry. K sreči se je na semaforju prižgala zelena luč, da sta odšla čez cesto. Na oni strani se ji je strgal z rok a na srečo ni pridirjal nazaj. Ne upam pa si pomisliti kaj bi se lahko zgodilo, če se ji slučajo strga s povodca oz. rok  Shocked , groza. Zaradi nje nosim vedno s seboj gsm. Sicer ga nisem nikoli prej. Kajti bojim se za psa in tudi sebe.  Undecided Ne vem kaj lahko storim, se ji izogibam ali mirno čakam kaj se bo zgodilo? Shocked Sicer sva imeli že besedni dvoboj, tako, da na povedec ga je dala, kaj več pa ne. Mislim, da si najmanj nagobčnik zasluži, saj pes je popolnoma podivjan.
Logiran
Jumbo Jet
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


« Odgovor #209 : četrtek, 21.09.2006 : 21:05:24 »

Sonia ti pa res nimaš sreče s tem labradorcem  Angry oz. butasto žensko.

Tudi Tai bi lahko slab mesec nazaj dobil zelo zelo slabo izkušnjo...Jaz in tai ter prijatelj in njegou kuža...se sprehajamo, oba psa na povodcih in proti nam se je bližala gospa stara blizu 50 let...imela je nekega velikega temnega psa...pomoje mešančka...ki je bil podivjan za znoret...šla sta čez cesto in čakala...ko smo si bili nasproti je začel pes renčati, in vleči proti nam...jaz sem se zadrl če ga misli zadržati ali ne...v tem hipu se ji je pes strgal iz rok, ženska je padla po tleh in pes v oba najina psička...oba sva se zadrla in pes se je samo zabil v najina 2 psa nato ga je pa gospa prijela...najhujše je pa to, da je bila gospa vinjena...mislil sem da bom spustil dušo tam...gospo sva nadrla, da če psa ne more obvladati in da če ve da je njen pes podivjan naj mu nadene nagobčnik in naj ga trezna okoli vozi...potem je psa še udarila, jaz sem ji pa zabrusil da bi bilo bolje da bi gdo njo prilimal ne pa ona psa...malo grdo toda nisem se mogel zadržati...ni pes kriv, kriva je ona...če bi bila trezna in pes imel nagobčnik se nebi nič zgodilo...dobro da je nista ne Tai ne Buco skupila, ker če ne nevem kaj bi bilo...  Angry

Takih ljudi res ne zastopim....
Tudi na današnjem sprehodu sva mogla 2x čakati da sta šle 2 ženske pred nama toliko naprej da sva lahko pot nadaljevala...zopet odvezani cucki...

Če s tem dokazujejo poslušnost, da imajo psa odvezanega so pa res 'bumbarji' (moj me itak uboga in ne gre nikamor) ...brez besed...
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: shar-pei - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines