mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 18.08.2024 : 17:17:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 44   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia  (Prebrano 106536 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #210 : sreda, 04.11.2009 : 19:39:11 »

Ja, samo v registru je pa bil pod zavetisce horjul...edino ce so pobrkali kaj na polno  Grin Tongue Grin

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #211 : sreda, 04.11.2009 : 23:15:08 »


Smo vsi opazili, ja, da te mamaF povsod nekaj omenja...ves, je to ful kompliment, da si nekomu vzornik! hahahahha Evil Azn


Evo, to je taprava beseda: vzornik, ja Grin (to je čist isto kt je Mila mojim sindikalistom)
Ampak ne boš rekla, Oaza88, da una tvoja gasilska fotka ni sad dolgega tuhtanja in premišljevanja  in - zakaj bi morala zdej boga LooNee toplo vodo odkrivat, če si pa že ti patent najdla  Grin

LooNee, če so pa tvoja gospoda tolk fini, da na mesne izdelke ne trzajo, probajte s Perotom. Ni vrag, da se ne bi vsi firbci naenkrat vanjga zagledali, ti pa samo škljocneš, pa je  Cool
Zdejle bom probala najt eno krasno gasilsko fotko iz sosednjega foruma - samo tam je imela fotografinja na razpolago eno tako vabo, ki jo po mojem nobeden med nami nima - pravega pravcatega dihurja! Ampak face na tej fotki so pa fenomenalne:
http://www.macji-svet.org/forum/viewtopic.php?t=353&postdays=0&postorder=asc&start=285
(poglej post od Invisible)
Logiran

Unikatne tablice in portretki
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #212 : četrtek, 05.11.2009 : 00:20:29 »

mamaF, to je res krasna taktika, samo jaz na zalost dihurjev pa res nimam doma  Grin Grin Grin
Bo treba kar kaksno drugo taktiko ubrat...malo eksperimentiranja je vcasih se najboljsa taktika Smiley
Samo da vikend pride in bo malo vec casa.... Grin

Zaenkrat je tole najbolj gasilska  Afro



[attachment deleted by admin]
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #213 : četrtek, 05.11.2009 : 01:55:36 »

Evo, za začetek je super!
A vidiš ti taktiko ... intelektualci so tvoji,a ne?  Grin - vidi ti to, samo dve reviji je na tla vrgla, pa so takoj vsi na kupu. Ej, LooNee, daj jim še kakšno Lady privošči, mogoče bojo vsi pršli firbec past, pa jih boš "ulovila", gasilce  Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #214 : četrtek, 05.11.2009 : 08:55:22 »


Ceprav mi je vceraj uspelo ujet jih 4 na sliko...sicer razprseni malo naokrog, a vsi na eni sliki Afro

Naštimaj v skledo eno fino papico (pred tem jih kakšno ur'co stradaj Evil) in potem jim daj skledo na izvol'te...
Pa bodo vsi skupaj, vsaj tisto sekundo, preden skleda ni prazna Tongue Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #215 : četrtek, 05.11.2009 : 09:00:19 »

Hehe, nisem brala teme do konca, pa sedaj vidim, da sem toplo vodo odkrivala - itak Roll Eyes
Ni panike, če ne jejo Poli, pa to.
Uporabi pa tisti drugi del nasveta, da jih kakšno urco prej stradaš Roll Eyes, pol jom pa daš kakega piščančka. Gotovo bodo prileteli tudi na piščanca, ker taki mačji gospodi se pa res ne sme hrane odtegovat, niti za eno uro ne Shocked Angry
Vi ste ena hecna mačja familija Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #216 : četrtek, 05.11.2009 : 09:00:45 »

jom = jim
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #217 : četrtek, 05.11.2009 : 11:13:18 »

Ma kaksni intelektualci!?!  Shocked Ali ne vidite, da so to katalogi! Grin Torej so nasi macki modno osvesceni  Afro
Ce bi hotela na njihovem intelektu delati (ali pa se vsaj delati, da bi tako izpadlo Smiley, bi jim namesto revij podtaknila kako resno knjigo...recimo kaj od Kafke  Roll Eyes Tongue



No, sem pa pri pregledu slik ugotovila, da sem in tja se najde tudi kaka skupinska slika. Ce bi hotela imet vseh 5 na sliki, bi me moral sicer slikati nekdo ponoci ko spimo, ker nasi mackoni namrec najraje spijo na meni...najraje vsi skupaj, tako da se uboja LooNee, ponoci niti premikati ne more, seveda je druga polovica od mojega dragega cisto prazna, kajti tudi on najraje spi na moji polovici. Tako da se na polovici postelje stiskamo 2 dvonozca in 5 stirinozcev  Grin Grin
Dolgcajt nikoli ne 

No, takole pa zgleda pri nas zvecer, ko se jaz odlocim, da se bom malo vsedla in si odpocila...ja itak...kot da imam to moznost!  Roll Eyes Wink

In tako nastane skupinska slika  Evil

 





[attachment deleted by admin]
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #218 : četrtek, 05.11.2009 : 11:15:24 »

LooNee, pozabla si narest puščico do dolgih krempljev (tvojih, namreč)!  Roll Eyes Azn Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #219 : četrtek, 05.11.2009 : 11:16:37 »

No, saj vidiš da se da
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #220 : četrtek, 05.11.2009 : 11:17:30 »

Hihihi, kolk ti zašparaš na ogrevanju, pa to ni za verjet  Tongue
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #221 : četrtek, 05.11.2009 : 11:22:34 »

pa sej na tej skupinski en se vedno manjka, a ne.  Sad
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #222 : četrtek, 05.11.2009 : 11:48:56 »

LooNee, pozabla si narest puščico do dolgih krempljev (tvojih, namreč)!  Roll Eyes Azn Evil

hahahahha...ja...tudi moji krempli so gor...ceprav tu se ne zgledajo tako zlovesce Smiley




pa sej na tej skupinski en se vedno manjka, a ne.  Sad

Ja, tudi tukaj so samo 4 gor...ampak to je samo zacetek...fotke, ki so ze bile narejene...sedaj se bomo lotili novega projekta: kako posneti skupinsko sliko celotnega tropa mack!  Cheesy
Samo da si kaj casa najdemo....ker, kot verjetno ze itak vsi veste, ravno takrat, ko bi bile krasne fotke, clovek nima fotica pri sebi, potem pa ko ga uspe privlect in prizgat, pa se "motiv" ze popolnoma spremeni.  Roll Eyes Oz. najveckrat je tako, da ko privlecek kamero, je macku, ki ga slikas, ali pa vsaj enemu, ce jih je vec, blazno zanimiva ta zadeva, ki jo drzis v roku, in seveda pride poblize pocekirati, kaj za ena stvar je to Smiley


Potem pa nastanejo taksne slike, ko macka namesto v obras slikas v ...................  Grin




[attachment deleted by admin]
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #223 : četrtek, 05.11.2009 : 11:53:52 »

 
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #224 : petek, 06.11.2009 : 11:35:36 »

Pa nam je uspela......tudi ena skupinska....

Sicer so macki pri te shootingu absolutno trpeli, revcki lacni, ampak fotografije pa imamo  Evil Azn



Pred:




in po:





A trpijo, ne?
Se vsak dan tresem, da me bo kdo prijavil inspekciji, ker revezi tako stradajo  Roll Eyes


Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 44   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Mačja družina: Nikki (Sir Nickolas), Charr, Sky Silver, Mei Lin & Tia
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines