mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 26.09.2024 : 06:23:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Napad na mojega psa
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Napad na mojega psa  (Prebrano 57184 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #60 : sobota, 10.06.2006 : 08:53:38 »

Mel

kako ste kaj,je Oriju že kaj bolje?

LP
Logiran
draga
novinec
*
Sporočil: 37


« Odgovor #61 : sobota, 10.06.2006 : 12:17:20 »

preberite zadnjo stran današnjh novic končno ena zelooo lepa stran o psu.Mislim da bi bili vsi osi takšni ,čebi imeli pravo vzgojo in ljubezen.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #62 : sobota, 10.06.2006 : 14:03:51 »

Žiži zdravimo ušesek, malega kar precej boli, samo mislim da bo bolje. Včeraj zvečer smo odkrili tudi veliko velikih ugriznih ran po telesu, ki jih prej nismo videli, saj je Orija tako bolelo celo telo, da se ni pustil dati na hrbet. Včeraj mi je pa kar sam pokazal, je prišel do mene, pa se vlegel pa s smrčkom šel na rane. Zdaj se celijo, in mislim, da bo ok.
Sva pa včeraj bila pred fantovim blokom, od tam smo začeli tisti prekleti sprehod in se je Ori začel tako trest, pokazal je ogromen strah, pa sem ga samo nesla iz avta do stanovanja...
Meni je trenutno pomembno samo to, da je živ...

lp,
Diana
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #63 : sobota, 10.06.2006 : 14:31:22 »

A je tiste nove rane že pregledal veterinar? Velikokrat se zgodi, da gredo dlake noter v rano in začne pes gniti od znotraj. Oriju pa želim čimhitrejše okrevanje.
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #64 : sobota, 10.06.2006 : 14:35:27 »

Kaj pa lastnica psa, je vzpostavila kontakt s teboj - vprašanje o zdravstvenem stanju, tvojega psa, tebe, fanta, pa njeno opravičilo Huh
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #65 : sobota, 10.06.2006 : 14:36:55 »

rem, nič od tega. Iskreno povedano, sem čakala na to, pa nič...ne bev ne mev.
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #66 : sobota, 10.06.2006 : 14:38:55 »

Tipično. Tako ali tako je zanjo kriv tvoj pes ne pa njena zverina Undecided.
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #67 : sobota, 10.06.2006 : 14:42:03 »

Sem brez besed, kako nečloveška je človekova brezbrižnost.
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #68 : sobota, 10.06.2006 : 14:46:12 »

Na žalost je veliko takih.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #69 : sobota, 10.06.2006 : 14:46:27 »

Še to naj povem, da je šlo za ogromnega bokserja! Res, jaz tako velikega in nabitega še nisem videla, pa mislim, da jih kar dobro poznam, ker mi je pasma izredno všeč, in sem z zanimanjem prebirala kaj o njej.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #70 : sobota, 10.06.2006 : 14:56:46 »

joj bogi ori...upam,da se bo pozdravil tako psihično kot tudi fizično.
Sem mi pa tudi bokser smili,ker ima tako lastnico,ki ga ni vzgojila tako kot je treba in je neodgovorna-pijana pa pelje takega psa Angry Undecided
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #71 : sobota, 10.06.2006 : 15:04:41 »


Živjo, vsi!

Mate pa tam v vašem okolišu nekam čudno vse skupaj. Pse sprehajajo ..... lastniki, policisti ne sestavijo uradnega zapisnika ali pa ga odnesejo domov, veterinar ob pregledu psa (ki si ga najverjetneje plačala) ne ugotovi vseh ran in jih sanira.
No, mi na našem celjskem koncu tega ne poznamo. Ko gre za uraden postopek, je tako in pika. Sploh pa kar se veterinarjev tiče. Sama imam z veterinarjem, ki dela v zavetišču, kjer sem prevzela Aisho tako dobre izkušnje, da ga lahko resnično samo VIKAM.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #72 : sobota, 10.06.2006 : 15:10:08 »

drobtinica ja...Drugače pa smo včeraj s policisti našli skupni jezik, zadeva gre naprej, saj je šlo za napad na človeka (in kasneje psa). Po novi zakonodaji, mi vpogled v zapisnik ne pripada kot pravica - do tega lahko pridem le preko odvetnika. Vsega tudi ne morem na forum pisat, čeprav bi z veseljem.
Veterinar je bil pač dežurni (in ne moj izbrani) zato sem Orija včeraj še enkrat peljala na pregled...tako da sem zdaj veliko bolj pomirjena.
Mislim in upam pa, da se bodo zadeve zdaj speljale tako kot je treba, čeprav je bilo potrebno ogromno mojega posredovanja, ki je bilo uspešno, zahvljujoče seveda vašim izkušnjam in nasvetom. Smiley


P.S Če bi Jana dovolila, in če se seveda strinjaš, bi ti z veseljem zaupala svojo tel.št. oz prosila za tvojo, ker bi ti rada marsikaj povedala, tudi glede tvojih nasvetov Wink
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #73 : sobota, 10.06.2006 : 15:22:17 »

Konec koncev, pomembno je, da vsi ozdravite.

Strinjam pa se, da bi lahko bila lastnica tega bokserja toliko uvidevna, da bi te poiskala (ali ima tvoje podatke), lepo bi se lahko zmenili, kar bi vsem (tebi, tvojemu fantu, sončku Oriju in seveda tudi bokserju ter lastnici) prihranilo odvečne stroške in skrbi. In človeški ter pasji svet bi bil veliko lepši.

Tisto glede tel. št. pa ni problem, če bo Jana dovolila. Sem pa besedilo tvojega P.S-ja razumela kot napoved, da me boš kaj kregala.

Drobtinica
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #74 : sobota, 10.06.2006 : 15:23:13 »

noup, ps je bil namenjen zahvali Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Napad na mojega psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines