mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 20:20:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Napad na mojega psa
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Napad na mojega psa  (Prebrano 55724 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #165 : torek, 01.08.2006 : 23:38:42 »

Midva sva ocitno danes imela smolo, kajti pes je bil odvezan...o kaki poslusnosti psa, pa ni bilo ne duha ne sluha... Angry
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #166 : torek, 01.08.2006 : 23:51:14 »

Ninca10 kje je to bilo?! Pa prijavi tole no, še vedno se da!

Rincy, kaj srečujete tistega bokserja ki je mene napadel?

Če ne bomo začeli prijavljat takšnih napadov, se ne rabimo/rabite čudit da nikoli nobena kazen ne doleti neodgovornih lastnikov. Niti se ne čudite, da se izposatvlja le nevarne pasme. Vsaj tu, od forumašev bi bilo pričakovati odgovoren nastop Wink

Meni se zdi dolžnost in odgovornost prijavit napad psa. Vsaj moje noči ne bi bile mirne, če bi kasneje slišala kako je ta in ta pes napadel nekega drugega in da se je spopad končal tragično. Ali pa vsaj z hudimi poškodbami. Spraševala bi se, kaj sem naredila sama, da bi to zaustavila, ko sem imela možnost...itd.

Še enkrat pa: v kolikor je tu na forumu še kdo, ki ima izkušnje, bližnja srečanja...z psom, ki je napadel mene in mojega psa, bi lepo prosila, da se mi javi na mail pomoczazivali@gmail.com. Nekaj se vas je že javilo, imam pa občutek, da to ni vse Wink

Ninca10, ti pa le prijavi na policijo. Ni še preporzno, zagotovo ne.

lp,
Diana
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #167 : sreda, 02.08.2006 : 00:07:26 »

Midva sva ocitno danes imela smolo, kajti pes je bil odvezan...o kaki poslusnosti psa, pa ni bilo ne duha ne sluha... Angry

Še en razlog več, da podaš prijavo. Ne samo, da imajo napadalnega psa, ampak imajo pri vsem tem še odvezanega.

no naslednjega ugriza na sreco ni bilo, ker je gospodar ze zagrabil psa za vrat in ga zacel mlatit...

Tega raje ne komentiram...obup. Se ne čudim, da je pes napadalen Roll Eyes

lp,
Diana
Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #168 : sreda, 02.08.2006 : 09:50:04 »

Ninca10, ti pa le prijavi na policijo. Ni še preporzno, zagotovo ne.

Samo, niti ne vem, kdo je lastnik, od kje je...nic na kratko ne vem...samo to, da je pes nemski boxer... Sad
Po drugi strani pa na VELIKO SRECO nisva pokasirala nobene poskodbe niti pes niti jaz...na ledvicki, pa se tudi nic ne pozna, ker je ni (raz)strgal, bila je samo vsa slinasta...se pravi nimam nic, nobenega dokaza, da je karkoli bilo, razen besede...

To se je dogodilo v Domzalah...
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #169 : sreda, 02.08.2006 : 09:52:18 »

Vseeno prijavi. Nima veze, če se nič ne pozna...povej jim vse kar veš. Opiši psa, lastnika kje in kako se je zgodilo.
Logiran
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #170 : sreda, 02.08.2006 : 10:00:19 »

Jaz bi prosila za en nasvet...
Na poti kjer se sprehajamo imajo dva psa - nemskega ovcarja in jazbecarja. Psa nista napadalna do ljudi ampak sta cuvaja in pac ne razumeta, da cesta ni vec njun teritorij, zato ga branita. Ta hisa nima ograje na eni strani in psa sta spuscena. Ze dvakrat sta skocila na mojega, ko smo sli mimo s kolesom in ga tudi ugriznila. Sicer ima moj na sreco tolko dlake, da ni bilo nic, je pa zacvilil. Sla sem do ljudi in jim rekla da razumem, da psa nista zlobna, ampak da prosim, da ce jih ni zraven in ce jih nihce ne pazi, naj bosta privezana, saj na cesti nimata kaj strasiti. Gospa je rekla, da bodo bolj pazili...hm ne vem kaj je za njo paziti, ker sta vceraj bila spet spuscena in gospa je videla mojega moza in psa ter ni odreagirala, tako, da sta se morala obrniti.
Zanima pa me kaj mi je narediti, kam se lahko obrnem

lp
Barbara
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #171 : sreda, 02.08.2006 : 10:45:05 »

Ozzy/Barbara, a se morda sprehajas po Sentvidu oz. tam po poljih? Ker tam je en tak par, jazbecar in NO.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #172 : sreda, 02.08.2006 : 13:01:51 »

Ninca10,a lahko opišeš tega bokserja in lastnika? Ker sem malo razmišljala pa sem prišla do tega,da imamo 3(rjave) bokserje,enega s kupiranimi ušesi in z 'navadnimi' ušesi,sta pa z odrezanim repom. En bokser je naš sosed,do samcev ni prijazen in imajo ga skoraj vedno spuščenga.Lastnik je tak bol suh,starejši,ima čisto kratke lase..
Drug bokser je malo bol nabit,ves čas se zaganja,ponavadi je spuščen,ampak do sedaj sem imela srečo,da ga je ujel in pripel,lastnik pa se mi zdi da je bol močne postave..
Če je tisti prvi,ki sem ga opisovala,ti lahko pomagam,ker ga imamo za soseda.

lp
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #173 : sreda, 02.08.2006 : 13:08:55 »

Tega bokserja srečujemo kar pogosto.NA SREČO je vedno privezan,se pa vedno zaganja proti psom z glasnim renčanjem-tudi v Rino,ki je psica.

Rincy o katerem bokserju si ti govorila?
Logiran
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #174 : sreda, 02.08.2006 : 13:27:09 »

Nanook ja..hehe zivim tam in tista pot mimo te bajte je nasa uradna pot s kolesom Smiley. A si ti tudi is Sentvida? Imas kaksen nasvet?
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #175 : sreda, 02.08.2006 : 13:28:11 »

Mel:O tistem,kateri je skočil v Ninco10.Pomojem mislim pravega.

Zdaj smo dobili v ulico še enega rotta(samca),v roke pa ga je dobil en 'frajer',in se takoj ve kakšen bo pes ko bo odrastel  Sad In starši od tega fanta pravijo(že zdaj ko je pes star 10tednov),da bo to napadalen pes,ker je to taka pasma  Angry Lips Sealed No comment


lp
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #176 : sreda, 02.08.2006 : 13:34:24 »

Nanook ja..hehe zivim tam in tista pot mimo te bajte je nasa uradna pot s kolesom Smiley. A si ti tudi is Sentvida? Imas kaksen nasvet?

Pokliči Policijo in Vurs. Policiji povej, da je njihova dolžnost da ukrepajo v skladu s predpisi - žal jih je še vedno treba opominjat, da gre za zakon o javni varnosti! Obenem so psi spuščeni in napadalni. Ko bo lastnik dobil par položnic se bo mogoče premislil in reagiral in se obnašal bolj odgovorno.

Logiran
Ninca10
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 644


« Odgovor #177 : sreda, 02.08.2006 : 14:08:29 »

Rincy, pes je bil rjave barve, zdi se mi, da je bil belo liso na prsih, ni imel kupiranih uses (vsaj zdi se mi....pisuka, sedaj se to nisem sigurna), kupiran rep, zelo nabite postave, kovinsko zatezno ovratnico okrog vratu...
Lastnik je bil starejsi gospod, sivih las, bolj suhe postave, velik  cca 180 in se malo...

Srecala sem ga za Bistrico, na poti proti cistilni napravi, zgodilo pa se je pri mostu, kjer gre cez avtocesta.... oz 100 metrov naprej...
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #178 : sreda, 02.08.2006 : 14:27:21 »

Vem kje ste se srečali ja.Bom ti na mail poslala sliko od sosedovega psa,drugače pa poiščemo tistega lastnika.Saj ga sigurno vsak dan sprehaja.

lp
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #179 : sreda, 02.08.2006 : 17:46:12 »

Nanook ja..hehe zivim tam in tista pot mimo te bajte je nasa uradna pot s kolesom Smiley. A si ti tudi is Sentvida? Imas kaksen nasvet?

Ja, v bistvu sem. Tudi moja sprehajalna pot je bila 10 let tam mimo. Mislim da je "NO"-ju ime Reks, za tamalega ne vem. Reks je, vsaj po mojih izkusnjah, ena reva. Ponavadi grem cez cesto na tistem delu, ki ga on cuva, in ni probemov.  Tamali je mojemu zadnje case simpaticen in se celo povohata. Od Reksa kaj hujsega kot kazanje zob in umikanje mislim da se nisem dozivela. Ce se kaj prevec repenci, ga odzenem ze s kakim "bejz stran".

Zadnja leta je v Sentvidu vedno boljse kar se tice psov, predvsem je veliko manj spuscenih in lastniki so vedno bolj odgovorni. Seveda se najdejo cvetke, tako med malimi kot velikimi. Enkup jih je tudi povozil vlak ali avto. Eno tecno majhno psico vem, da je zbil "grozni voznik" na Prusnikovi, rotta in belgijca pa vlak.

Ce zelis priti na un makadam, ki gre v bistvu od te Reksove bajte do IMP-ja, gres lahko tudi v kontra smeri. Edino problem zna bit, ko/ce se lastniki spravijo kosit travnik in vzamejo oba psa zraven.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Napad na mojega psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines