mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 02.10.2024 : 19:19:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 315862 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #270 : torek, 14.12.2004 : 10:08:11 »

Marjana, ali je mogoče kaka najnovejša slikca?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #271 : sobota, 01.01.2005 : 14:19:16 »

Janez in Tina vam posiljata (preko linchaich Grin) tele slikice svojega francozka Dudo-ta





Logiran

TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #272 : torek, 04.01.2005 : 11:48:57 »

Tale Dudo za dudo je pa faca  Grin  Grin  Grin Upam, da se bosta Janez in Tina kaj javila in nam povedala še kaj o svojem francozku (koliko je star, od kje je, ipd.)...

Kako ste pa kaj preživeli novo leto ostali? Naša Buba je bila pri Anžetovi mami v varstvu (midva pa v Beogradu) in sva jo dobila nazaj čisto scrkljano (še bolj kot je bila, če si lahko sploh to kdo predstavlja)... PO mojem je 4 dni preživela na kavču  Roll Eyes

Marjaaaanaaaaaaa, kako je tvoj vragec? Kakšne nove fotke?
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #273 : torek, 04.01.2005 : 23:02:23 »

Ooooo, kakšen srček! Koliko pa je star? Iz katerega legla pa je? Vidim, da je razcartanček, kot naš Hugo.

Tina, Hugo se točno zaveda, da je pri moji mami ta glavni v hiši in se temu primerno tudi obnaša. Čeprav priznam, da pri meni ni kaj dosti več discipline.  Undecided Če pa je tak srček, da si ne morem pomagati!!!  Grin Grin Grin


Ne boste verjeli, dodala sem par slikic: http://marjana.moj-album.com/


Lepe pozdravčke,
M.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #274 : sreda, 05.01.2005 : 10:15:48 »

Marjana,

vidim, da imaš doma pravega francoskega pošastka  Grin ki mu ne gre po glavi drugega kot neumnosti in cartanje  Wink Tiste s korenčkom so prav posebej zabavne  Cheesy Je pri nas ista situacija, pa ne vem, ali zaradi oranžne barve korenčka ali česa drugega...

Se pa vidi, da bo Hugo pravi lepotec, še posebej so me navdušile njegove progice- tak lep tigrček je. Se vidi, da ima super starše  Wink

Pri nas ni nič novega, Buba se carta kot usekana  Grin  Grin Se pa počasi približuje druga gonitev in gospodična postaja sitna. Danes zjutraj ob pol sedmih je nalajala ubogega soseda, ki je nič hudega sluteč stopil iz bloka proti avtu  Angry Seveda smo jo dobili po riti in hodili potem cel jutranji sprehod poleg, kot še nikoli... Baraba mala! Ko jo začnejo dajat hormoni, misli da je cel svet njen in da se je treba zagnat v vsakega, ki pride mimo. Na žalost to traja en mesec pred gonitvijo in še celo gonitev. Če prištejem še namišljeno brejost po prvi gonitvi, ko je bil tečna 2 meseca, ugotovim, da smo imeli v celem letu mir "samo" kakih 8 mesecev  Roll Eyes Ampak kot pravi Marjana, "če je pa tak srček, da si ne morem pomagat"  Wink Grin

Kje ste pa kaj drugi? Darja pa Ana?
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #275 : sreda, 05.01.2005 : 14:55:33 »

Marjana,

tale tvoj Hugo je pa res pravi cartko. Bi ti ga kar zaplenil. Čuvaj ga in dodaj slike brez predhodnega opozarjanja. Hugu pa koš  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #276 : četrtek, 06.01.2005 : 11:41:32 »

Tina,

imš ti mogoče kakšne novejše slikce tvoje Bube? Nič ne bi bilo narobe, če jih še mi malo vidimo!

Pozdravček obema!
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #277 : četrtek, 06.01.2005 : 12:16:21 »

Luka,

ravno včeraj sem začela urejat album z Bubinimi fotkami (hvala, linchaich!)- računam, da jih bom vsaj ene par dala gor še ta teden, ostalo pa do konca januarja, ko bom imela več časa (izpiti na faksu ipd.). Bodo pa gor tudi tiste, ko je bila še mladiček (nekaj jih je treba še skenirat, ker niso v elektronski obliki), da se boš lahko napasel  Wink
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #278 : četrtek, 06.01.2005 : 18:04:24 »

Tale Dudo za dudo je pa faca  Grin  Grin  Grin Upam, da se bosta Janez in Tina kaj javila in nam povedala še kaj o svojem francozku (koliko je star, od kje je, ipd.)...


Je pa dolgo trajalo, da sem pogruntala, kdo sta tale Janez & Tina  sram Se namreč poznamo  Wink Dobrodošla na forumu! Kako je kaj Dudo?
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #279 : ponedeljek, 17.01.2005 : 09:41:25 »

Tina,
me veseli da sva se spoznala in da sem lahko cartal tvojo Bubo Cheesy. Ne vem kako bi te našel, če ne bi bilo nje v bližini. Prava cartika je Kiss Kiss Kiss. Se opravičujem, da se nisem poslovil, vendar sva z ženo še malo "šnofala" okrog, spoznala še nekaj forumovcev, ko sva se vrnila te pa nisem našel Sad. No, vsaj spoznali smo se, vidimo se pa sigurno še tudi kdaj.

Marjana,
imaš srečo, da ti nisem ugrabil Hugota Grin! Sicer pa, tak trap kot sem, bi odpeljal tako ali tako vse francoze s sabo. Če se kaj poznam, mislim da bo Paco slejkoprej dobil družbo francoza. Želim ti veliko lepih trenutkov s Hugom Cheesy.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #280 : ponedeljek, 17.01.2005 : 10:56:56 »

Luka,

tudi mene veseli, da sva se končno spoznala (in še par drugih forumovcev). Upam, da bo kmalu lahko videla tudi Pacota, da ga malo pocartam. Ne se sekirat, da si kar izginil, saj smo tudi mi po končanem finalu. A ja, da se še malo pohvalim- ta vikend je Bubica zaključila mladinski šampionat Slovenije, na specialki pa smo bili v BIS-u tretji!

Marjana,

lahko rečem samo še enkrat (ker sem v soboto to povedala samo ene 1000-krat  Roll Eyes ): Hugo je najbolj simpatičen srček, kar sem jih kdaj spoznala  Kiss  Kiss  Kiss Je bil pa zvečer ful smešen, ko je renčal in lajal name v tvojem naročju, se mu je kar videlo, da je že čisto zmatran  Wink Tudi Buba je bila že čisto živčna in utrujena, je šavsnila Linchaich (oprosti še enkrat) in renčala še na par drugih mimoidočih  Angry No ja, če bi mene cel dan šlatali in riinili vame, bi bila verjetno enako sitna (oz. še bolj).

Drugače sem se pa nažulila francozkov v teh dveh dnevih in treh razstavah in se še bolj prepričala, da bo treba prej ko slej nabavit še enega takega štrukla  Wink Hvala za vse nasvete in pomoč tudi gospe Kojek in  Kiss njenim krasnim kužkom (še posebej njeni Bubici).

Upam, da se kmalu spet vsi vidimo in še kakšno rečemo.
Lp,
Tina
P.S.: Konec tedna se spravim uredit Bubin album- končno...
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #281 : ponedeljek, 17.01.2005 : 11:05:03 »

Tina,
kaj naj rečem za Bubo? Samo ČESTITKE Cheesy!
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #282 : ponedeljek, 17.01.2005 : 11:11:40 »

Citat
A ja, da se še malo pohvalim- ta vikend je Bubica zaključila mladinski šampionat Slovenije, na specialki pa smo bili v BIS-u tretji!

BRAVO !!!!!  Grin Grin Kiss Kiss
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #283 : ponedeljek, 17.01.2005 : 11:14:04 »

Hvala, hvala za čestitke obema! Smo res ful ponosni  Grin Sploh ker smo dobili tako lepo napisane ocene in ker se pokalček za tretje mesto tako lepo blešči  Wink
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #284 : ponedeljek, 17.01.2005 : 11:16:11 »

nekaj malega Bubinih fotk je tule http://maja01.moj-album.com/album/103256/?stran=4. Ah ja, cestitke seveda se od nas...  Roll Eyes Grin kako pa vama je slo vceraj?
m.
Logiran
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines