mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 09.10.2024 : 00:20:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 293 294 295 296 297 [298] 299 300 301 302 303 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 318414 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #4455 : ponedeljek, 25.08.2008 : 14:33:29 »

Pardon, Hugo je ime taprvemu kužku, sem se zatipkala.
Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #4456 : ponedeljek, 25.08.2008 : 15:00:31 »

ful je lušna! imata kar podoben vzorček ja...jaz sem pa zdej totalno navdušena nad širokim belim vzorčkom, npr. od jiri. še bolj "razbacan" izpade pes:) drugače so pa vsi zelo lepi! mogoče veš, zakaj se nobeden od lastnikov teh frenchijev več ne javlja v tej temi?

lp
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #4457 : ponedeljek, 25.08.2008 : 15:36:59 »

Pardon, Hugo je ime taprvemu kužku, sem se zatipkala.

 Grin Grin Grin sem te ze hotela popravit..
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #4458 : ponedeljek, 25.08.2008 : 15:39:36 »

mogoče veš, zakaj se nobeden od lastnikov teh frenchijev več ne javlja v tej temi?

jaz nisem ravno lastnika nobenega od tistih s tinine slikice.. sem pa ponosna lastnika kuzona, ki je imel vse te kravzlje cast spoznat..  Cheesy Cool
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #4459 : ponedeljek, 25.08.2008 : 15:40:29 »

zakaj pa mi noce napisat, da sem lastniCa!? Roll Eyes
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #4460 : ponedeljek, 25.08.2008 : 15:42:19 »

Aja in se zakaj se ze dolgo nisem nic javla: ne vem..  Huh Undecided Mogoce ravno zato, ker so vsi nekako odsli s tega foruma. Tisti tapoznani.. in ste potem prisli novi. Nas knedlic pa je mladicke ze nekako prerasel. Lips Sealed
Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #4461 : ponedeljek, 25.08.2008 : 15:49:01 »

kok je pa star? mene zanimajo tudi nemladičkasti frenchiji, kakšni so kaj zdaj, kakšne so kaj spremembe v obnašanju, so kaj manj aktivni, kaj manj prijazni do drugih pesjanov, pa tko... pa kakšno fotko prosim:)

lp
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #4462 : ponedeljek, 25.08.2008 : 15:59:36 »

Moj knedlic ima zdej cca 3.5 let.  Smiley Me pa kar srce zaboli, ko pomislim kako hitro gre ta cas. Cry Imam obcutek kot da sem ga vceri dobila, pa je ze tolko casa minilo..  sram

No, Toro je ima vedenjske motnje ze od malih nog. Kar lahko potrdi tudi Tina, ce se se spomne, kako zelo se je bal vseh kuzkov. Razen njene Bubice in DeeDee, ko je obe kar korajzno obvladal. Grin Je pa pri nas nastal ta problem, da je imel pred kaksnim letom in pol hud fajt z nemskih ovcarjem, katerega je Tori premagal in od takrat naprej je postal full pogumen in vsakega kuzata full agresivno sprejme. Seveda dokler ni cisto preprican, da mu tisti drugi nic noce in dokler bo tisti vedno v podrjenem polozaju. Cim bo tadrugi pokazal zobe, bo nas 'napadel' nazaj. Cry Pa ga zal ne moremo odvadit tega. Sem se enkrat komunicirala tudi s pasjo psihologinjo in je rekla, da je zelo tezko, da dobi nazaj tisto zaupanje. Ceprav ga on v resnici ni imel nikoli. Je pac totalno nezaupljiv kuza. Medtem ko pa se odlicno razume z vsemi ljudmi in je zelo ubogljiv. Cheesy Wink
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #4463 : ponedeljek, 25.08.2008 : 16:03:20 »

Aja slikice pa najdes na: baguska.moj-album.com.  Wink Ampak misilm da ze dolgo casa nisem dala nobene sveze. Roll Eyes
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #4464 : ponedeljek, 25.08.2008 : 16:07:54 »

Aha sem sla pogledat se jaz slikice in vidim da sigurno ze dve leti nisem dodala nobene nove. sram Evo, ob priliki jo dodam, da boste videli kaksen je zdej, ker se mi zdi kar precej bolj mocen, kot je bil. Smiley

Je bil pa on ze od vedno nek posebnez, glede velikosti in glede teze. Roll Eyes Huh Ker je kar precej vecji od vseh ostali frencijev in kar za nekaj kg tezji. No, zdaj ima ze kaksni dve leti enako tezko, in sicer 17kg.
Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #4465 : ponedeljek, 25.08.2008 : 16:24:17 »

uh...jaz se ravno iz tega razloga poskušam izogibat konfliktnim situacijam z mojo psico...da ne bo potem napadalna...ker imam rada tudi druge pse in bi me ZELO motilo, da se moj pes z njimi ne bi razumel ali jih celo napadal...do sedaj je v mojo sokčila le ena čivava, pa moja Kuba po moje tega sploh ni dojela, pa en pesjan na šmarni, ki je bil, če mene vprašate gej:)... no vsekakor ni bilo do zdaj še nič hujšega in upam da tudi v naprej ne bo.

Ima tvoj frenchi kakšne težave s kožo?

lp

edit:
tudi moja je bila že kot 3-mesečni mladič velika! in se mi zdi, da je tudi moja večja med frenchiji...sedaj je stara 7 mesecev in ima 13 kil...pa sploh ni debela!
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #4466 : torek, 26.08.2008 : 08:53:26 »

Bagi, welcome back! Ravno razmišljam- če je Torzl obvladal Bubico, potem je to najpogumnejši francozek ever! Sej veš, kakšna je bla Buba, če je kdo rinil vanjo, hihi. Mi je pa žal, da ste imeli izkušnjo s tistim psom. To je ful težko porihtat.

Je pa fino, da prihajajo novi sem na forum, naša "stara garda" (lastniki od DeeDee, hugota, Jirija, in ostalih) smo se kar nekako umaknili. Je ful lepo brat, da so novi mladički na sceni.
Logiran
onix08
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #4467 : torek, 26.08.2008 : 11:33:45 »

bravo bravo, da se oglasi tudi ''stara garda'', vas je prav lepo brati, ko nam pišete svoje izkušnje  Smiley

včeraj sem na sprehodu ob ljubljanici srečala leto in pol starega frenčija, ki je imel full razdražene učke in kožo od alergije  Cry, kar v obsežni obliki, ni bilo tako malo - nedolžno, pa sem malo poklepetala  z mamo od  lastnice in mi ni znala nič povedati katere brikete uporabljajo...rekla je, da mu zdaj pač posebej kuhajo...se mi je prav zasmilil revež, sicer je bil manjše rasti, je rekla, da ima 11, 5 kg, kar se mi zdi super....tudi naš onix ne kaže neke hude velikosti, čeprav vem, da moramo še počakti, da se pokaže prava slika...

uf, moram kakšno novo slikco pripopat Smiley

jeeeeeeeeee, frenčiji na pohodu...

aja, pa mogoče res tole s tivolijem ni najboljša ideja in bi se zmenili za kakšno bolj primerno lokacijo...kaj pa barje???


lp,
andreja
Logiran
Zane
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #4468 : torek, 26.08.2008 : 15:32:33 »

Ja dejmo nardit en meetingov Frenchijev. Jaz sem za. Čimprej dokler se še vreme drži. Smiley
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #4469 : sreda, 27.08.2008 : 09:18:37 »

uh...jaz se ravno iz tega razloga poskušam izogibat konfliktnim situacijam z mojo psico..

Ima tvoj frenchi kakšne težave s kožo?

tudi moja je bila že kot 3-mesečni mladič velika! in se mi zdi, da je tudi moja večja med frenchiji...sedaj je stara 7 mesecev in ima 13 kil...pa sploh ni debela!

Ja sej se izogibas... ampak cist vedno se pa ne mores... ker se je to zgodilo pri nas doma na vrtu... ko je sosedov ovcar prisel pred naso hiso in sta se kar doma na vrtu stepla... in je kar trajalo predno smo ju spravli narazen. Cry No, po eni strani si recem hvala bogu, da ni imel kaksni hujsih posledic (ran) oz mu sploh nic ni blo, po drugi strani pa si mislim, da bi blo mogoce se celo boljse ce bi jih vsaj malo fasal, da bi se potem znal podredit.. Ker zdej je dobil tisto premoc in se pocuti hkrati prestrasenega in se s tem brani ze v samem startu, ko zagleda nepoznanega kuzka.

Kako pa ves da ima probleme s kozo?? Ja ima jih. In to zelo velike probleme. Jih majo vasi tudi? Ker moj je najbolj ubogi nekje spomladi... in potem se vlece se skor vse poletje...  Cry Sem ga pa lani dala na alergijske teste, tiste ki jih posljejo v Madrid in so ugotovili, da je alergicen na hisne prsice. Od takrat ga full bolj pazimo, kje lezi in kopamo ga zelo pogosto s Plivaseptom in tudi suho hrano smo zmanjsali na minimum. Stanje se je zelo izboljsalo. So pa se vedno tezave.

A tvoja je tudi taka bombica!? Grin No, sej tudi Torci ni bajsek, je pa pravi velikan...  Cool
Logiran
Strani: 1 ... 293 294 295 296 297 [298] 299 300 301 302 303 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines