mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 08.10.2024 : 20:27:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 291 292 293 294 295 [296] 297 298 299 300 301 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 318341 krat)
0 članov in 25 gostov pregleduje to temo.
TimZ
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #4425 : torek, 12.08.2008 : 20:38:16 »

Lep pozdrav.

Sem Tim in imam tudi francskega buldoga.  Ime mu je Taj. Star pa je že 8 meseco. Zdaj pa smo se odločili da ga bomo dali v pasjo šolo. Ali ima kdo kakšnje iskušnje s tem. Bil bi zelo vesel za kakšen namig.

lp
Logiran
julci
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #4426 : torek, 12.08.2008 : 21:16:35 »

Mi smo z nasim francozom hodili v solo svrk v LJ.
To je bilo pred 8 leti, bili smo zelo zadovoljni.
To je sola prav za male kuzke saj takrat je bilo tako.

                                                         l.p. Wink
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #4427 : torek, 12.08.2008 : 21:17:01 »

In še vedno je! Wink
Logiran
onix08
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #4428 : četrtek, 14.08.2008 : 09:05:31 »

cosmo,

pokorno se vam javljam, da je bil moj onix cepljen v torek in je reakcijo super prenesel:))) ....sem več kot prezadovoljna.....prav nič ni bil tečen in vročičen, tudi driska se ni pojavila........je lepo sodeloval, celo igral se je s svojo prijateljico:)

za steklino smo se dogovorili nekako tako kot ti, da bi bil cepljen konec oktobra.....sicer je vse v najlepšem redu, zdaj samo še čakamo, da zraste ta mala zverinica, ha ha ha.....

povej kako je bilo z vama?

P.S.: aja, pa oba ušeska ima gor Tongue



lp,
andreja
Logiran
cosmo
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #4429 : četrtek, 14.08.2008 : 18:24:10 »

Hejla Onix hehehe Wink

ja, Cosmo je bil cepljen tudi v torek in me je fuuuul presenetil. Sploh ni reagiral na iglo, čist nč ni joku, niti cvilu!!!!!!! Tko da sm bil ful ponosn na njega.... Je rekla veterinarka da bo mal počasn popoldne pa da bo dost spal.... je blo pa glih kontra, tamali je divjal celo popoldne, sm ga kr sam moral mirit.... nč temperature, nč driske.... ma super.... aja, isto popoldne je pa še dobil pol tabletke proti glistam.... pa jih ni mel čisto nič, tako da sm z vsem super zadovoljen.
Drugače je pa kr trmast in neke stvari mu se enostavno ne dajo dopovedat Wink nažalost mu uha še niso gor, tko da pričakujem to ..... sej, vsake tuk mu se dvigne kero, sam to še zdaleč ni to da mu gor stojijo non stop. Sm vidu da so pri Oli tut že gor.... mah, ko bo... bo Wink

LP,
Tibor
Logiran
onix08
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #4430 : četrtek, 14.08.2008 : 22:32:11 »

ej, sam se res vid, da sta v žlahti - beri bratca, ha ha ha......vse se nam dogaja približno na enak način:) .....res so face teli frenčiji, zmeri bol všeč so mi, ampak rjavi, a ne cosmo?:-)  .....hecam, da ne bo kakšne zamere, vsi frenčiji so fulllllll krasni Wink

men je veterinarka rekla, naj mu masiram ušeska, da bodo prej in lepše stala, tko da probi....jst zdej to redno delam in se pozna:)

ravnokar smo se vrnili s sprehoda, bolj tekanja za mlajšim sinom, ha ha ha, pa mu še ni dost, tko da še kr skače in grize, seveda v igri....tačke sem mu umila in jih namazala z vazelinom, mi je veterinarka svetovala naj kupim navaden lekarniški vazelin in mu mažem smrček, ker si ga sam ne more polizat, ter blazinice na tačkah zaradi vročega asfalta.....mazala naj bi tudi pozimi zaradi soli.....aja, pa ušeska sem mu spucala, da je lepi Grin ....sem kupila otroško olje in kapnem na vato, potem pa počistim v ušesu, nazadnje še malo s palčko med kanali, kjer ne pridem zraven s kosmom vate....

sicer se učiva hoje brez povodca in moram reči, da mi kar dobro uspeva Tongue ......ampak danes se je ustrašil nekega nemškega ovčarja ko je zalajal in mi začel bežat Cry ....ko je mož zavpil je počakal, potem smo se pogovorili in šli počasi naprej proti parku, seveda brez večjih problemov Cheesy

toliko za enkrat do naslednjega javljanja...


P.S.:  si neki omenil OLI, a to je sestrica našega onixa in cosma???


nočko,
andreja
Logiran
cosmo
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #4431 : petek, 15.08.2008 : 08:33:31 »

aha, vidiš, jst mu pa ušes nč ne masiram, mi ni noben reku hehehhe, mu bom pa začel pol Wink

Ja, ko grem na sprehod mam vedno povodec gor, razen če gremo v en ograjen prezen vrtec za blokom, pol ga spustim, drugače mi je pa na flexiju. Na začetku sm ga mel na navadnem, kratkem povodcu, pol sm pa videl, da ga preveč oviram s tem Wink in na flexiju uživa.

Moj za zdej nima straha pred drugimi psi, imam 2 prijateljici z angleškimi buldogi in se skos družijo, prava mala banda Wink Drugače mu pa ne dam da se druži z neznanimi psi, ker še ni do konca cepljen, še eno cepljene more dobit 5. septembra, pol bo pa kul!

Ja, Oli, njihovo sestrico sem našel tle na forumu in na hrvaškem tudi, so mi poslali link!

http://picasaweb.google.si/GreenMubevBulldogs/Oli

LP Andreja
Logiran
micimici
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 107


« Odgovor #4432 : petek, 15.08.2008 : 10:44:59 »

Pozdravljena Onyx in Cosmo,
veseli nas, da ste cepljenje dobro prenesli. Zanima me kje stanujeta, da bi se mogoče kdaj dobili na kakem čveku  ;Dali pa samo malo noreli  Cheesy po kakšni zelenici.
Lp
Oli Kiss
Logiran
cosmo
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #4433 : nedelja, 17.08.2008 : 13:25:53 »

Hejla Oli Wink

O ja, to se pa res moramo zmenit, da se vidimo vsi skup, cela družina hahahah.... Jaz živim v Puli in planiram pridet do Ljubljane enkrat oktobra, tko da bomo v kontaktu in se zmenimo za en dan.

LP
Logiran
micimici
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 107


« Odgovor #4434 : nedelja, 17.08.2008 : 14:43:52 »

Pozdravjeni,
mi bomo verjetno na CAC Pula, 7.9.2008. Ako boš tam nas poišči pri angleških buldogih.
Lp
Erik
Logiran
onix08
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #4435 : ponedeljek, 18.08.2008 : 09:54:14 »

živjo cosmo in lepo pozdravljena oli  Smiley

....sem si pogledala vaše slikce in vidim, da smo zelo zelo lepi in predvsem fotogenični, kot vsi frenčiji, ha ha ha.....mi smo sicer iz Lj. - Kodeljevo, tako, da če ste iz Lj. ali bližnje okolice bi bila zelo vesela, če bi se zmenili za sprehod in seveda čvek, ki paše zraven o naši žlahti, hi hi hi

P.S.: cosmo dej že prid v Lj., da se družimo Tongue

vse lepo od onixa...


LP,
Andreja


Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #4436 : ponedeljek, 18.08.2008 : 12:32:41 »

Hey!

Tudi jaz imam frenchija, ki bi si tudi želel družbe svojih sovrstnikov! Smiley stara je 7 mesecev, sva pa iz Novih Jarš, tako da če bo kdo za akcijo... naj kar pove Smiley

pa še slikca moje Kube:
http://shrani.si/f/b/6y/4q8JqF6x/1/dsc04848.jpg
Logiran
onix08
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #4437 : sreda, 20.08.2008 : 08:14:53 »

OLI, COSMO & ONIX

danes ste stari polne 3. mesece  Cheesy

Se pogovarjata buldog in nemški ovčar. Nemški ovčar je zaprt na balkonu v tretjem nadstropju. Buldog ga vabi na dvorišče:
- Pridi dol, no!
- Ne morem!
- Kako da ne?
- Zaprt sem na balkonu!
- Skoči!
- O, to pa ne!
- Zakaj?
- Zato, ker nočem imeti tako potlačenega nosa kot ti!!

malo za šalo, malo za res Tongue


Na tem planetu želja smo bili popolnoma sami.
In od vseh živih bitij,
ki so živela v naši bližini,
se je z nami spoprijateljil
samo PES.




LP,
Andreja
Logiran
cosmo
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #4438 : sreda, 20.08.2008 : 21:22:49 »

Jeeee!!!! rojstni dan imamo Smiley)))) no, četrt rojstnega dneva heheheh

sve najbolje Onixu i Oli

Tibor
Logiran
onix08
novinec
*
Sporočil: 28


WWW
« Odgovor #4439 : sreda, 20.08.2008 : 21:34:18 »

ojla cosmo,

naš onix je danes malo zglodal omaro Angry .....ne glih omaro, okrasno letvico od omare.....sem šla novo naročit, pa je ne delajo več....kaj pa zdej? ...jah nč, se bomo pač nekako znašli in improvizirali, ha ha ha....in to je naredu k ni bil sploh sam, tamali je spal on pa je lepo glodal letvico...ti lump ti  Undecided

dej povej koliko tehta tvoj cosmo? ....naš onix je imel prejšnji torek ob cepljenju 4,7 kg, tako, da ima zdaj 5,5 kg Cheesy



nočko,
andreja

Logiran
Strani: 1 ... 291 292 293 294 295 [296] 297 298 299 300 301 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines