mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 08.10.2024 : 16:16:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 278 279 280 281 282 [283] 284 285 286 287 288 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 318258 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
pierlo
novinec
*
Sporočil: 42


« Odgovor #4230 : petek, 13.04.2007 : 22:23:04 »

Ksenija
Ja res je en velik močan francoz. Kako pa je bilo na razstavi? Kaj je njegova velikost slabo vplivala na oceno? Ker baje če je pes prevelik za svojo pasmo tudi na vzrejnem pregledu ne more dobiti odlično. Drugače je pa lušten.
Kameja
Kaj se ti je pa zgodilo na razstavi? Sem firbčen:)

LP
Logiran
maticko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #4231 : sobota, 14.04.2007 : 09:56:50 »

Torej..? Ne bo nič? Undecided

Ampak vseeno, če si premislite smo mi ob 19h na gradu. Se pa res zgodaj menimo.. Grin No, upam da se vidimo kaj, če ne se bomo pa kdaj drugič.

lp
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #4232 : ponedeljek, 23.04.2007 : 08:28:42 »

Zadnjič sem srečala mojo Bubico v centru mesta- sprehajal jo je brat od bivšega fanta. Mala hudička me je bila tako vesela, da nisem mogla verjet. Skakala mi je v naročje pa me lizala, skoraj se ji je zmešalo. Pa je že pol leta, kar sva se nazadnje videli in še kar ve, kdo sem. Moram priznat, da sm bila preostanek dneva kr v šoku.
Logiran
pixy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 86


« Odgovor #4233 : torek, 24.04.2007 : 09:36:35 »

Živjo Tina!
Zadnje čase kar pogosto srečam vašo Bubo in moram priznati, da ni čisto nič navdušena nad našim Šanom Roll Eyes Je pa toliko bolj navdušena moja mami kadar Bubo sliši lajat/cvilit/renčat - posebna mešanica, ki jo obvlada marsikater francoz   Smiley

Lp,
Ana
Logiran
hana1
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #4234 : ponedeljek, 14.05.2007 : 07:45:39 »

Pozdrav vsem "francijem" in tudi ostalim!
Pri nas imamo skoraj trimesečnega nadobudneža Paulija, ki se neskončno rad carta, pridno papa in raste, da je zvečer večji, kot zjutraj :-)
Malo še nas muči snaga, tudi če je zunaj uro ali dve in se polula zunaj, se zgodi, da gremo not in zbriše v kaki kot (ali tudi ne v kot) in se polula.
Pridno tudi hodi vsaki dan na sprehod, počasi in prevoha vse kar so "popisali" drugi kosmatinci. Me pa zanima - je kdo nosil malega froncoska v torbi za nošenje psa? Kako se to obnese? Jaz bi ga rada namreč vzela s sabo v hrib (moja tura je uro v hrib), pa mi je jasno, da to poletje še ne bo nič s tem, da bi sam šel zares večji del poti. Tako da če ima kdo izkušnjo - prosim, če jo delite z mano!
Lep pozdrav od Paulija in njegovih!
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #4235 : ponedeljek, 14.05.2007 : 14:03:58 »

Pozdravljeni, malenkost se bom oglasila v tej temi, ker imam eno vprasanje. Ali kdo izmed vas pozna Jasminko Knezevic, ****, in sicer ce jo kdo pozna kot sodnico. Predvsem me zanima kaksna je, kako sodi, na kaj daje poudarek, kako je do mladicev, itn. Vsaka informacija dobrodosla.
Logiran
Lex
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #4236 : sreda, 16.05.2007 : 22:17:22 »

Živjo!
Tudi mi smo novi na forumu. Doma imam dobro leto starega nagajivca Lexija, ki je dobesedno dvorni norček. Kupila sem ga pri ****, junija lani in me zanima, če je še kdo tukaj na forumu,ki ima francozka iz istega legla ali pa vsaj pozna ****. Njegovi psarni se reče ****. Z Lexijem zaenkrat nimamo nobenih problemov, razen seveda stanovanje si nikoli več ne bo opomoglo od njega  Undecided dlake in slina so namreč povsod. Ampak kaj pa je to v primerjavi s takim scrkljanim srčkom, ki komaj čaka, da se lahko uleže na hrbet in se pusti čohat, še bolj pa uživa, če se lahko podi za žogo   Cheesy. Mislim, da ni fuzbalerja, ki bi ga "predriblal" Grin
no, če ima kdo čas čvekat se priporočam Smiley lep pozdravček!
Logiran
hana1
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #4237 : ponedeljek, 21.05.2007 : 07:00:22 »

O, Pauli je tudi Mariborčan  Smiley. Tudi zelo, zelo cartljiv. Slini se zaenkrat ne, namoči pa vse okoli, ko gre pit - iz gobčka se mu namerč še pol ure cedi. Je pa neverjeten kar se tiče mokre trave. Zjutraj, ko ga dam ven, da bi opravil svoje potrebe mu na pamet ne pade, da bi na mokro travo stopil, ampak opravi kar vse na pločniku, enako, ko dežuje. Me prav zanima, kako ga bomo nahecali za sprehode, ko bo poletje minilo. Je pa tudi malo "preuredil" stanovanje - en štok od vrat in posteljo - pa je stalno POD NADZOROM. Me prav zanima, kaj vse bi naglodal, če bi bi bil sam doma in po celi hiši.
Eno vprašanje imam - kdaj so vaši franceki začeli hodit po stopnicah? Mi ga nosimo v prvo nadstopje, včasih pa nam vseeno tudi sam zbriše po stopnicah.
Lp
Logiran
maticko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #4238 : torek, 22.05.2007 : 20:47:08 »

Zdravo

Jaz mojo po stopnicah navzdol vedno nosim. Razen tiste dve ali tri pred blokom  Smiley
 
lp
Logiran
hana1
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #4239 : sreda, 23.05.2007 : 11:10:07 »

Je potrebno tudi odraslega franceka nosit po stopnicah?
Pa še eno vprašanje imam - do katega meseca dosežejo "končno velikost".
Lp
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #4240 : sreda, 23.05.2007 : 13:54:11 »

Hojla,
odraslih francozov seveda ni treba nositi po stopnicah. Odrasli so pa po mojih izkušnjah šele okoli 2. leta, s tem da se je Bubi izoblikovala prava odrasla babja postavca in osebnost šele pri 3. letu. Odvisno od posameznika. Nosila pa sem jo do 1.leta starosti.
Logiran
ksenija
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #4241 : petek, 25.05.2007 : 08:21:39 »

Živjo!
Tudi naš se vedno vozi z liftom čeprav smo v 2.nadstropju...Sicer smo pri vzgoji močno napredovali, ker nam ga je uspelo izselit iz spalnice. Na veliko začudenje se je mali terorist takoj sprijaznil z nastalo situacijo ( nič ni uničil, nobenega lulanja pred vrati spalnice... Wink  Sem pa opazila, da letos neprimerno težje prenaša vročino.Ko pride s sprehoda tako sope in se plazi po tleh,da je kar grozljivo.Bo res držalo, da je drugo leto za francozke najtežje.
lp
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #4242 : torek, 29.05.2007 : 12:11:20 »

Bravo, ksenija! Ni tako lahko malih razvajencev "vrzt" iz spalnice, pohvalno. Je pa res, da drugo leto tezje prenasajo vrocino. Delajte sprehode zgodaj jutraj in pozno zvecer. Cez pa samo lulat in takoj domov. Pa ce imas balkon ali vrt, mu daj tisti otroski bazencek (ali pa tamali peskovnik, ki ga napolnis z vodo), da se bo lahko hladil. Buba je ful rada lezala v vodi.
Logiran
ksenija
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #4243 : torek, 29.05.2007 : 15:09:27 »

Keops sicer po sprehodih hodi ležat v banjo v katero mu natočimo vodo, bom pa poskusila z bazenom.Hvala Tina za nasvet.
Logiran
maticko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #4244 : torek, 05.06.2007 : 13:12:05 »

Naša ne mara vode, tako da si v teh dneh z bazenom ne moremo kaj dosti pomagat. Z mokrimi brisačami jo kdaj obrišem samo ne vem koliko to pomaga.. vseeno še pol ure sopiha in leži na ploščicah.
Ko jo tako vsak dan gledam niti ne dajem glihe na obliko telesa, prejšni teden pa je tri dni nisem videl pa se mi je zdela povsem drugačna. Noge ima bolj nabite pa nekaj špeha je tudi dobila Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 278 279 280 281 282 [283] 284 285 286 287 288 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines