mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 07.10.2024 : 11:21:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 233 234 235 236 237 [238] 239 240 241 242 243 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 317747 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #3555 : torek, 01.11.2005 : 14:19:35 »

Uau - še ena srečen razplet !  Cheesy
Ob takih zgodbicah se takoj spomnim francozka Naceta ( ali po starem Vilija ), ki je tudi po enem srečnem naključju prišel k enkratnim ljudem.
Basha - morda sem spregledala  sram, koliko pa naj bi bila Missy stara ?

Je pa v zadnjem času presenetljivo veliko zapuščenih francozkov ( za zastopanost pasme pri nas ), ali pa naveličanih lastnikov le-teh, ki se jih želijo znebiti.
Verjetno spoznajo, da to ni ena "lutkasta" pasma, da zna biti zahtevnega karakterja, samosvoja in trmasta ....To pa že ni v skladu z njihovimi pričakovanji ....  Angry
 Ma, saj za take je itak bolje, da teh malih žab ( oz. psov nasploh ) sploh nimajo, samo kaj, ko jih do neke mere že "pokvarijo" , in je potem toliko težje s prevzgojo takega psa. Huh
Logiran
Basha
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 46


« Odgovor #3556 : torek, 01.11.2005 : 14:40:10 »

Stara je 18 mesecev.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3557 : torek, 01.11.2005 : 16:10:55 »

Iiiiiiii, kakšna cortika    Kiss Kiss Kiss Pa zelo lepo napisana predstavitev... Vidim, da bo mali lupček zelo srečen v novem domu  Wink

Na Grad je prišel samo Jiri in nekaj poskušal animirat Bubico, da bi se igrala z njim- pa so bile palčke preveč zanimive  Roll Eyes Je pa tak srček, sveti se pa kot bi ga glancali s paso za čevlje...
Bilo je blazno hladno, zato smo jo kar kmalu pobrisali domov...
Logiran
Basha
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 46


« Odgovor #3558 : torek, 01.11.2005 : 16:42:17 »

Kako malo je treba, da poskrbiš za kužka. Samo skopali smo jo pa je že prava lepotička  Cheesy. Ko smo jo kopali je bila zelo zelo pridna  Cool. Počasi bo prišla k sebi. Malo se še mora zredit pa bo vse O.K.  Wink
Človek sploh ne more razumet, da se takšne stvari dogajajo. Ko bo prišla k sebi jo bomo pripeljali na kakšno srečanje.  Wink

lp. Mateja
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3559 : torek, 01.11.2005 : 16:59:02 »

Ja Tina malo pozno smo dobili sporočilo in nam vsekakor nebi uspelo tako na hitro pridet z JE v LJ. Škoda. Ko bi vsaj sporočilo prejeli že včeraj.. Undecided

Suuuuuper lušna kužika je tale Missyika in komej čakam, da jo spoznamo!!!! Cheesy Cheesy
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3560 : torek, 01.11.2005 : 17:51:45 »

Bagi, smo se precej na hitro odlocili (takrat, ko je bil poslan SMS)- ideji je botroval Grega, ki ga potem sploh ni bilo na Grad  Wink Vceraj pa sploh se nismo vedeli, kaksen bo nas urnik za danes...

Mateja, a so bivsi lastniki kaj povedali, ce je ze bila cepljena? Se pa absolutno strinjam, da je malo treba, da poskrbis za kuzka (sploh takega malega)- nekaterim je pa zgleda se to odvec  Angry Je pa Missy na tisti fotki, ko te gor gleda, zelo podobna Bubici  Smiley
Logiran
Basha
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 46


« Odgovor #3561 : torek, 01.11.2005 : 18:46:39 »

Ja Tina vsaj cepljena je bila. Kupli so jo pa pri Hočevarju. Ta jim je rekel da ti kužki ne smejo veliko jest da se ne zredijo. N žalost se Missy vidijo vse kosti  Cry. Sicer pa sedaj pridno je in se bo kmalu zredula  Wink.

Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3562 : torek, 01.11.2005 : 21:31:12 »

Ojej, kakšen nasvet  Angry Ampak moraš biti pa tudi malo blesav, da ne vidiš, da ti pes hira pred očmi, ne daš mu pa za jest, ker ti neki "stručko" to rekel  Angry Boga revčka... Vsakič, ko napišeš, kako se je imela tam, sem totalno vesela, da ste jo rešili   Kiss Kiss
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3563 : sreda, 02.11.2005 : 08:30:53 »

Pozdravljena Missy. Zelo čedna lubika mala. Tudi jaz ne morem razumeti, kako lahko takole lubico oddaš. Jaz moje ne dam za ves denar na svetu.
Ljudje res iz napačnih razlogov kupujejo psičke. Brrrrrrrrr
Škoda, da nisem prej videla sporočila za srečanje, ker bi zanesljivo prišla.
Naša Žuži je hvala bogu boljša. Hropenje se je malo umirilo in zdaj lahko divja kot nora. Najhujše pri tej dieti je, da ji ne smem dati nobenega priboljška. Tudi sadja ne. In ko me pogleda s tistimi očkami Cry
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3564 : sreda, 02.11.2005 : 08:49:14 »

Darja, žal nimam tvoje telefonske, drugače bi te tudi tako obvestila, da se dobimo- mi jo lahko pošlješ še enkrat na ZS?

Pri Žužiki sem pa skoraj sigurna, da ne gre za alergijo na hrano, če praviš, da se je hropenje malo umirilo- alergija na hrano se namreč ne izboljša tako hitro (zato so tudi rekli, da se je treba diete držat 3 mesece). Najbrž je imela samo kakšno bolj vztrajno vnetje dihal... No ja, mogoče s epa motim- važno, da je ta mala boljše  Kiss He he, mi je pa čisto jasno, da se težko držite diete, te naši štruklji zanjo prav lepo pogledat  Grin
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3565 : sreda, 02.11.2005 : 09:55:29 »

Ja jaz se na to ne spoznam. Ampak veterinarka mi je rekla, da če je to kar ona domneva, da je, da bo po teh tabletkah takoj sprememba na boljše.
V soboto sva bili dogovorjeni, da jo pokličem in ji povem, če je sprememba že opazna. Pa nisem bila čisto sigurna, ker je še kar hropla. Zdaj pa lahko z zagotovostjo rečem, da se je hropenje izboljšalo. Tudi danes sem dogovorjena z njo, da se slišiva na to temo.
Ful sem vesela, to mi lahko kar verjamete. Grin Grin
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3566 : sreda, 02.11.2005 : 10:11:50 »

Sem spregledala, da je poleg diete tudi na tabletkah  Undecided Vzamem nazaj  Wink

Še naprej držimo pesti, da se pozdravite čim prej  Kiss
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3567 : sreda, 02.11.2005 : 12:18:28 »

Čudovote novičke, da se Žužino stanje zboljšuje!!!! Grin
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3568 : sreda, 02.11.2005 : 12:23:01 »

Ja Zuza tudi jaz sem vesel da gre tvoji damici na bolje...
Ja res skoda da me ni bilo na gradu...  ja priznam da sem odpovedal na celi crti- doma nimam interneta... ja ja T saj vem kaj si mislis...heheh
Basha res je mala krasptica... glede hrane pa kar poredi jo...  Kiss Cheesy
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3569 : sreda, 02.11.2005 : 12:28:31 »

Basha  sem hotel napisati krasotica hehe....   Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 233 234 235 236 237 [238] 239 240 241 242 243 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines