mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 07.10.2024 : 07:10:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 223 224 225 226 227 [228] 229 230 231 232 233 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 317644 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3405 : torek, 04.10.2005 : 09:51:31 »

Tina, enim pa se godi: lepše, toplejše.... mi pa tukaj v deževni Ljubljani......Gre Bubica s tabo?
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3406 : torek, 04.10.2005 : 10:50:27 »

Tanja sonček se je začel kazat!!! Cheesy He he Tina. Tongue No, vseeno se lepo imej. Wink
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3407 : torek, 04.10.2005 : 11:39:01 »

Sem ze skoraj na vratih, pa ne morem, da ne bi se malo pokukala na mojpes.net  Grin

Tanja, Bubica gre na dopust k Anzetovim starsem- kamor greva, bo bolj sportno aktivno, tako da je ne morem ravno za drevo privezat, pa da me caka par ur  Tongue Ne dvomim, da bo uzivala skoraj bolj kot midva, dobro jedla in se cartala 500 na uro  Roll Eyes Jo pa ze pogresam...
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3408 : torek, 04.10.2005 : 12:37:09 »

Jaz imam pa danes verjetno eno blesavo vprašanje, ampak moram vas vprašat, da vidim, če sem samo jaz tisti komplikator. Midva se namreč večkrat skregava zaradi malega, ker jaz hočem da je zanj vse naj in da nikoli ni sam ipd. Moj pa pravi, da vedno preveč kompliciram in da je to 'samo pes' in da mu ni nič hudega. Seveda jasno, mene potem ta 'samo pes' še bolj prizadane in tako se začneva kregat. Seveda vem da ga ima rad, ampak včasih se mi zdi, da res za Torčija nardim čisto vse sama, medtem ko ga včasih za kakšen dan pustim njemu in že so tu razni izgovori in ko pridem s šihta je mali vedno v varstvu in ne pri njemu. Ko mu rečem naj ga vzame s sabo, da ga jaz tud (btw: lahko ga vzame brez problemov) reče le, da mu pri njegovi mami ni nič hudega. Jaz to dobro vem, ampak, če je kuža najin mam jaz v podzavesti, da morava midva skrbet za njega in pika. Skratka očitno si tukaj ne bova nikoli na jasnem. Zdej me pa zanima, če se vam zdi, da res preveč kompliciram al kaj?? Kako imate to urejeno pri vas?
Malo mi je nerodno, ker vas to sprašujem.. sram sram
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3409 : torek, 04.10.2005 : 12:57:12 »

Tina lepe počitnice Wink
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3410 : torek, 04.10.2005 : 13:01:31 »

Baguška, se boš morala kar navadit, da moški to malo drugače jemlejo kot ženske. Vsaj pri meni je tudi tako. Sicer je naša mala dopoldne sama doma, ko smo mi v službi ali v šoli. Vsak dan jo težko pustim. Vendar pa popoldne ne dovolim, da bi bila sama. Ampak zelo redko se zgodi, da moram popoldne na kak roditeljski ali podobno, kamor Žužike ne morem vzeti s seboj in potem recimo prosim moža, da naj počaka s svojim kolesarjenjem oz. pozimi pohodništvom vsaj toliko časa, da se vrnem, da ne bo sama, pa sem tudi že dobila odgovor saj je samo pes in naj ne težim, pa čeprav vem, da jo ima zelo zelo rad.
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3411 : torek, 04.10.2005 : 13:06:13 »

Uf sem kar malo potolažena, da nisem edina.. Joj ti deci zmešani. Angry

Hvala ti za odgovor.
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3412 : torek, 04.10.2005 : 13:38:31 »

Tadeja, pri nas pa je tako, da Blaž zelo skrbi za Hugija, ga rad čuva itd., kar je prav neverjetno, glede na to, da sem psa fehtala skoraj tri leta. Nisem si ga namreč upala kar pripeljati, ker sem vedela, da bom kdaj potrebovala pomoč....

Pri naju je problem bolj drugje. Jaz npr. opazim pri Hugiju vsako spremembo in se takoj prestrašim. Tako je bilo, ko sem kar nenadoma na jajčkih zagledala za grah veliko izboklino in skoraj bruhnila v jok, on pa popolnoma trezno reče: "Mislim, da to ni nič" in sta s Hugijem naprej divjala... Res ni bilo nič (baje se kdaj tako vidi obmodek), jaz pa še danes znova in znova poslušam to zgodbico ob vsaki priliki, ko se mi zdi, da je čas za veterinarja, medtem, ko se njemu nobena stvar ne zdi kaj takega. Po eni strani me tako kljuva slaba vest, da preveč kompliciram, po drugi pa me je strah, da ne bi bilo kaj še bolj narobe. In potem skrbim za to, da mu ni prevroče ali premraz ali to in ono, ampak si ne morem pomagati. No in v tej fazi potem Blaž reče:" Madonca, saj je pes, bo že vedel kdaj mu je vroče in se bo skril v senco!"  Huh  Cheesy

Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3413 : torek, 04.10.2005 : 14:05:34 »

Tole Marjana me pa čist spominja name in na moje otroke in moža.
Tudi jaz zaženem paniko za vsako stvar, potem pa me doma mirijo, da ni nič in, da naj neham paničart.
Ampak kljub temu je včasih dobra, da takoj ukrepaš. Wink
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3414 : torek, 04.10.2005 : 14:08:38 »

Žuža, se čist strinjam, sploh pa, saj ga ne vozim k veterinarju vsakič, ko ga komar piči!
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3415 : torek, 04.10.2005 : 14:49:06 »

Ja pri nama je bila nabava Torčija malo drugačna zadeva. Midva sva se že prej večkrat pogovarjala da bi ga imela, ampak takrat nama službe tega še niso dopuščale. Potem je enega lepega dne on meni rekel, da gre v Trbovlje s prijateljom gledat francoske štručke.. Seveda je sledil dolg in temeljit pogovor in bilo je rečeno, da bo on tisti, ki bo zanj skrbel in da bo mali njegova senca, jaz pa bom tista, ki mu bom na vsake toliko priskočila na pomoč. No, sedaj je seveda vse drugače oz. je situacija ravno obrnjena. Jaz se sicer nad tem ne pritožujem, ampak, ko ga pa nekaj prosim se mi pa zdi, kot da mu je težko (čeprav mu verjetno ni), ampak me seveda razjezi, ko mu ga pustim doma in ga on potem zaradi svojih opravkov raje pusti pri mami. V nasprotju z mano, ki ga raje vzamem v službo. Tukaj sva si pač različna in tuki potem jaz postanem tista, ki kompliciram in težim. Kaj čmo, bo pač tako, da ga bom raje še naprej jemala na šiht, kot da ga pustim doma. Sej če nima opravkov ga seveda pazi on in mu ni problem. Ampak on ima pač skoz neke opravke in potem je tko kot je. Pravi, da ga noče skoz v avto in iz avta pa tako in da je bolje če ga pazi njegova mami. Ah pustimo zdej to, kar je je, upam le, da ne bo otroka dajal takole v varstvo. Roll Eyes (ker bo njegova mami bolje pazila nanj)

Šibam zdej domov, da ga čimprej stisnem k sebi. No, oba. Wink
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3416 : sreda, 05.10.2005 : 12:43:28 »

Uf sem kar malo potolazˇena, da nisem edina.. Joj ti deci zmesˇani. Angry

Hvala ti za odgovor.

He he me ni kaksen dan na forumu pa poglej zgodbice...   Cheesy
BAGI ne generaliziraj... nismo ravno vsi enaki... Tongue Tongue Tongue

Jaz grem z naso DD velikokrat sam v Portoroz in ni nobenih problemov vsi smo zadovoljni mislim pa da DD se najbolj!!!  Tongue
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3417 : sreda, 05.10.2005 : 12:45:35 »

Jaz osebno imam slabe izkusnje z zdravjem zato se raje prej odpravim k zdravniku naj bo to za mene al pa za kuzka... so stvari, kjer je hitrost zelo pomembna,,, boljse da gres zastonj kakor da si  prepozen...
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3418 : sreda, 05.10.2005 : 13:07:06 »

G. sem vedla da boš komentiral, sevede komentar ni bil namenjen vsem moškim. Izjeme obstajajo. Wink

Joj kaj pa Torzl danes ušpiču. Sta šla z mojmu v trgovino in je Torzlna pustu za dve minute samega v avtu, kjer je pustil tudi ključe. Pride nazaj in avto zaklenjen. Hehe mali je že vedu kaj mora nardit, da bo moj ostal zunaj na dežju. Ker je bilo do doma preveč za hodit (50 km) po rezervn ključ, je seveda trajalo da ga je nekdo pripeljal. Ga je moj hotel naučit, da bi se še odklenu, pa se Torči ni dal. Grin Zdaj pa že veselo skače po moji pisarni. Cheesy
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3419 : sreda, 05.10.2005 : 13:50:50 »

He he Bagi dobrota je sirota....   Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 223 224 225 226 227 [228] 229 230 231 232 233 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines