mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 07.10.2024 : 09:13:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 222 223 224 225 226 [227] 228 229 230 231 232 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 317689 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3390 : petek, 30.09.2005 : 19:28:27 »

Ojej, kaj pisem neumnosti: hotela sem napisat, da je zacudeno (ne cudno) vohala vozicek in je imela grebencek (ne grebcek) na hrbtu  Roll Eyes  Grin

A ja, pa se ena off-topic: sva bile danes na Gradu in se je ponosno povaljala v cloveskem dreku  Angry Ponosno pa zato, ker sem bila predalec (no ja, 5 metrov), da bi ji preprecila. Klicanje ni pomagalo, samo gledala me je v stilu "kaj mi pa mores", ko sem se zacela priblizevat, se je pa na hrbet vrgla v smrdljiv kup(cek), PACKA! Sledilo je kopanje in pranje s kisovo vodo pa seveda dezinfekcija banje... Zdaj pa smrci na kavcu, kot da se ni nic zgodilo  Roll Eyes
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3391 : sobota, 01.10.2005 : 15:24:17 »

Ja plan že je Tina, ampak zaenkrat je želja še neuresničena. Upam, da se nam res kaj kmalu pridruži še en član. Undecided Sem skoraj prepričana, da bo Torču družba prijala.
Fuuull hvala za nasvete in za link, sem si že vse prebrala in res upam, da se bo vse skupaj obneslo. Tisto za pleničke in majčke sem že slišala, bomo pa poskusli še vse ostalo. No, glede na to da našega knedeljčka itak ne bomo zapostavljali, vem da ne bo problemov. Itak pa je Torči najin prvi otročiček in se bo drugi moral prilagajat. Wink Grin

Btw: Danes sva dobila nov enosed in si ga je mali v trenutku prisvojil. Non stop na njemu leži. Seveda sem ga prej pogrnila z njegovo dekico, tko da že ve, da je namenjen prav njemu. Aja še to: res je Tina, Tor ne spi z nama v postelji ponoči, ga pa vedno zjutraj spustiva k sebi, da se malo pocrkljamo. Tako da tudi s tem ne bo problemov, saj se kdaj zgodi da na crkljanje pozabimo in se prav nič ne pritožuje.
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3392 : ponedeljek, 03.10.2005 : 07:09:25 »

He-he Tina, si bila prepočasna za Bubico kaj? Cheesy Cheesy
Ne vem zakaj se tako radi povaljajo v kakšnem drekcu Shocked
No takih vprašanj kot jih ima Bagi pri nas ne bo, ker imamo že velike otroke tako, da Žužika lahko kraljuje pri nama na postelji. Bagi želim vam, da se vam želja čimprej uresniči in, da Torči ne bo preveč ljubosumen. Kolikor jaz poznam to pasmo imajo prav radi otroke.
Žužika pa še kar hrope, tablet s poli salamco ne šmirgla več, se kar pod mizo skrije. Včeraj sem ji skuhala malo purana in jo z mesom nahecala,da je pojedla tudi tableto, danes zjutraj pa ni šlo. Sad
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3393 : ponedeljek, 03.10.2005 : 07:55:50 »

Jp, hitrost zgleda ni moja vrlina (sploh v primerjavi z Bubico)  Wink

Mi je pa hudo slišat, da z Žužiko ni nič boljše  Sad Kaj je bilo potem zjutraj, je vseeno dobila tableto ali ne?
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3394 : ponedeljek, 03.10.2005 : 09:27:16 »

Žuža, kaj pa če ji kupiš kako konzervo tune ali pa kako bolj konkretno ribjo zadevo? Hugi je nor na ribe in kalamare in vse kar smrdi po morju.  Roll Eyes

Ostane pa še varianta od Tine, da ji tableto potisneš v gobček. Pri Hugiju smo tudi to že prakticirali z unimi tabletami z izvlečkom kostanja, proti driski....
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3395 : ponedeljek, 03.10.2005 : 09:43:02 »

Hvala Žuža za lepe želje in res je Torči totalni navdušenec otrok in se z njimi veliko raje igra kot s kakšnim psom. Gre se le za vprašanje ljubosumja. No, ampak kot sem že rekla, je mali najino prvo dete, zato ne bo nič izpostavljen.. Wink Tongue
Tvoji mali bunkici pa želim čimprejšnje okrevanje in res ji zatlači tisto tabletko v grlo, ker ga res ne bo mogla izpljunit. Mi smo to večkrat prakticirali pri naši pudlici, ker je prav tako vedno pogruntala, da se v koščku salame skriva neki, kar ni po njenem okusu.. Angry
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3396 : ponedeljek, 03.10.2005 : 11:15:14 »

Jp, hitrost zgleda ni moja vrlina (sploh v primerjavi z Bubico) Wink

Mi je pa hudo slišat, da z Žužiko ni nič boljše Sad Kaj je bilo potem zjutraj, je vseeno dobila tableto ali ne?
Ja ne vem. Pustila sem ji par koščkov salame na krožniku. V eni je bila skrita tabletka. Upam, da je pojedla. Sem morala šibat v službo.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3397 : ponedeljek, 03.10.2005 : 11:20:12 »

Ojej, in potem se čudiš, da pes še vedno hrope  Roll Eyes A se ti ta mala slučajno smili, da bi ji tableto v grlo potisnila? Malo več odločnosti, pa bo  Wink
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3398 : ponedeljek, 03.10.2005 : 12:13:41 »

Veš saj toniso več antibiotiki. Je pa res, da se mi tamala ful smili, da bi ji to v grlo porinila. Jest res nisem za take stvari. Cry
Itak pa jo bom verjetno danes popoldne, če bo le čas peljala še 1x k vetu.
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3399 : ponedeljek, 03.10.2005 : 12:20:36 »

Vesˇ saj toniso ve? antibiotiki. Je pa res, da se mi tamala ful smili, da bi ji to v grlo porinila. Jest res nisem za take stvari. Cry
Itak pa jo bom verjetno danes popoldne, ?e bo le ?as peljala sˇe 1x k vetu.

Jaz sem kupil pri vetu tisto pastico in notri dam tabletko in nasa jo ma fulll rada... Tongue
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3400 : ponedeljek, 03.10.2005 : 12:25:07 »

Tinaaaa....
Ja to je neke vrste blatna kopel.... hehe... pocasi te bo zacela prepricevat kako je to zdravo in dobro hehe   Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3401 : ponedeljek, 03.10.2005 : 12:31:37 »

He he, ti pa si joker  Wink Mogoce se je pa na ayurvedo vrgla (saj ves, Gandhi pa to)  Grin
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3402 : ponedeljek, 03.10.2005 : 12:36:40 »

Jaz sem kupil pri vetu tisto pastico in notri dam tabletko in nasa jo ma fulll rada... Tongue
kako pastico?
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3403 : ponedeljek, 03.10.2005 : 14:07:52 »

Žuža sej pa to sploh ni nobeno mučenje. Wink Le gobček ji odpreš in potisneš tableto v grlo.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3404 : torek, 04.10.2005 : 09:30:12 »

Našim štrukljem želim vse dobro ob svetovnem dnevu živali  Kiss  Kiss  Kiss

Zdaj pa šibam na lepše, toplejše,...  Wink za dobrih 10 dni- imejte se lepo!

Lp,
Tina
Logiran
Strani: 1 ... 222 223 224 225 226 [227] 228 229 230 231 232 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines