mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 06.10.2024 : 21:23:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 201 202 203 204 205 [206] 207 208 209 210 211 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 317452 krat)
0 članov in 20 gostov pregleduje to temo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3075 : petek, 02.09.2005 : 12:03:22 »

Mi pridemo, če se Bubica ne bo začela gonit  Wink

Lep vikend vsem!
Logiran
Polde&Lojze
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #3076 : petek, 02.09.2005 : 17:02:29 »

Najprej lep pozdrav vsem ljubiteljem Francoskih Buldogov!

Kar malce me je sram, da kot informatik tako dolgo nisem našel te strani. Pa še sedaj sem jo našel po naključju. V eni od objav sem opazil, da se je omenil naš kuža Lojze - http://www.lojze.net Žal moram sporočiti, da je Lojze umrl 29. julija, in sicer zaradi odpovedi srčka. V tolažbo nam je to, da ni trpel in da so bile smrtne muke kratke. Svoj večni mir je našel na izredno lepem prostoru v Kočevskem Rogu, kjer smo mu uredili grobek.

Kot ljubitelji Francoskih Buldogov si verjetno lahko predstavljate, kako zelo boleča izguba je bila to, ker je bil Lojze za nas nekako naddružinski član. Zavedamo se tudi, da ga noben Francoski Buldog ne bo mogel nadomestiti, lahko pa ga nasledi.

In tako sem pisal organizacijam Francoskih Buldogov po celi Evropi in našli smo primernega v Švici. Od pretekle nedelje je postal član naše družine. Ime mu je Polde, v kratkem bo začela delovati tudi njegova internet stran http://www.polde.net (trenutno smo pač še preobremenjeni s Poldetovo aklimatizacijo  Cheesy ) Na tej strani bo tudi več podatkov o njemu.

Lep pozdrav vsem,

Janko Lavrič
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3077 : petek, 02.09.2005 : 18:17:18 »

Janko, sožalje za Lojzeta  Cry Izgube ne bo lahko preboleti, olajšal pa jo bo Polde. Čestitke torej k novemu družinskemu članu, pa kmalu napiši kaj več o njem (kdo pa so vzreditelji, kakšne barve je, kako ste se navadili en na drugega,...)  Wink
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3078 : petek, 02.09.2005 : 18:24:16 »

Joj, šele zdej vidim, da si dal gor link, kjer bo več podatkov o Poldetu- sorry  sram Malo sem zmedena, ker sem pred 3 urami postala teta  Cheesy  Wink
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3079 : sobota, 03.09.2005 : 14:05:23 »

Katja čestitke in pozdravljen polde. Wink
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3080 : sobota, 03.09.2005 : 14:06:32 »

Ups sori jaz sicer nisem teta in ne vem zakaj sem zmedena.. sram Roll Eyes
No mogoče je pa tudi Katja teta.. Roll Eyes Grin

Tina še enkrat: čestitke! Wink
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3081 : sobota, 03.09.2005 : 15:43:42 »

No mi mamo ene par novih fotkic z Bleda.

http://baguska.moj-album.com/album/1012317/
Logiran
jerac78
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 12


« Odgovor #3082 : nedelja, 04.09.2005 : 16:33:18 »

Najprej lep pozdrav vsem ljubiteljem Francoskih Buldogov!

Kar malce me je sram, da kot informatik tako dolgo nisem našel te strani. Pa še sedaj sem jo našel po naključju. V eni od objav sem opazil, da se je omenil naš kuža Lojze - http://www.lojze.net Žal moram sporočiti, da je Lojze umrl 29. julija, in sicer zaradi odpovedi srčka. V tolažbo nam je to, da ni trpel in da so bile smrtne muke kratke. Svoj večni mir je našel na izredno lepem prostoru v Kočevskem Rogu, kjer smo mu uredili grobek.

Kot ljubitelji Francoskih Buldogov si verjetno lahko predstavljate, kako zelo boleča izguba je bila to, ker je bil Lojze za nas nekako naddružinski član. Zavedamo se tudi, da ga noben Francoski Buldog ne bo mogel nadomestiti, lahko pa ga nasledi.

In tako sem pisal organizacijam Francoskih Buldogov po celi Evropi in našli smo primernega v Švici. Od pretekle nedelje je postal član naše družine. Ime mu je Polde, v kratkem bo začela delovati tudi njegova internet stran http://www.polde.net (trenutno smo pač še preobremenjeni s Poldetovo aklimatizacijo  Cheesy ) Na tej strani bo tudi več podatkov o njemu.

Lep pozdrav vsem,

Janko Lavrič

Janko, sožalje za Lojzeta.Ko sem gledal Lojzetove slike sem opazil da sta moj Gorgi in Lojze v glavo popolnoma enaka.Žal mi je da je Lojze umrl pri 2 in pol letih.Gorgi je star že skoraj 9 let, in me veseli da se še kar dobro drži.Upam da ti bo Polde vsaj delno nadomestil Lojzeta.

LP Jernej

P.S.:aja pa link od Poldeta mi ne dela.Bom probo še drugič.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3083 : nedelja, 04.09.2005 : 19:22:33 »

Baguska, super fotke, samo ne vem, od kdaj se hodi Angelina tja kopat  Wink Pa hvala za cestitke (je pa Katja tudi teta, tako da nisi mimo usekala)!

Jernej, stran od Poldeta se ne dela, bo pa v kratkem (ce mi je uspelo prav razbrat). Se veselimo...
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3084 : nedelja, 04.09.2005 : 21:21:17 »

Janko žal mi je za Lojzeta.  Cry Take izgube si sploh ne predstavljam. Želim ti veliko lepega s Poldetom.

Tina, čestitke za titulo "teta". Eni ne bomo tega nikoli deležni.  Wink

Tadeja, Torči je tak dec, da se ne čudim, da ima toliko lepotic okrog sebe.  Roll Eyes

Mam nove slikce v albumu. Cheesy
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3085 : ponedeljek, 05.09.2005 : 07:19:12 »

Janko, res mi je žal za Lojzeta. Cry Vem, da morate biti čisto preč.
Jaz sem svojo Žužiko peljala v soboto zjutraj k veterinarju, ker je bila
čisto mirna, samo sedela je in žalostno gledala, tako, da sem bila čisto panična. Ni hodila za mano (kar se nikoli ne zgodi) in tudi na pojstlo ni mogla skočit. Veterinarka jo je pregledala in ugotovila, da jo boli želodček(res je prej tudi fejst bruhala) in ji dala eno inekcijo. Popoldne je bila že malo boljša, vendar še vedno ni tako živahna kot ponavadi. Undecided Cry
Baguška, Marjana krasne fotke, veselje jih je pogledat.Vsi trije pobiči so res carji. Upam, da se kmalu srečamo.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3086 : ponedeljek, 05.09.2005 : 08:58:36 »

Žuža, upam da je s ta malo že boljše in da že hodi za tabo  Wink

Marjana, super fotkice, sta pa res gavnarja, tale dva  Grin Se pa že vidi, kdo je šef  Wink  Cheesy

Mi smo kar fajn, Buba ima zgleda PMS, ker je sitna 100 na uro... Pa spi veliko več kot ponavadi, tako da se najbrž res bliža gonitev  Roll Eyes
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3087 : ponedeljek, 05.09.2005 : 09:48:14 »

Hi...Ta...  lustne slikce bratca !!!...  Cheesy:D
Hi...Ti.. ja tud Gregor ne bo nkoli stric...
Hi...Z upam da je s knedlom ze boljse... Cheesy
Hi...B super slikce!!!  Cheesy:D
Hi...J res mi je zal za izgubo Lojzeta...  Cry 
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3088 : ponedeljek, 05.09.2005 : 11:02:42 »

Baguska, super fotke, samo ne vem, od kdaj se hodi Angelina tja kopat Wink Pa hvala za cestitke (je pa Katja tudi teta, tako da nisi mimo usekala)!

Hm Tina pojma nimam kaj je Angelina tam delala, ampak si je tako močnooo želela s Torčijem slikat, da sem se je usmilila. Wink Grin
Aha no evo, so prsti že vedli zakaj so mim usekali in takrat napisali Katja in ne Tina. Tongue Tongue

Tadeja, Torči je tak dec, da se ne čudim, da ima toliko lepotic okrog sebe. Roll Eyes

Mam nove slikce v albumu. Cheesy

Ja res je postal ornk dec, ampak zaenkrat svoje pubertete še ne kaže na drugih, razen na svojemu plišastemu kužiju. Huh No res pa ima se mi zdi vedno več frajl, ki palijo na njega. Kiss

Krasne fotke Hugija in Otkiča.. Skupi pa prav rulata!! Cheesy  Cheesy

Jaz sem svojo Žužiko peljala v soboto zjutraj k veterinarju, ker je bila
čisto mirna, samo sedela je in žalostno gledala, tako, da sem bila čisto panična. Ni hodila za mano (kar se nikoli ne zgodi) in tudi na pojstlo ni mogla skočit. Veterinarka jo je pregledala in ugotovila, da jo boli želodček(res je prej tudi fejst bruhala) in ji dala eno inekcijo. Popoldne je bila že malo boljša, vendar še vedno ni tako živahna kot ponavadi. Undecided Cry
Baguška, Marjana krasne fotke, veselje jih je pogledat.Vsi trije pobiči so res carji. Upam, da se kmalu srečamo.

Upam da je u Žužiko že bolje in ne bom pozabila, ko se je Torči enkrat točno tako obnašu, vendar sem takrat predvidevala da je bil žalosten oz. v stanju 'globoke žalosti', kot je tudi Tina 1x napisala. Takrat je bil dva dni tak, da kamor sem ga postavila tam je obstal in se ni premaknu. Potem pa kar naenkrat 100% sprememba, ko smo dobili obiske in sta prišla dva mulca.. Očitno je takrat pozabil na vse. Tako da je možno da je Žuža od bolečine še malo žalostna zraven in je vse skupaj še bolj izrazito. Undecided Roll Eyes Skratka upam, da bo čimprej zdrava spet skakala za tabo. Tongue

Ja tud jaz upam da se kmalu vidimo, če bo kdo kaj predlagu, mi smo ta vikend še doma, naslednji vikend pa nas ni. Wink

Mi smo kar fajn, Buba ima zgleda PMS, ker je sitna 100 na uro... Pa spi veliko več kot ponavadi, tako da se najbrž res bliža gonitev Roll Eyes

Potem je pa Bubi pol oproščeno, ker PMS pa res niso fajn zadeve. Angry Sad In če spi več kot ponavadi, potem sploh ni panike, saj je takrat manj sitna. Wink Naš Torči ima PMS skoraj vsak dan, vsaj kar se igre tiče, ker nikoli nima dovolj. Huh

Hi...Ta...  lustne slikce bratca !!!... Cheesy:D
Hi...Ti.. ja tud Gregor ne bo nkoli stric...
Hi...Z upam da je s knedlom ze boljse... Cheesy
Hi...B super slikce!!! Cheesy:D
Hi...J res mi je zal za izgubo Lojzeta... Cry

Hi...G tud tebi!!!! Kako kaj D?? Grin Cheesy
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3089 : ponedeljek, 05.09.2005 : 11:49:13 »

Hi... Bagi... si se pa razpisala...
Ja nasa frajlica je OK ... sva bila na morju cez vikend in je uzivala na vrtu...
...ta teden jo peljem na kontrolo k vetu zaradi tiste alergije ki jo je staknila pred tremi tedni...  Kiss Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 201 202 203 204 205 [206] 207 208 209 210 211 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines