mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 05.10.2024 : 08:14:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 147 148 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 317028 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #2130 : petek, 24.06.2005 : 08:18:45 »

Jutro!
Dudo, kolk fajne fotke!  Kiss Mi je zelo zelo žal, da naju s Šanom ni bilo  Cry - pa toliko punc na kupu! Bova pa drugič prišla!
Uf, končno je petek in končno spet vikend, ko bom lahko cel čas s Šanom!!!  Cheesy Cheesy Cheesy
Ja prej sem pozabla napisat, da je bil Šani tudi pogrešan, za kar se mu oprviči Pixy prosim.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2131 : petek, 24.06.2005 : 08:18:56 »

...
A vam je bilo kaj vroce!!!!!! Tongue Tongue Tongue

Vprašaj Jrija, ki se je ene 20x povaljal v eni mini skledici za vodo (po mojem je mislil, da je to un bazenček, ki mu ga je kupila Katja)  Wink Bilo je soparno in ne prav hudo vroče- orkog pol devetih smo pobegnili domov, ker je začelo grmet...

Čakamo še ostale fotke - Dudove so pa hude, jaz ta malih treh sestric sploh ne ločim  sram

A ja, Bubini vzdevki so pa: Bubica, punčka, Hoover (po sesalcu, ne po predsedniku), lubica, lepotička, prasička (kadar ga spusti), teliček, Bubčen (obstaja tudi varianta na š, torej Bubšen), miška, Bubkole (to najpogosteje sliši od mojega očeta), Bubon, Bubolina, baraba, lumpa, zadnje čase pa je največkrat kar žabon ali žaba...  Roll Eyes Seveda imajo ta imena obvezne pridevnike (velika, mala, lepa, smrdljiva,...)  Kiss In seveda uporabljamo tudi Printemps (rodovniško), kadar ga kaj fino userje  Wink
Logiran
pixy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 86


« Odgovor #2132 : petek, 24.06.2005 : 08:24:34 »

Ja prej sem pozabla napisat, da je bil Šani tudi pogrešan, za kar se mu oprviči Pixy prosim.
Ok, mu bom povedala!  Wink
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #2133 : petek, 24.06.2005 : 08:26:51 »

Ja Jirži je namakal celo glavo v posodico za vodo in to na tak simpatičen način, da ne morš verjet. Grin Grin Grin
Logiran
dudo
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #2134 : petek, 24.06.2005 : 09:08:30 »

Ja, slikce so - kot ste najbrž že videli - v albumu. Smo se še posebej včeraj zvečer potrudili, da lahko danes malo občudujemo naše pujske  Wink Wink! Srečanje je bilo super, ker se lahko končno pogovoriš z ostalimi so-odvisneži od francoskih knedlov, ne da bi te kdo prav čudno gledal, hehe. Za naslednje srečanje pa predlagam, da bi šli kam na sprehod (ne na dolg, mogoče za pol urce - zaradi te vročine...) z našimi kužončki, tako da ne bomo samo na enem mestu, pa še mi-lastniki se bomo malo razgibali? Kaj pravite?
Drugače so pa kužki fenomenalni eden za drugim. Prav zanimivo je, kako so si različni (razen sestric, seveda Wink) po karakterju, pa tudi po telesni zgradbi Cool Vsak ima neko svojo značilnost.

Buba = individualka z zanimivim hobijem: mizarstvo in lesna obdelava + sigurno najhitrejši francoski štrukelj v šprintu na 100m + močna osebnost - lahko bi ji rekli "alfa" samička našega francoskega društva (vsi jo ubogajo Wink Cheesy)

Jiri = pravi maneken oz. največji lepotec, v kar so se lahko prepričale tudi vse punce v našem francoskem krdelu  Grin, saj mu niso dale miru niti za sekundo + Jiri pa svojo lepoto veselo izkorišča, kar je seveda tudi edino pravilno, hehe!!

3 sestrice (Žuža, Nita, Luna) = naši največji srčki oz. scrkljanci + imajo najboljši karakter od vseh, ljubljenčki v pravem pomenu besede oz. predstavljajo eno samo pasjo "milino"+ vse 3 zaljubljene v Jirija;

Dudo = 2 očitni lastnosti: daleč največji francoski pujsek  + eden najbolj pohotnih francozov vseh časov: že sedaj pri 8 mesecih se je odločil, da bo zaplodil celotno žensko francosko sceno v Sloveniji, mogoče pa tudi v svetu, pa naj stane kar hoče Grin Cheesy Grin;;
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2135 : petek, 24.06.2005 : 09:15:17 »

Joj, Dudo, kakšni opisi  Grin  Grin  Grin Si pa čisto zadel, točno taki so!

Sem pa pozabila včeraj napisat med pogrešane še Naceta, tako da: Naceeeee, pogrešali smo te  Wink
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #2136 : petek, 24.06.2005 : 09:24:40 »

Ah, sedaj pa sem še bolj jezna, da me ni bilo, ko sem slikce vidla!
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #2137 : petek, 24.06.2005 : 09:28:51 »

Joj, Dudo, kaksˇni opisi Grin Grin Grin Si pa ?isto zadel, to?no taki so!

Sem pa pozabila v?eraj napisat med pogresˇane sˇe Naceta, tako da: Naceeeee, pogresˇali smo te Wink

Ja tole si pa lepo povedala POGRESANE OSEBE....+ POGRESANI FRANCOZI....   Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #2138 : petek, 24.06.2005 : 09:39:59 »

Dudo super opis naših lubčkov Grin Cheesy Grin
Sicer pa smo se na forumu že pogovarjali, da bi se enkrat dobili na planini Dol, kjer je tudi očka naših treh lepotičk in ta vikend tudi njihova mamica Lena. Tudi midve z Žužo bova tam ta vikend. Vabljeni Smiley
Gremo pol lohk peš na Velko planino.  Wink
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2139 : petek, 24.06.2005 : 10:16:25 »

Veš da  Wink Imava veliko skupnih stvari (upam samo, da ne štrlečih ušes)  Cheesy
Logiran
dudo
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #2140 : petek, 24.06.2005 : 10:25:32 »

Žuža, mi smo takoj za takele izletke ala Velika planina ipd., samo tale vikend nas ne bo, ker gremo na morje, drug teden bi pa najbrž šlo....bomo še videli kako bo s časom? Se bomo še dogovorili glede tega! Drugače smo pa ta vikend na C. vrhu in ste vsi francoski odvisneži, ki boste kaj v bližini Savudrije, Umaga al pa Portoroža, toplo vabljeni.... Mi z bagusko smo že zmenjeni za en drink. Če je še kdo zainteresiran, naj se javi na zasebna sporočila, da mu sporočim gsm. Wink
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #2141 : petek, 24.06.2005 : 10:42:01 »

Zˇuzˇa, mi smo takoj za takele izletke ala Velika planina ipd., samo tale vikend nas ne bo, ker gremo na morje, drug teden bi pa najbrzˇ sˇlo....bomo sˇe videli kako bo s ?asom? Se bomo sˇe dogovorili glede tega! Druga?e smo pa ta vikend na C. vrhu in ste vsi francoski odvisnezˇi, ki boste kaj v blizˇini Savudrije, Umaga al pa Portorozˇa, toplo vabljeni.... Mi z bagusko smo zˇe zmenjeni za en drink. ?e je sˇe kdo zainteresiran, naj se javi na zasebna sporo?ila, da mu sporo?im gsm. Wink

Ja jaz se zelo pogosto nahajam v Portorozu ....lahko mi posljes na ZS mobi...gregor  Cheesy
Logiran
dudo
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #2142 : petek, 24.06.2005 : 10:52:37 »

No, super Grega! Sej ne vem, zakaj bi blo to treba sploh na ZS povedat? Moj gsm je 041/272-956, Tinin pa 041/605-911, Dudotov pa 041/***/*** (ne smem povedat, ker ga potem preveč francoskih punc kliče  Grin Grin).
 
Grega, mi gremo v soboto opoldne na morje, pa se lahko v Portorožu oglasimo al se pa vi pripeljite na CV - po želji. Kaj predlagaš?
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #2143 : petek, 24.06.2005 : 12:13:19 »

No, super Grega! Sej ne vem, zakaj bi blo to treba sploh na ZS povedat? Moj gsm je 041/272-956, Tinin pa 041/605-911, Dudotov pa 041/***/*** (ne smem povedat, ker ga potem preve? francoskih punc kli?e Grin Grin).
 
Grega, mi gremo v soboto opoldne na morje, pa se lahko v Portorozˇu oglasimo al se pa vi pripeljite na CV - po zˇelji. Kaj predlagasˇ?

Ja zal tale vikend pospravljam in bo nasa dama kar v LJ ostala se pa slisimo za naslednji teden...  Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #2144 : petek, 24.06.2005 : 12:46:33 »

Fuuull lušne fotke. Berem da ste se imeli super in res mi je zelo hudo da s Torijom nisva bila pristona, nam pa zato drugič ne uidete. Wink Res bi se rada dobila še z drumi njegovimi vrstniki, da malo primerjam Torzlna, ker smo se danes po nekaj dnevih spet dobili z njegovim bratcom in je skoraj še 1x večji in širši od njega. Shocked Shocked Shocked Vedno bolj se 'navdušujem' nad idejo da mu malenkost zmanjšam obroke. Undecided

No kot sem napisala, danes sem spet s knedljom doma in verjetno (če bo vse po sreči) se bo tako izteklo, da bom od zdaj naprej delala le vsak drugi dan, kar pomeni da se mi ne bo več treba vsak dan vozit v LJ in bom s tem lahko tudi več z mojim pujskom. Grin Cheesy

Dudo za CV velja, mi gremo verjetno dol že danes zvečer in bomo uživali vse do ponedeljka zjutri. Tongue Vsekakor upam da se vidimo, da se naša koštrunčka malo pigrata.. No srčno upam da se bosta razumela. Huh Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 147 148 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines