mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 04.10.2024 : 14:21:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316607 krat)
0 članov in 30 gostov pregleduje to temo.
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #1545 : ponedeljek, 06.06.2005 : 12:04:50 »

http://www.eurodog.at/  na nemski verziji so rezultati (od petka...  Lips Sealed )
m.
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1546 : ponedeljek, 06.06.2005 : 12:08:05 »

Ja, bazenček je slabe 4 jurčke, kar sploh ni tako drago, glede na to, da je navaden lambar 2000,  pa je premajhen in sploh neprimeren.  Smiley Zraven dobiš tudi pokrov, da ponoči lahko vse skupaj pokriješ. Jaz sem bila tako navdušena ko sva ga našla, po mojem je prodajalka mislila, da sem malo čauhnjena, da ga zase kupujem.  Grin

Sicer se pa na linku nič ne vidi kateri francozarji so bili na razstavi. Angry
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1547 : ponedeljek, 06.06.2005 : 12:11:48 »

Maja 01, mi lahko pomagaš, ne najdem rezultatov...
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #1548 : ponedeljek, 06.06.2005 : 12:41:52 »

izberes Deutsch (nemska zastavca) -> v zgornjem meniju Ergebnise (saj pravim, da so samo za petek), ce pa kliknes na Fotos, so slike od petka in sosbote. Vcerajsnjih rezultatov se ni  Tongue
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1549 : ponedeljek, 06.06.2005 : 14:50:11 »

Aha, hvala. Zdaj vidim.
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1550 : ponedeljek, 06.06.2005 : 18:41:24 »

Joooj jooooj. A mislite da se bo Torči navadil kdaj na druge kužke? Undecided Zdele je pol ure lajal v televizijo, ker je bila oddaja o psih in je kazalo kužke. Niti glasu od njih, le videl jih je, pa ni nehal lajat. Pa nisem vedela ali dam drugam ali je prav da vidi, da mu nič ne bojo naredili? Huh On pa neustavljiv lajež in grbica do višav. Angry Pa nikoli ga nismo nazaj držali ali pa karkoli in že od majhnega ima stike z drugimi psi. Ampak na začetku je počepnil in malo cvilil, sedaj pa noro cvili, teče stran in zganja tak cirkus kot da bi videl bav-bava. Potem ko se drugi kužek obrne stran, pa postane 'kao' korajžen in začne lajat. Nekateri ste se lahko prepričali tudi na lastne oči. Shocked
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1551 : ponedeljek, 06.06.2005 : 19:08:32 »

Baguška, jaz bi ti svetovala, da se morda pogovoriš s kakšno pasjo psihologinjo. Morda pa bi ti ona vedela povedati kaj bi lahko storili, da mali ne bi bil tako prestrašen? Kaj je bilo pa v pasji šoli, a tam se jih pa ni bal?
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1552 : ponedeljek, 06.06.2005 : 19:10:19 »

Bagi, a maste nove šalćle za papico?  Cheesy  Smiley
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1553 : ponedeljek, 06.06.2005 : 19:11:24 »

šalčke    sem hotela napisat.
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1554 : ponedeljek, 06.06.2005 : 19:52:21 »

A da tudi to obstaja? Pasja psihologinja? Kje pa jo lahko najdem? Huh

Ja tudi v pasji šoli se je tako obnašal. Smo mislili da bo s časom bolje, pa nič. Cry Cry Cry

Aja si že vidla slikice ja? Grin Ne ne. Posodice so bile doma že pred prihodom Torčija,
ampak sem jih slikala, ker me je Žužina 'mami' zadnjič spraševala kakšne so, da se
z njimi ne more igrat in da nič naokoli ne popacka. Wink Prav fine so. Superca!
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1555 : ponedeljek, 06.06.2005 : 20:02:54 »

Aha že najdla: dr.mag. Sabina Stariha - Pipan, pasja psihologinja, specializirana za vedenjske probleme psov, s Klinike za male živali na Gorkičevi v Ljubljani. Bom jutri poklicala, da vidim če je sploh še tukaj. Ali mogoče še kdo ve za katerega? Roll Eyes A pa mislite da to res lahko kaj pomagajo ali je to bolj tako? Undecided
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1556 : ponedeljek, 06.06.2005 : 22:18:07 »

baguska,

Sabina še vedno dela na Kliniki, tako da jo kar pokliči- če ne bo imela časa, te bo kasneje poklicala nazaj... Kar ti bo svetovala, vzemi resno, saj se dobro spozna na pasje vedenje (k njej sem s sestrino psičko hodila na pasje igralne urice). Jaz osebno bi ti pa svetovala, da ga vseeno vodiš v pasjo družbo in da vse njegove pobege k tebi (ali prestrašenost) ignoriraš. Če ga boš ogovarjala, bo samo dobil potrdilo, da je dobro, da pride k tebi in da drugih psov ne rabi. Po mojem ne bi bilo slabo, da se vsak dan zmeniš s kom, ki ima psa, pa da se dobite na pasjih "uricah". Pa izberi kakšnega manjšega in prijaznega kužka za igro (tisti angležek ga je verjetno res prestrašil).
Me pa ful čudi, da ti v pasji šoli niso znali svetovat  Undecided Pa ukrepaj čim prej- da se ne boš pri Torčijevih 18 mesecih tolkla po glavi, tako kot jaz, da nisi dovolj socializirala psa  Tongue

Upam, da bosta rešila problem... Držim pesti  Wink
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1557 : torek, 07.06.2005 : 00:08:28 »

Tina hvala za pomoč. Vem da moram ukrepati čimprej in da je zdaj še najbolj važno ko je tako majhen, saj se bo ravno zdaj največ navadil.. Upam da obstaja kakšna rešitev za takšne kužke in da bo tudi naš Torči postal kmalu pravi junak. Wink

V mali šoli so že svetovali, a problem je, ker so tukaj vpisani sami veliki kužki in vsi so že starejši od njega. Govorim res o velikih kužkih, kot so planšarji. sram Res da so vsi razigrani, a žal vsiiii tako preveliki da bi se z njimi lahko igral. Očitno ima paranojo pred vsemi kužki ki so večji od njega. Undecided Ali pa če jih je preveč. Kolikor se spounem sta mu bila na srečanju zanimiva le Žuža in Jiri, pa še onadva samo takrat ko je bil z njima sam.

Mah bomo videli kaj bo. Pravijo da je še prekmalu da bi se mogla sekirat zaradi tega, jaz pa sem nekako prepričana da je treba ukrepat že sedaj. Tako kot praviš ti Tina. Upam da bo gospa Sabina poznala rešitev zanj in za nas. Wink

Bila pa bi nadvse navdušena, če bi bil v bližini kakšen majhen kuža zanj. Razen njegovega bratca ne poznam nobenega. So, ampak vsi že starejši od njega. Cry  Mah bomo videli kaj bo gospa povedala.

Lahko noč vam in vašim štrukeljcom. Kiss
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1558 : torek, 07.06.2005 : 09:07:36 »

Tadeja, glede bližine manjših psov imam rešitev: dejmo spet organizirat eno srečanje!  Cheesy

A gre kdo na piknik kluba za pritlikave pasme to soboto?
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1559 : torek, 07.06.2005 : 09:26:17 »

Jaz sem za srečanje, kot smo že govorili enkrat med tednom. Saj veste, med vikendi poleti vsi nekam hodijo, tako, da ni časa. Roll Eyes
Se bosta lahko Torči in Žužika spet malo poigrala, pa drugi tudi seveda. Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines