mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 04.10.2024 : 14:23:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316625 krat)
0 članov in 42 gostov pregleduje to temo.
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1530 : ponedeljek, 06.06.2005 : 08:50:25 »

Baguška, ful sem vesela, da je tvoj lepi pikec že boljše volje. Drugič moraš pa zelo paziti, ko boš kakega psa božala zraven njega, da ga ne bo tolk srček bolu, ker jaz sem prepričana, da ravno tako trpijo kot mi ko smo žalostni. Ker prvi je definitivno Torči.  Cheesy Cheesy
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #1531 : ponedeljek, 06.06.2005 : 08:51:36 »

Joj, Baguska: samo da je vse s Torčijem  vredu!!!  Kiss Tudi sama sem strašen paranoik in tudi jaz Jenny skoz nekaj "čekiram" in preučujem, da se obnaša tako kakor mislim da se mora. In če ni vse tako kakor bi moglo biti, me zagrabi groza.
Pa je vseeno bolje malce počakati... in se ponavadi izteče natanko tako kot se mora. Torej - dati času čas!
Da ne zabluzim preveč: z mailom sem želela le izraziti veselje, da je s Torčijem vse b.p.!
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1532 : ponedeljek, 06.06.2005 : 09:07:09 »

Ja nezne dusice  Kiss .....tile francozki... neznici...  Kiss
Ja nasa je tud ful ljubosumna samo ona kar zarenci in se postavi zase....
 Cheesy Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1533 : ponedeljek, 06.06.2005 : 09:10:57 »

Ja tale izkušnja me je kar stala kakšnega leta življenja ali pa večjo obrabo živcev.. Roll Eyes Tako da bom od zdaj še posebej pazila kaj bom počela v njegovi družbi. Očitno je ta naš mali pikec še veliiiikoooo bolj občutljiv kot sem na začetku mislila. Bo pa zato še toliko bolj sckrljan. Grin Cheesy Grin

Kaj pa se je zgodilo s Hugotovimi učki? Huh A ste bili na prepihu? Ali mogoče veš kaj je Hugota pripeljalo takrat do tistega stanja velike žalosti? Da bom še malo bolj previdna. Wink

Joj Gregor sej po eni strani upam, da se bo tudi Torči čez čas postavil zase. Roll Eyes
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1534 : ponedeljek, 06.06.2005 : 09:20:48 »

Ja res so nežne dušice naši cukrčki. Ali tudi vaši knedljčki skoz hodijo za vami? Shocked
Jaz tudi na sekret ne morem sama. Moja Žužika je čisto skoz za mano. Ne naredim koraka, da ga ne bi tudi ona. Razen ko kuham se vleže v bližini in me opazuje vmes pa še fehta seveda.
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1535 : ponedeljek, 06.06.2005 : 09:35:25 »

Baguska, si me kar prestrašila! No, še dobro, da je že vse ok s Torčijem.  Kiss
Upam, da bodo Hugotovi učki kmalu zdravi.

Mi smo bili v soboto v Bohinju in Jiri se je super ujel z mojim atijem, takoj sta si bila všeč.  Wink V jezero je tudi malo zaplužil, ampak samo do kolen.

Včeraj sva mu v Baumaxu kupila bazenček za na vrt. Nekako meter krat meter velik, tak za dojenčke. Ima precej nizek rob, tako da lahko sam nemoteno skače ven in noter. Komaj čakam, da ga vidim kako bo čofotal.   Grin Če koga zanima, je v Baumaxovem prospektu, ampak se slabo vidi: http://www.baumax.si/index.php (levo, na sredini, en otroček v moderm sedi noter).

Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1536 : ponedeljek, 06.06.2005 : 09:48:20 »

Tadeja, sploh nisem analizirala, kaj naj bi bil vzrok tisti "veliki žalosti". Sedaj pa je zadeva že preveč oddaljena in se ne spomnem, kaj se je takrat dogajalo.

Učke pa je imel čisto rdeče, baje naj bi bil mix prepiha in draženja zaradi trav. Ampak je že bolje, učke so vse manj rdeče, manj se solzijo in tudi s tačkami se vse manj praska. Sicer pa ob vsaki malemkosti tudi meni srce zastane in se takoj ustrašim. Ne vem, kaj bo, ko bodo otroci...
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1537 : ponedeljek, 06.06.2005 : 09:49:25 »

Aja, Katja tole z bazenčkom je super ideja, samo mi žal nimamo vrtička, da bi lahko užival.  Angry Angry Cry Cry
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1538 : ponedeljek, 06.06.2005 : 10:06:42 »

Ja žužika tudi mi ne naredimo koraka brez našega Torčija. Še pod tušom hoče stat zraven. Grin Grin
Da ne govorim o tem kako obužuje tiste tušne kapljice in se zaganja vanje. Cheesy Sicer ko je sam. sram
Pri kuhi pa nekaj časa vztraja sede in vztrajno gleda vame kaj mu bom dala, ko se naveliča pa se
vleže na noge da se ja slučajno ne bom premaknila. Tongue

Joj Katja oprosti ker sem te prestrašila, to ni bil moj namen. sram Res je da sem se sama mogoče malo
preveč prestrašila, samo kaj ko je bilo pa tako grozno.. No ja sej sedaj je zaenkrat o.k. Roll Eyes Je pa res
dobra ideja tole z bazenčkom, samo tudi mi nimamo možnosti ga v stolpnici postavit, tako da bo
mogel kar na vikende čakat, da se bo veselo namakal v morju. Cheesy

Tudi pri Toriju sem opazila, da ima malenkost rdečke učke, vendar se nič ne praska oz. menca in tudi
teče mu ne nič iz njih. Upam da se bo stanje normaliziralo, saj ves čas pazim da ja ne bo na prepihu,
na travo pa ga tudi ne voziva preveč, ker se bojimo klopov, kač in drugih žuželk ki grdo pikajo. Angry
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1539 : ponedeljek, 06.06.2005 : 10:15:12 »

Lahko ga daš tudi na balkon  Wink . Seveda potem lahko pričakuješ mokre tace povsod po stanovanju in vsesplošno otresanje, kar bo dodatno odišavilo prostore.  Grin  Cool

Malo sem pokukala na stran od razstave v Tullnu, imeli so kar 76 francozkov!  Cheesy Žal ni nobenih slik. Sad)

Baguska, saj sem se potem pomirila, ko si napisala, da je vse ok. Jiri ima vedno malenkost rdeče učke ampak teče mu pa ne iz njih. Sicer pa on hodi za tistim, ki ima hrano. Če se kaj kuha je pa v kuhinji in čaka, če bo kaj na tla padlo.  Wink
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1540 : ponedeljek, 06.06.2005 : 10:35:00 »

Nimamo balkona! Smo ga razširili v jedilnico!  Cry Sad
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1541 : ponedeljek, 06.06.2005 : 10:45:59 »

76 francozkov!!!?Huh  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked To bi pa prav rada videla. Grin
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1542 : ponedeljek, 06.06.2005 : 10:46:14 »

Ja nasa je kot senca...nikoli noce bit sama...Drugace pa nasa princeska tudi hodi za hrano... Tongue Tongue Tongue
Ko pa slisi da se kdo odpravlja ven je pa takoj pri vratih, da revce slucajo ne bi pozabili doma...  Kiss  
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1543 : ponedeljek, 06.06.2005 : 11:36:10 »

Tole s Torčijem me je pa pošteno prestrašilo- še dobro, da je zdaj vse OK... Verjetno je bila res prehodna žalost  Wink Če je pil in jedel, ni bilo res nič hujšega...

Kaj slišim tole o 76 francozkih  Shocked  Shocked  Shocked  Pri nas smo pa lahko srečni, če prilezemo do številke 10  Roll Eyes Škoda da ni slikic... Katja, a lahko prilimaš link do Tullna? Da malo pošpegam, kateri so bili prisotni  Wink
Pa če mi mogoče namigneš, koliko si dala za bazenček za Jirija? Sicer pa se lahko danes popoldne zmeniva...

Tole s sledenjem je pa včasih kar nadležno  Grin Bubo kličeva kar Senca  Cheesy Edini primer, ko nama ne sledi, je, ko se kaj kuha na štedilniku- takrat pa pridno čuva, da se ne bi kaj prismodilo  Wink
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1544 : ponedeljek, 06.06.2005 : 11:54:37 »

Tina če se ne motim vidim, da v katalogu od Baumaxa piše da je bazenček 3.999,00 SIT. Huh
Logiran
Strani: 1 ... 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines