mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 04.10.2024 : 12:29:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316561 krat)
0 članov in 20 gostov pregleduje to temo.
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1500 : sreda, 01.06.2005 : 19:32:56 »

 Grin Grin Grin Ta je pa dobra. A vi tud ne marate zobnih krtačk? Cheesy

Ga bom vprašala. Sicer mi je že tega kar neki časa nosu.. No lažem se. Je že zdavnaj reku da ga ima, ampak sem jaz vedno pozabila it iskat. sram Jutri na šihtu, ko ga vidim ga vprašam. Wink
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1501 : sreda, 01.06.2005 : 19:35:47 »

Ja, bomo probal! Če je Toriju pa Hugotu tako všeč, ni hudič, da ne bi bilo tudi za nas dobro! Wink Hvala Baguska.

Grem domov, si pišemo jutri. Cmok za vse francoske smrduhce!  Kiss
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1502 : sreda, 01.06.2005 : 19:40:05 »

Meni smrdi.. Grin

No lepo se imej in tudi ti pobožaj svojega in nadoknadi. Wink Moj je že omagal in spi za mojo ritjo. Tongue
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1503 : četrtek, 02.06.2005 : 08:57:28 »

Ejo ?e ti Gregor ne more nabavit pa lahko jaz vprasˇam tega 'nasˇega' lovca ?e mi lahko sˇe kaj prinese. Roll Eyes

Baguska... a ves da je tud men rogov zmanjkalo, ce jih lahko dobis bi ze zeloooo priporocil...  Tongue Tongue Tongue


ps zmanjkalo za DeeDee....
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1504 : četrtek, 02.06.2005 : 09:17:37 »

Gregor, a nisi ti ta isti Gregor, ki je Baguski rog zrihtal?
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1505 : četrtek, 02.06.2005 : 09:29:48 »

...T....Ja ne vem samo vem da sta DeeDee pa Hugo brat pa sestrica...  Cheesy Cheesy Cheesy


ps men jih je zmanjkalo...
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1506 : četrtek, 02.06.2005 : 09:38:12 »

Gregor, a nisi ti ta isti Gregor, ki je Baguski rog zrihtal?

Ne ne! Grin Grin Jaz sem se Gregorju le zahvalila, ker je povedal za rog. Zrihtala sem si ga sama. Wink

Zaenkrat lovca še ni, takoj ko ga vidim in srečam ga pocukam za rokav in vprašam.. Joj komaj verjamem da je Tor tako navdušen. Včeraj zvečer ko se je zbudil je spet planil po njemu in se z njim ukvarjal dokler mu ga nism vzela. Potem je bil pa kar užaljen. Angry

Aja - a je potem vse v redu da škrbastemu Toriju dam tole zadevico za grizt al ne? Huh
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1507 : četrtek, 02.06.2005 : 09:52:46 »

Baguska hvala da si razodela tole enigmico...
Ja kar naj grize... pa se celjust si krepi... jutri se vidimo...  Cheesy Cheesy Cheesy Tongue
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1508 : četrtek, 02.06.2005 : 09:55:03 »

Jutri še ne.. Mamo pogreb. Cry Mogoče v sobote pridemo 1x zaplavat, v nedeljo nas bo pa baje itak že dežek zalival. Undecided
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1509 : četrtek, 02.06.2005 : 09:56:08 »

Ahaaaaaa. Ok, sori Gregor, ker sem te takoj zagnjavila - sem razumela, da si sam dobavitelj divjačinskih okraskov.


Ja, Baguska, kar daj mu za glodat. Na tej zadevi si je Hugo majave zobke kar sam zdrl.  Grin Cheesy
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1510 : četrtek, 02.06.2005 : 10:20:02 »

Baguska, a bi potem res ti  lahko tistega lovca malo pobarala še za kakšen rog? Res bi ti bila hvaležna. Hugo pa še bolj.  Cool
Logiran
nita
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #1511 : četrtek, 02.06.2005 : 11:29:15 »

Pozdravljeni!
vidim, da so vaši lešniki zelo aktivni...moram povedat, da smo bili pri veterinarju...naša miška je dobila dieto...ribe&riž hills hrano...ampak še vedno se praska, tako da mislim da je alergična na prah ali pršice...praskanje je še posebej prisotno zvečer ko gremo spat. Včeraj sva jo poskusila dati na tla k postelji, pa to očitno naši princeski prav nič ne diši, ker jo je na brzino popihala na posteljo...no ja...toliko o tem...ima samo 6,5 kg..ali je to premalo, meni se zdi tako suhcana... Undecided kako naj jo navadim, da ne bo spala v postelji??saj ne, da meni ne paše...samo potem se celo noč prilagajamo njenim pozicijam ležanja Wink
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #1512 : četrtek, 02.06.2005 : 11:39:06 »

Očitno  rogovje resnično dobro dene našim pesjančkom. Tudi jaz bi Jenny privoščila kakega. Pa prav nobenega lovca ne poznam.  Undecided  Čeprav kot lahko sledim je povpraševanje silno; da ne bo srnjakov zmanjkalo na ta račun?!?  Sad  Tongue
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1513 : četrtek, 02.06.2005 : 12:57:38 »

Nita,
alergija ne izgine čez noč, tako da zna kar trajati to srbenje. Če želiš izvedet, na kaj je alergična, jo pelji na kožne teste- so pa precej zoprni za živalco, ker ji obrijejo en kvadratek kožuščka, nakapljajo gor alergene in jih z iglo porinejo pod kožo. Če pes ni miren, ga še uspavajo za čas pregleda. Ni prijetno, ni poceni, ampak potem si vsaj sigurna, na kaj je Nita alergična...
Glede spanja in nespanja na postelji pa smo že pisali tukaj na dolgo in široko, pa tudi na forumu je nekje odprta ta tema. Malo je že pozno, da bi spreminjala to navado, ne da bi kužka mislila, da je naredila kaj narobe, da ne sme več spat na postelji, ampak da pa se... Najlažje bo, da ne bo skakala gor, da si omislite boks, v katerem bo zaprta ponoči. Ampak jo bo pa treba na boks navajati postopoma, s pohvalami in nagradami za vsako minuto, ko bo notri brez cviljenja. Navajaj jo podnevi, po par minut, pa vratca naj bodo odprta- zamoti jo z igračko ali priboljškom, naj gre stvar, ki jo zanima, iskat v boks. Ko bo tega navajena, je lahko tudi ponoči brez problemov v boksu... Ni pa fer do Nite, da je lahko prvih par mesecev spala pri vas, potem pa, ko vam več to ne paše, mora biti na tleh- če se odločiš in jo navadiš, da bo odslej spala drugje, se je treba tega držat... Upam, da bo uspešno  Wink
Pa sporoči, kako napredujete glede alergije, držimo pesti, da bo vse OK  Smiley
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1514 : četrtek, 02.06.2005 : 15:23:10 »

Se strinjam s Tino glede spanja na postelji. Jaz vidim pri Toru, ki je že čisto lepo navajen da spi na hodniku, da če ga samo za eno noč slučajno vzameva k sebi (samo 2x do sedaj) je potem naslednji večer kriza in protestira. Zato bo verjetno pri vas še težje in res ukrepajte počasi.. Želim vam veliko uspeha in čimmanj negodovanja s strani Nitike.

p.s.: našega lovca danes ni bilo v službo, zato vam več sporočim jutri. Wink
Logiran
Strani: 1 ... 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines