mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 04.10.2024 : 08:20:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316376 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1440 : torek, 31.05.2005 : 10:24:32 »

Ej, če so tam zgoraj naročili tale dežek in ohladitev so itak carji, ker jaz sem že približno tako crkavala kot moja uboga Žužika Lips Sealed Lips Sealed
Najbrž jo je zato včeraj pozno zvečer tako gonil sam vrag - saj je bila čisto zmešana tolk je norela.  Cheesy Cheesy Cheesy
Drgače pa Grega ne kriči tolk že navsezgodi zjutri he he Wink
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1441 : torek, 31.05.2005 : 11:02:26 »

Katja, tista slika, ki jo je izpostavila tudi Tina se mi zdi naravnost izjemna. Najraje bi Hugota prevrnila na hrbet, mu v gobček vtaknila marjetico, fotkala in si zadevo dala za ozadje na računalniku.

Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1442 : torek, 31.05.2005 : 11:05:13 »

Tudi meni je tista slikca z marjetko padla v oko Cheesy
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1443 : torek, 31.05.2005 : 11:59:07 »

Ej, ?e so tam zgoraj naro?ili tale dezˇek in ohladitev so itak carji, ker jaz sem zˇe priblizˇno tako crkavala kot moja uboga Zˇuzˇika Lips Sealed Lips Sealed
Najbrzˇ jo je zato v?eraj pozno zve?er tako gonil sam vrag - saj je bila ?isto zmesˇana tolk je norela. Cheesy Cheesy Cheesy
Drga?e pa Grega ne kri?i tolk zˇe navsezgodi zjutri he he Wink
Se ven vleces......  Cool Cheesy Cheesy
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1444 : torek, 31.05.2005 : 12:53:25 »

Hvala vsem za pohvale za fotke.  Smiley Jiri tako trdno spi, da sem ga lahko premetavala po travi kakor sem hotela, in ga lišpala z marjeticami,  Wink pa se sploh ni zbudil. Niti smrčati ni nehal!  Grin
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1445 : torek, 31.05.2005 : 13:06:22 »

Živjo, vsem skupaj!

Da napišem mojo nočno dogodivščino (by Buba, seveda): Anžeta trenutno ni, ker je na službeni poti in zvečer spravim Bubico na njen nočni prostor in grem spat. Pa se ponoči zbudim, ker mi je bilo nenavadno vroče in kdo se me tišči kot klop? Bubica!!! Je izkoristila prazen prostor na postelji in se je prišla malo stisnit  Cheesy  Grin Sem jo pustila še nekaj časa pri meni (samo zato, ker se mi ni dalo vstat), ampak je smrčala kot star dedec, tako da sem jo potem prestavila na njen prostorček (pa ni bila ravno zadovoljna, ker je nekaj mlaskala in cmokala zraven)... Ja, take "ibunge" imamo pri nas ponoči (po pregovoru "ko mačke ni doma, miši plešejo")... Ah ja, avtoriteta je šla z Anžetom na službeno pot, izgleda  Roll Eyes
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1446 : torek, 31.05.2005 : 13:09:04 »

Hi vsem...
Jutroooooooooooooo Baguskaaaaaaaaaa.... a sem rekel ce bo sel kdo na morje, da me poooookliceeee!!!
Opravicilo velja samo ce ste sli  zlo zlo dalec na morje.... Tongue Cheesy Cheesy seveda moras predlozit fotodokumentacijo!!! Cheesy Cheesy Cheesy


 sram sram sram sram hMMmm ja veš smo šli daaaaaaleeeeeč!!! sram sram sram sram Ne spounem se kako se reče. Huh

p.s.: naju je z mojim malo luna dajala ali pa vročina nosila in sva si hodila malo v nos.. Angry Sad Cry


Tale Bubika je pa res faca. Tudi ko mene ni doma, si Tori prilasti moj del postelje. Ampak ne sam, celo moj ga vzame k sebi, ker revček Tor ne more še sam skočit gor. Grin In potem: kje je že avtoriteta??? Angry Angry
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1447 : torek, 31.05.2005 : 13:27:17 »

Bravo Bubica, tko se dela Wink Wink
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1448 : torek, 31.05.2005 : 13:40:09 »

Hi...vsem...
JA pri nas je nova moda...DeeDee takoj ko pride domov se splazi pod mojo posteljo in tam veselo vlece...
...ne vem kaj je tko zanimivega pod posteljo...kaksne igracke si seveda tudi zvlece ... Mislim da je tako na tekocem ce gre slucajno kdo ven iz stanovanja!!!  Cool Cool Cool Lips Sealed
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1449 : torek, 31.05.2005 : 13:42:46 »

Tinaaa....
Mene pa ne skrbi avtoriteta ampak ko se bo Anze vrnil bo lahko spal samo se v boksu ker bo njega v postelji Bubica zamnenjala!!!!!!!!  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1450 : torek, 31.05.2005 : 13:45:46 »

Jah, na tekočem pa morajo biti  Wink Buba ima tudi vse pod kontrolo, drugače ni mirna... Glede spanja pa: boksa nimamo več, tako da se bo Anže lahko ugnezdil pod pisalno mizo, kjer ima Bubica svojo Snoopy blazino  Cheesy Saj je dovolj prostora (če "malo" noge skrčiš)  Grin Ja, to bo kar "fajt", kako se bosta zmenila  Undecided

Ampak Grega, da DeeDee slučajno ne gnezdi pod posteljo  Tongue Če si vleče igračke tja spodaj, da ni kakšna navidezna brejost... Malo jo počekiraj, kaj dela z njimi pod posteljo (če jih zakriva s telesom ali "umiva"), jih hitro poberi... Sicer pa, lahko da samo paničarim (zaradi izkušenj s to nadlogo pri bubici)  Roll Eyes
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1451 : torek, 31.05.2005 : 13:49:26 »

Tina...ne vem ampak bolj spi kakor da kaj zakriva... se mi zdi da je to vidna spomladanska zaspanost + vrocina+ da kaj ne bi damica zamudila...neka strateska tocka se ji to zdi... Ja menstruacija ji pocasi usiha...  Roll Eyes Cheesy Cheesy
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1452 : torek, 31.05.2005 : 14:02:31 »

Blaž pa pravi včeraj pred spanjem: Komaj čakam, da bo jutro in bova dala Hugota na posteljo. A si predstavlajte, pred nekaj meseci pa skoraj prepoved vstopa v spalnico.

Ja, ja, tile kužki nas prej ali slej vse obrnejo.

Tina, tole z Anžetom v gajbici....... ne vem, ne vem, kaj bi rekla.
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1453 : torek, 31.05.2005 : 14:03:14 »

Aja, vem: bom tudi jaz z Blažem poizkusila!  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1454 : torek, 31.05.2005 : 14:18:13 »

Ampak Grega, da DeeDee slučajno ne gnezdi pod posteljo  Tongue Če si vleče igračke tja spodaj, da ni kakšna navidezna brejost... Malo jo počekiraj, kaj dela z njimi pod posteljo (če jih zakriva s telesom ali "umiva"), jih hitro poberi... Sicer pa, lahko da samo paničarim (zaradi izkušenj s to nadlogo pri bubici)  Roll Eyes

Tina tole počne tudi naš Torči s svojimi igračkami..liže..objema..s tačkami menca..skriva pod kavčom.. Wink Upam da ni tudi on navidezno brej? Huh

Sicer je pa tudi pri meni na prvem sporedu zjutraj ko se zbudim, da Torotu odprem vrata spalnice, da se skobaca noter, potem ga moram dvignit na posteljo, ker je pač še premajhen in nato še poležim kakšnih 5 minut, vstanem in grem na šiht. Moje dva pa potem spita še dolgooo v pozno jutro.. Grin Midva osebno si ga itak oba želiva imet ob sebi tudi ponoči, ampak veva da to ni prav oz.dobro. Undecided
Logiran
Strani: 1 ... 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines