mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 04.10.2024 : 08:21:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316380 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1410 : petek, 27.05.2005 : 18:06:40 »

Vem, da so lušne, samo nekoko... mi nobena ni primerna za profil. Saj vem da preveč kompliciram. Undecided

Če mene vprašaš je čist vsaka neki posebnega in sploh ni važno s kateraga profila je slikan. Poglej
 mojga Torčija in mi je slikca ravno zato taka kjut, ker se ga ne vidi naravnost v njegove lepe učke. Shocked
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1411 : petek, 27.05.2005 : 18:17:21 »

Se je Tina javila, da mi bo pomagala narest enega avatarčka. Hvala Tina.
A vi kaj pogrešate svoje knofe, ko jih ne vidite (ko ste v službi...)? Saj vem, butasto vprašanje... Roll Eyes Jaz se tolažim tako, da vsako kosmato kepo ki pride mimo poskusim čim bolj prečohat. Pa slikce skoz hodim špegat.  Cool
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1412 : petek, 27.05.2005 : 18:18:10 »

Baguska a si še v službi?!
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1413 : petek, 27.05.2005 : 18:34:08 »

Ne danes nisem več v službi, sem končno doma in se že cartam s svojim knofom kot praviš ti. Cheesy Sedi oz. leži tukaj zraven mene, ker imam za računalnikom tak malo večji taburejček, kamor se tudi sam splazi. Da se le tišči. Grin Noge na tleh mu niso tako zanimive. Huh
Priznam da ga tudi jaz nenormalno pogrešam ko ga ni. To je večinoma res samo takrat ko sem v službi, saj ga drugače povsod vzamem oz. vzameva sabo. Tudi jaz se v tem času tolažim s slikicami in s temle forumom, na katerega sem se zelo navadila in ne vem več če bi lahko brez njega, saj ste tukaj res vsi pravi cukri, polni novih in dobrih informacij in vedno pripravljeni debatirat o teh našim malih štruklih. Cheesy
Btw: sem dadala nekaj novih slikic. Kiss
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1414 : sobota, 28.05.2005 : 16:30:06 »

Torčiju se maje prvi zobek!!!! Cheesy Grin

Zdej pa gremo končno na morje. Wink

Pozdravček vsem.
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1415 : ponedeljek, 30.05.2005 : 07:27:35 »

Nove slikce so ful luškane. Cheesy
Za planino sem pa jaz predlagala. To je planina Dol malo pod Veliko planino. Gaj in moj oče sta že gor od sobote. Možno je, da bomo mi z Žuži naslednji vikend tudi gor. Odvisno od vremena.
Drugače pa je naša Žužika včeraj plavala v enem potočku. Je bila ful pogumna. Imam tudi dve fotki, ki jih bom dala zvečer gor.
Vročina jo pa ful zdeluje revco. Lips Sealed Lips Sealed
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #1416 : ponedeljek, 30.05.2005 : 08:33:49 »

No midve z Jenny sva pa šli včeraj pofirbcat na cac, na Hrušico in ni bilo nobenega francozka za pogledat ali prešnofat prijavljenega.  sram  Undecided Je bilo pa tako nevzdržno vroče, da sva tudi z Jenny zelo hitro pobegnili domov, v zavetje hladu... Blagor vsem vam, ki ste preživeli ali preživljate tele nenormalno visoke temperature ob morju...
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1417 : ponedeljek, 30.05.2005 : 08:35:33 »

Evo tudi mi smo z morja. In ne boste verjeli, ravno takrat ko je bilo najmanj treba sva pozabila fotoaparat. Cry Šla sem namreč v vodo, ko je bil moj še uzuni in pokličem Torčija in se brez pomislekov zapodi proti meni in zaplava. Cheesy Grin Potem gre v vodo še moj in je plaval od enega do drugega kot da bi se mu zmešalo. Roll Eyes Shocked Seveda sva ga vmes malo prijela da se ni utrudu, ampak mulc sploh ni hotel bit v naročju, vztrajno je hotel v vodo in plavat! Shocked Postopke je tudi večkrat ponovil ko smo bili v malo nižji vodi, ko je hodil ven in nazaj not plavat. Res je bil čisto navdušen. Cheesy

Imama pa za vas eno vprašanje: ali vašim bunkicam tudi tako MOČNO izpada dlaka?? No sicer Toriju ne izpada v kosih, je bila pa včeraj na morju pouna terasa črnih dlak in vsakič ko smo ga pobožali smo imeli čisto črne roke. sram Torej a je to normalno za ta čas?

Lep začetek tedna. Wink
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1418 : ponedeljek, 30.05.2005 : 09:56:52 »

Bravo Torči! A je dobil ime po Ianu Thorpu mogoče  Wink Mene prav firbec matra, če bo Buba kaj plavala letos, ko je že odrasla... Lani je plavala kot navita!

Za dlako pa ne skrbet, zdaj so se začeli osipati kot novoletne smreke v januarju  Cheesy  Grin  Dlak bo povsod polno...

Mi smo bili ta vikend v Kranjski Gori in buba je pri Jasni imela svoj dan- vlekla je hlode iz vode pa iskala kamne v reki. Krempeljčke si je pa ogulila čisto do konca, tako da lahko kleščice za striženje kar prodamo  Wink V nedeljo pa ni bilo tako fajn, saj je po 10 minutah na sprehodu do Tamarja (ki ga potem seveda nismo nikoli videli) začela tako čudno dihat (piskat, hropst,...), da sva se ustrašila in smo šli nazaj... Mimoidoči so naju gledali kot da ful mučiva psa pa naju spraševali, če imava ja dovolj vode za ubogo revico (imela sva jo pa več kot zase)... Najhuje je pa to, da je bila čisto živahna, še palčke je hodila iskat in kamne bi tudi lovila, če bi ji dovolila... Samo to dihanje jo je čisto ubijalo  Sad Mogoče ji pa suh gorski zrak ne ustreza (sem imela občutek, da ima grlo čisto posušeno, ker ko je spila malo vode, je bil zvok bolj normalen)... Mogoče bo na morju boljše, čeprav nam z jadranjem zdaj ne kaže dobro  Sad

A na Hrušici pa nobenega francoza? Škoda, bi lahko pobrali kakšen CAC, če bi se prijavili  Tongue
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1419 : ponedeljek, 30.05.2005 : 10:31:17 »

 Grin Grin Haha dober si to povedala za novoletne jelke. Ker bi Torija res lahko opisala točno tako! Ne imena pa vseeno ni dobil po Ianu, čeprav lahko zdaj malo razmislim. Grin Grin

Glede dihanja si pa čisto predstavljam kako je bilo slišat in kako zeeeloooo sta revico mučila. Wink Tudi midva ne greva velikokrat mimo kakšnih opomb. sram
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1420 : ponedeljek, 30.05.2005 : 11:00:28 »

Ja, ko sva midva peljala Hugota na ogled izvira Save Bohinjke in se je zadihal, so naju vsi gledali kot da sva največja mučitelja, ki mislita samo nase. Padale so pripombe kot "poglej revčka" ...... mislim, kot da je Hugo navajen po cele dneve ležati na kavču, ne da bi mrdnil!  Roll Eyes

Hugo pa je ves čas zadovoljno šibal naprej, vohal, nosil palčke .... sama bi rekla, da se je kar zabaval.
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1421 : ponedeljek, 30.05.2005 : 11:37:44 »

Bravo Torčiju za plavalni tečaj Roll Eyes Roll Eyes
Saj je bilo res tako vroče, da je bilo verjetno najbolje biti kar v vodi.
Dlaka se sesipa tudi dol iz Žuži.
Tina, kar se pa piskanja in hropenja tiče, pa je moja Žuži ravno tako glasna te vroče dni, da se mi kar smili. Tongue
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1422 : ponedeljek, 30.05.2005 : 12:13:00 »

Hojla!

Tina hvala za pomoč pri avatarčku!  Smiley Ful je lep!  Cheesy

Mi smo se v soboto dobili s kolegi, ki so ravno kar dobili malega parsons terierja. Sicer je kar precej manjši od Jirija ampak sta se ful igrala. Popoldan smo šli pa na Savo in naš štrukelj je tudi plaval! Zvečer sva ga skopala in potem je spal kot ubit! Slikce bodo čez kako urico.

Včraj smo razen ene kave v mestu, bili doma na vrtu, Jiržo je v glavnem smrčal v senci pod ležalnikom.  Tongue

Smo bili pa v četrtek v Kočevju in je bilo krasno! Kužki so enkratni da o gostiteljih sploh ne govorim... res lepo smo se imeli. Jiri in Megi sta divjala kot dva norčka, včasih sploh nisem več vedela kateri je kateri.  Cheesy Slikce so v albumu.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1423 : ponedeljek, 30.05.2005 : 12:49:48 »

Katja, ni za kaj  Wink

Fotke iz Kočevja so pa super! Se pa Megi vidi, da je punca, ima čisto drugačen obražček  Kiss Mora biti pa super, da imaš dva taka mini štrukeljca hkrati v naročju, a ne?

Glede vročine bomo pa morali res paziti- tile naši kratkogobčneži niso ravno "heat-proof"  Wink Blagor pixy, da je Šan bele barve, to vsaj malo omili vročino- Bubi se njen črn kožušček včasih na soncu tako segreje, da se skoraj opečeš, če jo božaš...
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1424 : ponedeljek, 30.05.2005 : 13:05:51 »

Meni se je kar mešalo, tolk so bili super!  Cheesy  Cheesy   Cheesy

Mi včasih Jirželna kar polijemo z malo vode, tudi ko smo v mestu ali pa na sprehodu. Paše mu in potem čisto normalno diha.
Logiran
Strani: 1 ... 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines