mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 03.10.2024 : 22:22:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316171 krat)
0 članov in 47 gostov pregleduje to temo.
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1125 : sreda, 18.05.2005 : 10:47:29 »

Full hvala. Verjetno bomo tudi mi z razstavami še malo počakali, pridemo pa vas 99% pogledat in navijat za vas. Wink Kar se tiče prehoda meje moram povedat da smo HR mejo že kar nekajkrat prečkali in do sedaj nismo imeli nobenih problemov... Smiley Upam da tako ostane tudi do nadaljnega oz. čimdlje, saj imamo takoj čez mejo vikend in res nebi rada da nas zaradi tega ne spustijo čez.. Undecided Sicer sem v Potni list dobila potrdilo od veterinarja da je kuža pregledan in da ni bolan, vendar če se kdo preveč vtakne bo verjetno res zaradi cepljenja proti steklini delal probleme.. Angry
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1126 : sreda, 18.05.2005 : 10:49:14 »

Ojoj upam da se ne hvalim prekmalu, drugače Gregi boš mogu odstopit eno pojstlo.. Grin
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1127 : sreda, 18.05.2005 : 11:13:22 »

Baguska, ko smo sli mi za prvega maja čez mejo, sem morala Žužiko peljat cepit proti steklini, ker je ravno dopolnila 4 mesece. Do 4 mesecev pa ni potrebno za prehod čez mejo. Res pa je, da na meji niso zahtevali njenih dokumentov.
lp
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1128 : sreda, 18.05.2005 : 11:19:30 »

No mi bomo odlašali dokler bomo lahko. Upam da čimdlje, ga bomo pač skrivali po avtu, da ne bo preveč na očeh. Shocked

Joj kako je danes zamorjen dan. Prav rada bi se doma crkljala z mojima štrudloma in poslušala kako
 zunaj dežuje. Tako turobno je no.. sram Upam da vsaj čimprej mine in da bo večer, ko bom spet doma.

Aja tisti oblaček na majčki se pa tudi meni zdi odlična ideja. Grin Grin Grin
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1129 : sreda, 18.05.2005 : 11:57:35 »

Tudi jaz bi bila zdele raje doma in se stiskala z mojo lubiko. Ampak jaz bom že popoldne doma in mi vsaj ni treba čakat do večera Cheesy
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1130 : sreda, 18.05.2005 : 12:16:12 »

Baguska jaz sem klicala na tisto mobilno številko na prijavnici za Hrušico, pa mi je gospod pojasnil, da uradno velja, če  mladič ni bil cepljen najmanj en mesec pred razstavo, na njej ne more sodelovati. Razen, če se z veterinarjem, ki bo tam zmenimo, da nas spusti noter. Torej bolj po sistemu rekla kazala... Undecided

Potem je Matej za nasvet klical ga. Olgo, ki je rekla, da zdaj cepiva niso več tako agresivna in ga lahko mirne duše cepimo, da bomo potem lahko šli v Portorož. No, mali je bil cepljen včeraj in ni nič jokal.  Cool   Kiss
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1131 : sreda, 18.05.2005 : 12:18:01 »

Aja, jaz sem za majico brez oblačka! Že tako nam doma prdi, prda prdasta  Lips Sealed ni treba da to oglašujem še na majici!  Wink
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1132 : sreda, 18.05.2005 : 12:33:08 »

Ja saj na majici ne bo oblacka...to sem mislil retoricno...pa se to na konzervah za japonce Wink Wink Tongue
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1133 : sreda, 18.05.2005 : 12:37:57 »

Ja... Ups!  Huh No potem pa ok.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1134 : sreda, 18.05.2005 : 12:39:52 »

Hvala za pojasnitev glede oblačka- jaz pa listam po našem "romanu" kot utrgana, pa nikjer kakšnega govora o oblačku  Roll Eyes Se pa strinjam s Katjo  Wink dovolj je že, da bomo sabo imeli svoje "turbo" štruklje, pa nas bojo oblački spremljali  Cheesy
Sem pa malo razmišljala o razstavnem ringu za francoze in mogoče ne bi bilo slabo predlagat organizatorjem razstav, da bi naš ring vedno postavili na najbolj zračen prostor (kadar so razstave v zaprtem prostoru)  Grin Saj veste, da ne bi odganjali obiskovalcev ali ogrožali drugih razstavljavcev  Wink
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1135 : sreda, 18.05.2005 : 12:47:51 »

 Grin Grin Grin Grin ja Gregi ti jih pa pokaš.

No naj bo na konzervi. Cheesy

Katja jaz sem se včeraj pogovarjala z eno od organizatork prireditve pa mi je to razložila. Ja verjetno bo kar držalo kot praviš, saj mi je tudi ona razložila, da pri mladičih v bistvu ne komplicirajo toliko. Roll Eyes Verjetno se bomo prav zaradi cepljenja izognili tudi morski razstavi, vsekakor pa pridemo gledat. Shocked Shocked Shocked
Verjamem da cepiva niso več toliko agresivna, ampak mi bomo raje vseeno počakali čimdlje in ga malo bolj pazili pa bo. Saj se večinoma zadržuje doma, drugih kužkov pa se itak tako boji da jih še nadaleč noče povohat. Včeraj mi je spet take zganjal kot da ga iz kože dajejo, ko se mu je približala ena lušna hrtica. Cheesy Boh pomagej - sploh ni vedu kam bi sam s sabo. Roll Eyes Me je pa presenečal, ko je nekajkrat na tleh ležala ena terierka in se je celo spustil na njo z vsemi štirimi. Shocked Huh No ta poza je trajala le dokler ona ni postala spet preživahna za njega. Se moram pa pohvalit, da se že zelo lepo usede, da prostor, edino poleg ga šelo zelo matra, saj ne mara vrvice. Cheesy

Tina - odličen predlog o zračnem prostoru. Wink
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1136 : sreda, 18.05.2005 : 12:48:03 »

Joj Tina...  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1137 : sreda, 18.05.2005 : 12:53:38 »

Škoda Baguska, jaz sem se pa že veselila, da bomo skupaj v ringu norčije uganjali. No, jih bomo pazunaj njega toliko več! Wink
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1138 : sreda, 18.05.2005 : 13:29:39 »

Mi bomo itak norčije v vsakem primeru zganjali. Mamo že pripravljeno navijaško opremo (piščalke, rezke, sirene, take mini oblekce pa črtaste štumfke do kolen..). Grin Grin Cheesy Seveda upam da bojo do takrat že potiskane majčke, da se bo vedelo za katere kužke se navija. Grin Grin Wink Po ringu bomo pa skakali ko bo naš Torči pripravljen. Aja btw: čip je dobil že pri 11-ih tednih. Smiley
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1139 : sreda, 18.05.2005 : 14:26:32 »

Ja ce se najde prostovoljka lahko naso po ringu sprehaja...bom zelooo hvalezeeen....
Ja majcke bojo 100% do Portoroza!!!  Cheesy Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines