mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 04.10.2024 : 00:22:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316200 krat)
0 članov in 21 gostov pregleduje to temo.
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1110 : torek, 17.05.2005 : 19:45:41 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Lepo zapakirana francoska roba bi se znala  na Japonskem drago prodajat!  Cheesy Cheesy Cheesy

Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #1111 : torek, 17.05.2005 : 23:18:08 »

Hojla - samo povem, da je moj skromni prispevek fotk z Gradu tudi sedaj v albumu.

Pozdravček, Š&S
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1112 : sreda, 18.05.2005 : 08:04:55 »

Dobre fotke, lepi kužki Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1113 : sreda, 18.05.2005 : 08:58:07 »

 Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin

Kolk ste me nasmejal madonca... Sem rabila zdej najprej 15 minut da sem k seb prišla in sploh začela pisat.. Grin

Ej Gregi sem mislila da boš začel pisat da glede na to da imam tolk majhen avto, da bomo dal Toriju cevko v rito, pa spelal uzadi ven, pa vsakič ko ga bo spustu, da se bo turbo pognal. Da bom naslednjič hitreje v Ljubljani. Grin Grin

Včeraj smo izvedeli, da tudi za nas odpade Hrušica.. Undecided Ravno na dan razstave bo namreč Toriju sfalilo 6 dni do četrtega meseca, tako da je res še premlad. Do sedaj je bilo govora da se lahko udeležijo mladički od 3-6 mesecev, včeraj pa smo izvedeli da jih mora imet najmanj 4. Tako da se vidimo v Portorožu. Wink Cheesy

Jenny če boš vseeno želela stiskat pesti, jih lahko prideš na morje za vse nas.  Roll Eyes

Lepe fotkice Extreme.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1114 : sreda, 18.05.2005 : 09:03:12 »

Super, baguska, bo pa v Portorožu toliko bolj veselo  Smiley Katja, a vi greste na Hrušico? Lahko da sem te to že vprašala, ampak če si mi povedala na Gradu, si žal nisem zapomnila  sram če pa si že tukaj napisala, potem pa sploh ni čudno, ker se naše strani tako množijo, da ne bi vedela, kam pogledat za odgovor  sram

Sem se pa tudi jaz ful nasmejala tej Gregovi ideji o konzerviranih prdcih  Cheesy  Grin  Cheesy  Grin Sploh ne dvomim, da bi to šlo v promet na Japonskem...

Špela, super fotkice- na eni ima celo naš zverca ušeska gor  Wink
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1115 : sreda, 18.05.2005 : 09:19:19 »

Hi....vsem
Baguska skoda za Hrusico...no bo pa v Portorozu invazija francozov.... Tongue
Extreme...lustne fotkice...ja skoda da me ni bilo zraven...
Baguska tisto s turbom bi slo samo s konzervam bi bil vecji bussines pa bi si lahko potem en velik avto kupila francoski-tavelko zabo...  Wink Cheesy Tongue
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1116 : sreda, 18.05.2005 : 09:24:37 »

Jutro!

Super da ne greste na Hrušico Baguska, se bomo raje vsi dobili v Portorožu.  Smiley

Tina,za nas Hrušica odpade ker Jiri še ne bo dovolj dolgo cepljen za steklino, tako da se pridemo pokazat na morje. Meni je to še bolj všeč, saj boste tam vsi vi pa še Kojekovi, pa morje pa sonce... cel žur.

Meni sta obe ideji všeč, prdec v konzervi in turbo pogon od Baguske!  Grin  Grin   Grin Če imaš v avtu tri francoze sploh bencina ne rabiš!  Grin

Danes popoldan gremo na obisk v Kočevje. Se že veselim, Jiri bi se pa tudi, če bi vedel, da bo po dolgem času videl Megi. Upam, da bom lahko kaj slikala in vas jutri razveselila z novimi slikami štrukljev!
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1117 : sreda, 18.05.2005 : 09:32:08 »

Super.....slikajteeeee....
PS... Janezu reci, da ponovi medicaparty za francoze!!!
Megi je bila prav lustna ko je polizala malo medice, ki se je polila po tleh...Mislim, da se Jirji ne bo pritozeval...Cehi so znani pivci...  Wink Cheesy
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1118 : sreda, 18.05.2005 : 09:35:10 »

Ha ha ha! A to je bilo z medico? Jaz pa nisem razumela tvojih komentarjev k slikam... Smiley Jiriju jo bomo raje skrili, se že tako obnaša kot en pijanček!  Wink LAČEN pijanček.  Tongue
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1119 : sreda, 18.05.2005 : 09:41:01 »

Ja lacni...lacniii...
Ja medica, ki se je polila Janezu je bila kriva za Megiveselico...
Megi je svetovna prvakinja v hitrostnemlizanju...preveri
 Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1120 : sreda, 18.05.2005 : 10:01:32 »

Katja tega za steklino ne razumem čisto. Jaz sem bolj laik za te razne pasje razstave ipd. in sem včeraj vprašala če je obvezno da mora bit mladič že cepljen proti steklini in so mi rekli da ne.. Huh Kakšne pa so vaše informacije?? Ali je v Portorožu obvezno cepljenje za steklino?? Ne vem meni se zdi Tor še malo premajhen pri 3-eh mesecih... Undecided Mogoče se motim?? No toliko sem že slišala različnih mnenj glede tega, da me je kar strah da bi ga že cepila. sram sram sram
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1121 : sreda, 18.05.2005 : 10:16:24 »

Baguska, s cepljenjem proti steklini počakaj vsaj do 4. meseca starosti (takrat dobi tudi čip). Za rastavo so pa verjetno mislili, da ker je star šele 3 mesece, pač še ne rabi biti cepljen. Pri 4. mesecu pa že zna kdo zatežit- ne bojo pa težili, če bo pri 4. mesecu šele kakšen teden od cepljenja (in ne 1 mesec). Malo sem zakomplicirala- najbolje, da pokličeš na tisto številko od KD Obala, kamor je bilo treba poslat prijavnico za Portorož, pa ti bojo povedali, kako in kaj  Wink
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #1122 : sreda, 18.05.2005 : 10:19:13 »

Oh, torej ne bo nikogar na Hrušici?!  sram Škoda!! Jaz srčno upam, da mi ne bo kaj "padlo vmes" in se bom vsaj do Portija pripeljala....
Grega, tvoji ideji sem se pa tudi jaz strašno nasmejala!!!  Cheesy  Grin Sem mislila, da jih boš namesto na Japonsko raje prodajal v avtohtono deželo - Francijo. Sej veš - Francozi so itak znani gurmani!  
Baguška, kolikor jaz vem, je prej veljal podatek, da naj bi bil psiček pri 4.mesecu že cepljen. BAJE (ampak ne vem točno), so to mejo spustili sedaj celo na 3 mesece?!? To velja za razstave, prehode čez mejo itn.
Meni osebno je vzrediteljica svetovala, naj s steklino čakam kolikor se le da; in glede na to, da jeseni nismo hodili čez mejo, sem res čakala do... mislim da 6.meseca.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1123 : sreda, 18.05.2005 : 10:32:01 »

Se strinjam z JennyK- s cepljenjem proti steklini počakaj čim dlje (ko bo treba čez mejo, npr.)... Pazit je treba le, da ta čas pes nikogar ne ugrizne, ker potem plačaš mastno kazen  Tongue Da daš psa cepit že pri 3 mesecih samo zaradi razstave, je pa čista neumnost. Bubico smo cepili pri njenih 5 mesecih, da smo šli lahko na razstavo- če bi se še enkrat odločala, bi jo cepila še kasneje, s prvo razstavo pa bi počakala (ocene do razreda juniročkov so le za orientacijo in ne služijo ničemur, pa naj mi zagrizeni razstavljalci oprostijo)... Moje mnenje je, da še počakaš s cepljenjem, razen če si strašno želiš dat ocenit Torčija že Portorožu.
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1124 : sreda, 18.05.2005 : 10:44:29 »

Baguska...res pocakaj...tiste ocene so samo orientacijske...Cim kasneje cepi bolje bo za struklja... Cool Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines