mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 04.10.2024 : 00:20:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316186 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1095 : torek, 17.05.2005 : 14:23:43 »

Hvala z naso damo vsem... Kiss Kiss
Ja plenicke pa dama....  Cheesy Tongue Tongue
Tina ja moramo res zapit... Cheesy
Za nagrado pa ovratnice saj ves katere...tisti ki prvi dobi nabavi dve...  Kiss
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1096 : torek, 17.05.2005 : 14:25:15 »

JA je nekam pobozna in nezna...crkljiva pa itak...pa malo zasanjana...neke vrste jedskaintelektualka doma iz Kocevja in solana na Pariski Sorboni...  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1097 : torek, 17.05.2005 : 14:29:51 »

Joj Gregor, kolk se jaz nasmejim tvojim izjavam!  Grin  Grin

Meni se naš Jiržl ne zdi nič kaj pariški in salonski, no razen če v teh salonih prdijo in jejo bruhice.  Huh
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1098 : torek, 17.05.2005 : 14:33:49 »

Ja saj ves to je cist po farncozko najprej gospodic Jirji zavije malo na papico pa pupico-Parisko zivljenje Toulouse Loutrec...to je life... Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #1099 : torek, 17.05.2005 : 14:45:17 »

Glede na to, da sem tudi jaz v službi in NE morem viseti skoz na netu, se pa vsake toliko, ko se spravim brat vaše izjave, od srca nasmejim! Res! In sem vam zelo hvaležna! Mi prebiranje vaših postov polepša delavne ure!!!
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1100 : torek, 17.05.2005 : 14:46:37 »

Amen to that!
Logiran
dudo
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #1101 : torek, 17.05.2005 : 15:24:38 »

Ja, tole s prdenjem je pa res smešno pri  teh francozkih. Zadnjič sva s Tino dobila ene obiske, tko mal bolj fine, pa se je Dudo pod mizo ulegel, najprej zasmrčal kot kaka stara baba, potem je pa še tako prdnil, da mi je kr malo slabo postalo. Nakar so vsi mene začel gledat, pa sem jim rekel, da nisem bil jest, oni pa kao "ja, ja, sej je v redu...". Skratka sramota za znoret!
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1102 : torek, 17.05.2005 : 15:37:28 »

Ja tud Tori jih zna spustit že k ta pravi buldog. Cheesy Glih zadnjič k sva se na srečanje pelala, sem zjutri za zajtrk vmešala med briketke en jajčk in ne vprašite me kaj mi je počel celo pot v avtu (imam namreč zelo zelo majhnega - najmanjšega kar je možno) z Jesenic do Ljubljane.. sram sram sram Počasna vožnja in odprto okno.. Zato sva tudi zamudila. Undecided
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1103 : torek, 17.05.2005 : 15:46:59 »

Ah Baguska, ne skrbi, francoz je francoz. Je mislil, da je v salonu, pa je prav po salonsko prdel.  Wink  Grin
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1104 : torek, 17.05.2005 : 15:52:02 »

Ja ce je res tako majhen avto mogoce je pa mislil da je v boxu... je mislil da je v svoji sobici... se pravi kavalir... Cheesy Cheesy
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1105 : torek, 17.05.2005 : 16:06:06 »

In potem ga je najbrž presenetilo, kako da smrad ne uhaja skozi rešetke. Pa je od hudega spustil še enega. Uboga Baguska.  Wink

Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1106 : torek, 17.05.2005 : 17:12:36 »

...Za nagrado pa ovratnice saj ves katere...tisti ki prvi dobi nabavi dve... Kiss

He he, dobro si si ti to zamislil, ni kaj  Cheesy Če pa dobro pomislim, je pa po starosti DeeDee prehitela Bubo- Bubica je dobila prvo menstruacijo pri dobrih 10ih mesecih, tako da, lepo prosim: mi bi eno rdečo ovratnico s kamenčki  Grin

Janez & Tina, welcome to the club- tole s prdenjem je že skoraj legendarno! In večina ljudi sploh ne more verjet, kako lahko tak smrad pride od tako malega psa, dokler seveda niso priče eni taki atomski bombi  Roll Eyes
Me pa zanima, kako se kaj Dudo in Taja zastopita? Glede na to, da je Taja precej boječa, si pa predstavljam, da je Dudo pravi razgrajač...

Baguska, če nočeš uporabljat plinske maske v avtu, mu raje ne dajaj jajc v hrano- so idealni material za ta najbolj ubijalske "izpuhe"... Si pa predstavljam, da pot od Jesenic do LJ še nikoli ni bila tako dolga  Tongue
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1107 : torek, 17.05.2005 : 17:28:20 »

Baguska...
Mam se eno marketinsko idejo...
Pravis da mas majhen avto,  to je skoraj idealno
1. Damo Torciju zajtrk seveda z jajci
2.Torcija damo sedet v tvoj avto
3. V avto napeljemo majhno cevko
4. Cakamo na prvi prdec-se pravi zlo hiro
5. Potem pa se zacne polnjenje piksen s francoskimi prdci.
6.
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1108 : torek, 17.05.2005 : 17:30:42 »

6. Saj veste ko so podajali svezi gorski zrak...
7. Ja to zna vsak tepec...
8. Limanje embalaze se pravi zadnja podobica nasih majck+en oblacek moramo dodat
9.Kam s tem- Na Japonsko Cheesy Cheesy
Logiran
dudo
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #1109 : torek, 17.05.2005 : 18:26:15 »

Tina, z Dudotom in Tajko je pa takole: Najprej je bila katastrofa - Taji je šel Dudi blazno na živce, ker ji je nonstop težil. Taja je za sharpejko že kar stara (8 let), pa že nasploh ni glih družabna, sploh pa z drugimi kužki. Ampak pozor - čez ene 2 meseca pa sprememba: Tajka je spet postala otrok - kar naenkrat se je začela igrati z Dudijem, iz polic jemati stare plišaste igračke, crkljati,.... Tako da sta se neki časa super razumela - kot dva mlada kužka, ampak na žalost je spet prišlo do poslabšanja razmer, in to zaradi.......Dudo je pač postal odrasel fant in ga Tajka zanima samo še iz seksualnega vidika, hehe. Vsako priložnost poskuša izkoristiti za hiter naskokec, čeprav se mu glih ne sanja, kako se stvarem streže, haha! Jajčka ma pa trda kot kamen! Res je smešen v tem svojem čudaškem osvajanju. Tako da če sta v istem prostoru, so trenutno razmere "seksualno" napete, hehe. Ampak zdaj ga taja tud nalaja, če je preveč tečen.

Lp, J&T&D
Logiran
Strani: 1 ... 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines