mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 03.10.2024 : 20:20:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316120 krat)
0 članov in 38 gostov pregleduje to temo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1005 : ponedeljek, 16.05.2005 : 09:21:52 »

Živjo, vsem skupaj!

Najprej dobrodošla Janez in Tina! Res škoda, da se nista oglasila že prej, sta zamudila namreč že dve srečanji... Dudo pa raste, ni kaj! Tista fotka z Gradu je pa super  Wink Me pa zanima, če boste letos vzeli oba psa na jadranje?

Baguska,
kako si pa Torčija prepričala, da je vstal in nadaljeval pot z Gradu? Fant se je namreč ulegel na pločnik in se mu ni več dalo naprej  Grin

Fotke so pa res fajn, si bo pa treba vzeti kar nekaj časa, da vse natančno pregledam  Wink
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1006 : ponedeljek, 16.05.2005 : 09:26:38 »

Hugo se je na poti do avta trikrat ulegel, hropel pa je tako, da sem se bala, da ga ne bi kap. Nato je v avtu prespal pot do Postojne in se potem spet hotel loviti po tamkajšnjih poljih.  sram Nato je spal do Bistrice, kjer je hotel, da ga mama lovi okoli mize.

Pa je spet spal do Ljubljane, ura je bila že deset, in se potem hotel igrati z vrvjo - z Blažem sva se samo spogledala, on pa je, kot da ni nič, sedel poleg tiste rdeče reči in čakal. Hvala bogu, da se je po enih desetih metih naveličal in smo se vsi spokali spat.

Vam povem, da čakam na tisti dan, ko psi prerastejo otroško razigranost in se malo umirijo, ker to pa je res tu mač.


T&H
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1007 : ponedeljek, 16.05.2005 : 09:50:10 »

...
Vam povem, da čakam na tisti dan, ko psi prerastejo otroško razigranost in se malo umirijo, ker to pa je res tu mač.
...

Kdor čaka, dočaka  Grin Buba je še pri 20 mesecih grozno otročja in kadar se ji "utrga", se je ne da ustavit   Cheesy Mislim da so tele francozki kar celo življenje tako živahni... Ubogi mi  Wink
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1008 : ponedeljek, 16.05.2005 : 10:45:33 »

Bom dodala še kakšen komentar k slikicam, da boste vedeli zakaj se je šlo hehe. Wink
Jenny ta teden popoldanska dela odpadejo, ker sem bila prejšnji teden tako pridna. Grin
Naslednjič pa se le pridružita še vedve, mogoče bo Tori končno našel nekoga sebi zanimivega. Roll Eyes

Tina Torčija nisem mogla drugače prepričati kot da sem se spustila na tla in ga z rokami prosila in prosila, dokler se fant le ni ogloču vstat. Sem mu obljubila vse mogoče in na koncu sem le zmagala. Grin

Hihi sem ti rekla Tanja da imam občutek da bo Torči ravno nekaj pdb Hugiču in že gre po njegovih stopinjah. Cheesy

Hmm zanimivo je ja da so naši knedli tako razigrani, čeprav se mi zdi po sobotnem srečanju da ga čez hiperaktivnostjo Hugota ni. Še bolj mi je smešno to, da sva z mojim iskala kužija ki bo bolj lene narave, ker sva tudi sama taka  sram, sedaj pa tudi midva vedno bolj opažava da to ni. Sicer pa takrat ko se mu nekaj ne da to očitno pokaže, tako kot v soboto ko se je pri spustu z Grada ulegel, dal vse štiri od sebe in se ni hotel več premaknit. Tako se je tudi v petek ulegel v košaro in tudi na sprehod ni hotel in včeraj ko smo čakali dvigalo ko je sedel in ko smo bili že vsi v dvigalu se njemu ni dalo niti vstat in naredit dva koraka. Uf je blo težko tisto lenčkano ritko dvignit. sram
Logiran
dudo
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #1009 : ponedeljek, 16.05.2005 : 11:10:10 »

Živjo!

Najprej par odgovorov na vaša vprašanja....

1.) Marjana, Dudo ni od Kojekov, ampak je iz Slovenj Gradca; v bistvu njegov oči je od tam, mama pa je iz Stare vasi pri Celju (od gospoda, ki dela pri tistemu sumljivemu preprodajalcu iz Celja; to sva na žalost izvedela šele po nakupu Dudota, ampak pomembno je, da je zdrav!; tako, da je Dudo najbrž po poreklu slovensko-ruski-češko-madžarski-latvijsko-beloruski....francoski bulldog, skratka pravi Slovan, hehe)

2.) Tina, najbrž kužkov sploh ne bomo mogli vzeti na jadranje, ker baje lastnik jadrnic tega ne dovoli??? Ampak to še ni sigurno, tako da bomo še videli. V vsakem primeru pa Dudo na žalost ne gre, ker bi bilo z dvema kužkoma kar malce preveč "gužve", pa še preveč živahen je, ko sta s Tajo skupaj (hormoni že delajo svoje....)! Taja je veliko bolj mirna, tako da je z njo mnogo lažje na jadrnici...

Glede hiperaktivnosti francozkov pa tole: tudi midva sva mislila, da bo najin Dudo zaradi tega, ker je bulldog, precej miren, ampak sva se še kako zmotila......vsak dan mora za najmanj 1 uro na aktiven sprehod, drugače imamo zabavo celo noč, hehe!

LP, J&T
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1010 : ponedeljek, 16.05.2005 : 11:14:00 »

Ja Baguska, točno to sva tudi midva iskala: psa, ki ne bo prevč aktiven, ker sva tudi midva bolj lene sorte.  Pa sva dobila takega, ki bi skoraj ob kolesu lahko tekel. Cheesy Grin

V resnici hiperaktivneža ne bi zamenjala za nobeno lenčino na svetu, v končni fazi me, hvala bogu, zbeza iz stanovanja, kjer bi drugače najbrž cel prosti čas viselana forumu ! Grin Grin Grin
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1011 : ponedeljek, 16.05.2005 : 11:30:04 »

Gregor, a še vedno počitnikuješ?
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1012 : ponedeljek, 16.05.2005 : 11:34:21 »

Ja vsaj ena dobra stvar za naše pikce, da nas spravijo malo v migajoče stanje. Grin Cheesy

Dodala komentarje v album - poglejte si. Wink
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1013 : ponedeljek, 16.05.2005 : 11:38:17 »

...
2.) Tina, najbrž kužkov sploh ne bomo mogli vzeti na jadranje, ker baje lastnik jadrnic tega ne dovoli???
...

 Shocked  Shocked  Shocked Joooj, no, potem pa tudi midva ne greva- ker nimava Bube kje pustit  Sad Upam, da to res ne drži  Sad  Cry
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1014 : ponedeljek, 16.05.2005 : 11:40:15 »

Baguska dober si to uredila. Jaz bom svoje kasneje, ker si moram vzeti čas. Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1015 : ponedeljek, 16.05.2005 : 11:40:56 »

Tina in dudo pomoje se da sigurno s kom zmenit da bi ju lahko vzeli s sabo. Roll Eyes Huh Samo ne jokat..
Sicer se pa ponudim in ju z veseljem pazim te male žverce.. Cheesy Grin Wink
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1016 : ponedeljek, 16.05.2005 : 11:48:39 »

Ooooo, baguska, tole pa je ponudba  Smiley Sej naši zverini bi prav koristil en teden francoske družbe, da bi se malo "umirila  Wink Zgleda, da bomo letos najemali jadrnico drugje, ker lani niso imeli prav nič proti kužkom... Se pa držim tega "če ti ne maraš mojega psa, jaz ne maram tebe"  Angry Sliši se grdo, ampak si ne morem pomagat  sram
Logiran
dudo
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #1017 : ponedeljek, 16.05.2005 : 11:54:59 »

Tina, ne se sekirat glede jadrnice, ker še ni nič dokončnega. To je samo trenutna ponudba.... bomo pa letos baje startali v Splitu, ker gremo bolj na jug proti Dubrovniku. Ta lastnik pa teži zaradi tega, ker sta jadrnici popolnoma novi (letnik 2005) in ga je strah, da psi ne bi kej uničili?!? Tud meni ni jasno, kaj mu je, ampak ne skrbet - jih bomo pa "prešvercal" na jadrnico. Vse se da uredit! Ne bomo se brez boja predali!!
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1018 : ponedeljek, 16.05.2005 : 11:58:27 »

No fajn... Čeprav po mojih podatkih je tista varianta iz Splita ful predraga, tako da zna biti spet Zadat oz. Sukošani naš start  Wink Naj kar teži tale lastnik, lani smo škodo na barki delali samo mi, kužki so bli čisto pridni (razen puščanja dlak na palubi, kar pa spereš z vodo). Kakorkoli že, Tajo damo v eno hokejsko potovalko, Bubo pa v nahrbtnik, pa gremo  Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1019 : ponedeljek, 16.05.2005 : 12:23:35 »

Joj blagor se vam. Tudi jaz bi šla jadrat. Me vzamete s sabo?? Grin Grin

Ah z mojim dopustom letos bo bolj kriza, se bomo pa zato toliko bolj posvetili vikend paketom. A ne Jenny?? Grin Wink

Hehe Tina mislim da bi tudi Toriju prav pasala ženska družba, ker ima okoli sebe non-stop neko moško družbo. Grin
Logiran
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines