mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 03.10.2024 : 01:19:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 315911 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #540 : sreda, 20.04.2005 : 19:11:58 »

Živjo vsi  Wink
Danes je pa tukaj res pestro, upam, da bomo v takem tempu nadaljevali (jaz od doma sicer bolj počasi, ker imamo še tisti internet iz reklame- preko telefona)... Sem se pa nečesa spomnila: mogoče imamo tukaj celo dva sorodnika, Gregorjevo DeeDee in Marjaninega Hugota  Huh Oba sta namreč iz Kočevja, starost bi bila kar prava, mogoče sta celo bratec in sestrica. Za Hugiča sem pogledala v katalog z ljubljanske specialke letos januarja in je skoten 21.9.2004- Grega, kdaj ima pa tvoja lepotička rojstni dan?
Zdaj grem pa nazaj garat (beri: z Bubo se pulim za gumijasto piskajočo kockico)  Cheesy
Lp,
Tina
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #541 : sreda, 20.04.2005 : 19:53:46 »

Hoj, ljubitelji francozkov,
Tudi mi imamo doma psičko, Žužiko staro štiri mesece in je prava carica. Zdajle sedi pri meni
in me gleda z svojimi okroglimi učki. Poslala bi kaksno slikico pa še nisem pogruntala kako se to naredi.
Logiran
pan
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #542 : sreda, 20.04.2005 : 21:18:07 »

 A bi morda lahko povedal priimek vzrediteljev iz Trbovelj, ker do sedaj še nisem zasledil tega na forumu. Sem iz bližine in me zelo zanimajo te cukrčki.
Še eno vprašanje imam: a kdo ve kdo so vzreditelji francozov iz Trbovelj, ki oglašujejo prodajo mladičev v "oglasi" na teh straneh?

T.
Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #543 : sreda, 20.04.2005 : 22:05:15 »

Gregoooooor, jaz mislim, da je Hugo bratec od Dee Dee!!!!!!!! In da sta si podobna v obrazček, Hugo pa je drugače malo bolj debelčan! Kako sem navdušena, da se končno eden iz legla javi - se mi kar roke tresejo . A bi se lahko kaj srečali? S Hugičem še nisva nikoli srelčala drugega frncoza, razen na razstavi.

Kakšna cartkana zgleda tale tvoja - lepa, lepa, pa super liso ima pod vratom, Hugo ima namreč mini pikico (seveda tudi najlepšo :-))


Napiši še kaj, upam, da se kdaj vidimo!


M.
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #544 : sreda, 20.04.2005 : 22:10:31 »

No, glede na paket pravopisnih napak zgoraj je jasno, da sem bila čisto iz sebe zaradi Dee Dee. Sem pa šla sedaj še enkrat gledat slikce in sem spet paf! Ja, zihr sta bratec in sestrica.

M.
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #545 : četrtek, 21.04.2005 : 08:55:54 »

Mmmmarjana...ja res sta bratec in sestrica...Ja ves to je bla tista ki je najbolj jedla-beri sesala...ko so vsi ze nehal je ona vse seske se do konca izpraznila...edina punca iz legla...
Saj pravim v nedeljo bom okoli boljsjaka hodil sigurno nekje okoli 11 ure...

Novinci kje mate slike!!!....pozdravko gregor
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #546 : četrtek, 21.04.2005 : 09:16:03 »

ZUZA...ja takole se naredi da imas slikco ...
Gres v profil / uredi profil - INFOTMACIJE kliknes na informacije..potem pa nastavis dodal bom svojo sliko...ja to je to...
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #547 : četrtek, 21.04.2005 : 09:38:27 »

Živjo!

No, pa imamo sorodnike  Cheesy Prosim, da nujno fotkata tole srečanje, če se mislite dobit v nedeljo  Wink Mogoče pridem še jaz na bolšjaka, verjetno brez sitne Bubice, da malo požulim vajina cukra  Kiss

Žuža,
od kje je pa tvoja lepotička? Kakšne barve je? Smo firbci  Roll Eyes

Pan,
trenutno ne najdem telefonske od trboveljskih vzrediteljev, sem pa še prejšnji teden v Delu videla oglas, kar pomeni, da še niso vsi prodani. Tam je bila tudi telefonska, probaj malo pobrskat za starimi časopisi... So pa imeli veliko leglo, ta mali pa morajo biti sedaj stari okoli 10 tednov...
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #548 : četrtek, 21.04.2005 : 11:13:53 »

Gregor hvala za pomoč pri sliki moje Žužike.
V mojem kraju (Vrhnika) je moja Žužika prava atrakcija. Skoraj vsakdo, ki ga srečava na sprehodu se ustavi, jo hoče pobožat.....
Sicer je pa res cukrček.
Vceraj zvečer sem hotela urediti album, da bi pokazali še nekaj slik naše Žužike, njenega očka Gaja in mamice Lene ter njenih bratcev in sestric, pa mi ni uspelo pogruntati kako to gre. Za pomoč bom zelo hvaležna. Sem si pa
uspela ogledati kar nekaj vaših fotk, ki so super.

lp Cheesy
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #549 : četrtek, 21.04.2005 : 11:37:30 »

Dobro jutro vsem skupaj!
Kako lepo je videti, da je tema tako zaživela!

Pan, najbolje, da kar sam pokličeš na številko v oglasu, ti bodo najbolje razložili kdo in od kod so.

Jaz ne vem kaj mi je zadnje čase ampak na mojalbum.com sem "uočila" še enega frenčija.

Upam, da ne bo kdo jezen, ker bom prilepila link, da si ga lahko ogledate še vi:
http://www.moj-album.com/album/322627/?os=322710

Žuža nujno čim prej fotke, prosim!!! Smiley
A lahko poveš kaj več o mali kepici? Od kje je itd... Tukaj smo ful firbčni, veš! Wink Naš Jiri bo tudi v kratkem star 4 mesece.

Jaz se bom vsekakor potrudila bit v nedeljo na bolšjaku! Cool
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #550 : četrtek, 21.04.2005 : 11:41:49 »

Pan, ups, nisem dobro prebrala, da ni številke zraven. Lips Sealed Jaz jo imam, ti pošljem na pm.
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #551 : četrtek, 21.04.2005 : 12:13:20 »

ZUZA...ja to je pa zelo enostavno...
1. gres na www.moj-album.com
2. v okvir odtipkaj npr. zuza.moj-album.com + kliknes na polje ustvari polico...
3. registracija prepisi un zgornji moder kljuc...
4.ostalo povem ce ne ves naprej

pozdravko gregor
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #552 : četrtek, 21.04.2005 : 12:16:57 »

TINA
JA res hvala, hvala, hala ker si me opismenila...Ja imeli smo nemske bokserje...Enako kakor Kojekovi si lahko mislis..In veliko lastnikov bokserjev se nato odloci za francoze...ja od tu naprej pa itak samo se francozki...pozdravko G
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #553 : četrtek, 21.04.2005 : 12:46:24 »

Marjana...
A mas mogoce kaj digitalnih slik legla...to bi blo zanimivo a si predstavljas...narediva eno mapico na albumu, kaj pravis...da sestavimo mozaik...pozdravko G
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #554 : četrtek, 21.04.2005 : 12:54:56 »

Grega, ni za kaj  Wink Če pa boste imeli srečanje francozkov v nedeljo, mi pa pošlji prosim SMS, bom v rekordnem času v centru  Smiley
Ja, hecno je tole s francozi, si ne predstavljam, da bi sploh imela kdaj še kakšno drugo pasmo, kar prirastejo ti k srcu, se mi zdi (pa k telesu tudi, sploh na kavču imajo to navado, kepe male)...
Drugače pa ima marjana na albumu eno fotko vajinega legla, če se ne motim, morajo biti okoli en teden stari... Evo jih, šstruce male: http://marjana.moj-album.com/slike/35537/weh6jNqv5WrNvPzY.v.jpg
Logiran
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines